Tabulka výsledků:

Celostátní matematická soutěž žáků SOŠ kategorie IV - ústřední kolo

IČO školy Název školy Příjmení žáka Jméno žáka Pořadí Poznámka
60116820 Vyšší odborná škola a SPŠ Pod Koželuhy 100 Jičín PSČ: 50601 Petrlíková Kristýna 1 Vítěz
00559482 Střední průmyslová škola Zlín třída Tomáše Bati 4187 Zlín PSČ: 76001 Pleva Kryštof 2 Vítěz
66610702 Střední průmyslová škola Třebíč Manž. Curieových 734 Třebíč PSČ: 67401 Krupil Adam 3 Vítěz
48895598 VOŠ a SPŠ Studentská 761 Žďár nad Sázavou PSČ: 59101 Řehoř Jan 4 Vítěz
61388866 SPŠ sdělovací techniky Panská 856 Praha 1 PSČ: 11000 Kafka Matyáš 5 Vítěz
70837902 Masarykova střední škola chemická Křemencova 179 Praha 1 PSČ: 11000 Felcán Tomáš 6 Úspěšný řešitel
60869038 SPŠ a VOŠ Karla Čapka 402 Písek PSČ: 39701 Haymann Jakub 7 Úspěšný řešitel
00056324 Střední škola André Citroëna náměstí 9. května 2153 Boskovice PSČ: 68011 Klíč Denis 8 Úspěšný řešitel
00559415 SPŠ a VOŠ Sokolská 366 Brno PSČ: 60200 Šatinský Ondřej 9 Úspěšný řešitel
00601659 Gymnázium a SPŠ elektro. a informatiky Křižíkova 1258 Frenštát pod Radhoštěm PSČ: 74401 Fojtík Vít 10 Úspěšný řešitel
00845329 Střední škola teleinformatiky Opavská 1119 Ostrava PSČ: 70800 Neuwirth Jan 11 Úspěšný řešitel
47813121 Střední škola průmyslová a umělecká Praskova 399 Opava PSČ: 74601 Kurzica David 12 Úspěšný řešitel
70872589 SPŠ strojnická, škola hl.m. Prahy Betlémská 287 Praha 1 PSČ: 11000 Dospěl Jiří 13 Úspěšný řešitel
49774301 VOŠ a SPŠ elektrotechnická Koterovská 828 Plzeň PSČ: 32600 Rychetský Tomáš 14 Úspěšný řešitel
02013762 SPŠ elektrotechnická a VOŠ Karla IV. 13 Pardubice PSČ: 53002 Vlasák Ondřej 15 Úspěšný řešitel
61388866 SPŠ sdělovací techniky Panská 856 Praha 1 PSČ: 11000 Redl Jaroslav 16 Úspěšný řešitel
70845425 Střední průmyslová škola Ostrov Klínovecká 1197 Ostrov PSČ: 36301 Kačmár Ladislav 17 Úspěšný řešitel
00602132 SPŠ elektrotechniky a informatiky Kratochvílova 1490 Ostrava PSČ: 70200 Šimeček Michal 18 Úspěšný řešitel
00128198 Střední průmyslová škola Otrokovice tř. Tomáše Bati 1266 Otrokovice PSČ: 76502 Bačík Kryštof 19 Úspěšný řešitel
00843598 MŠ, ZŠ a SŠ pro sluchově postižené Vsetínská 454 Valašské Meziříčí PSČ: 75701 Maliňák Ondřej 20 Úspěšný řešitel
70259925 Střední průmyslová škola Havlíčkova 377 Přerov PSČ: 75002 Hucel Jaroslav 21 Úspěšný řešitel
00226475 Střední škola technická a ekonomická Olomoucká 1140 Brno PSČ: 62700 Březina Tomáš 22 Úspěšný řešitel
25261991 SŠ a VOŠ aplikované kybernetiky s.r.o. Hradecká 1151 Hradec Králové PSČ: 50003 Brchelová Barbora 23 Úspěšný řešitel
