Tabulka výsledků:

Práce s grafickými programy na stavební průmyslovce - ústřední kolo

IČO školy Název školy Příjmení žáka Jméno žáka Pořadí Poznámka
00602116 SPŠ stavební Středoškolská 2992 Ostrava PSČ: 70030 Niedermertl Vojtěch 1 205 bodů
47813148 Střední průmyslová škola stavební Mírová 630 Opava PSČ: 74601 Černík Matyáš 2 156 bodů
60076089 Střední průmyslová škola stavební Resslova 1579 České Budějovice PSČ: 37004 Žák Jakub 3 108 bodů
60418451 Střední škola stavební Třebíč Kubišova 1214 Třebíč PSČ: 67401 Floriánová Eva 4 96 bodů
00559482 Střední průmyslová škola Zlín třída Tomáše Bati 4187 Zlín PSČ: 76001 Ent Michal 5 91 bodů
60418451 Střední škola stavební Třebíč Kubišova 1214 Třebíč PSČ: 67401 Rous Václav 6 80 bodů
60371790 Střední odborná škola a Gymnázium Velehradská 1527 Staré Město PSČ: 68603 Kučera Bohumil 7 77 bodů
61100234 SPŠ a VOŠ Hrabákova 271 Příbram PSČ: 26101 Květ Vojtěch 8 72 bodů
70259941 SPŠ stavební Komenského sady 257 Lipník nad Bečvou PSČ: 75131 Vlček Jan 9 58 bodů
62331566 SPŠ stavební Kollárova 1308 Havířov PSČ: 73601 Lokos Ondřej 10 47 bodů
18385061 SPŠ stavební a SOŠ stavební a technická Čelakovského 250 Ústí nad Labem PSČ: 40007 Majerik David 11 40 bodů
00191191 SPŠ stavební Pardubice Sokolovská 150 Rybitví PSČ: 53354 Dworschak Daniel 12 39 bodů
00559539 SŠ průmyslová a umělecká Brandlova 2222 Hodonín PSČ: 69501 Knespl Vojtěch 13 35 bodů
60126698 SPŠ stavební akademika St. Bechyně Jihlavská 628 Havlíčkův Brod PSČ: 58001 Málek Ludvík 14 30 bodů
18385061 SPŠ stavební a SOŠ stavební a technická Čelakovského 250 Ústí nad Labem PSČ: 40007 Kuchařík Petr 15 24 bodů
69650721 SOŠ průmyslová a SOU strojírenské Lidická 1686 Prostějov PSČ: 79601 Bílek Adam 16 23 bodů
70259941 SPŠ stavební Komenského sady 257 Lipník nad Bečvou PSČ: 75131 Tylšar Libor 17 21 bodů
00559466 Střední průmyslová škola stavební Kudelova 1855 Brno PSČ: 66251 Boček Jakub 18 19 bodů
60076089 Střední průmyslová škola stavební Resslova 1579 České Budějovice PSČ: 37004 Adamová Klára 19 18 bodů
62690035 SPŠ stavební Pospíšilova 787 Hradec Králové PSČ: 50003 Pojezdala Petr 20 15 bodů
69650721 SOŠ průmyslová a SOU strojírenské Lidická 1686 Prostějov PSČ: 79601 Laník Ondřej 21 14 bodů
61100234 SPŠ a VOŠ Hrabákova 271 Příbram PSČ: 26101 Štěch Ondřej 22 13 bodů
49314912 Průmyslová střední škola Letohrad Komenského 472 Letohrad PSČ: 56151 Balšánek David 23 11 bodů
61342637 SPŠ stavební a Obchodní akademie Komenského 562 Kadaň PSČ: 43201 Doskočil Radek 24 10 bdů
00559482 Střední průmyslová škola Zlín třída Tomáše Bati 4187 Zlín PSČ: 76001 Brauner Jakub 25 9 bodů
61342637 SPŠ stavební a Obchodní akademie Komenského 562 Kadaň PSČ: 43201 Kůrka Vojtěch 26 8 bodů
62690035 SPŠ stavební Pospíšilova 787 Hradec Králové PSČ: 50003 Stehlík Štěpán 27 7 bodů
49314912 Průmyslová střední škola Letohrad Komenského 472 Letohrad PSČ: 56151 Mikuta Jakub 28 6 bodů
49624059 SPŠ stavební Josefa Gočára Družstevní ochoz 1659 Praha 4 PSČ: 14000 Kotršálová Alexandra 29 5 bodů
49624059 SPŠ stavební Josefa Gočára Družstevní ochoz 1659 Praha 4 PSČ: 14000 Řezník Šimon 30 3 body
47813148 Střední průmyslová škola stavební Mírová 630 Opava PSČ: 74601 Kamrádek Josef 31 2,5 bodu
61894371 SPŠ stavební a Obchodní akademie Cyrila Boudy 2954 Kladno PSČ: 27201 Kříž Marek 32 2 body