Tabulka výsledků:

Česká Liga Robotiky - FLL - ústřední kolo

IČO školy Název školy Příjmení žáka Jméno žáka Pořadí Poznámka
00601799 Gymnázium Tomkova 314 Olomouc PSČ: 77900 Ondroušek Jakub 1 Quantum Limes
00601799 Gymnázium Tomkova 314 Olomouc PSČ: 77900 Skýpala Daniel 1 Quantum Limes
00601799 Gymnázium Tomkova 314 Olomouc PSČ: 77900 Kvapil Jiří 1 Quantum Limes
00601799 Gymnázium Tomkova 314 Olomouc PSČ: 77900 Skácel Ondřej 1 Quantum Limes
00601799 Gymnázium Tomkova 314 Olomouc PSČ: 77900 Grohman Ondřej 1 Quantum Limes
00601799 Gymnázium Tomkova 314 Olomouc PSČ: 77900 Herman Patrik 1 Quantum Limes
00601799 Gymnázium Tomkova 314 Olomouc PSČ: 77900 Hamřík Vít 1 Quantum Limes
48134023 Škola Kavčí hory - MŠ, ZŠ a SOŠ služeb K Sídlišti 840 Praha 4 PSČ: 14000 Kala Tomáš 2 HobbyRobot DDM Praha 4
26155281 Rakouské gymnázium v Praze o.p.s. Na Cikorce 2166 Praha 4 PSČ: 14300 Novák Šimon Petr 2 HobbyRobot DDM Praha 4
61388866 SPŠ sdělovací techniky Panská 856 Praha 1 PSČ: 11000 Černoch Jiří 2 HobbyRobot DDM Praha 4
61388246 Gymnázium Jana Keplera Parléřova 118 Praha 6 PSČ: 16900 Dvořák Matěj 2 HobbyRobot DDM Praha 4
49366629 Gymnázium Opatov Konstantinova 1500 Praha 4 PSČ: 14900 Volkmer Matěj 2 HobbyRobot DDM Praha 4
45242810 Základní škola Bítovská 1246 Praha 4 PSČ: 14000 Krčmář David 2 HobbyRobot DDM Praha 4
49333852 Základní škola Bezručova 1468 Hradec Králové PSČ: 50002 Hofmeister Daniel 3 Hradečtí baráčníci
62690035 SPŠ stavební Pospíšilova 787 Hradec Králové PSČ: 50003 Prouza Matyáš 3 Hradečtí baráčníci
62694774 Základní škola a Mateřská škola Jiráskovo náměstí 1166 Hradec Králové PSČ: 50002 Hauck Marek 3 Hradečtí baráčníci
70996067 Základní škola a mateřská škola Libčany 1 Libčany PSČ: 50322 Vyleťal Václav 3 Hradečtí baráčníci
15062848 SPŠ, SOŠ a SOU Hradební 1029 Hradec Králové PSČ: 50003 Marx Filip 3 Hradečtí baráčníci
60045141 Gymnázium Komenského 281 Jeseník PSČ: 79001 Ostrý Pavel 4 R.U.R. team
60045141 Gymnázium Komenského 281 Jeseník PSČ: 79001 Ondruch Filip 4 R.U.R. team
60045141 Gymnázium Komenského 281 Jeseník PSČ: 79001 Gvizdová Michala 4 R.U.R. team
60045141 Gymnázium Komenského 281 Jeseník PSČ: 79001 Pučok Jiří 4 R.U.R. team
60045141 Gymnázium Komenského 281 Jeseník PSČ: 79001 Bicanová Anna 4 R.U.R. team
60045141 Gymnázium Komenského 281 Jeseník PSČ: 79001 Drochýtek Jan 4 R.U.R. team
60045141 Gymnázium Komenského 281 Jeseník PSČ: 79001 Popelka Adam 4 R.U.R. team
70845417 První české gymnázium v Karlových Varech Národní 445 Karlovy Vary PSČ: 36001 Vondrák František 5 Karlovaráci
70845417 První české gymnázium v Karlových Varech Národní 445 Karlovy Vary PSČ: 36001 Gromnadský Tomáš 5 Karlovaráci
70845417 První české gymnázium v Karlových Varech Národní 445 Karlovy Vary PSČ: 36001 Coubal Martin 5 Karlovaráci
70845417 První české gymnázium v Karlových Varech Národní 445 Karlovy Vary PSČ: 36001 Bleier Richard 5 Karlovaráci
00872296 Základní škola jazyků Libušina 1032 Karlovy Vary PSČ: 36001 Singer Daniel 6 Libušinka
