Tabulka výsledků:

Zlatý list - krajské kolo (Ústecký)

IČO školy Název školy Příjmení žáka Jméno žáka Pořadí Poznámka
44555423 Gymnázium Jateční 243 Ústí nad Labem PSČ: 40001 Heide Veronika 1
44555423 Gymnázium Jateční 243 Ústí nad Labem PSČ: 40001 Gajdoš Matěj 1
44555423 Gymnázium Jateční 243 Ústí nad Labem PSČ: 40001 Bláha Šimon 1
44555423 Gymnázium Jateční 243 Ústí nad Labem PSČ: 40001 Němec Jan Josef 1
44555423 Gymnázium Jateční 243 Ústí nad Labem PSČ: 40001 Hájek Tomáš 1
44555423 Gymnázium Jateční 243 Ústí nad Labem PSČ: 40001 Procházka Josef 1
49872559 Podkrušnohorské gymnázium Čsl. armády 1530 Most PSČ: 43401 Fišerová Alice 2
49872559 Podkrušnohorské gymnázium Čsl. armády 1530 Most PSČ: 43401 Birkner Vojtěch 2
46070753 ZŠ s rozšíř. vyuč. mat. a přír. předmětů Buzulucká 392 Teplice PSČ: 41503 Duda David 2
49872559 Podkrušnohorské gymnázium Čsl. armády 1530 Most PSČ: 43401 Homola Matyáš 2
49872559 Podkrušnohorské gymnázium Čsl. armády 1530 Most PSČ: 43401 Hála Petr 2
49872559 Podkrušnohorské gymnázium Čsl. armády 1530 Most PSČ: 43401 Větrovec Radek 2
44555423 Gymnázium Jateční 243 Ústí nad Labem PSČ: 40001 Kubecová Magdalena 3
44555423 Gymnázium Jateční 243 Ústí nad Labem PSČ: 40001 Mifka Pavel 3
44555423 Gymnázium Jateční 243 Ústí nad Labem PSČ: 40001 Matěka Adam 3
44555423 Gymnázium Jateční 243 Ústí nad Labem PSČ: 40001 Malá Adéla 3
44555423 Gymnázium Jateční 243 Ústí nad Labem PSČ: 40001 Mužíček Martin 3
44555423 Gymnázium Jateční 243 Ústí nad Labem PSČ: 40001 Pejša Rostislav 3
44555512 Gymnázium a SOŠ dr. Václava Šmejkala Stavbařů 2857 Ústí nad Labem PSČ: 40011 Šedivý Václav 4
44555202 Základní škola Vojnovičova 620 Ústí nad Labem PSČ: 40001 Hanč Jindřich 4
44555512 Gymnázium a SOŠ dr. Václava Šmejkala Stavbařů 2857 Ústí nad Labem PSČ: 40011 Hruška Adam 4
44555474 Základní škola Anežky České 702 Ústí nad Labem PSČ: 40007 Bobek Vojtěch 4
44555474 Základní škola Anežky České 702 Ústí nad Labem PSČ: 40007 Štoček Daniel 4
44555474 Základní škola Anežky České 702 Ústí nad Labem PSČ: 40007 Javůrek Matyáš 4
46773673 Gymnázium Josefa Jungmanna Svojsíkova 1015 Litoměřice PSČ: 41201 Sedláček Tobiáš 5
46773673 Gymnázium Josefa Jungmanna Svojsíkova 1015 Litoměřice PSČ: 41201 Kopřiva Jan 5
46773673 Gymnázium Josefa Jungmanna Svojsíkova 1015 Litoměřice PSČ: 41201 Švihlík Petr 5
46773673 Gymnázium Josefa Jungmanna Svojsíkova 1015 Litoměřice PSČ: 41201 Vytrhlíková Eliška 5
46773673 Gymnázium Josefa Jungmanna Svojsíkova 1015 Litoměřice PSČ: 41201 Koubek Jan 5
46773673 Gymnázium Josefa Jungmanna Svojsíkova 1015 Litoměřice PSČ: 41201 Gaydukov Alexander 5
72744529 Základní škola a Mateřská škola Březová 369 Děčín PSČ: 40502 Puncmanová Pavlína 6
72744529 Základní škola a Mateřská škola Březová 369 Děčín PSČ: 40502 Svoboda Rudolf 6
