Tabulka výsledků:

Celostátní matematická soutěž žáků SOŠ kategorie V - ústřední kolo

IČO školy Název školy Příjmení žáka Jméno žáka Pořadí Poznámka
66610702 Střední průmyslová škola Třebíč Manž. Curieových 734 Třebíč PSČ: 67401 Hekrle Vojtěch 1 Vítěz
70845425 Střední průmyslová škola Ostrov Klínovecká 1197 Ostrov PSČ: 36301 Umlafová Kristýna 2 Vítěz
48135453 Vyšší polic.škola a Střed.polic.škola MV Pod Táborem 102 Praha 9 PSČ: 19024 Ernst Lukas 3 Vítěz
47796006 SPŠ a VOŠ Školní 1060 Chomutov PSČ: 43001 Hrdý Dominiík 4 Vítěz
00601659 Gymnázium a SPŠ elektro. a informatiky Křižíkova 1258 Frenštát pod Radhoštěm PSČ: 74401 Kučera Lukáš 5 Vítěz
70872589 SPŠ strojnická, škola hl.m. Prahy Betlémská 287 Praha 1 PSČ: 11000 Marek Jindřich 6 Úspěšný řešitel
00602132 SPŠ elektrotechniky a informatiky Kratochvílova 1490 Ostrava PSČ: 70200 Ščupák Marian 7 Úspěšný řešitel
15530213 Střední průmyslová škola Purkyňova 2832 Brno PSČ: 61200 Šopfová Bára 8 Úspěšný řešitel
70837902 Masarykova střední škola chemická Křemencova 179 Praha 1 PSČ: 11000 Macas Jaroslav 9 Úspěšný řešitel
60884746 SPŠ elektrotechniky a inform.technologií Čs. odboje 670 Dobruška PSČ: 51801 Kuchař Josef 10 Úspěšný řešitel
70872589 SPŠ strojnická, škola hl.m. Prahy Betlémská 287 Praha 1 PSČ: 11000 Žák Jakub 11 Úspěšný řešitel
00602132 SPŠ elektrotechniky a informatiky Kratochvílova 1490 Ostrava PSČ: 70200 Janoušek Tomáš 12 Úspěšný řešitel
61100234 SPŠ a VOŠ Hrabákova 271 Příbram PSČ: 26101 Daňhelka Ondřej 13 Úspěšný řešitel
49778161 Obchodní akademie náměstí T. G. Masaryka 1530 Plzeň PSČ: 30100 Aiznerová Natálie 14 Úspěšný řešitel
70839425 Základní škola Sokolská 211 Zborovice PSČ: 76832 Jorkovič Vítězslav 15 Úspěšný řešitel
00669709 Střední zdravot.škola a VOŠ zdravotnická Poděbradská 1247 Karlovy Vary PSČ: 36001 Losev Ilia 16 Úspěšný řešitel
00555878 Hotelová škola, Obchodní akademie a SPŠ Benešovo náměstí 604 Teplice PSČ: 41501 Novotný Radek 17 Úspěšný řešitel
00380385 SŠ inform., poštovnictví a finančnictví Čichnova 982 Brno PSČ: 62400 Nguyen Hoang Nam 18 Úspěšný řešitel
46747966 OA a Jazyk.škola, příspěvková organizace Šamánkova 500 Liberec PSČ: 46001 Ulč Matěj 19 Úspěšný řešitel
00559644 SŠ průmyslová, hotelová a zdravotnická Kollárova 617 Uherské Hradiště PSČ: 68601 Janča Patrik 20 Úspěšný řešitel
00844012 VOŠ a SPŠ elektrotechnická Božetěchova 755 Olomouc PSČ: 77900 Adamec Ladislav 21 Úspěšný řešitel
00559415 SPŠ a VOŠ Sokolská 366 Brno PSČ: 60200 Zoubek Vojtěch 22 Úspěšný řešitel
60116820 Vyšší odborná škola a SPŠ Pod Koželuhy 100 Jičín PSČ: 50601 Polách Jiří 23 Úspěšný řešitel
60061863 SPŠ strojní a stavební Komenského 1670 Tábor PSČ: 39002 Stoklasa Josef 24 Úspěšný řešitel
66610702 Střední průmyslová škola Třebíč Manž. Curieových 734 Třebíč PSČ: 67401 Horák Aleš 25 Úspěšný řešitel
62073087 Střední průmyslová škola Na Větřáku 463 Jedovnice PSČ: 67906 Krátký Jakub 26 Úspěšný řešitel
00843113 Vyšší odborná škola a Stř.průmysl.škola Gen. Krátkého 950 Šumperk PSČ: 78701 Sojka Samuel 27 Úspěšný řešitel
46747982 SPŠ stavební, příspěvková organizace nám. Sokolovské 264 Liberec PSČ: 46001 Čiháková Adéla 28 Úspěšný řešitel
62073087 Střední průmyslová škola Na Větřáku 463 Jedovnice PSČ: 67906 Sedlák Václav 29 Úspěšný řešitel
61388866 SPŠ sdělovací techniky Panská 856 Praha 1 PSČ: 11000 Hampl Michal 30 Úspěšný řešitel
60337320 Obchodní akademie Sokola-Tůmy 402 Český Těšín PSČ: 73701 Walter Marek 31 Úspěšný řešitel
00601322 SPŠ a OA Kavalcova 814 Bruntál PSČ: 79201 Kozelek Jan 32 Úspěšný řešitel
00559482 Střední průmyslová škola Zlín třída Tomáše Bati 4187 Zlín PSČ: 76001 Plšek Jaroslav 33 Úspěšný řešitel
00177041 ŠKODA AUTO a.s., SOU strojírenské, o.z. tř. Václava Klementa 869 Mladá Boleslav PSČ: 29301 Štýbr Adam 34 Úspěšný řešitel
47813121 Střední škola průmyslová a umělecká Praskova 399 Opava PSČ: 74601 Korzonek Lukáš 35 Úspěšný řešitel