Tabulka výsledků:

Matematická olympiáda kategorie Z9 - krajské kolo (Středočeský)

IČO školy Název školy Příjmení žáka Jméno žáka Pořadí Poznámka
43755054 Gymnázium J. A. Komenského 414 Čelákovice PSČ: 25088 Fiala Mikuláš 1
61894435 Gymnázium nám. Edvarda Beneše 1573 Kladno PSČ: 27201 Štepo Jakub 2
61632210 Gymnázium Bohumila Hrabala Komenského 779 Nymburk PSČ: 28802 Wild Lukáš 3
61664707 Gymnázium Husova 470 Benešov PSČ: 25601 Matějková Jůlie 4
63834448 1. základní škola Masarykovo nám. 71 Říčany PSČ: 25101 Hraba Martin 5
61388572 Gymnázium Komenského náměstí 1280 Říčany PSČ: 25101 Kletečka Pavel 6
47558407 Gymnázium J. Barranda Talichova 824 Beroun PSČ: 26601 Ševčík Jan 7
48683868 Gymnázium Dr. Josefa Pekaře Palackého 211 Mladá Boleslav PSČ: 29301 Pinkas Jiří 8
61632210 Gymnázium Bohumila Hrabala Komenského 779 Nymburk PSČ: 28802 Šustrová Karolín 9
61100226 Gymnázium Legionářů 402 Příbram PSČ: 26101 Bálek David 10
61100226 Gymnázium Legionářů 402 Příbram PSČ: 26101 Hrubant Jiří 11
47558458 Gymnázium Václava Hraběte Jiráskova 617 Hořovice PSČ: 26801 Písková Tereza 12
06228640 Soukromá základní škola ERIZA, s.r.o. U Cihelny 505 Mělník PSČ: 27601 Štefan Jakub 13
27089941 OPEN GATE - gymnázium a ZŠ, s.r.o. Na Návsi 5 Babice PSČ: 25101 Neumannová Šárka 14
47014491 ZŠ a MŠ J. A. Komenského Komenského náměstí 209 Nové Strašecí PSČ: 27101 Kašparová Marcela 15
61894435 Gymnázium nám. Edvarda Beneše 1573 Kladno PSČ: 27201 Bůžek Albert 16
61632210 Gymnázium Bohumila Hrabala Komenského 779 Nymburk PSČ: 28802 Galuščák Jakub 17
47558458 Gymnázium Václava Hraběte Jiráskova 617 Hořovice PSČ: 26801 Babický Daniel 18
61100226 Gymnázium Legionářů 402 Příbram PSČ: 26101 Kopecká Hana 19
46390529 Masarykova základní škola Vrchlického 236 Velký Osek PSČ: 28151 Průcha Martin 20
27383512 Sunny Canadian IS-ZŠ a Gymnázium, s.r.o. Straková 522 Jesenice PSČ: 25242 Zinčenko Nikita 21
47074361 Základní škola Jiráskovy sady 273 Příbram PSČ: 26101 Vesecká Nicol 22
61664707 Gymnázium Husova 470 Benešov PSČ: 25601 Havránková Lucie 23
47013991 3. základní škola Okružní 2331 Rakovník PSČ: 26901 Knorová Emma 24
61894737 Sportovní gymnázium Plzeňská 3103 Kladno PSČ: 27201 Fikesová Aneta 25
02457105 Církevní gymnázium Jiřího z Poděbrad 288 Kutná Hora PSČ: 28401 Svoboda Jiří 26
70936838 Základní škola Máchova 1110 Bělá pod Bezdězem PSČ: 29421 Řehořková Soňa 27
61387703 Základní škola Komenského 365 Jílové u Prahy PSČ: 25401 Nagyová Viktorie 28
72081422 Gymnázium Komenského 141 Hostivice PSČ: 25301 Fürstová Daniela 29
61664707 Gymnázium Husova 470 Benešov PSČ: 25601 Štěpán Vojtěch 30