72744529 Základní škola a Mateřská škola Březová 369 Děčín PSČ: 40502 Verecká Alexandra 6
72744529 Základní škola a Mateřská škola Březová 369 Děčín PSČ: 40502 Miškovský Petr 6
44555512 Gymnázium a SOŠ dr. Václava Šmejkala Stavbařů 2857 Ústí nad Labem PSČ: 40011 Gáf Ladislav 7
44555512 Gymnázium a SOŠ dr. Václava Šmejkala Stavbařů 2857 Ústí nad Labem PSČ: 40011 Sklenář Ondřej 7
44555512 Gymnázium a SOŠ dr. Václava Šmejkala Stavbařů 2857 Ústí nad Labem PSČ: 40011 Kvapil Jan 7
44555512 Gymnázium a SOŠ dr. Václava Šmejkala Stavbařů 2857 Ústí nad Labem PSČ: 40011 Schreiber Šimon 7
44555512 Gymnázium a SOŠ dr. Václava Šmejkala Stavbařů 2857 Ústí nad Labem PSČ: 40011 Horáček Jakub 7
44555512 Gymnázium a SOŠ dr. Václava Šmejkala Stavbařů 2857 Ústí nad Labem PSČ: 40011 Juřík Jakub 7
44555423 Gymnázium Jateční 243 Ústí nad Labem PSČ: 40001 Vondráček Jan 8
44555423 Gymnázium Jateční 243 Ústí nad Labem PSČ: 40001 Kohout Petr 8
44555423 Gymnázium Jateční 243 Ústí nad Labem PSČ: 40001 Drahovzalová Barbora 8
44555423 Gymnázium Jateční 243 Ústí nad Labem PSČ: 40001 Jirásková Barbora 8
44555423 Gymnázium Jateční 243 Ústí nad Labem PSČ: 40001 Luzumová Barbora 8
44555423 Gymnázium Jateční 243 Ústí nad Labem PSČ: 40001 Nguyen Quynh Hoa 8
44555423 Gymnázium Jateční 243 Ústí nad Labem PSČ: 40001 Cihlářová Kamila 9
44555423 Gymnázium Jateční 243 Ústí nad Labem PSČ: 40001 Stanková Ema 9
44555423 Gymnázium Jateční 243 Ústí nad Labem PSČ: 40001 Synáčková Barbora 9
44555423 Gymnázium Jateční 243 Ústí nad Labem PSČ: 40001 Laubová Ema 9
44555423 Gymnázium Jateční 243 Ústí nad Labem PSČ: 40001 Urbanová Jana 9
44555423 Gymnázium Jateční 243 Ústí nad Labem PSČ: 40001 Zimová Vanda 9
44555512 Gymnázium a SOŠ dr. Václava Šmejkala Stavbařů 2857 Ústí nad Labem PSČ: 40011 Kubrichtová Lucie 10
44555512 Gymnázium a SOŠ dr. Václava Šmejkala Stavbařů 2857 Ústí nad Labem PSČ: 40011 Řízková Kateřina 10
44555512 Gymnázium a SOŠ dr. Václava Šmejkala Stavbařů 2857 Ústí nad Labem PSČ: 40011 Žižková Ivana 10
44555512 Gymnázium a SOŠ dr. Václava Šmejkala Stavbařů 2857 Ústí nad Labem PSČ: 40011 Brůhová Kateřina 10
44555512 Gymnázium a SOŠ dr. Václava Šmejkala Stavbařů 2857 Ústí nad Labem PSČ: 40011 Grimmová Ema 10
44555512 Gymnázium a SOŠ dr. Václava Šmejkala Stavbařů 2857 Ústí nad Labem PSČ: 40011 Fišerová Natálie 10
44555474 Základní škola Anežky České 702 Ústí nad Labem PSČ: 40007 Kozumplík Radovan 11
44225997 Základní škola Muchova 228 Chlumec PSČ: 40339 Nezbeda Vojtěch 11
44226233 Základní škola a Mateřská škola SNP 2304 Ústí nad Labem PSČ: 40011 Šebrle Radek 11
44555474 Základní škola Anežky České 702 Ústí nad Labem PSČ: 40007 Kováč Daniel 11
46789952 Základní škola Chomutovská 1683 Kadaň PSČ: 43201 Pánek Jakub 11
