Tabulka výsledků:

Chemická olympiáda - kategorie D - krajské kolo (Jihomoravský)

IČO školy Název školy Příjmení žáka Jméno žáka Pořadí Poznámka
49459881 Gymnázium Na Hrádku 20 Tišnov PSČ: 66601 Kalábová Petra 1
00558991 Gymnázium Křenová 304 Brno PSČ: 60200 Sochor Jakub 2
60680709 Základní škola Slovácká 2853 Břeclav PSČ: 69002 Zugárek Ondřej 3
49461249 Gymnázium a ZUŠ Riegrova 40 Šlapanice PSČ: 66451 Schimmerová Alice 4
00559032 Gymnázium třída Kpt. Jaroše 1829 Brno PSČ: 65870 Konečná Barbora 5
62073109 Gymnázium Palackého náměstí 222 Boskovice PSČ: 68011 Soural Josef 6
00559270 Gy a SOŠ zdravotnická a ekonomická Komenského 16 Vyškov PSČ: 68201 Valach Denny 7
00559148 Klvaňovo gymnázium a SZdrŠ třída Komenského 549 Kyjov PSČ: 69701 Kovář Martin 8
00559032 Gymnázium třída Kpt. Jaroše 1829 Brno PSČ: 65870 Koňárek Jakub 9
62073133 Gymnázium Blansko Seifertova 33 Blansko PSČ: 67801 Zukal David 10
49438867 Gymnázium Dr. Karla Polesného náměstí Komenského 945 Znojmo PSČ: 66975 Vlček Petr 11
49438816 Gy, SPgŠ, OA a JŠ s právem státní JZ Pontassievská 350 Znojmo PSČ: 66902 Kopečná Kamila 12
00558991 Gymnázium Křenová 304 Brno PSČ: 60200 Kopecká Petra 13
70877165 Základní škola a Mateřská škola Dolní Loučky 207 Dolní Loučky PSČ: 59455 Králík Ondřej 14
00559008 Gymnázium Matyáše Lercha Žižkova 980 Brno PSČ: 61600 Genčur Jakub 15
60555211 Klasické a španělské gymnázium Vejrostova 1143 Brno PSČ: 63500 Ehl Ondřej 16
49459881 Gymnázium Na Hrádku 20 Tišnov PSČ: 66601 Doležalová Kateřina 17
46271007 Základní škola Nádražní 5 Vyškov PSČ: 68201 Urban Tomáš 18
00559032 Gymnázium třída Kpt. Jaroše 1829 Brno PSČ: 65870 Slonek Petr 19
62072897 Základní škola Komenského 902 Letovice PSČ: 67961 Dočekal Robin 20
60680351 Gymnázium a JŠ s právem st. j. zk. Sady 28. října 674 Břeclav PSČ: 69021 Hykl Ondřej 21
60555211 Klasické a španělské gymnázium Vejrostova 1143 Brno PSČ: 63500 Gajárková Barbora 22
71011528 Základní škola a Mateřská škola Komenského 585 Střelice PSČ: 66447 Kavalec Martin 23
62156781 Základní škola Sirotkova 371 Brno PSČ: 61600 Kumanová Natálie 24
62073281 Základní škola a mateřská škola Hliníky 108 Olešnice PSČ: 67974 Trmač Vojtěch 25
49461249 Gymnázium a ZUŠ Riegrova 40 Šlapanice PSČ: 66451 Kalvodová Jana 26
62072897 Základní škola Komenského 902 Letovice PSČ: 67961 Leinveberová Dita 27
48847721 Základní škola J. A. Komenského Újezd 990 Kyjov PSČ: 69701 Ambrozková Markéta 28
70283940 Základní škola nám. 28. října 1708 Tišnov PSČ: 66601 Kožínová Kristýna 29