00872296 Základní škola jazyků Libušina 1032 Karlovy Vary PSČ: 36001 Chládek Tomáš 6 Libušinka
00872296 Základní škola jazyků Libušina 1032 Karlovy Vary PSČ: 36001 Bischof Dirk 6 Libušinka
00872296 Základní škola jazyků Libušina 1032 Karlovy Vary PSČ: 36001 Bischof Nela 6 Libušinka
60045141 Gymnázium Komenského 281 Jeseník PSČ: 79001 Worm Jonáš 7 R.U.R. team μ
60045141 Gymnázium Komenského 281 Jeseník PSČ: 79001 Žák Adam 7 R.U.R. team μ
60045141 Gymnázium Komenského 281 Jeseník PSČ: 79001 Žerníčková Michaela 7 R.U.R. team μ
60045141 Gymnázium Komenského 281 Jeseník PSČ: 79001 Turkový Klára 7 R.U.R. team μ
60045141 Gymnázium Komenského 281 Jeseník PSČ: 79001 Stojčev Adrien 7 R.U.R. team μ
60045141 Gymnázium Komenského 281 Jeseník PSČ: 79001 Steiger Alexandr 7 R.U.R. team μ
60045141 Gymnázium Komenského 281 Jeseník PSČ: 79001 Neuwirth Daniel 7 R.U.R. team μ
60045141 Gymnázium Komenského 281 Jeseník PSČ: 79001 Christmann Vojtěch 7 R.U.R. team μ
60045141 Gymnázium Komenského 281 Jeseník PSČ: 79001 Gryga Vojtěch 7 R.U.R. team μ
60045141 Gymnázium Komenského 281 Jeseník PSČ: 79001 Černý Dominik 7 R.U.R. team μ
49767194 Gymnázium Sokolov a Krajské vzděl.centr. Husitská 2053 Sokolov PSČ: 35601 Rada Lukáš 8 The Gymrobots
49767194 Gymnázium Sokolov a Krajské vzděl.centr. Husitská 2053 Sokolov PSČ: 35601 Vršek Alexander 8 The Gymrobots
49767194 Gymnázium Sokolov a Krajské vzděl.centr. Husitská 2053 Sokolov PSČ: 35601 Lázničková Eliška 8 The Gymrobots
49767194 Gymnázium Sokolov a Krajské vzděl.centr. Husitská 2053 Sokolov PSČ: 35601 Švec Miroslav 8 The Gymrobots
49767194 Gymnázium Sokolov a Krajské vzděl.centr. Husitská 2053 Sokolov PSČ: 35601 Majnek Jan 8 The Gymrobots
49767194 Gymnázium Sokolov a Krajské vzděl.centr. Husitská 2053 Sokolov PSČ: 35601 Konvalina Kryštof 8 The Gymrobots
49589687 Gymnázium náměstí Osvobození 257 Zábřeh PSČ: 78901 Tran Ba Duc Anh 9 GYZA 2018
49589687 Gymnázium náměstí Osvobození 257 Zábřeh PSČ: 78901 Babišta Vít 9 GYZA 2018
49589687 Gymnázium náměstí Osvobození 257 Zábřeh PSČ: 78901 Štoudek Martin 9 GYZA 2018
49589687 Gymnázium náměstí Osvobození 257 Zábřeh PSČ: 78901 Vít Václav 9 GYZA 2018
49589687 Gymnázium náměstí Osvobození 257 Zábřeh PSČ: 78901 Sikora Antonín 9 GYZA 2018
49589687 Gymnázium náměstí Osvobození 257 Zábřeh PSČ: 78901 Pěnička Tomáš 9 GYZA 2018
49589687 Gymnázium náměstí Osvobození 257 Zábřeh PSČ: 78901 Bartoň Vojtěch 9 GYZA 2018
49589687 Gymnázium náměstí Osvobození 257 Zábřeh PSČ: 78901 Achilisová Lucie 9 GYZA 2018
49589687 Gymnázium náměstí Osvobození 257 Zábřeh PSČ: 78901 Chlumský Vít 9 GYZA 2018
49589687 Gymnázium náměstí Osvobození 257 Zábřeh PSČ: 78901 Roller Jan 9 GYZA 2018
70845417 První české gymnázium v Karlových Varech Národní 445 Karlovy Vary PSČ: 36001 Šmída Adam 10 Turtle Expres
70845417 První české gymnázium v Karlových Varech Národní 445 Karlovy Vary PSČ: 36001 Beneš Jan 10 Turtle Expres
70845417 První české gymnázium v Karlových Varech Národní 445 Karlovy Vary PSČ: 36001 Nedvěd Jiří 10 Turtle Expres
