Tabulka výsledků:

Biologická olympiáda - kategorie D - krajské kolo (Praha)

IČO školy Název školy Příjmení žáka Jméno žáka Pořadí Poznámka
49625446 Gymnázium Nad Alejí 1952 Praha 6 PSČ: 16200 Šmídová Vítězslava 1
44846738 Arcibiskupské gymnázium Korunní 586 Praha 2 PSČ: 12000 Peterková Benedikta 2
60460784 Gymnázium Hlivická 400 Praha 8 PSČ: 18100 Futerová Simona 3
60460784 Gymnázium Hlivická 400 Praha 8 PSČ: 18100 Uglickich Jana 4
49625446 Gymnázium Nad Alejí 1952 Praha 6 PSČ: 16200 Štampachová Nela 5
63831562 Gymnázium Špitálská 700 Praha 9 PSČ: 19000 Charvát Ondřej 6
49625446 Gymnázium Nad Alejí 1952 Praha 6 PSČ: 16200 Hochman Otakar 7
60460784 Gymnázium Hlivická 400 Praha 8 PSČ: 18100 Polášková Alžběta 8
49625446 Gymnázium Nad Alejí 1952 Praha 6 PSČ: 16200 Cianci Christine 9
49366629 Gymnázium Opatov Konstantinova 1500 Praha 4 PSČ: 14900 Žohová Anna 10
61388246 Gymnázium Jana Keplera Parléřova 118 Praha 6 PSČ: 16900 Dryák Kryšpín 11
63109026 Gymnázium Omská 1300 Praha 10 PSČ: 10000 Danda Mirek 12
61385298 Gymnázium Nad Kavalírkou 100 Praha 5 PSČ: 15000 Panáková Kateřina 13
45246751 Základní škola sv. Voršily v Praze Ostrovní 2070 Praha 1 PSČ: 11000 Bartošek Josef 14
69781877 Základní škola a mateřská škola Weberova 1090 Praha 5 PSČ: 15000 Murtingerová Karolína 15
63831350 Základní škola Chmelnice K lučinám 2500 Praha 3 PSČ: 13000 Hromádková Tereza 16
25698117 PORG - gymnázium a základní škola,o.p.s. Lindnerova 517 Praha 8 PSČ: 18000 Štrosová Anna 17
00335479 Gymnázium Budějovická 680 Praha 4 PSČ: 14000 Hillerová Ida 18
25698117 PORG - gymnázium a základní škola,o.p.s. Lindnerova 517 Praha 8 PSČ: 18000 Zábranská Rebeka 19
60449004 Gymnázium prof. Jana Patočky Jindřišská 966 Praha 1 PSČ: 11000 Brabec Jakub 20
25618440 Soukromé gymnázium ARCUS s.r.o. Bratří Venclíků 1140 Praha 9 PSČ: 19800 Novák Karel 21
63831341 Základní škola Jeseniova 2400 Praha 3 PSČ: 13000 Burian Jáchym 22
63109662 Malostranské gymnázium Josefská 626 Praha 1 PSČ: 11800 Havránek Jonáš 23
48132012 Základní škola V Rybníčkách 1980 Praha 10 PSČ: 10000 Němeček Filip 24
60436123 ZŠ Brána jazyků s rozš. výuk. matematiky Uhelný trh 425 Praha 1 PSČ: 11000 Duhová Anna 25
49367463 Základní škola a mateřská škola ANGEL Angelovova 3183 Praha 4 PSČ: 14300 Kotrbáčková Linda 26
60446234 Gymnázium Jaroslava Heyrovského Mezi Školami 2475 Praha 5 PSČ: 15800 Kalajová Kateřina 27
61385476 Gymnázium Nad Štolou 1510 Praha 7 PSČ: 17000 Ladin Mikuláš 28
61385361 Gymnázium Voděradská 900 Praha 10 PSČ: 10000 Nencka Petr 29
60433329 Základní škola Mazurská Svídnická 599 Praha 8 PSČ: 18100 Křenová Anežka 30
69780111 Lauderova MŠ,ZŠ a gymnázium při Žid.obci Belgická 67 Praha 2 PSČ: 12000 Mészároš Filip 31
60461811 Základní škola Libčická 658 Praha 8 PSČ: 18100 Černá Marie 32
25698117 PORG - gymnázium a základní škola,o.p.s. Lindnerova 517 Praha 8 PSČ: 18000 Vlčková Tatiana 33
48133761 Základní škola Pod Marjánkou 1900 Praha 6 PSČ: 16900 Hanzalová Markéta 34
25107500 Gymnázium Přírodní škola Letohradská 370 Praha 7 PSČ: 17000 Bruthans Vojtěch 35
61381233 Základní škola Chvaletická 918 Praha 9 PSČ: 19800 Morávková Šárka 36
61385131 Gymnázium Karla Sladkovského Sladkovského náměstí 900 Praha 3 PSČ: 13000 Matějů Kryštof 37