Tabulka výsledků:

Biologická olympiáda - kategorie D - krajské kolo (Ústecký)

IČO školy Název školy Příjmení žáka Jméno žáka Pořadí Poznámka
47274620 Gymnázium Komenského nám. 340 Děčín PSČ: 40502 Brůnová Markéta 1
46773720 Gymnázium Sady pionýrů 600 Lovosice PSČ: 41002 Olšovec Jiří 2
71340882 Křesťanská základní škola Nativity Potoční 51 Děčín PSČ: 40502 Slatinský Matouš 3
71340882 Křesťanská základní škola Nativity Potoční 51 Děčín PSČ: 40502 Hommerová Gaja 4
25013513 Sportovní soukromá ZŠ, s.r.o. Podkrušnohorská 1677 Litvínov PSČ: 43601 Vimr Lukáš 5
46773754 Gymnázium Havlíčkova 175 Roudnice nad Labem PSČ: 41301 Tremlová Markéta 6
61342751 Gymnázium 5. května 620 Kadaň PSČ: 43201 Kisiel Jan 7
61357235 Gymnázium Václava Hlavatého Poděbradova 661 Louny PSČ: 44001 Zouharová Magdaléna 8
61357235 Gymnázium Václava Hlavatého Poděbradova 661 Louny PSČ: 44001 Vitmayerová Alexandra 9
46789995 Základní škola Na Podlesí 1480 Kadaň PSČ: 43201 Maliňáková Melánie 10
46070753 ZŠ s rozšíř. vyuč. mat. a přír. předmětů Buzulucká 392 Teplice PSČ: 41503 Fardová Tereza 11
46773754 Gymnázium Havlíčkova 175 Roudnice nad Labem PSČ: 41301 Keltnerová Markéta 12
44226233 Základní škola a Mateřská škola SNP 2304 Ústí nad Labem PSČ: 40011 Kalenský Tomáš 13
46789995 Základní škola Na Podlesí 1480 Kadaň PSČ: 43201 Gaveleková Jana 14
47274751 Gymnázium Varnsdorf Střelecká 1800 Varnsdorf PSČ: 40747 Klouček Denis 15
46789685 Základní škola Na Příkopech 895 Chomutov PSČ: 43001 Hönig Albert 16
44555491 Základní škola Elišky Krásnohorské 3084 Ústí nad Labem PSČ: 40011 Koumarová Sofie 17
49872559 Podkrušnohorské gymnázium Čsl. armády 1530 Most PSČ: 43401 Vogl Jakub 18
49872559 Podkrušnohorské gymnázium Čsl. armády 1530 Most PSČ: 43401 Lisická Jana 19
61515451 Gymnázium, příspěvková organizace Čs. dobrovolců 530 Teplice PSČ: 41501 Parůžek Kryštof 20
61515451 Gymnázium, příspěvková organizace Čs. dobrovolců 530 Teplice PSČ: 41501 Viktora Antonín 21
62208870 Gymnázium T. G. Masaryka Studentská 640 Litvínov PSČ: 43601 Hovorková Marie 22
61357278 Gymnázium Studentská 1075 Žatec PSČ: 43801 Kyloušková Julie 23
44555512 Gymnázium a SOŠ dr. Václava Šmejkala Stavbařů 2857 Ústí nad Labem PSČ: 40011 Partlová Zuzana 24
61515451 Gymnázium, příspěvková organizace Čs. dobrovolců 530 Teplice PSČ: 41501 Zaoral Petr 25
46773754 Gymnázium Havlíčkova 175 Roudnice nad Labem PSČ: 41301 Ondrušová Barbora 26
44555491 Základní škola Elišky Krásnohorské 3084 Ústí nad Labem PSČ: 40011 Stříbrná Barbora 27