70845417 První české gymnázium v Karlových Varech Národní 445 Karlovy Vary PSČ: 36001 Albrecht Ondřej 10 Turtle Expres
60434651 Základní škola Mikoláše Alše Suchdolská 360 Praha 6 PSČ: 16500 Tomek Martin 11 R2D2
61386685 ZŠ a MŠ Na Beránku Pertoldova 3373 Praha 4 PSČ: 14300 Jech František 11 R2D2
48133833 Základní škola a Mateřská škola Bílá 1784 Praha 6 PSČ: 16000 Hofman Petr 11 R2D2
67365213 Základní škola Kuncova 1580 Praha 5 PSČ: 15500 Hradil Martin 11 R2D2
60436123 ZŠ Brána jazyků s rozš. výuk. matematiky Uhelný trh 425 Praha 1 PSČ: 11000 Honys Mikuláš Jan 11 R2D2
48133833 Základní škola a Mateřská škola Bílá 1784 Praha 6 PSČ: 16000 Hála Matouš 11 R2D2
48133833 Základní škola a Mateřská škola Bílá 1784 Praha 6 PSČ: 16000 Hnilička Lukáš 11 R2D2
65642376 Základní škola 5. května 64 Liberec PSČ: 46001 Mácha Petr 12 HYPE.PRO TEAM
65642376 Základní škola 5. května 64 Liberec PSČ: 46001 Horňák Nikola 12 HYPE.PRO TEAM
65642376 Základní škola 5. května 64 Liberec PSČ: 46001 Leinhäupel Marián 12 HYPE.PRO TEAM
65642376 Základní škola 5. května 64 Liberec PSČ: 46001 Adamec Matyáš 12 HYPE.PRO TEAM
65642376 Základní škola 5. května 64 Liberec PSČ: 46001 Petřík Jan 12 HYPE.PRO TEAM
46748016 Gymn.F.X.Šaldy, příspěvková organizace Partyzánská 530 Liberec PSČ: 46001 Malinovská Marie 12 HYPE.PRO TEAM
46747991 SPŠ strojní a elektrotechnická a VOŠ Masarykova 460 Liberec PSČ: 46001 Vrba Martin 12 HYPE.PRO TEAM
65642376 Základní škola 5. května 64 Liberec PSČ: 46001 Kubát Lukáš 12 HYPE.PRO TEAM
70880026 28. základní škola Rodinná 965 Plzeň PSČ: 31200 Bočan Petr 13 Plecháči
70880026 28. základní škola Rodinná 965 Plzeň PSČ: 31200 Pešek Jan 13 Plecháči
70880026 28. základní škola Rodinná 965 Plzeň PSČ: 31200 Maresch Roman 13 Plecháči
70880026 28. základní škola Rodinná 965 Plzeň PSČ: 31200 Karlík Josef 13 Plecháči
70880026 28. základní škola Rodinná 965 Plzeň PSČ: 31200 Hrnčíř Vilém 13 Plecháči
70880026 28. základní škola Rodinná 965 Plzeň PSČ: 31200 Kotěšovec Václav 13 Plecháči
70880026 28. základní škola Rodinná 965 Plzeň PSČ: 31200 Tremlová Kateřina 13 Plecháči
47813300 Základní škola T. G. Masaryka Riegrova 1385 Opava PSČ: 74601 Pustková Monika 14 ZŠ TGM
47813300 Základní škola T. G. Masaryka Riegrova 1385 Opava PSČ: 74601 Sehnálek Víťa 14 ZŠ TGM
47813300 Základní škola T. G. Masaryka Riegrova 1385 Opava PSČ: 74601 Sobotka Luděk 14 ZŠ TGM
47813300 Základní škola T. G. Masaryka Riegrova 1385 Opava PSČ: 74601 Svrček Matyáš 14 ZŠ TGM
47813300 Základní škola T. G. Masaryka Riegrova 1385 Opava PSČ: 74601 Štencel Patrik 14 ZŠ TGM
47813300 Základní škola T. G. Masaryka Riegrova 1385 Opava PSČ: 74601 Volný Martin 14 ZŠ TGM
47813300 Základní škola T. G. Masaryka Riegrova 1385 Opava PSČ: 74601 Tůma Lukáš 14 ZŠ TGM
47813300 Základní škola T. G. Masaryka Riegrova 1385 Opava PSČ: 74601 Nováček Tomáš 14 ZŠ TGM
47813300 Základní škola T. G. Masaryka Riegrova 1385 Opava PSČ: 74601 Tůma Filip 14 ZŠ TGM
47813300 Základní škola T. G. Masaryka Riegrova 1385 Opava PSČ: 74601 Zavadilová Klára 14 ZŠ TGM
61388246 Gymnázium Jana Keplera Parléřova 118 Praha 6 PSČ: 16900 Novohradský Vilém 15 Syrý Žbut