62690035 SPŠ stavební Pospíšilova 787 Hradec Králové PSČ: 50003 Krupka Adam 24 Úspěšný řešitel
62690035 SPŠ stavební Pospíšilova 787 Hradec Králové PSČ: 50003 Tran Phuc Khanh 25 Úspěšný řešitel
15062848 SPŠ, SOŠ a SOU Hradební 1029 Hradec Králové PSČ: 50003 Ondráček Petr 26 Úspěšný řešitel
49624059 SPŠ stavební Josefa Gočára Družstevní ochoz 1659 Praha 4 PSČ: 14000 Čapek Dominik 27 Úspěšný řešitel
60061863 SPŠ strojní a stavební Komenského 1670 Tábor PSČ: 39002 Hemza Martin 28 Úspěšný řešitel
60061863 SPŠ strojní a stavební Komenského 1670 Tábor PSČ: 39002 Bína Matěj 29 Úspěšný řešitel
47796006 SPŠ a VOŠ Školní 1060 Chomutov PSČ: 43001 Hříchová Markéta 30 Úspěšný řešitel
49438816 Gy, SPgŠ, OA a JŠ s právem státní JZ Pontassievská 350 Znojmo PSČ: 66902 Václavík Dominik 31 Úspěšný řešitel
48135453 Vyšší polic.škola a Střed.polic.škola MV Pod Táborem 102 Praha 9 PSČ: 19024 Pavlica Adam 32 Úspěšný řešitel
47796006 SPŠ a VOŠ Školní 1060 Chomutov PSČ: 43001 Karas Jan 33 Úspěšný řešitel
00574406 SŠ informatiky a finančních služeb Klatovská třída 2778 Plzeň PSČ: 30100 Hera Olha 34 Úspěšný řešitel
00476919 Střední škola spojů a informatiky Bydlinského 2474 Tábor PSČ: 39002 Kováč Marek 35 Úspěšný řešitel
25261991 SŠ a VOŠ aplikované kybernetiky s.r.o. Hradecká 1151 Hradec Králové PSČ: 50003 Záhumenský Kryštof 36 Úspěšný řešitel
62073087 Střední průmyslová škola Na Větřáku 463 Jedovnice PSČ: 67906 Janeček Michael 37 Úspěšný řešitel
00601322 SPŠ a OA Kavalcova 814 Bruntál PSČ: 79201 Čamek Lukáš 38 Úspěšný řešitel
70837872 Obchodní akademie Dušní Dušní 1083 Praha 1 PSČ: 11000 Stárek Vojtěch 39 Úspěšný řešitel
62331574 SPŠ elektrotechnická Makarenkova 513 Havířov PSČ: 73601 Horák Lukáš 40 Úspěšný řešitel
00843113 Vyšší odborná škola a Stř.průmysl.škola Gen. Krátkého 950 Šumperk PSČ: 78701 Diviš Michal 41 Úspěšný řešitel
46747974 SPŠ textilní, příspěvková organizace Tyršova 82 Liberec PSČ: 46005 Krubnerová Jana 42 Úspěšný řešitel
00380385 SŠ inform., poštovnictví a finančnictví Čichnova 982 Brno PSČ: 62400 Machala Marek 43 Úspěšný řešitel
15530213 Střední průmyslová škola Purkyňova 2832 Brno PSČ: 61200 Vorel Tomáš 44 Úspěšný řešitel
00476919 Střední škola spojů a informatiky Bydlinského 2474 Tábor PSČ: 39002 Smolík Marek 45 Úspěšný řešitel
15530213 Střední průmyslová škola Purkyňova 2832 Brno PSČ: 61200 Dedek Daniel 46 Úspěšný řešitel
70837902 Masarykova střední škola chemická Křemencova 179 Praha 1 PSČ: 11000 Štěpánek Vít 47 Úspěšný řešitel
