Tabulka výsledků:

Matematická olympiáda kategorie Z9 - krajské kolo (Jihočeský)

IČO školy Název školy Příjmení žáka Jméno žáka Pořadí Poznámka
60075775 Gymnázium Česká 142 České Budějovice PSČ: 37001 Švojgr Jakub 1 úspěšný řešitel
47255838 Základní škola Dukelská 166 Strakonice PSČ: 38601 Lukeš Ondřej 2 úspěšný řešitel
60076101 Gymnázium Jírovcova 1788 České Budějovice PSČ: 37001 Bauer Václav 3 úspěšný řešitel
60869020 Gymnázium Komenského 89 Písek PSČ: 39701 Větrovský Martin 4 úspěšný řešitel
00582671 Základní škola Gabrielovo náměstí 16 Chýnov PSČ: 39155 Mráčková Denisa 5 úspěšný řešitel
60869020 Gymnázium Komenského 89 Písek PSČ: 39701 Sobotka Radim 6 úspěšný řešitel
60076135 Gymnázium J. V. Jirsíka Fráni Šrámka 1193 České Budějovice PSČ: 37001 Váňová Hana 7 úspěšný řešitel
60075775 Gymnázium Česká 142 České Budějovice PSČ: 37001 Placerová Jolana 8 úspěšný řešitel
00583839 Gymnázium Chvalšinská 112 Český Krumlov PSČ: 38101 Kysela Martin 9 úspěšný řešitel
60075775 Gymnázium Česká 142 České Budějovice PSČ: 37001 Folbrecht Kryštof 10 úspěšný řešitel
60076101 Gymnázium Jírovcova 1788 České Budějovice PSČ: 37001 Preisová Nela 11
70932158 Základní škola Vodňanská 287 Prachatice PSČ: 38301 Puchingerová Lenka 12
63289938 Základní škola a Gymnázium Alešova 50 Vodňany PSČ: 38901 Ševčík Matěj 13
60816945 Gymnázium Na sadech 308 Třeboň PSČ: 37901 Vránová Kristýna 14
70872481 Základní škola tř. T. G. Masaryka 520 Blatná PSČ: 38801 Lepič Jan 15
65018711 Základní škola Bernarda Bolzana o.p.s. Školní nám. 199 Tábor PSČ: 39001 Koška Jan 16
60869020 Gymnázium Komenského 89 Písek PSČ: 39701 Dědič Stanislav 17
60076101 Gymnázium Jírovcova 1788 České Budějovice PSČ: 37001 Šulista Kristián Petr 18
47255838 Základní škola Dukelská 166 Strakonice PSČ: 38601 Kouřimová Iveta 19
60650443 Gymnázium Máchova 174 Strakonice PSČ: 38601 Voborníková Diana 20
60061812 Gymnázium Pierra de Coubertina nám. F. Křižíka 860 Tábor PSČ: 39001 Faflíková Julie 21
60650443 Gymnázium Máchova 174 Strakonice PSČ: 38601 Pacovská Gabriela 22
68544120 Základní škola a mateřská škola Čkyně 155 Čkyně PSČ: 38481 Kytlica Jan 23
00582671 Základní škola Gabrielovo náměstí 16 Chýnov PSČ: 39155 Hesová Barbora 24
60076135 Gymnázium J. V. Jirsíka Fráni Šrámka 1193 České Budějovice PSČ: 37001 Kučerová Jana 25
00583740 Základní škola Sídliště Plešivec 249 Český Krumlov PSČ: 38101 Hulcová Viktorie 26
63289938 Základní škola a Gymnázium Alešova 50 Vodňany PSČ: 38901 Brabenec Radek 27
47255838 Základní škola Dukelská 166 Strakonice PSČ: 38601 Šmerda Petr 28
60076101 Gymnázium Jírovcova 1788 České Budějovice PSČ: 37001 Švéda Ondřej 29
60076101 Gymnázium Jírovcova 1788 České Budějovice PSČ: 37001 Stejskal Jan 30
70872481 Základní škola tř. T. G. Masaryka 520 Blatná PSČ: 38801 Vokurková Lucie 31
70943125 Základní škola E. Beneše a MŠ Mírové nám. 1466 Písek PSČ: 39701 Kovářík Filip 32
60061812 Gymnázium Pierra de Coubertina nám. F. Křižíka 860 Tábor PSČ: 39001 Šimáková Lucie 33
47255862 Základní škola Krále Jiřího z Poděbrad 882 Strakonice PSČ: 38601 Kalíšek Adam 34
00582671 Základní škola Gabrielovo náměstí 16 Chýnov PSČ: 39155 Fučík Václav 35
70890889 Základní škola J. K. Tyla a MŠ Tylova 2391 Písek PSČ: 39701 Smola Dominik 36
00666131 Základní škola a Základní umělecká škola Bezdrevská 1036 České Budějovice PSČ: 37011 Kolář David 37
75000199 Základní škola Karla Čapka 800 Hluboká nad Vltavou PSČ: 37341 Hanuš Stanislav 38
71000364 2. základní škola J. A. Komenského J. A. Komenského 1023 Milevsko PSČ: 39901 Šimáková Simona 39
47255838 Základní škola Dukelská 166 Strakonice PSČ: 38601 Chylíková Jolana 40
47255838 Základní škola Dukelská 166 Strakonice PSČ: 38601 Bambásek Ondřej 41
70943125 Základní škola E. Beneše a MŠ Mírové nám. 1466 Písek PSČ: 39701 Srbová Markéta 42
71000364 2. základní škola J. A. Komenského J. A. Komenského 1023 Milevsko PSČ: 39901 Bočanová Hana 43
70943125 Základní škola E. Beneše a MŠ Mírové nám. 1466 Písek PSČ: 39701 Bernasová Kateřina 44
63908352 Česko-anglické gymnázium s.r.o. Třebízského 1010 České Budějovice PSČ: 37006 Marn Alexander 45