62486012 Gymnázium Palackého 191 Mladá Boleslav PSČ: 29301 Švejk Martin 31
48665819 Gymnázium Žižkova 162 Kolín PSČ: 28002 Hradecký Šimon 32
48683868 Gymnázium Dr. Josefa Pekaře Palackého 211 Mladá Boleslav PSČ: 29301 Gulaš David 33
49855255 Základní škola a Mateřská škola Kubrova 136 Nučice PSČ: 25216 Jindrák Jan 34
61388572 Gymnázium Komenského náměstí 1280 Říčany PSČ: 25101 Knobloch Viktor 35
61924041 Gymnázium a SOŠ pedagogická Masarykova 248 Čáslav PSČ: 28601 Kubeš Martin 36
61894397 Základní škola Amálská 2511 Kladno PSČ: 27201 Kučera Martin 37
48683868 Gymnázium Dr. Josefa Pekaře Palackého 211 Mladá Boleslav PSČ: 29301 Mareš Vojtěch 38
61924041 Gymnázium a SOŠ pedagogická Masarykova 248 Čáslav PSČ: 28601 Weber Richard 39
70860815 Základní škola a Mateřská škola Ukrajinská 2447 Kladno PSČ: 27201 Jelínek Vladimír 40
70875987 Základní škola náměstí Komenského 85 Týnec nad Labem PSČ: 28126 Drvota Michal 41
48683868 Gymnázium Dr. Josefa Pekaře Palackého 211 Mladá Boleslav PSČ: 29301 Honzáková Elena Marie 42
27089941 OPEN GATE - gymnázium a ZŠ, s.r.o. Na Návsi 5 Babice PSČ: 25101 Novák Matthew 43
61894397 Základní škola Amálská 2511 Kladno PSČ: 27201 Vitoušek Antonín 44
61924032 Gymnázium Jiřího Ortena Jaselská 932 Kutná Hora PSČ: 28401 Votavová Alena 45
47558407 Gymnázium J. Barranda Talichova 824 Beroun PSČ: 26601 Fleková Johana 46
61894397 Základní škola Amálská 2511 Kladno PSČ: 27201 Scheinpflug Radovan 47
27383512 Sunny Canadian IS-ZŠ a Gymnázium, s.r.o. Straková 522 Jesenice PSČ: 25242 Janda Daniel 48
48665967 Gymnázium Vítězná 616 Český Brod PSČ: 28201 Kaifer Martin 49
49518917 Gymnázium Jana Palacha Pod Vrchem 3421 Mělník PSČ: 27601 Peroutka Pavel 50
61388572 Gymnázium Komenského náměstí 1280 Říčany PSČ: 25101 Popsimovová Klára 51
66325111 Základní škola a Mateřská škola Kamýk nad Vltavou 141 Kamýk nad Vltavou PSČ: 26263 Švastal Vladimír 52
47019671 Gymnázium Zikmunda Wintra Žižkovo nám. 186 Rakovník PSČ: 26901 Fischer Jonáš 53
70860815 Základní škola a Mateřská škola Ukrajinská 2447 Kladno PSČ: 27201 Jelínek Jan 54
61100242 Gymnázium a SOŠ ekonomická Nádražní 90 Sedlčany PSČ: 26480 Laštovička Vilém 55
49518917 Gymnázium Jana Palacha Pod Vrchem 3421 Mělník PSČ: 27601 Novotný Jan 56
49855221 Základní škola Masarykova 878 Rudná PSČ: 25219 Uhed David 57
61894397 Základní škola Amálská 2511 Kladno PSČ: 27201 Leopoldová Kateřina 58
61388572 Gymnázium Komenského náměstí 1280 Říčany PSČ: 25101 Škardová Nikola 59
47014491 ZŠ a MŠ J. A. Komenského Komenského náměstí 209 Nové Strašecí PSČ: 27101 Šimková Valerie 60