70872589 SPŠ strojnická, škola hl.m. Prahy Betlémská 287 Praha 1 PSČ: 11000 Jung Vincent 48 Úspěšný řešitel
00601624 VOŠ, SOŠ a SOU Husova 1302 Kopřivnice PSČ: 74221 Štěrba Marek 49 Úspěšný řešitel
60337320 Obchodní akademie Sokola-Tůmy 402 Český Těšín PSČ: 73701 Szlibnerová Miriam 50 Úspěšný řešitel
13644327 Střední škola elektrotechnická Na Jízdárně 423 Ostrava PSČ: 70200 Kavulok Adam 51 Úspěšný řešitel
00843113 Vyšší odborná škola a Stř.průmysl.škola Gen. Krátkého 950 Šumperk PSČ: 78701 Karlíček Marek 52 Úspěšný řešitel
00844012 VOŠ a SPŠ elektrotechnická Božetěchova 755 Olomouc PSČ: 77900 Losert Petr 53 Úspěšný řešitel
13644327 Střední škola elektrotechnická Na Jízdárně 423 Ostrava PSČ: 70200 Chovanec Vojtěch 54 Úspěšný řešitel
25326228 Střední odborná škola EDUCAnet Brno Arménská 573 Brno PSČ: 62500 Vodák Milan 55 Úspěšný řešitel
70845425 Střední průmyslová škola Ostrov Klínovecká 1197 Ostrov PSČ: 36301 Kotalík Ivan 56 Úspěšný řešitel
00559482 Střední průmyslová škola Zlín třída Tomáše Bati 4187 Zlín PSČ: 76001 Ujčík Jan 57 Úspěšný řešitel
00520152 SOŠ obchodu, užitého umění a designu Nerudova 1214 Plzeň PSČ: 30100 Šourová Kristýna 58 Úspěšný řešitel
49774301 VOŠ a SPŠ elektrotechnická Koterovská 828 Plzeň PSČ: 32600 Sluka Ondřej 59 Úspěšný řešitel
62061178 DELTA- SŠ informatiky a ekonomie, s.r.o. Ke Kamenci 151 Pardubice PSČ: 53003 Bartolšic Bořek 60 Úspěšný řešitel
00843105 SPŠ elektrotechnická Gen. Svobody 183 Mohelnice PSČ: 78985 Kyslinger Jiří 61 Úspěšný řešitel
48683795 Střední průmyslová škola Havlíčkova 456 Mladá Boleslav PSČ: 29301 Došek Dalibor 62 Úspěšný řešitel
62331566 SPŠ stavební Kollárova 1308 Havířov PSČ: 73601 Waclawik Andrzej 63 Úspěšný řešitel
00601659 Gymnázium a SPŠ elektro. a informatiky Křižíkova 1258 Frenštát pod Radhoštěm PSČ: 74401 Žitník Adam 64 Úspěšný řešitel
49314866 VOŠ a SŠ technická Habrmanova 1540 Česká Třebová PSČ: 56002 Jasanský Michal 65 Úspěšný řešitel
49766929 ISŠ technická a ekonomická Sokolov Jednoty 1620 Sokolov PSČ: 35601 Čáni Miroslav Jiří 66 Úspěšný řešitel
00177041 ŠKODA AUTO a.s., SOU strojírenské, o.z. tř. Václava Klementa 869 Mladá Boleslav PSČ: 29301 Vágner Ondřej 67 Úspěšný řešitel
00082571 SOŠ technická a zahradnická Osvoboditelů 1 Lovosice PSČ: 41002 Světínský Michal 68 Úspěšný řešitel
49438816 Gy, SPgŠ, OA a JŠ s právem státní JZ Pontassievská 350 Znojmo PSČ: 66902 Slaný Marek 69 Úspěšný řešitel
00056324 Střední škola André Citroëna náměstí 9. května 2153 Boskovice PSČ: 68011 Válek Matěj 70 Úspěšný řešitel
