Tabulka výsledků:

Chemická olympiáda - kategorie C - krajské kolo (Středočeský)

IČO školy Název školy Příjmení žáka Jméno žáka Pořadí Poznámka
61388572 Gymnázium Komenského náměstí 1280 Říčany PSČ: 25101 Podlucká Kateřina 1
61100331 Gymnázium Karla Čapka Školní 1530 Dobříš PSČ: 26301 Bedřich Jakub 2
61894427 Gymnázium Václava Beneše Třebízského Smetanovo náměstí 1310 Slaný PSČ: 27401 Dygrýn Tomáš 3
61632210 Gymnázium Bohumila Hrabala Komenského 779 Nymburk PSČ: 28802 Hladká Gabriela 4
61894435 Gymnázium nám. Edvarda Beneše 1573 Kladno PSČ: 27201 Artlová Eliška 5
49518925 Dvořákovo gymnázium a SOŠ ekonomická Dvořákovo nám. 800 Kralupy nad Vltavou PSČ: 27801 Hanke Dominik 6
61388572 Gymnázium Komenského náměstí 1280 Říčany PSČ: 25101 Hálová Barbora 7
49518917 Gymnázium Jana Palacha Pod Vrchem 3421 Mělník PSČ: 27601 Novotný Vít 8
61894427 Gymnázium Václava Beneše Třebízského Smetanovo náměstí 1310 Slaný PSČ: 27401 Chotěborský Petr 9
61664545 Gymnázium Tylova 271 Vlašim PSČ: 25801 Semrád Jakub 10
61100226 Gymnázium Legionářů 402 Příbram PSČ: 26101 Karas Adam 11
61100226 Gymnázium Legionářů 402 Příbram PSČ: 26101 Hlaváček Ondřej 12
61924032 Gymnázium Jiřího Ortena Jaselská 932 Kutná Hora PSČ: 28401 Rosická Eliška 13
49518925 Dvořákovo gymnázium a SOŠ ekonomická Dvořákovo nám. 800 Kralupy nad Vltavou PSČ: 27801 Jůzová Anna 14
48683868 Gymnázium Dr. Josefa Pekaře Palackého 211 Mladá Boleslav PSČ: 29301 Hladík Jan 15
61664707 Gymnázium Husova 470 Benešov PSČ: 25601 Pelc Jakub 16
48665967 Gymnázium Vítězná 616 Český Brod PSČ: 28201 Jelínek Jiří 17
62486012 Gymnázium Palackého 191 Mladá Boleslav PSČ: 29301 Maronczak Jiří 18
48683868 Gymnázium Dr. Josefa Pekaře Palackého 211 Mladá Boleslav PSČ: 29301 Malý Jiří 19
27089941 OPEN GATE - gymnázium a ZŠ, s.r.o. Na Návsi 5 Babice PSČ: 25101 Hřebík Jan 20
61100331 Gymnázium Karla Čapka Školní 1530 Dobříš PSČ: 26301 Skuhrovec Tomáš 21
48683906 Gymnázium Studentská 895 Mnichovo Hradiště PSČ: 29501 Rak Pavel 22
61894435 Gymnázium nám. Edvarda Beneše 1573 Kladno PSČ: 27201 Čepelová Anna 23
61100242 Gymnázium a SOŠ ekonomická Nádražní 90 Sedlčany PSČ: 26480 Čekal Josef 24
00066702 Střední zdrav. škola a VOŠ zdravotnická Jiráskovy sady 113 Příbram PSČ: 26101 Vyskočilová Monika 25
61924041 Gymnázium a SOŠ pedagogická Masarykova 248 Čáslav PSČ: 28601 Filipin Erik 26
00640808 Střední zdravotnická škola Mládeže 1102 Beroun PSČ: 26601 Ptáčková Eliška 27
61632210 Gymnázium Bohumila Hrabala Komenského 779 Nymburk PSČ: 28802 Zábraha Petr 28
49518917 Gymnázium Jana Palacha Pod Vrchem 3421 Mělník PSČ: 27601 Hlavsa Jan 29
61664545 Gymnázium Tylova 271 Vlašim PSČ: 25801 Štěpánková Leila 30
61924032 Gymnázium Jiřího Ortena Jaselská 932 Kutná Hora PSČ: 28401 Anděl Martin 31
48665967 Gymnázium Vítězná 616 Český Brod PSČ: 28201 Poděbradský Jaroslav 32
61924032 Gymnázium Jiřího Ortena Jaselská 932 Kutná Hora PSČ: 28401 Petrů Tadeáš 33
00066702 Střední zdrav. škola a VOŠ zdravotnická Jiráskovy sady 113 Příbram PSČ: 26101 Bartošová Adéla 34
27383512 Sunny Canadian IS-ZŠ a Gymnázium, s.r.o. Straková 522 Jesenice PSČ: 25242 Strnad Jakub 35
72081422 Gymnázium Komenského 141 Hostivice PSČ: 25301 Ladman Marek 36