61388246 Gymnázium Jana Keplera Parléřova 118 Praha 6 PSČ: 16900 Bedřich Matyáš 15 Syrý Žbut
61388246 Gymnázium Jana Keplera Parléřova 118 Praha 6 PSČ: 16900 Dvořák Metoděj 15 Syrý Žbut
61388246 Gymnázium Jana Keplera Parléřova 118 Praha 6 PSČ: 16900 Suk Jan 15 Syrý Žbut
61388246 Gymnázium Jana Keplera Parléřova 118 Praha 6 PSČ: 16900 Slačálek Vojtěch 15 Syrý Žbut
61388246 Gymnázium Jana Keplera Parléřova 118 Praha 6 PSČ: 16900 Žežula Metoděj 15 Syrý Žbut
61388246 Gymnázium Jana Keplera Parléřova 118 Praha 6 PSČ: 16900 Andrš Šimon 15 Syrý Žbut
66359180 Základní škola Křižíkova 1916 Sokolov PSČ: 35601 Löbel Filip 16 Osmička
66359180 Základní škola Křižíkova 1916 Sokolov PSČ: 35601 Löbelová Natálie 16 Osmička
66359180 Základní škola Křižíkova 1916 Sokolov PSČ: 35601 Zikmund Karel 16 Osmička
66359180 Základní škola Křižíkova 1916 Sokolov PSČ: 35601 Šafář Jakub 16 Osmička
66359180 Základní škola Křižíkova 1916 Sokolov PSČ: 35601 Jelínková Barbora 16 Osmička
66359180 Základní škola Křižíkova 1916 Sokolov PSČ: 35601 Dvořáková Adéla 16 Osmička
72744243 Základní škola T. G. Masaryka J. A. Komenského 467 Hodkovice nad Mohelkou PSČ: 46342 Komňatský Vít 17 Medvíďata
72744243 Základní škola T. G. Masaryka J. A. Komenského 467 Hodkovice nad Mohelkou PSČ: 46342 Majerčík Gabriel 17 Medvíďata
72744243 Základní škola T. G. Masaryka J. A. Komenského 467 Hodkovice nad Mohelkou PSČ: 46342 Roubíček Matěj 17 Medvíďata
72744243 Základní škola T. G. Masaryka J. A. Komenského 467 Hodkovice nad Mohelkou PSČ: 46342 Pelantová Vendula 17 Medvíďata
72744243 Základní škola T. G. Masaryka J. A. Komenského 467 Hodkovice nad Mohelkou PSČ: 46342 Arlt Dominik 17 Medvíďata
72744243 Základní škola T. G. Masaryka J. A. Komenského 467 Hodkovice nad Mohelkou PSČ: 46342 Křížek Jiří 17 Medvíďata
70986126 Masarykova jubilejní ZŠ a MŠ Černilov 380 Černilov PSČ: 50343 Šimková Lenka 18 Černilováci
70986126 Masarykova jubilejní ZŠ a MŠ Černilov 380 Černilov PSČ: 50343 Černý Alfréd 19 Černilováci
70986126 Masarykova jubilejní ZŠ a MŠ Černilov 380 Černilov PSČ: 50343 Pešek Prokop 20 Černilováci
70986126 Masarykova jubilejní ZŠ a MŠ Černilov 380 Černilov PSČ: 50343 Žárský Jeroným 20 Černilováci
70986126 Masarykova jubilejní ZŠ a MŠ Černilov 380 Černilov PSČ: 50343 Jelen Zdeněk 20 Černilováci
70986126 Masarykova jubilejní ZŠ a MŠ Černilov 380 Černilov PSČ: 50343 Jiřička Michal 20 Černilováci
70986126 Masarykova jubilejní ZŠ a MŠ Černilov 380 Černilov PSČ: 50343 Hroneš Daniel 20 Černilováci
70986126 Masarykova jubilejní ZŠ a MŠ Černilov 380 Černilov PSČ: 50343 Petrásek Karel 20 Černilováci
70986126 Masarykova jubilejní ZŠ a MŠ Černilov 380 Černilov PSČ: 50343 Lovas Ondřej 20 Černilováci
70986126 Masarykova jubilejní ZŠ a MŠ Černilov 380 Černilov PSČ: 50343 Potůček Tadeáš 20 Černilováci
60045965 Základní škola nár. umělce P. Bezruče tř. T. G. Masaryka 454 Frýdek-Místek PSČ: 73801 Rucký David 21 FM Robotics A
25378767 Střední škola inform.technologií, s.r.o. Pionýrů 2069 Frýdek-Místek PSČ: 73801 Madzia Jakub 21 FM Robotics A
