Tabulka výsledků:

Olympiáda v českém jazyce - kategorie ZŠ - krajské kolo (Praha)

IČO školy Název školy Příjmení žáka Jméno žáka Pořadí Poznámka
44846738 Arcibiskupské gymnázium Korunní 586 Praha 2 PSČ: 12000 Puzrlová Aurélie 1
69780111 Lauderova MŠ,ZŠ a gymnázium při Žid.obci Belgická 67 Praha 2 PSČ: 12000 Čížková Albertina 2
63109026 Gymnázium Omská 1300 Praha 10 PSČ: 10000 Šimůnková Aneta 3
61388246 Gymnázium Jana Keplera Parléřova 118 Praha 6 PSČ: 16900 Tichá Dorotea 4
70874204 Gymnázium a Hudební škola hl.m.Prahy,ZUŠ Komenského náměstí 400 Praha 3 PSČ: 13000 Dočekalová Barbora 5
60444916 Gymnázium Písnická 760 Praha 4 PSČ: 14200 Chrzová Eliška 6
44846738 Arcibiskupské gymnázium Korunní 586 Praha 2 PSČ: 12000 Kalendová Markéta 7
61385620 Fakultní ZŠ prof. Otokara Chlupa PedF UK Fingerova 2186 Praha 5 PSČ: 15800 Jílková Anna 8
70872767 Gymnázium Jana Nerudy, škola hl.m. Prahy Hellichova 457 Praha 1 PSČ: 11800 Šedová Karolína 9
49625446 Gymnázium Nad Alejí 1952 Praha 6 PSČ: 16200 Smejkalová Eliška 10
61385298 Gymnázium Nad Kavalírkou 100 Praha 5 PSČ: 15000 Jarošová Michaela 11
00335533 Gymnázium Elišky Krásnohorské Ohradní 111 Praha 4 PSČ: 14000 Žáčková Kateřina 12
61385361 Gymnázium Voděradská 900 Praha 10 PSČ: 10000 Bartoš Lukáš 13
61384992 Gymnázium Oty Pavla Loučanská 520 Praha 5 PSČ: 15300 Franková Izabela 14
60461845 Základní škola Na Šutce 440 Praha 8 PSČ: 18200 Vlčková Martina 15
25698117 PORG - gymnázium a základní škola,o.p.s. Lindnerova 517 Praha 8 PSČ: 18000 Dušková Valerie 16
63109662 Malostranské gymnázium Josefská 626 Praha 1 PSČ: 11800 Dvorská Nela 17
00335479 Gymnázium Budějovická 680 Praha 4 PSČ: 14000 Janečková Kristýna 18
65992911 Základní škola K Cihelně 137 Praha 9 PSČ: 19015 Buchová Barbora 19
00335533 Gymnázium Elišky Krásnohorské Ohradní 111 Praha 4 PSČ: 14000 Sixtová Lenka 20
61388424 ZŠ s rozšířenou výukou jazyků K Milíčovu 674 Praha 4 PSČ: 14900 Neterdová Zuzana 21
49626931 Gymnázium J. Seiferta o.p.s. Vysočanské náměstí 500 Praha 9 PSČ: 19000 Šramlová Istra 22
60461675 Gymnázium Na Pražačce Nad Ohradou 2825 Praha 3 PSČ: 13000 Vočadlová Adriana 23
70874204 Gymnázium a Hudební škola hl.m.Prahy,ZUŠ Komenského náměstí 400 Praha 3 PSČ: 13000 Jiřičková Anna 24
60445475 Gymnázium Českolipská 373 Praha 9 PSČ: 19000 Belant Vít 25
60444916 Gymnázium Písnická 760 Praha 4 PSČ: 14200 Novák Michal 26
61385620 Fakultní ZŠ prof. Otokara Chlupa PedF UK Fingerova 2186 Praha 5 PSČ: 15800 Zemanová Lucie 27
63109662 Malostranské gymnázium Josefská 626 Praha 1 PSČ: 11800 Kubálková Erika 28
60446234 Gymnázium Jaroslava Heyrovského Mezi Školami 2475 Praha 5 PSČ: 15800 Holá Andrea 29
47611863 Základní škola Květnového vítězství 1554 Praha 4 PSČ: 14900 Šemberová Veronika 30
62930958 ZŠ Fr. Plamínkové s rozš. výukou jazyků Františka Křížka 490 Praha 7 PSČ: 17000 Ducháček Petr 31
61389820 Základní škola Korunovační 164 Praha 7 PSČ: 17000 Soukup Martin 32
60461853 ZŠ a MŠ Petra Strozziho Za invalidovnou 579 Praha 8 PSČ: 18600 Klímová Magdaléna 33
60435216 Fakultní ZŠ PedF UK a MŠ U Studánky Umělecká 850 Praha 7 PSČ: 17000 Klinderová Lucie 34
49367463 Základní škola a mateřská škola ANGEL Angelovova 3183 Praha 4 PSČ: 14300 Šmahelová Ema 35