Tabulka výsledků:

Logická olympiáda - kat. SŠ - krajské kolo (Ústecký)

IČO školy Název školy Příjmení žáka Jméno žáka Pořadí Poznámka
61342751 Gymnázium 5. května 620 Kadaň PSČ: 43201 Roubínová Veronika 1
44555512 Gymnázium a SOŠ dr. Václava Šmejkala Stavbařů 2857 Ústí nad Labem PSČ: 40011 Zahradník Petr 2
47274620 Gymnázium Děčín, příspěvková organizace Komenského nám. 340 Děčín PSČ: 40502 Vrabcová Tereza 3
44555512 Gymnázium a SOŠ dr. Václava Šmejkala Stavbařů 2857 Ústí nad Labem PSČ: 40011 Hoang Ngoc Hung 4
44555423 Gymnázium Jateční 243 Ústí nad Labem PSČ: 40001 Heide Marek 5
44555512 Gymnázium a SOŠ dr. Václava Šmejkala Stavbařů 2857 Ústí nad Labem PSČ: 40011 Do Hung 6
61515451 Gymnázium, příspěvková organizace Čs. dobrovolců 530 Teplice PSČ: 41501 Hasala Matěj 7
46773754 Gymnázium Havlíčkova 175 Roudnice nad Labem PSČ: 41301 Laube Tomáš 8
47274603 Gymnázium Komenského 1130 Rumburk PSČ: 40801 Nguyen Huu Quy 9
47796006 SPŠ a VOŠ Školní 1060 Chomutov PSČ: 43001 Borový Milan 10
61342751 Gymnázium 5. května 620 Kadaň PSČ: 43201 Roubín David 11
61515451 Gymnázium, příspěvková organizace Čs. dobrovolců 530 Teplice PSČ: 41501 Dragoun Michal 12
46773673 Gymnázium Josefa Jungmanna Svojsíkova 1015 Litoměřice PSČ: 41201 Terberová Táňa 13
61515451 Gymnázium, příspěvková organizace Čs. dobrovolců 530 Teplice PSČ: 41501 Tauchmanová Alena 14
49872559 Podkrušnohorské gymnázium Čsl. armády 1530 Most PSČ: 43401 Trávníček Martin 15
46773673 Gymnázium Josefa Jungmanna Svojsíkova 1015 Litoměřice PSČ: 41201 Kubíková Adéla 16
46773754 Gymnázium Havlíčkova 175 Roudnice nad Labem PSČ: 41301 Záhorec František 17
46773673 Gymnázium Josefa Jungmanna Svojsíkova 1015 Litoměřice PSČ: 41201 Mühlfeitová Lucie 18
46773673 Gymnázium Josefa Jungmanna Svojsíkova 1015 Litoměřice PSČ: 41201 Lorenc Matyáš 19
61515451 Gymnázium, příspěvková organizace Čs. dobrovolců 530 Teplice PSČ: 41501 Ilyushchyts Aliaksandr 20
44555423 Gymnázium Jateční 243 Ústí nad Labem PSČ: 40001 Koudelka Jan 21
47274620 Gymnázium Děčín, příspěvková organizace Komenského nám. 340 Děčín PSČ: 40502 Grubr Vojtěch 22
61515451 Gymnázium, příspěvková organizace Čs. dobrovolců 530 Teplice PSČ: 41501 Kruml Jakub 23
47274620 Gymnázium Děčín, příspěvková organizace Komenského nám. 340 Děčín PSČ: 40502 Jiřiště Lukáš 24
61357278 Gymnázium Studentská 1075 Žatec PSČ: 43801 Henrych Štěpán 25
44555423 Gymnázium Jateční 243 Ústí nad Labem PSČ: 40001 Kimlová Anna 26
46773754 Gymnázium Havlíčkova 175 Roudnice nad Labem PSČ: 41301 Pazourek Jaroslav 27
47796006 SPŠ a VOŠ Školní 1060 Chomutov PSČ: 43001 Novotný Daniel 28
46773673 Gymnázium Josefa Jungmanna Svojsíkova 1015 Litoměřice PSČ: 41201 Kacar Lukáš 29
44555423 Gymnázium Jateční 243 Ústí nad Labem PSČ: 40001 Bílý Jakub 30
46773720 Gymnázium Sady pionýrů 600 Lovosice PSČ: 41002 Ryšavá Lenka 31
00524905 SPŠ a SOŠ gastronomie a služeb Jana Palacha 711 Most PSČ: 43401 Rendl Jan 32
46773673 Gymnázium Josefa Jungmanna Svojsíkova 1015 Litoměřice PSČ: 41201 Pavel Lípa 33
44555423 Gymnázium Jateční 243 Ústí nad Labem PSČ: 40001 Moltaš Vojtěch 34
49872559 Podkrušnohorské gymnázium Čsl. armády 1530 Most PSČ: 43401 Šaněk Tomáš 35
25040456 Střední škola a Mateřská škola, o.p.s. Jarošova 494 Litoměřice PSČ: 41201 Holeček Michal 36
46773673 Gymnázium Josefa Jungmanna Svojsíkova 1015 Litoměřice PSČ: 41201 Horáková Anna-Marie 37
44555423 Gymnázium Jateční 243 Ústí nad Labem PSČ: 40001 Šípal František 38
00832375 SOŠ pro ochr. a obn. ŽP-Schola Humanitas Ukrajinská 379 Litvínov PSČ: 43601 Zeleník Jakub 39
61515451 Gymnázium, příspěvková organizace Čs. dobrovolců 530 Teplice PSČ: 41501 Tran Thi Thu Ha 40
18385877 Střední škola AGC a.s. Rooseveltovo náměstí 5 Teplice PSČ: 41503 Hricková Vanesa 41