00602116 SPŠ stavební Středoškolská 2992 Ostrava PSČ: 70030 Gintner Jan 71 Úspěšný řešitel
62032381 VOŠ pedagogická a SPgŠ Komenského nám. 22 Litomyšl PSČ: 57001 Závodská Marcela 72 Úspěšný řešitel
48683884 OA, VOŠ ekonomická a JŠ s právem SJZ třída T. G. Masaryka 14 Mladá Boleslav PSČ: 29301 Sloupová Andrea 73 Úspěšný řešitel
60064781 VOŠ a Střední zemědělská škola nám. T. G. Masaryka 788 Tábor PSČ: 39002 Hulan . 74 Úspěšný řešitel
60116935 Masarykova obchodní akademie 17. listopadu 220 Jičín PSČ: 50601 Daňová Karolína 75 Úspěšný řešitel
00844012 VOŠ a SPŠ elektrotechnická Božetěchova 755 Olomouc PSČ: 77900 Němeček Tomáš 76 Úspěšný řešitel
00602116 SPŠ stavební Středoškolská 2992 Ostrava PSČ: 70030 Wrobel Kevin 77 Úspěšný řešitel
62032381 VOŠ pedagogická a SPgŠ Komenského nám. 22 Litomyšl PSČ: 57001 Šmíd Matěj 78 Úspěšný řešitel
61388017 Obchodní akademie U vinohradského hřbitova 2471 Praha 3 PSČ: 13000 Stromblad Natalje Shtepan 79 Úspěšný řešitel
61100234 SPŠ a VOŠ Hrabákova 271 Příbram PSČ: 26101 Brynda Jiří 80 Úspěšný řešitel
14451026 SOŠ a SOU V Kolonii 1804 Nymburk PSČ: 28802 Hrúz Jakub 81 Úspěšný řešitel
13582259 SOŠ a SOU obchodu a služeb Čáslavská 205 Chrudim PSČ: 53701 Hejduk Patrik 82 Úspěšný řešitel
00851574 ISŠ - COP a Jazyková škola s právem SJZ Palackého 239 Valašské Meziříčí PSČ: 75701 Kovařčík Petr 83 Úspěšný řešitel
66493030 SOŠ informatiky a spojů a SOU Jaselská 826 Kolín PSČ: 28002 Jirsák Vladimír 84 Úspěšný řešitel
15062848 SPŠ, SOŠ a SOU Hradební 1029 Hradec Králové PSČ: 50003 Šrámek Petr 85 Úspěšný řešitel
48895598 VOŠ a SPŠ Studentská 761 Žďár nad Sázavou PSČ: 59101 Blaha Martin 86 Úspěšný řešitel
70837899 VOŠ a SPŠ dopravní Masná 1000 Praha 1 PSČ: 11000 Watson-Jones Jakub 87 Úspěšný řešitel
46747982 SPŠ stavební, příspěvková organizace nám. Sokolovské 264 Liberec PSČ: 46001 Volf Petr 88 Úspěšný řešitel
46747966 OA a Jazyk.škola, příspěvková organizace Šamánkova 500 Liberec PSČ: 46001 Dostálová Kateřina 89 Úspěšný řešitel
46747991 SPŠ strojní a elektrotechnická a VOŠ Masarykova 460 Liberec PSČ: 46001 Mildner Tobias 90 Úspěšný řešitel
62032381 VOŠ pedagogická a SPgŠ Komenského nám. 22 Litomyšl PSČ: 57001 Loužecká Viktorie 91 Úspěšný řešitel
70259941 SPŠ stavební Komenského sady 257 Lipník nad Bečvou PSČ: 75131 Spilka Radim 92 Úspěšný řešitel
00177041 ŠKODA AUTO a.s., SOU strojírenské, o.z. tř. Václava Klementa 869 Mladá Boleslav PSČ: 29301 Mokrý Maxim 93 Úspěšný řešitel
