Tabulka výsledků:

Zlatý list - krajské kolo (Zlínský)

IČO školy Název školy Příjmení žáka Jméno žáka Pořadí Poznámka
70989958 Základní škola U Pálenice 1620 Kunovice PSČ: 68604 Ilenčík Andrej 1
70989958 Základní škola U Pálenice 1620 Kunovice PSČ: 68604 Sochorová Kamila 1
70989958 Základní škola U Pálenice 1620 Kunovice PSČ: 68604 Kavka Ondřej 1
70989958 Základní škola U Pálenice 1620 Kunovice PSČ: 68604 Omelka Štěpán 1
70989958 Základní škola U Pálenice 1620 Kunovice PSČ: 68604 Skála Tadeáš 1
70989958 Základní škola U Pálenice 1620 Kunovice PSČ: 68604 Herbanská Lucie 1
75023547 Základní škola Františka Horenského Boršice 540 Boršice PSČ: 68709 Polášková Simona 2
75023547 Základní škola Františka Horenského Boršice 540 Boršice PSČ: 68709 Frýbort Vojtěch 2
75023547 Základní škola Františka Horenského Boršice 540 Boršice PSČ: 68709 Frýbort Matouš 2
75023547 Základní škola Františka Horenského Boršice 540 Boršice PSČ: 68709 Železníková Vendula 2
75023547 Základní škola Františka Horenského Boršice 540 Boršice PSČ: 68709 Janska Václav 2
75023547 Základní škola Františka Horenského Boršice 540 Boršice PSČ: 68709 Polášková Simona 2
46956981 Základní škola a Mateřská škola Komenského 483 Buchlovice PSČ: 68708 Beran Pavel 3
46956981 Základní škola a Mateřská škola Komenského 483 Buchlovice PSČ: 68708 Prošková Dorotea 3
46956981 Základní škola a Mateřská škola Komenského 483 Buchlovice PSČ: 68708 Crla Mikuláš 3
46956981 Základní škola a Mateřská škola Komenského 483 Buchlovice PSČ: 68708 Zetková Veronika 3
46956981 Základní škola a Mateřská škola Komenského 483 Buchlovice PSČ: 68708 Lukaštíková Anna 3
46956981 Základní škola a Mateřská škola Komenského 483 Buchlovice PSČ: 68708 Večeřová Štěpánka 3
00843369 Gymnázium Františka Palackého Husova 146 Valašské Meziříčí PSČ: 75701 Strnadelová Alice 4
00843369 Gymnázium Františka Palackého Husova 146 Valašské Meziříčí PSČ: 75701 Místecká Ester 4
00843369 Gymnázium Františka Palackého Husova 146 Valašské Meziříčí PSČ: 75701 Pivovarčíková Barbora 4
00843369 Gymnázium Františka Palackého Husova 146 Valašské Meziříčí PSČ: 75701 Hurychová Beáta 4
00843369 Gymnázium Františka Palackého Husova 146 Valašské Meziříčí PSČ: 75701 Danišová Tereza 4
00843369 Gymnázium Františka Palackého Husova 146 Valašské Meziříčí PSČ: 75701 Zapletalová Klára 4
70943311 Základní škola a Mateřská škola Prakšice 100 Prakšice PSČ: 68756 Knechtl Jan 5
70943311 Základní škola a Mateřská škola Prakšice 100 Prakšice PSČ: 68756 Mikesková Alice 5
70943311 Základní škola a Mateřská škola Prakšice 100 Prakšice PSČ: 68756 Kučerová Tereza 5
70943311 Základní škola a Mateřská škola Prakšice 100 Prakšice PSČ: 68756 Řezníček Tadeáš 5
70943311 Základní škola a Mateřská škola Prakšice 100 Prakšice PSČ: 68756 Sukup Radim 5
70943311 Základní škola a Mateřská škola Prakšice 100 Prakšice PSČ: 68756 Juráková Jana 5
70938172 Základní škola Školní 400 Uherský Ostroh PSČ: 68724 Matějík Matyáš 6
70938172 Základní škola Školní 400 Uherský Ostroh PSČ: 68724 Kovaříková Justýna 6
70938172 Základní škola Školní 400 Uherský Ostroh PSČ: 68724 Turčinová Kristýna 6
70938172 Základní škola Školní 400 Uherský Ostroh PSČ: 68724 Borková Lucie 6
70938172 Základní škola Školní 400 Uherský Ostroh PSČ: 68724 Kusáková Hana 6
70938172 Základní škola Školní 400 Uherský Ostroh PSČ: 68724 Machálková Aneta 6
75022567 Základní škola Komenského 1720 Staré Město PSČ: 68603 Čejková Kateřina 7
75022567 Základní škola Komenského 1720 Staré Město PSČ: 68603 Valenta Pavel 7
75022567 Základní škola Komenského 1720 Staré Město PSČ: 68603 Chrástek Leopold 7
75022567 Základní škola Komenského 1720 Staré Město PSČ: 68603 Januška Matěj 7
75022567 Základní škola Komenského 1720 Staré Město PSČ: 68603 Vagundová Dominika 7
75022567 Základní škola Komenského 1720 Staré Město PSČ: 68603 Zahradník Ondřej 7
75021641 Základní škola a mateřská škola Tupesy 112 Tupesy PSČ: 68707 Škrabal Matěj 8
75021641 Základní škola a mateřská škola Tupesy 112 Tupesy PSČ: 68707 Malíková Ema 8
75021641 Základní škola a mateřská škola Tupesy 112 Tupesy PSČ: 68707 Kňourek Lukáš 8
75021641 Základní škola a mateřská škola Tupesy 112 Tupesy PSČ: 68707 Pietrosch Adam 8
75021641 Základní škola a mateřská škola Tupesy 112 Tupesy PSČ: 68707 Hrubošová Eliška 8
75021641 Základní škola a mateřská škola Tupesy 112 Tupesy PSČ: 68707 Králíková Terezie 8
70833648 Základní škola Bratrství Čechů a Slováků Pod Zábřehem 1100 Bystřice pod Hostýnem PSČ: 76861 Klesnil Jakub 9
70833648 Základní škola Bratrství Čechů a Slováků Pod Zábřehem 1100 Bystřice pod Hostýnem PSČ: 76861 Sladká Adriana 9
70833648 Základní škola Bratrství Čechů a Slováků Pod Zábřehem 1100 Bystřice pod Hostýnem PSČ: 76861 Kulichová Adéla 9
70833648 Základní škola Bratrství Čechů a Slováků Pod Zábřehem 1100 Bystřice pod Hostýnem PSČ: 76861 Grygar Michal 9