Tabulka výsledků:

Logická olympiáda - kat. SŠ - krajské kolo (Jihomoravský)

IČO školy Název školy Příjmení žáka Jméno žáka Pořadí Poznámka
00559032 Gymnázium třída Kpt. Jaroše 1829 Brno PSČ: 65870 Vala Jiří 1
00559270 Gy a SOŠ zdravotnická a ekonomická Komenského 16 Vyškov PSČ: 68201 Orság Martin 2
62157264 Střední průmyslová škola chemická Vranovská 1364 Brno PSČ: 61400 Janošková Monika 3
00559032 Gymnázium třída Kpt. Jaroše 1829 Brno PSČ: 65870 Minařík Josef 4
00559270 Gy a SOŠ zdravotnická a ekonomická Komenského 16 Vyškov PSČ: 68201 Bartík Luboš 5
00559008 Gymnázium Matyáše Lercha Žižkova 980 Brno PSČ: 61600 Uher Richard 6
00532525 Biskupské gymnázium a mateřská škola Barvičova 666 Brno PSČ: 60200 Rozehnal Vojtěch 7
64329984 Cyrilomet.gymnázium a SOŠ pedagog. Brno Lerchova 343 Brno PSČ: 60200 Dohnalová Barbora 8
49461249 Gymnázium a ZUŠ Riegrova 40 Šlapanice PSČ: 66451 Tučková Sára 9
00532525 Biskupské gymnázium a mateřská škola Barvičova 666 Brno PSČ: 60200 Urban Jakub 10
00559032 Gymnázium třída Kpt. Jaroše 1829 Brno PSČ: 65870 Čech Lubor 11
49461249 Gymnázium a ZUŠ Riegrova 40 Šlapanice PSČ: 66451 Pernica Martin 12
60555211 Klasické a španělské gymnázium Vejrostova 1143 Brno PSČ: 63500 Cidlinská Dora 13
60680351 Gymnázium a JŠ s právem st. j. zk. Sady 28. října 674 Břeclav PSČ: 69021 Řezáč Aleš 14
00559539 SŠ průmyslová a umělecká Brandlova 2222 Hodonín PSČ: 69501 Benovič Martin 15
00559032 Gymnázium třída Kpt. Jaroše 1829 Brno PSČ: 65870 Šmíd Štěpán 16
00558991 Gymnázium Křenová 304 Brno PSČ: 60200 Velichová Veronika 17
49438816 Gy, SPgŠ, OA a JŠ s právem státní JZ Pontassievská 350 Znojmo PSČ: 66902 Kříž Ondřej 18
00559008 Gymnázium Matyáše Lercha Žižkova 980 Brno PSČ: 61600 Špringlová Kamila 19
00559032 Gymnázium třída Kpt. Jaroše 1829 Brno PSČ: 65870 Materna Viktor 20
00559032 Gymnázium třída Kpt. Jaroše 1829 Brno PSČ: 65870 Turland Vojtěch 21
00559008 Gymnázium Matyáše Lercha Žižkova 980 Brno PSČ: 61600 Heroudek Jáchym 22
00559008 Gymnázium Matyáše Lercha Žižkova 980 Brno PSČ: 61600 Minařík Aleš 23
00559032 Gymnázium třída Kpt. Jaroše 1829 Brno PSČ: 65870 Jelínek Vít 24
00532525 Biskupské gymnázium a mateřská škola Barvičova 666 Brno PSČ: 60200 Grombiříková Jana 25
49461249 Gymnázium a ZUŠ Riegrova 40 Šlapanice PSČ: 66451 Páralová Hana 26
00559008 Gymnázium Matyáše Lercha Žižkova 980 Brno PSČ: 61600 Grofová Ema 27
49461249 Gymnázium a ZUŠ Riegrova 40 Šlapanice PSČ: 66451 Kostrhun Jan 28
48513512 Gymnázium Brno-Řečkovice Terezy Novákové 936 Brno PSČ: 62100 Slavíček David 29
00559261 Gymnázium a Obchodní akademie Součkova 500 Bučovice PSČ: 68501 Sobol Vítězslav 30
00532525 Biskupské gymnázium a mateřská škola Barvičova 666 Brno PSČ: 60200 Havlátová Anna 31
00559032 Gymnázium třída Kpt. Jaroše 1829 Brno PSČ: 65870 Fabík Václav 32
00559008 Gymnázium Matyáše Lercha Žižkova 980 Brno PSČ: 61600 Mrázková Lucie 33
00559130 Gy, OA a JŠ s právem státní JZ Legionářů 813 Hodonín PSČ: 69511 Čupr Matyáš 34
00559032 Gymnázium třída Kpt. Jaroše 1829 Brno PSČ: 65870 Bílek Jan 35
49461249 Gymnázium a ZUŠ Riegrova 40 Šlapanice PSČ: 66451 Molíková Anna 36
00559032 Gymnázium třída Kpt. Jaroše 1829 Brno PSČ: 65870 Raška Vilém 37
00559032 Gymnázium třída Kpt. Jaroše 1829 Brno PSČ: 65870 Blatný Jan 38
00226475 Střední škola technická a ekonomická Olomoucká 1140 Brno PSČ: 62700 Vašíček Richard 39
60680351 Gymnázium a JŠ s právem st. j. zk. Sady 28. října 674 Břeclav PSČ: 69021 Kamenský David 40
00559032 Gymnázium třída Kpt. Jaroše 1829 Brno PSČ: 65870 Borýsková Veronika 41
00559032 Gymnázium třída Kpt. Jaroše 1829 Brno PSČ: 65870 Zabloudil Radek 42
00532525 Biskupské gymnázium a mateřská škola Barvičova 666 Brno PSČ: 60200 Zeman Filip 43
00559008 Gymnázium Matyáše Lercha Žižkova 980 Brno PSČ: 61600 Hrůza Dominik 44
60680369 Gymnázium T.G. Masaryka Dukelské nám. 31 Hustopeče PSČ: 69331 Dunajová Michaela 45
00559032 Gymnázium třída Kpt. Jaroše 1829 Brno PSČ: 65870 Brázdil Lukáš 46
00559261 Gymnázium a Obchodní akademie Součkova 500 Bučovice PSČ: 68501 Charvát Jakub 47
64329984 Cyrilomet.gymnázium a SOŠ pedagog. Brno Lerchova 343 Brno PSČ: 60200 Tesáček Ondřej 48
00226475 Střední škola technická a ekonomická Olomoucká 1140 Brno PSČ: 62700 Brázda Mikuláš 49
00559032 Gymnázium třída Kpt. Jaroše 1829 Brno PSČ: 65870 Dlabola Jakub 50
62073087 Střední průmyslová škola Na Větřáku 463 Jedovnice PSČ: 67906 Sedlák Václav 51
00559032 Gymnázium třída Kpt. Jaroše 1829 Brno PSČ: 65870 Matuška Jindřich 52
00226475 Střední škola technická a ekonomická Olomoucká 1140 Brno PSČ: 62700 Bareš Michael 53
00558982 Gymnázium Vídeňská 55 Brno PSČ: 63900 Němec Michal 54
00559270 Gy a SOŠ zdravotnická a ekonomická Komenského 16 Vyškov PSČ: 68201 Nagy Ladislav 55
00226475 Střední škola technická a ekonomická Olomoucká 1140 Brno PSČ: 62700 Kašpar Jiří 56
00226475 Střední škola technická a ekonomická Olomoucká 1140 Brno PSČ: 62700 Kanský Tomáš 57