Tabulka výsledků:

Fyzikální olympiáda - kategorie D - krajské kolo (Olomoucký)

IČO školy Název školy Příjmení žáka Jméno žáka Pořadí Poznámka
00601781 Slovanské gymnázium Jiřího z Poděbrad 936 Olomouc PSČ: 77900 Jakeš Hynek 1
00842966 Gymnázium Jakuba Škody Komenského 800 Přerov PSČ: 75002 Maťa Jakub 2
00601799 Gymnázium Tomkova 314 Olomouc PSČ: 77900 Grohmann Ondřej 3
00601772 Gymnázium Jana Opletala Opletalova 189 Litovel PSČ: 78401 Punta Lukáš 4
00601799 Gymnázium Tomkova 314 Olomouc PSČ: 77900 Kvapil Jiří 5
00601799 Gymnázium Tomkova 314 Olomouc PSČ: 77900 Skýpala Daniel 6
70259861 Gymnázium Svatopluka Čecha 683 Kojetín PSČ: 75201 Flídr Tomáš 7
44159960 Reálné gymnázium a ZŠ města Prostějova Studentská 4 Prostějov PSČ: 79601 Chudožilov David 8
00842966 Gymnázium Jakuba Škody Komenského 800 Přerov PSČ: 75002 Vrťo Filip 9
00842966 Gymnázium Jakuba Škody Komenského 800 Přerov PSČ: 75002 Galnor Tomáš 10
44159960 Reálné gymnázium a ZŠ města Prostějova Studentská 4 Prostějov PSČ: 79601 Štafa Ondřej 11
00842966 Gymnázium Jakuba Škody Komenského 800 Přerov PSČ: 75002 Mikeš Jakub 12
49589792 Gymnázium Masarykovo nám. 1207 Šumperk PSČ: 78701 Kindlová Veronika 13
47922206 Gymnázium Jiřího Wolkera Kollárova 2602 Prostějov PSČ: 79601 Preclík Lukáš 14
00842966 Gymnázium Jakuba Škody Komenského 800 Přerov PSČ: 75002 Onderková Vendula 15
00842966 Gymnázium Jakuba Škody Komenského 800 Přerov PSČ: 75002 Pecháčková Anna 16
00842966 Gymnázium Jakuba Škody Komenského 800 Přerov PSČ: 75002 Pilmajerová Eliška 17
00842893 Střední průmyslová škola Hranice Studentská 1384 Hranice PSČ: 75301 Pečivová Martina 18
70259861 Gymnázium Svatopluka Čecha 683 Kojetín PSČ: 75201 Beránek Tadeáš 19
00601772 Gymnázium Jana Opletala Opletalova 189 Litovel PSČ: 78401 Procházka Lukáš 20
00601764 Gymnázium Horní náměstí 167 Šternberk PSČ: 78501 Metlík Štěpán 21
00601799 Gymnázium Tomkova 314 Olomouc PSČ: 77900 Vokal Jonáš 22
00601781 Slovanské gymnázium Jiřího z Poděbrad 936 Olomouc PSČ: 77900 Malá Eliška 23
00843113 Vyšší odborná škola a Stř.průmysl.škola Gen. Krátkého 950 Šumperk PSČ: 78701 Solař Jindřich 24
60045141 Gymnázium Komenského 281 Jeseník PSČ: 79001 Bicanová Anna 25
00601781 Slovanské gymnázium Jiřího z Poděbrad 936 Olomouc PSČ: 77900 Kostrhon Daniel 26
00842966 Gymnázium Jakuba Škody Komenského 800 Přerov PSČ: 75002 Holler Maxmilián 27
47922206 Gymnázium Jiřího Wolkera Kollárova 2602 Prostějov PSČ: 79601 Zigmund Martin 28
60045141 Gymnázium Komenského 281 Jeseník PSČ: 79001 Ondruch Filip 29
00842966 Gymnázium Jakuba Škody Komenského 800 Přerov PSČ: 75002 Dulanský Ondřej 30
00601764 Gymnázium Horní náměstí 167 Šternberk PSČ: 78501 Sviták Vojtěch 31
60045141 Gymnázium Komenského 281 Jeseník PSČ: 79001 Rysnerová Andrea 32
49589792 Gymnázium Masarykovo nám. 1207 Šumperk PSČ: 78701 Seidenglanz Jáchym 33
49589792 Gymnázium Masarykovo nám. 1207 Šumperk PSČ: 78701 Pakosta Petr 34
44053916 Cyrilometodějské G, ZŠ a MŠ v Prostějově Komenského 1592 Prostějov PSČ: 79601 Mnich Michal 35
49589792 Gymnázium Masarykovo nám. 1207 Šumperk PSČ: 78701 Kobzová Michaela 36
49589792 Gymnázium Masarykovo nám. 1207 Šumperk PSČ: 78701 Matýsová Marie 37
49589792 Gymnázium Masarykovo nám. 1207 Šumperk PSČ: 78701 Doležel Petr 38