Tabulka výsledků:

Matematická olympiáda - kategorie B - krajské kolo (Ústecký)

IČO školy Název školy Příjmení žáka Jméno žáka Pořadí Poznámka
47274603 Gymnázium Komenského 1130 Rumburk PSČ: 40801 Nguyen Huu Quy 1
46773754 Gymnázium Havlíčkova 175 Roudnice nad Labem PSČ: 41301 Záhorec Jan 2
61515451 Gymnázium, příspěvková organizace Čs. dobrovolců 530 Teplice PSČ: 41501 Podrápský David 3
44555512 Gymnázium a SOŠ dr. Václava Šmejkala Stavbařů 2857 Ústí nad Labem PSČ: 40011 Kutheilová Natálie 4
44555512 Gymnázium a SOŠ dr. Václava Šmejkala Stavbařů 2857 Ústí nad Labem PSČ: 40011 Broul Marek 5
46773720 Gymnázium Sady pionýrů 600 Lovosice PSČ: 41002 Žáček Michal 6
47796006 SPŠ a VOŠ Školní 1060 Chomutov PSČ: 43001 Hrdý Dominik 7
44555423 Gymnázium Jateční 243 Ústí nad Labem PSČ: 40001 Hubený Jan 8 8. a 9. místo shodné
61515451 Gymnázium, příspěvková organizace Čs. dobrovolců 530 Teplice PSČ: 41501 Stehlík Matěj 9 8. a 9. místo shodné
61515451 Gymnázium, příspěvková organizace Čs. dobrovolců 530 Teplice PSČ: 41501 Zeman Pavel 10
61515451 Gymnázium, příspěvková organizace Čs. dobrovolců 530 Teplice PSČ: 41501 Pechar Hugo 11
61515451 Gymnázium, příspěvková organizace Čs. dobrovolců 530 Teplice PSČ: 41501 Klas Pavel 12 12. až 14. místo shodné
46773754 Gymnázium Havlíčkova 175 Roudnice nad Labem PSČ: 41301 Pazourek Jaroslav 13 12. až 14. místo shodné
44555423 Gymnázium Jateční 243 Ústí nad Labem PSČ: 40001 Kimlová Anna 14 12. až 14. místo shodné
18380824 Gymnázium a Střední odborná škola Kpt. Jaroše 862 Podbořany PSČ: 44128 Bischof Filip 15 15. až 23. místo shodné
61515451 Gymnázium, příspěvková organizace Čs. dobrovolců 530 Teplice PSČ: 41501 Dvořák Vojtěch 16 15. až 23. místo shodné
61342751 Gymnázium 5. května 620 Kadaň PSČ: 43201 Helebrandtová Alice 17 15. až 23. místo shodné
47792931 Gymn.a SOŠ, příspěvková organizace Chomutovská 459 Klášterec nad Ohří PSČ: 43151 Janáčková Kamila 18 15. až 23. místo shodné
47792931 Gymn.a SOŠ, příspěvková organizace Chomutovská 459 Klášterec nad Ohří PSČ: 43151 Kovářík Matěj 19 15. až 23. místo shodné
46773754 Gymnázium Havlíčkova 175 Roudnice nad Labem PSČ: 41301 Laube Tomáš 20 15. až 23. místo shodné
47274751 Gymnázium Varnsdorf Střelecká 1800 Varnsdorf PSČ: 40747 Paulus Václav 21 15. až 23. místo shodné
18380824 Gymnázium a Střední odborná škola Kpt. Jaroše 862 Podbořany PSČ: 44128 Pticenová Tereza 22 15. až 23. místo shodné
61515451 Gymnázium, příspěvková organizace Čs. dobrovolců 530 Teplice PSČ: 41501 Vojáček Patrik 23 15. až 23. místo shodné
61342751 Gymnázium 5. května 620 Kadaň PSČ: 43201 Janda Lukáš 24 24. a 25. místo shodné
61515451 Gymnázium, příspěvková organizace Čs. dobrovolců 530 Teplice PSČ: 41501 Müller Petr 25 24. a 25. místo shodné
61515451 Gymnázium, příspěvková organizace Čs. dobrovolců 530 Teplice PSČ: 41501 Hrabák Ondřej 26 26. až 29. místo shodné
49872559 Podkrušnohorské gymnázium Čsl. armády 1530 Most PSČ: 43401 Hůda Jakub 27 26. až 29. místo shodné
47274751 Gymnázium Varnsdorf Střelecká 1800 Varnsdorf PSČ: 40747 Kalivoda Petr 28 26. až 29. místo shodné
47792931 Gymn.a SOŠ, příspěvková organizace Chomutovská 459 Klášterec nad Ohří PSČ: 43151 Mänzelová Lucie 29 26. až 29. místo shodné