Tabulka výsledků:

Fyzikální olympiáda - kategorie D - krajské kolo (Středočeský)

IČO školy Název školy Příjmení žáka Jméno žáka Pořadí Poznámka
48683868 Gymnázium Dr. Josefa Pekaře Palackého 211 Mladá Boleslav PSČ: 29301 Vrbová Tereza 1
61924032 Gymnázium Jiřího Ortena Jaselská 932 Kutná Hora PSČ: 28401 Petrů Tadeáš 2
61664707 Gymnázium Husova 470 Benešov PSČ: 25601 Sadílek Stanislav 3
49518925 Dvořákovo gymnázium a SOŠ ekonomická Dvořákovo nám. 800 Kralupy nad Vltavou PSČ: 27801 Hanke Dominik 4
61632210 Gymnázium Bohumila Hrabala Komenského 779 Nymburk PSČ: 28802 Karamonová Anežka 5
61664707 Gymnázium Husova 470 Benešov PSČ: 25601 Dolejš Ondřej 6
61100226 Gymnázium Legionářů 402 Příbram PSČ: 26101 Tomek Petr 7
61388939 Gymnázium J.S.Machara Královická 668 Brandýs nad Labem-Stará Boleslav PSČ: 25001 Šustek Šimon Jan 8
48665819 Gymnázium Žižkova 162 Kolín PSČ: 28002 Váňa Dominik 9
61388939 Gymnázium J.S.Machara Královická 668 Brandýs nad Labem-Stará Boleslav PSČ: 25001 Černohorský Jan 10
49518917 Gymnázium Jana Palacha Pod Vrchem 3421 Mělník PSČ: 27601 Hlavsa Jan 11
49518925 Dvořákovo gymnázium a SOŠ ekonomická Dvořákovo nám. 800 Kralupy nad Vltavou PSČ: 27801 Novák Michal 12
02457105 Církevní gymnázium Jiřího z Poděbrad 288 Kutná Hora PSČ: 28401 Dudek Jan 13
62444042 Gymnázium Jiřího z Poděbrad Studentská 166 Poděbrady PSČ: 29001 Brodský Marek 14
49518917 Gymnázium Jana Palacha Pod Vrchem 3421 Mělník PSČ: 27601 Novotný Vít 15
48683868 Gymnázium Dr. Josefa Pekaře Palackého 211 Mladá Boleslav PSČ: 29301 Janas Adam 16
61924041 Gymnázium a SOŠ pedagogická Masarykova 248 Čáslav PSČ: 28601 Procházka Radim 17
61924032 Gymnázium Jiřího Ortena Jaselská 932 Kutná Hora PSČ: 28401 Kopelentová Lucie Abigail 18
62444042 Gymnázium Jiřího z Poděbrad Studentská 166 Poděbrady PSČ: 29001 Soukup Jan 19
61632210 Gymnázium Bohumila Hrabala Komenského 779 Nymburk PSČ: 28802 Strolený Petr 20
48683868 Gymnázium Dr. Josefa Pekaře Palackého 211 Mladá Boleslav PSČ: 29301 Marková Klára 21
61388939 Gymnázium J.S.Machara Královická 668 Brandýs nad Labem-Stará Boleslav PSČ: 25001 Sekaninová Aneta 22
61100226 Gymnázium Legionářů 402 Příbram PSČ: 26101 Haušild Michal 23
02457105 Církevní gymnázium Jiřího z Poděbrad 288 Kutná Hora PSČ: 28401 Špačková Klára 24
61894427 Gymnázium Václava Beneše Třebízského Smetanovo náměstí 1310 Slaný PSČ: 27401 Zýma František 25
47558407 Gymnázium J. Barranda Talichova 824 Beroun PSČ: 26601 Hofmeister Matouš 26
47019671 Gymnázium Zikmunda Wintra Žižkovo nám. 186 Rakovník PSČ: 26901 Doležal Jan 27
61894427 Gymnázium Václava Beneše Třebízského Smetanovo náměstí 1310 Slaný PSČ: 27401 Deák Jiří 28
48683868 Gymnázium Dr. Josefa Pekaře Palackého 211 Mladá Boleslav PSČ: 29301 Kolesnikova Aleksandra 29
47019671 Gymnázium Zikmunda Wintra Žižkovo nám. 186 Rakovník PSČ: 26901 Jirkovská Kateřina 30