Tabulka výsledků:

Mistrovství ČR v grafických předmětech - psaní na klávesnici - krajské kolo (Ústecký)

IČO školy Název školy Příjmení žáka Jméno žáka Pořadí Poznámka
44555512 Gymnázium a SOŠ dr. Václava Šmejkala Stavbařů 2857 Ústí nad Labem PSČ: 40011 Johanovský Lukáš 1
44556969 OA a jazyková škola s právem SJZ Pařížská 1670 Ústí nad Labem PSČ: 40001 Bilý David 2
00556807 Střední škola řemesel a služeb Ruská 147 Děčín PSČ: 40502 Barák Jakub 3
25015192 Soukr.SŠ pro marketing a ek.pod. s.r.o. Eduarda Basse 1142 Most PSČ: 43401 Součková Kristýna 4
49872559 Podkrušnohorské gymnázium Čsl. armády 1530 Most PSČ: 43401 Krejsa Richard 5
00556807 Střední škola řemesel a služeb Ruská 147 Děčín PSČ: 40502 Malec Martin 6
49872559 Podkrušnohorské gymnázium Čsl. armády 1530 Most PSČ: 43401 Faltys Ladislav 7
41324641 SOŠ energetická a stavební, OA a SZŠ Na Průhoně 4800 Chomutov PSČ: 43003 Dvořák Lukáš 8
49872559 Podkrušnohorské gymnázium Čsl. armády 1530 Most PSČ: 43401 Vanegas Simon Angelo 9
49872559 Podkrušnohorské gymnázium Čsl. armády 1530 Most PSČ: 43401 Lamplot Milan 10
25015192 Soukr.SŠ pro marketing a ek.pod. s.r.o. Eduarda Basse 1142 Most PSČ: 43401 Šusta Jan 11
47274611 Evropská OA, příspěvková organizace Komenského nám. 520 Děčín PSČ: 40502 Gáborík Adam 12
44556969 OA a jazyková škola s právem SJZ Pařížská 1670 Ústí nad Labem PSČ: 40001 Nguyen Dinh Tam 13
14451042 OA a SOŠ generála Františka Fajtla Osvoboditelů 380 Louny PSČ: 44001 Šašková Ivana 14
61357294 OA a SOŠ zemědělská a ekologická Studentská 1354 Žatec PSČ: 43801 Vaněk Roman 15
00673773 Střední zdrav. škola a Obchodní akademie Františka Nohy 959 Rumburk PSČ: 40801 Ilková Zdeňka 16
41324641 SOŠ energetická a stavební, OA a SZŠ Na Průhoně 4800 Chomutov PSČ: 43003 Tirpák Miroslav 17
00673773 Střední zdrav. škola a Obchodní akademie Františka Nohy 959 Rumburk PSČ: 40801 Kepková Irena 18
44555512 Gymnázium a SOŠ dr. Václava Šmejkala Stavbařů 2857 Ústí nad Labem PSČ: 40011 Schön Jan 19
49872427 VOŠ ekon., soc. a zdrav., OA, SPgŠ a SZŠ Zdeňka Fibicha 2778 Most PSČ: 43401 Pham Duy Marek 20
47274611 Evropská OA, příspěvková organizace Komenského nám. 520 Děčín PSČ: 40502 Pongrácová Zuzana 21
41324641 SOŠ energetická a stavební, OA a SZŠ Na Průhoně 4800 Chomutov PSČ: 43003 Pintíř Mikuláš 22
00556807 Střední škola řemesel a služeb Ruská 147 Děčín PSČ: 40502 Vostrý Vladimír 23
00673773 Střední zdrav. škola a Obchodní akademie Františka Nohy 959 Rumburk PSČ: 40801 Bannertová Blanka 24
00673773 Střední zdrav. škola a Obchodní akademie Františka Nohy 959 Rumburk PSČ: 40801 Fišer Tomáš 25
61342637 SPŠ stavební a Obchodní akademie Komenského 562 Kadaň PSČ: 43201 Löfflerová Sára 26