Tabulka výsledků:

Zlatý list - krajské kolo (Pardubický)

IČO školy Název školy Příjmení žáka Jméno žáka Pořadí Poznámka
62032178 Gymnázium nábř. Svobody 306 Polička PSČ: 57201 Vargová Anežka 1
62032178 Gymnázium nábř. Svobody 306 Polička PSČ: 57201 Škorpíková Adéla 1
62032178 Gymnázium nábř. Svobody 306 Polička PSČ: 57201 Kaša Jan 1
62032178 Gymnázium nábř. Svobody 306 Polička PSČ: 57201 Rozkošná Simona 1
62032178 Gymnázium nábř. Svobody 306 Polička PSČ: 57201 Sobolová Eliška 1
62032178 Gymnázium nábř. Svobody 306 Polička PSČ: 57201 Jílek Michal 1
75018772 Základní škola a mateřská škola Rybenská 260 Proseč PSČ: 53944 Lustyk Šimon 2
75018772 Základní škola a mateřská škola Rybenská 260 Proseč PSČ: 53944 Cachová Anna 2
75018772 Základní škola a mateřská škola Rybenská 260 Proseč PSČ: 53944 Vávra Michal 2
75018772 Základní škola a mateřská škola Rybenská 260 Proseč PSČ: 53944 Černecká Tereza 2
75018772 Základní škola a mateřská škola Rybenská 260 Proseč PSČ: 53944 Skalník Filip 2
75018772 Základní škola a mateřská škola Rybenská 260 Proseč PSČ: 53944 Klesnilová Ema 2
71006257 Základní škola Raisovo náměstí 2 Trhová Kamenice PSČ: 53952 Hrdá Vladimíra 3
71006257 Základní škola Raisovo náměstí 2 Trhová Kamenice PSČ: 53952 Odehnalová Eva 3
71006257 Základní škola Raisovo náměstí 2 Trhová Kamenice PSČ: 53952 Seifertová Eliška 3
71006257 Základní škola Raisovo náměstí 2 Trhová Kamenice PSČ: 53952 Břeňová Sabina 3
71006257 Základní škola Raisovo náměstí 2 Trhová Kamenice PSČ: 53952 Malinová Pavla 3
71006257 Základní škola Raisovo náměstí 2 Trhová Kamenice PSČ: 53952 Janiková Anna 3
70188955 Základní škola Školní 275 Nasavrky PSČ: 53825 Sobotková Dorota 4
70188955 Základní škola Školní 275 Nasavrky PSČ: 53825 Mojžíšová Kamila 4
70188955 Základní škola Školní 275 Nasavrky PSČ: 53825 Chlebná Markéta 4
70188955 Základní škola Školní 275 Nasavrky PSČ: 53825 Linhartová Bára 4
70188955 Základní škola Školní 275 Nasavrky PSČ: 53825 Tomková Nikola 4
70188955 Základní škola Školní 275 Nasavrky PSČ: 53825 Houba Jan 4
75018365 Základní škola Komenského 11 Ústí nad Orlicí PSČ: 56201 Krátký Ondřej 5
75018365 Základní škola Komenského 11 Ústí nad Orlicí PSČ: 56201 Roušar David 5
75018365 Základní škola Komenského 11 Ústí nad Orlicí PSČ: 56201 Krupa Michal 5
75018365 Základní škola Komenského 11 Ústí nad Orlicí PSČ: 56201 Rohlenová Vendula 5
75018365 Základní škola Komenského 11 Ústí nad Orlicí PSČ: 56201 Jirásek Antonín 5
75018365 Základní škola Komenského 11 Ústí nad Orlicí PSČ: 56201 Snítil Ondřej 5
48161136 Základní škola nábřeží Závodu míru 1951 Pardubice PSČ: 53002 Broklová Aneta 6
48161136 Základní škola nábřeží Závodu míru 1951 Pardubice PSČ: 53002 Dvořáčková Anežka 6
48161136 Základní škola nábřeží Závodu míru 1951 Pardubice PSČ: 53002 Kvapil Martin 6
48161136 Základní škola nábřeží Závodu míru 1951 Pardubice PSČ: 53002 Polák Tomáš 6
48161136 Základní škola nábřeží Závodu míru 1951 Pardubice PSČ: 53002 Valenta Daniel 6
48161136 Základní škola nábřeží Závodu míru 1951 Pardubice PSČ: 53002 Kalousek Šimon 6
70942510 Základní škola Pomezí 349 Pomezí PSČ: 56971 Vančurová Katka 7
70942510 Základní škola Pomezí 349 Pomezí PSČ: 56971 Jílek Michal 7
70942510 Základní škola Pomezí 349 Pomezí PSČ: 56971 Svobodová Simona 7
70942510 Základní škola Pomezí 349 Pomezí PSČ: 56971 Kincová Lada 7
70942510 Základní škola Pomezí 349 Pomezí PSČ: 56971 Šimonová Kristýna 7
70942510 Základní škola Pomezí 349 Pomezí PSČ: 56971 Ptáčková Vendula 7
70157341 Masarykova základní škola Morašice 27 Morašice PSČ: 56951 Sádecký Kristián 8
