Tabulka výsledků:

Logická olympiáda - kat. SŠ - krajské kolo (Plzeňský)

IČO školy Název školy Příjmení žáka Jméno žáka Pořadí Poznámka
49778145 Gymnázium Mikulášské náměstí 808 Plzeň PSČ: 32600 Nováček Vojtěch 1
61750972 Gymnázium Jaroslava Vrchlického Národních mučedníků 347 Klatovy PSČ: 33901 Kislinger Jakub 2
40527867 Církevní gymnázium Mikulášské náměstí 509 Plzeň PSČ: 32600 Brada Jan 3
40527867 Církevní gymnázium Mikulášské náměstí 509 Plzeň PSČ: 32600 Ponic Jan 4
49778145 Gymnázium Mikulášské náměstí 808 Plzeň PSČ: 32600 Blažek Adam 5
49778145 Gymnázium Mikulášské náměstí 808 Plzeň PSČ: 32600 Sladký Ondřej 6
48342912 Gymnázium J.Š.Baara Pivovarská 323 Domažlice PSČ: 34401 Anderle Tim 7
48342912 Gymnázium J.Š.Baara Pivovarská 323 Domažlice PSČ: 34401 Mach Martin 8
61781444 Gymnázium F. Procházky 324 Sušice PSČ: 34201 Chocová Anna 9
61750972 Gymnázium Jaroslava Vrchlického Národních mučedníků 347 Klatovy PSČ: 33901 Boura Kryštof 10
49778102 Gymnázium Luďka Pika Opavská 823 Plzeň PSČ: 31200 Sloup Jiří 11
49774301 VOŠ a SPŠ elektrotechnická Koterovská 828 Plzeň PSČ: 32600 Štichová Lucie 12
40527867 Církevní gymnázium Mikulášské náměstí 509 Plzeň PSČ: 32600 Cibulka Adam 13
49778102 Gymnázium Luďka Pika Opavská 823 Plzeň PSČ: 31200 Trejbal Jan 14
70842582 Gymnázium Soběslavova 1426 Stříbro PSČ: 34901 Matúšová Michaela 15
48342912 Gymnázium J.Š.Baara Pivovarská 323 Domažlice PSČ: 34401 Varga Hynek 16
70842582 Gymnázium Soběslavova 1426 Stříbro PSČ: 34901 Sůva Daniel 17
49180932 Gymnázium Družstevní 650 Blovice PSČ: 33613 Sochor Jakub 18
49774301 VOŠ a SPŠ elektrotechnická Koterovská 828 Plzeň PSČ: 32600 Železný Petr 19
70838534 Gymnázium a Střední odborná škola, Plasy Školní 280 Plasy PSČ: 33101 Pašek Václav 20
40527867 Církevní gymnázium Mikulášské náměstí 509 Plzeň PSČ: 32600 Bořík Vojtěch 21
48342912 Gymnázium J.Š.Baara Pivovarská 323 Domažlice PSČ: 34401 Bartoš Frank 22
49778102 Gymnázium Luďka Pika Opavská 823 Plzeň PSČ: 31200 Bayerová Lucie 23
49778145 Gymnázium Mikulášské náměstí 808 Plzeň PSČ: 32600 Fišerová Aneta 24
48380296 Gymnázium a SOŠ Mládežníků 1115 Rokycany PSČ: 33701 Kašáková Tereza 25
40527867 Církevní gymnázium Mikulášské náměstí 509 Plzeň PSČ: 32600 Podlipná Anna Marie 26
49778145 Gymnázium Mikulášské náměstí 808 Plzeň PSČ: 32600 Augustinů Joe 27
49778102 Gymnázium Luďka Pika Opavská 823 Plzeň PSČ: 31200 Hanzl Marek 28
48380296 Gymnázium a SOŠ Mládežníků 1115 Rokycany PSČ: 33701 Beranová Eliška 29
48342912 Gymnázium J.Š.Baara Pivovarská 323 Domažlice PSČ: 34401 Svoboda Jan 30
70838534 Gymnázium a Střední odborná škola, Plasy Školní 280 Plasy PSČ: 33101 Sklenář Benjamín 31
48342912 Gymnázium J.Š.Baara Pivovarská 323 Domažlice PSČ: 34401 Svoboda Václav 32
00574406 SŠ informatiky a finančních služeb Klatovská třída 2778 Plzeň PSČ: 30100 Pechoč Michal 33
49774301 VOŠ a SPŠ elektrotechnická Koterovská 828 Plzeň PSČ: 32600 Petrle Dominik 34
49778102 Gymnázium Luďka Pika Opavská 823 Plzeň PSČ: 31200 Balda Pavel 35
49774301 VOŠ a SPŠ elektrotechnická Koterovská 828 Plzeň PSČ: 32600 Skolka František 36
49778137 Sportovní gymnázium Plzeň Vejprnická 663 Plzeň PSČ: 31800 Čákorová Jana 37
69457425 SPŠ strojnická a SOŠ profesora Švejcara Klatovská třída 1615 Plzeň PSČ: 30100 Pokorný Michal 38
00574406 SŠ informatiky a finančních služeb Klatovská třída 2778 Plzeň PSČ: 30100 Motl Matěj 39
69457425 SPŠ strojnická a SOŠ profesora Švejcara Klatovská třída 1615 Plzeň PSČ: 30100 Pittrova Petra 40
00574406 SŠ informatiky a finančních služeb Klatovská třída 2778 Plzeň PSČ: 30100 Stöckelmayer Martin 41
61750972 Gymnázium Jaroslava Vrchlického Národních mučedníků 347 Klatovy PSČ: 33901 Vlček Miroslav 42
69457930 Střední průmyslová škola dopravní Karlovarská 1210 Plzeň PSČ: 32300 Pelíšek Dominik 43
69457930 Střední průmyslová škola dopravní Karlovarská 1210 Plzeň PSČ: 32300 Morgenstern Michal 44
69457930 Střední průmyslová škola dopravní Karlovarská 1210 Plzeň PSČ: 32300 Nováková Tereza 45