Tabulka výsledků:

Zlatý list - krajské kolo (Olomoucký)

IČO školy Název školy Příjmení žáka Jméno žáka Pořadí Poznámka
61989851 Základní škola a Mateřská škola Nedvědova 366 Olomouc PSČ: 77900 Obrtlík Ondřej 1
00848956 Gymnázium Čajkovského 68 Olomouc PSČ: 77900 Krumniková Ema 1
00601781 Slovanské gymnázium Jiřího z Poděbrad 936 Olomouc PSČ: 77900 Cigánek Martin 1
70631000 Fakultní základní škola a Mateřská škola Holečkova 193 Olomouc PSČ: 77900 Spáčilová Klára 1
00601781 Slovanské gymnázium Jiřího z Poděbrad 936 Olomouc PSČ: 77900 Borumská Tatiana 1
00601781 Slovanské gymnázium Jiřího z Poděbrad 936 Olomouc PSČ: 77900 Moupic Štěpán 1
47922206 Gymnázium Jiřího Wolkera Kollárova 2602 Prostějov PSČ: 79601 Mrva Matěj 2
47922206 Gymnázium Jiřího Wolkera Kollárova 2602 Prostějov PSČ: 79601 Štencl Dominik 2
47922206 Gymnázium Jiřího Wolkera Kollárova 2602 Prostějov PSČ: 79601 Tomášková Kateřina 2
47922206 Gymnázium Jiřího Wolkera Kollárova 2602 Prostějov PSČ: 79601 Sládek Jindřích 2
47922206 Gymnázium Jiřího Wolkera Kollárova 2602 Prostějov PSČ: 79601 Valentová Eliška 2
47922206 Gymnázium Jiřího Wolkera Kollárova 2602 Prostějov PSČ: 79601 Koblížková Kristýna 2
00852295 Základní škola Dr. E. Beneše 974 Šumperk PSČ: 78701 Vykopalová Anna 3
00852295 Základní škola Dr. E. Beneše 974 Šumperk PSČ: 78701 Benda Martin 3
00852295 Základní škola Dr. E. Beneše 974 Šumperk PSČ: 78701 Seidenglanz Jáchym 3
00852295 Základní škola Dr. E. Beneše 974 Šumperk PSČ: 78701 Kunzová Klára 3
00852295 Základní škola Dr. E. Beneše 974 Šumperk PSČ: 78701 Bíbrová René 3
00852295 Základní škola Dr. E. Beneše 974 Šumperk PSČ: 78701 Vyskočil Vojtěch 3
00848956 Gymnázium Čajkovského 68 Olomouc PSČ: 77900 Joura Štěpán 4
00848956 Gymnázium Čajkovského 68 Olomouc PSČ: 77900 Klvaňa Filip 4
00848956 Gymnázium Čajkovského 68 Olomouc PSČ: 77900 Mocňáková Adriana 4
00848956 Gymnázium Čajkovského 68 Olomouc PSČ: 77900 Lose Martin 4
00848956 Gymnázium Čajkovského 68 Olomouc PSČ: 77900 Cielecký Matyáš 4
00848956 Gymnázium Čajkovského 68 Olomouc PSČ: 77900 Nádvorník Marek 4
00842966 Gymnázium Jakuba Škody Komenského 800 Přerov PSČ: 75002 Pecháčková Anna 5
00842966 Gymnázium Jakuba Škody Komenského 800 Přerov PSČ: 75002 Dulanský Ondřej 5
00842966 Gymnázium Jakuba Škody Komenského 800 Přerov PSČ: 75002 Vrťo Filip 5
00842966 Gymnázium Jakuba Škody Komenského 800 Přerov PSČ: 75002 Kaprál Lukáš 5
00842966 Gymnázium Jakuba Škody Komenského 800 Přerov PSČ: 75002 Kopřiva Martin 5
00842966 Gymnázium Jakuba Škody Komenského 800 Přerov PSČ: 75002 Tesař Šimon 5
70259861 Gymnázium Svatopluka Čecha 683 Kojetín PSČ: 75201 Buráňová Adéla 6
70259861 Gymnázium Svatopluka Čecha 683 Kojetín PSČ: 75201 novotný Šimon 6
70259861 Gymnázium Svatopluka Čecha 683 Kojetín PSČ: 75201 Hrušáková Anna 6
70259861 Gymnázium Svatopluka Čecha 683 Kojetín PSČ: 75201 Pešová Nina 6
70259861 Gymnázium Svatopluka Čecha 683 Kojetín PSČ: 75201 Duchoň David 6
