Tabulka výsledků:

Mistrovství ČR v grafických předmětech - psaní na klávesnici - krajské kolo (Středočeský)

IČO školy Název školy Příjmení žáka Jméno žáka Pořadí Poznámka
47019719 Masarykova obchodní akademie Pražská 1222 Rakovník PSČ: 26901 Čech Daniel 1
61664537 Obchodní akademie V Sadě 1565 Vlašim PSČ: 25801 Cepek Miroslav 2
61664537 Obchodní akademie V Sadě 1565 Vlašim PSČ: 25801 Kruťa Štěpán 3
48665746 Střední odborná škola Školní 145 Český Brod PSČ: 28220 Schovánek Daniel 4
48665991 Obchodní akademie Kutnohorská 41 Kolín PSČ: 28002 Kotrč Filip 5
61664537 Obchodní akademie V Sadě 1565 Vlašim PSČ: 25801 Hošek Matyáš 6
48683795 Střední průmyslová škola Havlíčkova 456 Mladá Boleslav PSČ: 29301 Svoboda Ondřej 7
48665991 Obchodní akademie Kutnohorská 41 Kolín PSČ: 28002 Křeček Zdeněk 8
61664537 Obchodní akademie V Sadě 1565 Vlašim PSČ: 25801 Hubičková Tereza 9
47019719 Masarykova obchodní akademie Pražská 1222 Rakovník PSČ: 26901 Ryvolová Denisa 10
47019719 Masarykova obchodní akademie Pražská 1222 Rakovník PSČ: 26901 Smáhová Zuzana 11
61894354 Obchodní akademie Dr. Edvarda Beneše Smetanovo náměstí 1200 Slaný PSČ: 27401 Kobylková Lucie 12
68422709 Obchodní akademie Neveklov Školní 303 Neveklov PSČ: 25756 Slaba Jiří 13
61100412 Obchodní akademie a Vyšší odborná škola Na Příkopech 104 Příbram PSČ: 26101 Beran Ondřej 14
61894354 Obchodní akademie Dr. Edvarda Beneše Smetanovo náměstí 1200 Slaný PSČ: 27401 Mareš Tomáš 15
48665991 Obchodní akademie Kutnohorská 41 Kolín PSČ: 28002 Barták Kryštof 16
61924008 VOŠ, SPŠ a OA Přemysla Otakara II. 938 Čáslav PSČ: 28601 Studnička Lukáš 17
61664537 Obchodní akademie V Sadě 1565 Vlašim PSČ: 25801 Vargová Monika 18
61100242 Gymnázium a SOŠ ekonomická Nádražní 90 Sedlčany PSČ: 26480 Karasová Natálie 19
47558415 OA, SPgŠ a JŠ s právem SJZ U Stadionu 486 Beroun PSČ: 26601 Krejza Jakub 20
69793000 SOŠ a SOU Jičínská 762 Mladá Boleslav PSČ: 29301 Stejskalová Nela 21
68422709 Obchodní akademie Neveklov Školní 303 Neveklov PSČ: 25756 Fulínková Jana 22
61100412 Obchodní akademie a Vyšší odborná škola Na Příkopech 104 Příbram PSČ: 26101 Pešta Lukáš 23
61894371 SPŠ stavební a Obchodní akademie Cyrila Boudy 2954 Kladno PSČ: 27201 Čurilová Michaela 24
48665746 Střední odborná škola Školní 145 Český Brod PSČ: 28220 Hušnerová Jana 25
62444646 Obchodní akademie Komenského 1534 Lysá nad Labem PSČ: 28922 Vaněk Jakub 26
61894354 Obchodní akademie Dr. Edvarda Beneše Smetanovo náměstí 1200 Slaný PSČ: 27401 Vojtěchová Petra 27
62444646 Obchodní akademie Komenského 1534 Lysá nad Labem PSČ: 28922 Kubiš Jakub 28
47558415 OA, SPgŠ a JŠ s právem SJZ U Stadionu 486 Beroun PSČ: 26601 Majer Matyáš 29
69793000 SOŠ a SOU Jičínská 762 Mladá Boleslav PSČ: 29301 Cinklová Karolína 30
62444646 Obchodní akademie Komenského 1534 Lysá nad Labem PSČ: 28922 Jarý Vojtěch 31
61100242 Gymnázium a SOŠ ekonomická Nádražní 90 Sedlčany PSČ: 26480 Hrubá Denisa 32
47558415 OA, SPgŠ a JŠ s právem SJZ U Stadionu 486 Beroun PSČ: 26601 Němečková Nela 33
61924008 VOŠ, SPŠ a OA Přemysla Otakara II. 938 Čáslav PSČ: 28601 Rajmová Eliška 34
61924008 VOŠ, SPŠ a OA Přemysla Otakara II. 938 Čáslav PSČ: 28601 Michaleová Aneta 35
48665746 Střední odborná škola Školní 145 Český Brod PSČ: 28220 Matějíček Daniel 36
68422709 Obchodní akademie Neveklov Školní 303 Neveklov PSČ: 25756 Rada Vojtěch 37
48683795 Střední průmyslová škola Havlíčkova 456 Mladá Boleslav PSČ: 29301 Urban Jan 38
48665746 Střední odborná škola Školní 145 Český Brod PSČ: 28220 Fridrichová Pavlína 39
61100412 Obchodní akademie a Vyšší odborná škola Na Příkopech 104 Příbram PSČ: 26101 Říhová Lucie 40