Tabulka výsledků:

Autoopravář Junior 2019 - automechanik - ústřední kolo

IČO školy Název školy Příjmení žáka Jméno žáka Pořadí Poznámka
14451026 SOŠ a SOU V Kolonii 1804 Nymburk PSČ: 28802 Holub Lukáš 1
69457930 Střední průmyslová škola dopravní Karlovarská 1210 Plzeň PSČ: 32300 Bohatý Pavel 2
60545992 SŠ průmyslová, technická a automobilní třída Legionářů 1572 Jihlava PSČ: 58601 Nováček Bohumil 3
00582158 VOŠ, SPŠ automobilní a technická Skuherského 1274 České Budějovice PSČ: 37001 Vopelka Jiří 4
13582909 Střední škola automobilní Holice Nádražní 301 Holice PSČ: 53401 Janíček Lukáš 5
00582158 VOŠ, SPŠ automobilní a technická Skuherského 1274 České Budějovice PSČ: 37001 Prajs Jindřich 6
00671274 SŠ a MŠ, příspěvková organizace Na Bojišti 759 Liberec PSČ: 46007 Koláš David 7
00087751 Střední škola technická a řemeslná Dr. M. Tyrše 112 Nový Bydžov PSČ: 50401 Jiřičková Karolína 8
60545992 SŠ průmyslová, technická a automobilní třída Legionářů 1572 Jihlava PSČ: 58601 Kadlec Kryštof 9
00087891 ISŠ, příspěvková organizace Dr. Karla Farského 300 Vysoké nad Jizerou PSČ: 51211 Martinec František 10
61750883 Střední průmyslová škola nábř. Kpt. Nálepky 362 Klatovy PSČ: 33901 Poslík David 11
00529842 Střední škola automobilní Dukelská 313 Ústí nad Orlicí PSČ: 56201 Hejlek Josef 12
19013833 Střední škola technická Kouřílkova 1028 Přerov PSČ: 75002 Kořínek Zdeněk 13
00497070 Střední škola automobilní a informatiky Weilova 1270 Praha 10 PSČ: 10200 Šnídl Karel 14
14802201 Střední odborné učiliště Sportovní 1135 Nové Strašecí PSČ: 27101 Dytrych Jakub 15
00055166 Střední škola dopravy, obchodu a služeb nám. Klášterní 127 Moravský Krumlov PSČ: 67201 Veselý Pavel 16
00082571 SOŠ technická a zahradnická Osvoboditelů 1 Lovosice PSČ: 41002 Šubrt Pavel 17
69411263 SOŠ a SOU Neklanova 1806 Roudnice nad Labem PSČ: 41301 Vondráček Jiří 18
14891212 Střední škola - COP technickohospodářské Poděbradská 179 Praha 9 PSČ: 19000 Holopírek Michal 19
13643606 Střední škola polytechnická Rooseveltova 472 Olomouc PSČ: 77900 Lexmaul Tomáš 20
14451093 Střední škola technická a dopravní Moravská 964 Ostrava PSČ: 70300 Vykydal Tomáš 21
00175790 SOŠ a SOU Vocelova 1338 Hradec Králové PSČ: 50002 Borůvka Aleš 22
70845425 Střední průmyslová škola Ostrov Klínovecká 1197 Ostrov PSČ: 36301 Škarda Jaroslav 23
49408381 Integrovaná střední škola Tyršova 479 Slavkov u Brna PSČ: 68401 Nahodil Radek 24
00577910 Střední škola Sokolovská 647 Odry PSČ: 74235 Retei David 25
49766929 ISŠ technická a ekonomická Sokolov Jednoty 1620 Sokolov PSČ: 35601 Budík David 26
00054771 Střední odborné učiliště Brumovská 456 Valašské Klobouky PSČ: 76601 Liška Michal 27
13643878 SOŠ Josefa Sousedíka Vsetín Benátky 1779 Vsetín PSČ: 75501 Jašek Roman 28