46789952 Základní škola Chomutovská 1683 Kadaň PSČ: 43201 Košťál Matěj 11
65639600 Základní škola Aléská 270 Bílina PSČ: 41801 Ježková Eliška 12
65639600 Základní škola Aléská 270 Bílina PSČ: 41801 Holý Jiří 12
65639600 Základní škola Aléská 270 Bílina PSČ: 41801 Bělohradský Adam 12
65639600 Základní škola Aléská 270 Bílina PSČ: 41801 Žejdlíková Natálie 12
65639600 Základní škola Aléská 270 Bílina PSČ: 41801 Kalivodová Anna 12
65639600 Základní škola Aléská 270 Bílina PSČ: 41801 Myslíková Adéla 12
46787488 Základní škola Krátká 676 Klášterec nad Ohří PSČ: 43151 Muller Adam T. 13
46787488 Základní škola Krátká 676 Klášterec nad Ohří PSČ: 43151 Šišulák David 13
46787488 Základní škola Krátká 676 Klášterec nad Ohří PSČ: 43151 Jíra Jan 13
46787488 Základní škola Krátká 676 Klášterec nad Ohří PSČ: 43151 Kuzmová Karolína 13
46787488 Základní škola Krátká 676 Klášterec nad Ohří PSČ: 43151 Svobodová Tereza 13
46787488 Základní škola Krátká 676 Klášterec nad Ohří PSČ: 43151 Mudroňka Jan 13
44553196 Základní škola Stříbrnická 3031 Ústí nad Labem PSČ: 40011 Střížková Barbora 14
44553196 Základní škola Stříbrnická 3031 Ústí nad Labem PSČ: 40011 Pejšová Adéla 14
72742127 Základní škola Školní 87 Velké Březno PSČ: 40323 Šidáková Karolína 14
44555474 Základní škola Anežky České 702 Ústí nad Labem PSČ: 40007 Němcová Barbora 14
44555474 Základní škola Anežky České 702 Ústí nad Labem PSČ: 40007 Málek Matouš 14
44555474 Základní škola Anežky České 702 Ústí nad Labem PSČ: 40007 Justin Adam 14
44226241 Základní škola Hluboká 150 Ústí nad Labem PSČ: 40331 Ťoupal Tomáš 15
44226241 Základní škola Hluboká 150 Ústí nad Labem PSČ: 40331 Vozárová Zuzana 15
44226241 Základní škola Hluboká 150 Ústí nad Labem PSČ: 40331 Tůma Jiří 15
44226241 Základní škola Hluboká 150 Ústí nad Labem PSČ: 40331 Ťoupalová Adéla 15
44226241 Základní škola Hluboká 150 Ústí nad Labem PSČ: 40331 Vajdová Kateřina 15
44226241 Základní škola Hluboká 150 Ústí nad Labem PSČ: 40331 Svoboda Ondřej 15
46787488 Základní škola Krátká 676 Klášterec nad Ohří PSČ: 43151 Hercegová Klaudie 16
46787488 Základní škola Krátká 676 Klášterec nad Ohří PSČ: 43151 Legátová Dominika 16
46787488 Základní škola Krátká 676 Klášterec nad Ohří PSČ: 43151 Tyrpekl Tomáš 16
46787488 Základní škola Krátká 676 Klášterec nad Ohří PSČ: 43151 Jíchová Kateřina 16
46787488 Základní škola Krátká 676 Klášterec nad Ohří PSČ: 43151 Sahajová Anna 16
46787488 Základní škola Krátká 676 Klášterec nad Ohří PSČ: 43151 Šebek Vojtěch 16
44555474 Základní škola Anežky České 702 Ústí nad Labem PSČ: 40007 Porkertová Marie 17
44555474 Základní škola Anežky České 702 Ústí nad Labem PSČ: 40007 Kuchynková Michaela 17
44555474 Základní škola Anežky České 702 Ústí nad Labem PSČ: 40007 Pankratjeva Viktorie 17
