Tabulka výsledků:

Biologická olympiáda - kategorie B - krajské kolo (Ústecký)

IČO školy Název školy Příjmení žáka Jméno žáka Pořadí Poznámka
49872559 Podkrušnohorské gymnázium Čsl. armády 1530 Most PSČ: 43401 Vostrý Daniel 1
61515451 Gymnázium, příspěvková organizace Čs. dobrovolců 530 Teplice PSČ: 41501 Vais Michal 2
44555423 Gymnázium Jateční 243 Ústí nad Labem PSČ: 40001 Kurendová Karolína 3
47274751 Gymnázium Varnsdorf Střelecká 1800 Varnsdorf PSČ: 40747 Špička Václav 4
61357235 Gymnázium Václava Hlavatého Poděbradova 661 Louny PSČ: 44001 Stejskalová Pavlína 5
62208870 Gymnázium T. G. Masaryka Studentská 640 Litvínov PSČ: 43601 Marková Klára 6
61342751 Gymnázium 5. května 620 Kadaň PSČ: 43201 Gaidarusová Anežka 7
46773720 Gymnázium Sady pionýrů 600 Lovosice PSČ: 41002 Klitschova Natalie 8
49872559 Podkrušnohorské gymnázium Čsl. armády 1530 Most PSČ: 43401 Novák Adam 9
46773673 Gymnázium Josefa Jungmanna Svojsíkova 1015 Litoměřice PSČ: 41201 Vytrhlíková Eliška 10
47274603 Gymnázium Komenského 1130 Rumburk PSČ: 40801 Mlejnková Pavla 11
44555423 Gymnázium Jateční 243 Ústí nad Labem PSČ: 40001 Gajdoš Matěj 12
62208870 Gymnázium T. G. Masaryka Studentská 640 Litvínov PSČ: 43601 Paluška Jan 13
47274620 Gymnázium Komenského nám. 340 Děčín PSČ: 40502 Kivader Martin 14
47274735 ZŠ T. G. Masaryka a gymnázium Palackého 535 Česká Kamenice PSČ: 40721 Rodová Kateřina 15
46773754 Gymnázium Havlíčkova 175 Roudnice nad Labem PSČ: 41301 Záhorec Jan 16
47274620 Gymnázium Komenského nám. 340 Děčín PSČ: 40502 Thürlová Iva 17
61342751 Gymnázium 5. května 620 Kadaň PSČ: 43201 Vašková Kristýna 18
46773754 Gymnázium Havlíčkova 175 Roudnice nad Labem PSČ: 41301 Medřická Eliška 19
61342645 Gymnázium Mostecká 3000 Chomutov PSČ: 43001 Trnková Valerie 20
47274603 Gymnázium Komenského 1130 Rumburk PSČ: 40801 Hrdina Tomáš 21
61515451 Gymnázium, příspěvková organizace Čs. dobrovolců 530 Teplice PSČ: 41501 Brůha Adam 22
00832375 SOŠ pro ochr. a obn. ŽP-Schola Humanitas Ukrajinská 379 Litvínov PSČ: 43601 Mauleová Justýna 23
00832375 SOŠ pro ochr. a obn. ŽP-Schola Humanitas Ukrajinská 379 Litvínov PSČ: 43601 Zwerenz Václav 24
46773720 Gymnázium Sady pionýrů 600 Lovosice PSČ: 41002 Vašák David 25
47792931 Gymn.a SOŠ, příspěvková organizace Chomutovská 459 Klášterec nad Ohří PSČ: 43151 Šimůnková Eliška 26
46773673 Gymnázium Josefa Jungmanna Svojsíkova 1015 Litoměřice PSČ: 41201 Koubek Jan 27
61342645 Gymnázium Mostecká 3000 Chomutov PSČ: 43001 Lohbergerová Tina 28
47274751 Gymnázium Varnsdorf Střelecká 1800 Varnsdorf PSČ: 40747 Plyushchakova Valerija 29
47274735 ZŠ T. G. Masaryka a gymnázium Palackého 535 Česká Kamenice PSČ: 40721 Kmoch Petr 30
00673358 VOŠ zdravotnická a SŠ zdravotnická Palachova 700 Ústí nad Labem PSČ: 40001 Pýchová Tereza 31
47274603 Gymnázium Komenského 1130 Rumburk PSČ: 40801 Malypetrová Iva 32
47274735 ZŠ T. G. Masaryka a gymnázium Palackého 535 Česká Kamenice PSČ: 40721 Krenková Kamila 33
47792931 Gymn.a SOŠ, příspěvková organizace Chomutovská 459 Klášterec nad Ohří PSČ: 43151 Mänzelová Lucie 34
00673358 VOŠ zdravotnická a SŠ zdravotnická Palachova 700 Ústí nad Labem PSČ: 40001 Matiášová Marie 35
70901619 Biskupské gymnázium, ZŠ a MŠ Bohosudov Koněvova 100 Krupka PSČ: 41742 Novák Jakub 36
70901619 Biskupské gymnázium, ZŠ a MŠ Bohosudov Koněvova 100 Krupka PSČ: 41742 Juhás Ladislav 37