70259861 Gymnázium Svatopluka Čecha 683 Kojetín PSČ: 75201 Kopřivová Veronika 6
70994510 Základní škola Žižkov 300 Senice na Hané PSČ: 78345 Dutszáková Alexandra 7
70994510 Základní škola Žižkov 300 Senice na Hané PSČ: 78345 štefanová Anna 7
70994510 Základní škola Žižkov 300 Senice na Hané PSČ: 78345 Polách jan 7
70994510 Základní škola Žižkov 300 Senice na Hané PSČ: 78345 Spurná Ludmila 7
70994510 Základní škola Žižkov 300 Senice na Hané PSČ: 78345 Navrátilová Eliška 7
70994510 Základní škola Žižkov 300 Senice na Hané PSČ: 78345 Hlavinka Pavel 7
63696517 Základní škola Školní 72 Javorník PSČ: 79070 Viazaničková Nela 8
63696517 Základní škola Školní 72 Javorník PSČ: 79070 Wolfová Klaudie 8
63696517 Základní škola Školní 72 Javorník PSČ: 79070 Matušková Vendula 8
63696517 Základní škola Školní 72 Javorník PSČ: 79070 Horáčková Eliška 8
63696517 Základní škola Školní 72 Javorník PSČ: 79070 Danielová Marie 8
63696517 Základní škola Školní 72 Javorník PSČ: 79070 Rychlý Jakub 8
70259909 Gymnázium Zborovská 293 Hranice PSČ: 75301 Krchně Václav 9
70259909 Gymnázium Zborovská 293 Hranice PSČ: 75301 Pospěch Adam 9
70259909 Gymnázium Zborovská 293 Hranice PSČ: 75301 Sedlák Adam 9
70259909 Gymnázium Zborovská 293 Hranice PSČ: 75301 Smrčková Nela 9
70259909 Gymnázium Zborovská 293 Hranice PSČ: 75301 Jalovka Martin 9
70259909 Gymnázium Zborovská 293 Hranice PSČ: 75301 Švachová Hana 9
47922346 Základní škola Tyršova 360 Němčice nad Hanou PSČ: 79827 Cesarová Adéla 10
47922346 Základní škola Tyršova 360 Němčice nad Hanou PSČ: 79827 malá Michaela 10
47922346 Základní škola Tyršova 360 Němčice nad Hanou PSČ: 79827 Popirecinii Kristýna 10
47922346 Základní škola Tyršova 360 Němčice nad Hanou PSČ: 79827 Horák Michal 10
47922346 Základní škola Tyršova 360 Němčice nad Hanou PSČ: 79827 Rubáč Jan 10
47922346 Základní škola Tyršova 360 Němčice nad Hanou PSČ: 79827 Trávníček Šimon 10
70944164 Základní škola a Mateřská škola Školní 187 Úsov PSČ: 78973 Dostál Tomáš 11
70944164 Základní škola a Mateřská škola Školní 187 Úsov PSČ: 78973 králová Zuzana 11
70944164 Základní škola a Mateřská škola Školní 187 Úsov PSČ: 78973 Smolková Markéta 11
70944164 Základní škola a Mateřská škola Školní 187 Úsov PSČ: 78973 Raubová Karolína 11
70944164 Základní škola a Mateřská škola Školní 187 Úsov PSČ: 78973 Krumpová Simona 11
70944164 Základní škola a Mateřská škola Školní 187 Úsov PSČ: 78973 Kočka Daniel 11
70984484 Základní škola a mateřská škola Újezd 116 Újezd PSČ: 78396 Novotná Zuzana 12
70984484 Základní škola a mateřská škola Újezd 116 Újezd PSČ: 78396 Unretigová Julie 12
70984484 Základní škola a mateřská škola Újezd 116 Újezd PSČ: 78396 Blažek Daniel 12
70984484 Základní škola a mateřská škola Újezd 116 Újezd PSČ: 78396 Švábenská Hana 12
70984484 Základní škola a mateřská škola Újezd 116 Újezd PSČ: 78396 Andrle Jakub 12
70984484 Základní škola a mateřská škola Újezd 116 Újezd PSČ: 78396 Vrobelová Karolína 12