70157341 Masarykova základní škola Morašice 27 Morašice PSČ: 56951 Jarešová Lucie 8
70157341 Masarykova základní škola Morašice 27 Morašice PSČ: 56951 Vopařilová Anežka 8
70157341 Masarykova základní škola Morašice 27 Morašice PSČ: 56951 Zezula Filip 8
70157341 Masarykova základní škola Morašice 27 Morašice PSČ: 56951 Janda Marek 8
70157341 Masarykova základní škola Morašice 27 Morašice PSČ: 56951 Vaňková Veronika 8
70157341 Masarykova základní škola Morašice 27 Morašice PSČ: 56951 Bubnová Eliška 9
70157341 Masarykova základní škola Morašice 27 Morašice PSČ: 56951 Zezula Martin 9
70157341 Masarykova základní škola Morašice 27 Morašice PSČ: 56951 Lapáček Josef Theo. 9
70157341 Masarykova základní škola Morašice 27 Morašice PSČ: 56951 Jánová Klára 9
70157341 Masarykova základní škola Morašice 27 Morašice PSČ: 56951 Kusá Kamila 9
70157341 Masarykova základní škola Morašice 27 Morašice PSČ: 56951 Lapáčková Anna Magd. 9
47487267 Základní škola U Školek 1117 Litomyšl PSČ: 57001 Stříteský Matěj 10
47487267 Základní škola U Školek 1117 Litomyšl PSČ: 57001 Leština Radim 10
47487267 Základní škola U Školek 1117 Litomyšl PSČ: 57001 Svoboda Miroslav 10
47487267 Základní škola U Školek 1117 Litomyšl PSČ: 57001 Slezák Petr 10
47487267 Základní škola U Školek 1117 Litomyšl PSČ: 57001 Melša Filip 10
47487267 Základní škola U Školek 1117 Litomyšl PSČ: 57001 Buben Vojta 10
48161241 Základní škola a mateřská škola Trnovská 159 Pardubice PSČ: 53353 Tichá Denisa 11
48161241 Základní škola a mateřská škola Trnovská 159 Pardubice PSČ: 53353 Toušková Barbora 11
48161241 Základní škola a mateřská škola Trnovská 159 Pardubice PSČ: 53353 Kubelková Sandra 11
48161241 Základní škola a mateřská škola Trnovská 159 Pardubice PSČ: 53353 Kudrnková Nikola 11
48161241 Základní škola a mateřská škola Trnovská 159 Pardubice PSČ: 53353 Zimová Barbora 11
48161241 Základní škola a mateřská škola Trnovská 159 Pardubice PSČ: 53353 Vorlíček Daniel 11
75015811 Základní škola a Mateřská škola Kameničky 38 Kameničky PSČ: 53941 Adámková Veronika 12
75015811 Základní škola a Mateřská škola Kameničky 38 Kameničky PSČ: 53941 Jehličková Nikola 12
75015811 Základní škola a Mateřská škola Kameničky 38 Kameničky PSČ: 53941 Kosařová Nikola 12
75015811 Základní škola a Mateřská škola Kameničky 38 Kameničky PSČ: 53941 Nekvindová Eva 12
75015811 Základní škola a Mateřská škola Kameničky 38 Kameničky PSČ: 53941 Veberová Adéla 12
75015811 Základní škola a Mateřská škola Kameničky 38 Kameničky PSČ: 53941 Černá Erika 12
75018772 Základní škola a mateřská škola Rybenská 260 Proseč PSČ: 53944 Stodolová Adéla 13
75018772 Základní škola a mateřská škola Rybenská 260 Proseč PSČ: 53944 Janková Veronika 13
75018772 Základní škola a mateřská škola Rybenská 260 Proseč PSČ: 53944 Sodomka David 13
75018772 Základní škola a mateřská škola Rybenská 260 Proseč PSČ: 53944 Romportl Filip 13
75018772 Základní škola a mateřská škola Rybenská 260 Proseč PSČ: 53944 Poslušná Liliana 13
75018772 Základní škola a mateřská škola Rybenská 260 Proseč PSČ: 53944 Tulachová Andrea 13
71006257 Základní škola Raisovo náměstí 2 Trhová Kamenice PSČ: 53952 Holubová Diana 14
71006257 Základní škola Raisovo náměstí 2 Trhová Kamenice PSČ: 53952 Němcová Adéla 14
71006257 Základní škola Raisovo náměstí 2 Trhová Kamenice PSČ: 53952 Linhartová Markéta 14
71006257 Základní škola Raisovo náměstí 2 Trhová Kamenice PSČ: 53952 Kábelová Karolína 14
71006257 Základní škola Raisovo náměstí 2 Trhová Kamenice PSČ: 53952 Lupoměská Adriana 14
71006257 Základní škola Raisovo náměstí 2 Trhová Kamenice PSČ: 53952 Osmíková Kateřina 14