Tabulka výsledků:

Biologická olympiáda - kategorie B - krajské kolo (Moravskoslezský)

IČO školy Název školy Příjmení žáka Jméno žáka Pořadí Poznámka
00601349 Gymnázium Smetanův okruh 19 Krnov PSČ: 79401 Studničková Veronika 1
00842702 Wichterlovo gymnázium Čs. exilu 669 Ostrava PSČ: 70800 Lukovský Jan 2
47813130 Masarykova SŠ zemědělská a VOŠ Purkyňova 1654 Opava PSČ: 74601 Veselský Jan 3
00842745 Gymnázium Františka Hajdy 1429 Ostrava PSČ: 70030 Dubravec Jakub 4
47813113 Mendelovo gymnázium Komenského 397 Opava PSČ: 74601 Skřontová Alžběta 5
00601349 Gymnázium Smetanův okruh 19 Krnov PSČ: 79401 Pettinaroli Pamela 6
00601659 Gymnázium a SPŠ elektro. a informatiky Křižíkova 1258 Frenštát pod Radhoštěm PSČ: 74401 Šmahlík Patrik 7
00842745 Gymnázium Františka Hajdy 1429 Ostrava PSČ: 70030 Beránek Martin 8
47813113 Mendelovo gymnázium Komenského 397 Opava PSČ: 74601 Světlíková Drahomíra 9
62331205 Gymnázium Fr.Živného Jana Palacha 794 Bohumín PSČ: 73581 Wąs Stanislav 10
62331558 Gymnázium J. A. Komenského 328 Havířov PSČ: 73601 Gavendová Barbora 11
47813075 Slezské gymnázium Zámecký okruh 848 Opava PSČ: 74601 Vaněk Jan 12
00842761 Matiční gymnázium Dr. Šmerala 2565 Ostrava PSČ: 72804 Klečková Klára 13
00842745 Gymnázium Františka Hajdy 1429 Ostrava PSČ: 70030 Polák Vojtěch 14
00602124 SPŠCH akademika Heyrovského Středoškolská 2854 Ostrava PSČ: 70030 Čip Daniel Lee 15
00602124 SPŠCH akademika Heyrovského Středoškolská 2854 Ostrava PSČ: 70030 Ohrádková Alice 16
00601411 Gymnázium Petra Bezruče Československé armády 517 Frýdek-Místek PSČ: 73801 Šotkovský Jakub 17
00601390 Gymnázium Komenského 713 Třinec PSČ: 73961 Turoňová Juliana 18
00842702 Wichterlovo gymnázium Čs. exilu 669 Ostrava PSČ: 70800 David Vojtěch 19
00602027 Střední zahradnická škola Žákovská 288 Ostrava PSČ: 70900 Todter Jan 20
00601411 Gymnázium Petra Bezruče Československé armády 517 Frýdek-Místek PSČ: 73801 Sochová Anežka 21
00602159 Gymnázium Olgy Havlové Marie Majerové 1691 Ostrava PSČ: 70800 Lachnitová Kateřina 22
62331558 Gymnázium J. A. Komenského 328 Havířov PSČ: 73601 Beckovský Martin 23
00602159 Gymnázium Olgy Havlové Marie Majerové 1691 Ostrava PSČ: 70800 Jochcová Gabriela 24
00601659 Gymnázium a SPŠ elektro. a informatiky Křižíkova 1258 Frenštát pod Radhoštěm PSČ: 74401 Špačková Věra 25
62331493 Polské gymnázium - Polskie Gimnazjum Havlíčkova 213 Český Těšín PSČ: 73701 Suchanková Alicja 26
47813130 Masarykova SŠ zemědělská a VOŠ Purkyňova 1654 Opava PSČ: 74601 Černík Adam 27
47813075 Slezské gymnázium Zámecký okruh 848 Opava PSČ: 74601 Kušnírová Zuzana 28
00848077 Střední škola technická a zemědělská U Jezu 7 Nový Jičín PSČ: 74101 Cibulková Hana 29
00848077 Střední škola technická a zemědělská U Jezu 7 Nový Jičín PSČ: 74101 Vrobel Vojtěch 30
00602159 Gymnázium Olgy Havlové Marie Majerové 1691 Ostrava PSČ: 70800 Prokopová Veronika 31
62331558 Gymnázium J. A. Komenského 328 Havířov PSČ: 73601 Vašková Nela 32
62331639 Gymnázium Josefa Božka Frýdecká 689 Český Těšín PSČ: 73701 Jekielková Eva Libuše 33
62331639 Gymnázium Josefa Božka Frýdecká 689 Český Těšín PSČ: 73701 Bílková Helena 34
00601411 Gymnázium Petra Bezruče Československé armády 517 Frýdek-Místek PSČ: 73801 Paříková Petra 35
00601659 Gymnázium a SPŠ elektro. a informatiky Křižíkova 1258 Frenštát pod Radhoštěm PSČ: 74401 Jarošek Kryštof 36