Tabulka výsledků:

Celostátní matematická soutěž žáků SOU kategorie I - ústřední kolo

IČO školy Název školy Příjmení žáka Jméno žáka Pořadí Poznámka
49314866 VOŠ a SŠ technická Habrmanova 1540 Česká Třebová PSČ: 56002 Hondl Vojtěch 1 Vítěz
14451026 SOŠ a SOU V Kolonii 1804 Nymburk PSČ: 28802 Eichter Miloš 2 Vítěz
00851574 ISŠ - COP a Jazyková škola s právem SJZ Palackého 239 Valašské Meziříčí PSČ: 75701 Maceček Richard 3 Vítěz
00873306 Střední škola služeb a řemesel Jaroslava Šípka 187 Stochov PSČ: 27303 Svoboda Daniel 4 Vítěz
00177041 ŠKODA AUTO a.s., SOU strojírenské, o.z. tř. Václava Klementa 869 Mladá Boleslav PSČ: 29301 Kabele Michal 5 Vítěz
00669725 Střední odborná škola stavební K. Vary nám. K. Sabiny 159 Karlovy Vary PSČ: 36001 Voldřich Čeněk 6 Úspěšný řešitel
00518557 Hotelová škola U Borského parku 1213 Plzeň PSČ: 30100 Šmucer Jan 7 Úspěšný řešitel
49314866 VOŠ a SŠ technická Habrmanova 1540 Česká Třebová PSČ: 56002 Doležel Jiří 8 Úspěšný řešitel
62032381 VOŠ pedagogická a SPgŠ Komenského nám. 22 Litomyšl PSČ: 57001 Chocholouš Radim 9 Úspěšný řešitel
15052591 Střední průmyslová škola Chrudim Čáslavská 973 Chrudim PSČ: 53701 Grassingerová Veronika 10 Úspěšný řešitel
49766929 ISŠ technická a ekonomická Sokolov Jednoty 1620 Sokolov PSČ: 35601 Štrbík Martin 11 Úspěšný řešitel
16977246 SOŠ a SOU Dubská 967 Kladno PSČ: 27203 Conk Miroslav 12
13643606 Střední škola polytechnická Rooseveltova 472 Olomouc PSČ: 77900 Holman Michael 13
60418451 Střední škola stavební Třebíč Kubišova 1214 Třebíč PSČ: 67401 Svoboda Vojtěch 14
14451026 SOŠ a SOU V Kolonii 1804 Nymburk PSČ: 28802 Pišl Jiří 15
48895598 VOŠ a SPŠ Studentská 761 Žďár nad Sázavou PSČ: 59101 Stejskal Otakar 16
00518557 Hotelová škola U Borského parku 1213 Plzeň PSČ: 30100 Král Matěj 17
00851167 Střední škola želez., tech. a sl. Gen. Krátkého 1799 Šumperk PSČ: 78701 Košťák Zbyněk 18
47900211 SOU a SOŠ SČMSD, Znojmo, s.r.o. Přímětická 1812 Znojmo PSČ: 66902 Kratochvíl Tomáš 19
00226475 Střední škola technická a ekonomická Olomoucká 1140 Brno PSČ: 62700 Němec Patrik 20
16977246 SOŠ a SOU Dubská 967 Kladno PSČ: 27203 Lang David 21
00128198 Střední průmyslová škola Otrokovice tř. Tomáše Bati 1266 Otrokovice PSČ: 76502 Zlatohlávek Jan 22
66610699 OA Dr. A. Bráfa, Hotel. šk. a Jazyk. šk. Sirotčí 63 Třebíč PSČ: 67401 Schlehoferová Monika 23
00082571 SOŠ technická a zahradnická Osvoboditelů 1 Lovosice PSČ: 41002 Beznoska Matěj 24
00087891 ISŠ, příspěvková organizace Dr. Karla Farského 300 Vysoké nad Jizerou PSČ: 51211 Řádek Matyáš 25
18385036 SPŠ technická, příspěvková organizace Belgická 4852 Jablonec nad Nisou PSČ: 46601 Šikola Dominik 26
49766929 ISŠ technická a ekonomická Sokolov Jednoty 1620 Sokolov PSČ: 35601 Kalvoda Daniel 27