44555474 Základní škola Anežky České 702 Ústí nad Labem PSČ: 40007 Kovařík Michal 17
44555474 Základní škola Anežky České 702 Ústí nad Labem PSČ: 40007 Solomko Alisa 17
44555474 Základní škola Anežky České 702 Ústí nad Labem PSČ: 40007 Kratochvílová Adéla 17
65639600 Základní škola Aléská 270 Bílina PSČ: 41801 Štěch Martin 18
65639600 Základní škola Aléská 270 Bílina PSČ: 41801 Bureš Petr 18
65639600 Základní škola Aléská 270 Bílina PSČ: 41801 Hoffej Michal 18
65639600 Základní škola Aléská 270 Bílina PSČ: 41801 Hrazdírová Jasmína 18
65639600 Základní škola Aléská 270 Bílina PSČ: 41801 Dvořáková Kristýna 18
65639600 Základní škola Aléská 270 Bílina PSČ: 41801 Záborec Jiří 18
65639600 Základní škola Aléská 270 Bílina PSČ: 41801 Jurčová Veronika 19
65639600 Základní škola Aléská 270 Bílina PSČ: 41801 Kasal Jakub 19
65639600 Základní škola Aléská 270 Bílina PSČ: 41801 Šmrha Martin 19
65639600 Základní škola Aléská 270 Bílina PSČ: 41801 Mrkvičková Tereza 19
65639600 Základní škola Aléská 270 Bílina PSČ: 41801 Teršíp Jiří 19
65639600 Základní škola Aléská 270 Bílina PSČ: 41801 Hradecká Klára 19
44226241 Základní škola Hluboká 150 Ústí nad Labem PSČ: 40331 Dunová Markéta 20
44226241 Základní škola Hluboká 150 Ústí nad Labem PSČ: 40331 Wimmer Tomáš 20
44226241 Základní škola Hluboká 150 Ústí nad Labem PSČ: 40331 Zvolánková Nela 20
44226241 Základní škola Hluboká 150 Ústí nad Labem PSČ: 40331 Muchová Hana 20
44226241 Základní škola Hluboká 150 Ústí nad Labem PSČ: 40331 Slížová Karolína 20
44226241 Základní škola Hluboká 150 Ústí nad Labem PSČ: 40331 Skokan Patrik 20
72744529 Základní škola a Mateřská škola Březová 369 Děčín PSČ: 40502 Marešová Karolína 21
72744529 Základní škola a Mateřská škola Březová 369 Děčín PSČ: 40502 Coufalová Eliška 21
72744529 Základní škola a Mateřská škola Březová 369 Děčín PSČ: 40502 Klikarová Anežka 21
72744529 Základní škola a Mateřská škola Březová 369 Děčín PSČ: 40502 Zita Jiří 21
72744529 Základní škola a Mateřská škola Březová 369 Děčín PSČ: 40502 Pazdera Jan 21
46789952 Základní škola Chomutovská 1683 Kadaň PSČ: 43201 Kleistnerová Tereza 22
46789952 Základní škola Chomutovská 1683 Kadaň PSČ: 43201 Vaněčková Adéla 22
46789952 Základní škola Chomutovská 1683 Kadaň PSČ: 43201 Helebrandtová Pavla 22
46789952 Základní škola Chomutovská 1683 Kadaň PSČ: 43201 Sekera Pavel 22
46789952 Základní škola Chomutovská 1683 Kadaň PSČ: 43201 Knop Pavel 22
46789952 Základní škola Chomutovská 1683 Kadaň PSČ: 43201 Šesták Tomáš 22
46789952 Základní škola Chomutovská 1683 Kadaň PSČ: 43201 Horáček Jakub 23
46789952 Základní škola Chomutovská 1683 Kadaň PSČ: 43201 Chrz Šimon 23
46789952 Základní škola Chomutovská 1683 Kadaň PSČ: 43201 Křesák Michael 23