Tabulka výsledků:

Biologická olympiáda - kategorie D - krajské kolo (Středočeský)

IČO školy Název školy Příjmení žáka Jméno žáka Pořadí Poznámka
02457105 Církevní gymnázium Jiřího z Poděbrad 288 Kutná Hora PSČ: 28401 Straková Veronika 1
61100226 Gymnázium Legionářů 402 Příbram PSČ: 26101 Fialová Kateřina 2
61100226 Gymnázium Legionářů 402 Příbram PSČ: 26101 Smíšek Bonifác 3
47011319 Základní škola Jungmannovy sady Tyršova 93 Mělník PSČ: 27601 Nováková Eliška 4
61100226 Gymnázium Legionářů 402 Příbram PSČ: 26101 Stašová Viktorie 5
47005319 Základní škola Školní 96 Davle PSČ: 25206 Koprnický Jan 6
70990972 Základní škola Opletalova 493 Veltrusy PSČ: 27746 Částka Matěj 7
61387703 Základní škola Komenského 365 Jílové u Prahy PSČ: 25401 Fišer František 8
47558407 Gymnázium J. Barranda Talichova 824 Beroun PSČ: 26601 Brousil Šimon 9
47019671 Gymnázium Zikmunda Wintra Žižkovo nám. 186 Rakovník PSČ: 26901 Bretšnajder Adam 10
48705969 Základní škola a Mateřská škola Vodárenská 2115 Kladno PSČ: 27201 Hofmanová Eliška 11
75033810 Základní škola a Mateřská škola Zd. Petříka 1756 Kladno PSČ: 27201 Mourek Jiří 12
61388572 Gymnázium Komenského náměstí 1280 Říčany PSČ: 25101 Novotná Nela 13
61388572 Gymnázium Komenského náměstí 1280 Říčany PSČ: 25101 Kolmanová Kateřina 14
02457105 Církevní gymnázium Jiřího z Poděbrad 288 Kutná Hora PSČ: 28401 Lorencová Martina 15
48704148 Základní škola Moskevská 2929 Kladno PSČ: 27204 Kovařovič Jan 16
75034981 Základní škola a mateřská škola Komenského 46 Dobrovice PSČ: 29441 Stehlík Jiří 17
00874817 Základní škola Arnošta z Pardubic 8 Úvaly PSČ: 25082 Rataj Jan 18
70879176 Základní škola Sokolská 180 Čerčany PSČ: 25722 Zedek Adam 19
48683868 Gymnázium Dr. Josefa Pekaře Palackého 211 Mladá Boleslav PSČ: 29301 Sekerová Veronika 20
62486012 Gymnázium Palackého 191 Mladá Boleslav PSČ: 29301 Tůmová Valerie 21
70888094 Základní škola 28. října 1157 Neratovice PSČ: 27711 Hádková Kristýna 22
47515775 2. základní škola a mateřská škola Preislerova 1335 Beroun PSČ: 26601 Heroudek Matouš 23
47515775 2. základní škola a mateřská škola Preislerova 1335 Beroun PSČ: 26601 Velebová Kristýna 24
61632210 Gymnázium Bohumila Hrabala Komenského 779 Nymburk PSČ: 28802 Zatloukal Matěj 25
62931504 Základní škola U Zámecké zdi 1704 Hostivice PSČ: 25301 Poláčková Ema 26
70998515 Základní škola Na Sadech 260 Divišov PSČ: 25726 Urban Jindřich 27
47016981 2. základní škola Husovo náměstí 3 Rakovník PSČ: 26901 Heklová Eliška 28
70875987 Základní škola náměstí Komenského 85 Týnec nad Labem PSČ: 28126 Sabo Adéla 29
48665967 Gymnázium Vítězná 616 Český Brod PSČ: 28201 Řeháčková Lucie 30
61632210 Gymnázium Bohumila Hrabala Komenského 779 Nymburk PSČ: 28802 Komárek Jan 31
70991634 Základní škola a mateřská škola Školní 190 Poříčí nad Sázavou PSČ: 25721 Kruz Lukáš 32
48663638 Základní škola Kmochova 943 Kolín PSČ: 28002 Gaphar Amy 33
61631477 Základní škola T. G. Masaryka Školní 556 Poděbrady PSČ: 29001 Lokes Sebastian 34