00380385 SŠ inform., poštovnictví a finančnictví Čichnova 982 Brno PSČ: 62400 Klapcová Karla 94 Úspěšný řešitel
69457425 SPŠ strojnická a SOŠ profesora Švejcara Klatovská třída 1615 Plzeň PSČ: 30100 Kopa Šimon 95 Úspěšný řešitel
62061178 DELTA- SŠ informatiky a ekonomie, s.r.o. Ke Kamenci 151 Pardubice PSČ: 53003 Pavlíček Marek 96 Úspěšný řešitel
00846279 Střední škola průmyslová Soukenická 2458 Krnov PSČ: 79401 Hlubek Jiří 97 Úspěšný řešitel
61386774 Obchodní akademie Vinohradská Vinohradská 1971 Praha 2 PSČ: 12000 Janoušková Hana 98 Úspěšný řešitel
00559644 SŠ průmyslová, hotelová a zdravotnická Kollárova 617 Uherské Hradiště PSČ: 68601 Macháň Dušan 99 Úspěšný řešitel
69174415 Střední průmyslová škola Školní 101 Trutnov PSČ: 54101 Macháček Jan 100 Úspěšný řešitel
00669695 Střední zdravot.škola a VOŠ zdravotnická Karlovarská 1210 Plzeň PSČ: 32300 Vojtěch Jiří 101 Úspěšný řešitel
61342637 SPŠ stavební a Obchodní akademie Komenského 562 Kadaň PSČ: 43201 Bobisudová Aneta 102 Úspěšný řešitel
60076089 Střední průmyslová škola stavební Resslova 1579 České Budějovice PSČ: 37004 Petříková Lenka 103 Úspěšný řešitel
66610702 Střední průmyslová škola Třebíč Manž. Curieových 734 Třebíč PSČ: 67401 Kubiš Pavel 104 Úspěšný řešitel
60371731 OA , VOŠ a Jazyková škola s právem SJZ Nádražní 22 Uherské Hradiště PSČ: 68601 Nosek Vojtěch 105 Úspěšný řešitel
49864688 VOŠ sklář. a SŠ, příspěvková organizace Wolkerova 316 Nový Bor PSČ: 47301 Kovalevová Kateřina 106 Úspěšný řešitel
62690281 Střední odborná škola veterinární Pražská třída 68 Hradec Králové PSČ: 50004 Davídek Tomáš 107 Úspěšný řešitel
61515477 Gymnázium a Střední průmyslová škola Masarykova 909 Duchcov PSČ: 41901 Bachofner Alex 108 Úspěšný řešitel
00602132 SPŠ elektrotechniky a informatiky Kratochvílova 1490 Ostrava PSČ: 70200 Macura Patrik 109 Úspěšný řešitel
60869038 SPŠ a VOŠ Karla Čapka 402 Písek PSČ: 39701 Volf Petr 110 Úspěšný řešitel
00601748 SPŠ strojnická 17. listopadu 995 Olomouc PSČ: 77900 Matocha Robin 111 Úspěšný řešitel
61894419 SPŠ a VOŠ Jana Palacha 1840 Kladno PSČ: 27201 Vala Adam 112 Úspěšný řešitel
46747991 SPŠ strojní a elektrotechnická a VOŠ Masarykova 460 Liberec PSČ: 46001 Pálka David 113 Úspěšný řešitel
62331566 SPŠ stavební Kollárova 1308 Havířov PSČ: 73601 Brudny Karel 114 Úspěšný řešitel
25348418 SOŠ podnikání a obchodu, spol. s r.o. Rejskova 2987 Prostějov PSČ: 79601 Adamčík Samuel 115 Úspěšný řešitel
62073516 VOŠ ekon. a zdravotnická a Střední škola Hybešova 982 Boskovice PSČ: 68001 Chladilová Jana 116 Úspěšný řešitel