Tabulka výsledků:

Logická olympiáda - kat. SŠ - krajské kolo (Olomoucký)

IČO školy Název školy Příjmení žáka Jméno žáka Pořadí Poznámka
00842966 Gymnázium Jakuba Škody Komenského 800 Přerov PSČ: 75002 Hradil Jaroslav 1
44053916 Cyrilometodějské G, ZŠ a MŠ v Prostějově Komenského 1592 Prostějov PSČ: 79601 Linhová Pavlína 2
00842966 Gymnázium Jakuba Škody Komenského 800 Přerov PSČ: 75002 Chytilová Denisa 3
49589687 Gymnázium náměstí Osvobození 257 Zábřeh PSČ: 78901 Marková Eliška 4
49589687 Gymnázium náměstí Osvobození 257 Zábřeh PSČ: 78901 Marek Tomáš 5
70259925 Střední průmyslová škola Havlíčkova 377 Přerov PSČ: 75002 Štěpánek Jakub 6
00601781 Slovanské gymnázium Jiřího z Poděbrad 936 Olomouc PSČ: 77900 Miklenda Eduard 7
44053916 Cyrilometodějské G, ZŠ a MŠ v Prostějově Komenského 1592 Prostějov PSČ: 79601 Dvořáková Klára 8
60045141 Gymnázium Komenského 281 Jeseník PSČ: 79001 Alföldi Libor 9
44159960 Reálné gymnázium a ZŠ města Prostějova Studentská 4 Prostějov PSČ: 79601 Chupáň Tomáš 10
00601799 Gymnázium Tomkova 314 Olomouc PSČ: 77900 Kroutil Filip 11
00601799 Gymnázium Tomkova 314 Olomouc PSČ: 77900 Repčík Martin 12
00601799 Gymnázium Tomkova 314 Olomouc PSČ: 77900 Turek Tomáš 13
00601799 Gymnázium Tomkova 314 Olomouc PSČ: 77900 Děcký Martin 14
49589792 Gymnázium Masarykovo nám. 1207 Šumperk PSČ: 78701 Drážný Ladislav 15
70259925 Střední průmyslová škola Havlíčkova 377 Přerov PSČ: 75002 Josl Karel 16
47922206 Gymnázium Jiřího Wolkera Kollárova 2602 Prostějov PSČ: 79601 Kovář David 17
47922206 Gymnázium Jiřího Wolkera Kollárova 2602 Prostějov PSČ: 79601 Kouřil Jakub 18
00842893 Střední průmyslová škola Hranice Studentská 1384 Hranice PSČ: 75301 Mužíková Magdalena 19
00601748 SPŠ strojnická 17. listopadu 995 Olomouc PSČ: 77900 Janiš Martin 20
47922206 Gymnázium Jiřího Wolkera Kollárova 2602 Prostějov PSČ: 79601 Kučera Ondřej 21
49589792 Gymnázium Masarykovo nám. 1207 Šumperk PSČ: 78701 Janoš Petr Janoš 22
00601799 Gymnázium Tomkova 314 Olomouc PSČ: 77900 Pavlišová Tereza 23
00601748 SPŠ strojnická 17. listopadu 995 Olomouc PSČ: 77900 Dvořák Jakub 24
44053916 Cyrilometodějské G, ZŠ a MŠ v Prostějově Komenského 1592 Prostějov PSČ: 79601 Vinklerová Viktorie 25
49589792 Gymnázium Masarykovo nám. 1207 Šumperk PSČ: 78701 Měšťánková Anna 26
00601764 Gymnázium Horní náměstí 167 Šternberk PSČ: 78501 Belejová Jana 27
00842966 Gymnázium Jakuba Škody Komenského 800 Přerov PSČ: 75002 Dostalíková Julie 28
44159960 Reálné gymnázium a ZŠ města Prostějova Studentská 4 Prostějov PSČ: 79601 Sedláče Martin 29
00601799 Gymnázium Tomkova 314 Olomouc PSČ: 77900 Harvanová Kristýna 30
47922206 Gymnázium Jiřího Wolkera Kollárova 2602 Prostějov PSČ: 79601 Menšíková Andrea 31
47922061 Střední škola designu a módy Vápenice 2986 Prostějov PSČ: 79601 Mužíková Anežka 32
00842966 Gymnázium Jakuba Škody Komenského 800 Přerov PSČ: 75002 Kovářová Zuzana 33
00601764 Gymnázium Horní náměstí 167 Šternberk PSČ: 78501 Foksová Gabriela 34
00601764 Gymnázium Horní náměstí 167 Šternberk PSČ: 78501 Stach Filip 35
00842966 Gymnázium Jakuba Škody Komenského 800 Přerov PSČ: 75002 Dostalíková Amálie 36
49589792 Gymnázium Masarykovo nám. 1207 Šumperk PSČ: 78701 Stratilová Veronika 37
00842966 Gymnázium Jakuba Škody Komenského 800 Přerov PSČ: 75002 Ulehla Vít 38
60045141 Gymnázium Komenského 281 Jeseník PSČ: 79001 Buchtová Eliška 39
00601799 Gymnázium Tomkova 314 Olomouc PSČ: 77900 Večerková Dorota 40
44159960 Reálné gymnázium a ZŠ města Prostějova Studentská 4 Prostějov PSČ: 79601 Dohnalová Kristýna 41
00601748 SPŠ strojnická 17. listopadu 995 Olomouc PSČ: 77900 Navrátil Vojtěch 42
00601748 SPŠ strojnická 17. listopadu 995 Olomouc PSČ: 77900 Kadlík Vilém 43
60045141 Gymnázium Komenského 281 Jeseník PSČ: 79001 Weber Adam 44
00842966 Gymnázium Jakuba Škody Komenského 800 Přerov PSČ: 75002 Čechák Daniel 45