25378767 Střední škola inform.technologií, s.r.o. Pionýrů 2069 Frýdek-Místek PSČ: 73801 Čubok Jan 21 FM Robotics A
61963607 Jubilejní Masarykova základní škola a MŠ Sedliště 203 Sedliště PSČ: 73936 Janošek Jáchym 21 FM Robotics A
00601411 Gymnázium Petra Bezruče Československé armády 517 Frýdek-Místek PSČ: 73801 Horina Lukáš 21 FM Robotics A
69979847 Střední škola,základ.škola a mateř.škola Havlíčkova 1717 Kraslice PSČ: 35801 Červenková Sára 22 Havlíčkova 1
69979847 Střední škola,základ.škola a mateř.škola Havlíčkova 1717 Kraslice PSČ: 35801 Hublová Eliška 22 Havlíčkova 1
69979847 Střední škola,základ.škola a mateř.škola Havlíčkova 1717 Kraslice PSČ: 35801 Hamouz Matěj 22 Havlíčkova 1
69979847 Střední škola,základ.škola a mateř.škola Havlíčkova 1717 Kraslice PSČ: 35801 Bauerová Bauerová 22 Havlíčkova 1
69979847 Střední škola,základ.škola a mateř.škola Havlíčkova 1717 Kraslice PSČ: 35801 Germušková Rozália 22 Havlíčkova 1
68334273 Základní škola Dobrá 860 Dobrá PSČ: 73951 Káňa Michal 23 FM Robotics B
00601411 Gymnázium Petra Bezruče Československé armády 517 Frýdek-Místek PSČ: 73801 Chrostek Martin 23 FM Robotics B
68157797 Základní škola a mateřská škola El. Krásnohorské 2254 Frýdek-Místek PSČ: 73801 Paljus Kamil 23 FM Robotics B
68157894 Základní škola Komenského 402 Frýdek-Místek PSČ: 73801 Tužinský Daniel 23 FM Robotics B
70914966 Základní škola a Mateřská škola Kozlovice 186 Kozlovice PSČ: 73947 Tkáč Michal 23 FM Robotics B
68157860 Základní škola 1. máje 1700 Frýdek-Místek PSČ: 73801 Hrabec Vojtěch 23 FM Robotics B
68157797 Základní škola a mateřská škola El. Krásnohorské 2254 Frýdek-Místek PSČ: 73801 Škuta Petr 23 FM Robotics B
75028948 Základní škola Čeladná 551 Čeladná PSČ: 73912 Blahuta Lukáš 23 FM Robotics B
61388106 Gymnázium Botičská 424 Praha 2 PSČ: 12800 Jelínek Adam 24 ROBORU
60446234 Gymnázium Jaroslava Heyrovského Mezi Školami 2475 Praha 5 PSČ: 15800 Růžička Adam 24 ROBORU
49855221 Základní škola Masarykova 878 Rudná PSČ: 25219 Kutil Tomáš 24 ROBORU
49855221 Základní škola Masarykova 878 Rudná PSČ: 25219 Slavík Filip 24 ROBORU
49855221 Základní škola Masarykova 878 Rudná PSČ: 25219 Šantora Jakub 24 ROBORU
49855221 Základní škola Masarykova 878 Rudná PSČ: 25219 Machcinik Marek 24 ROBORU
49855221 Základní škola Masarykova 878 Rudná PSČ: 25219 Fejfar Adam 24 ROBORU
61894427 Gymnázium Václava Beneše Třebízského Smetanovo náměstí 1310 Slaný PSČ: 27401 X Y 25 LaborkyCZ
61894427 Gymnázium Václava Beneše Třebízského Smetanovo náměstí 1310 Slaný PSČ: 27401 X Y 25 LaborkyCZ
61894427 Gymnázium Václava Beneše Třebízského Smetanovo náměstí 1310 Slaný PSČ: 27401 X Y 25 LaborkyCZ
61894427 Gymnázium Václava Beneše Třebízského Smetanovo náměstí 1310 Slaný PSČ: 27401 X Y 25 LaborkyCZ
61894427 Gymnázium Václava Beneše Třebízského Smetanovo náměstí 1310 Slaný PSČ: 27401 X Y 25 LaborkyCZ
46773720 Gymnázium Sady pionýrů 600 Lovosice PSČ: 41002 Andrš David 26 Lovorobotika
46773720 Gymnázium Sady pionýrů 600 Lovosice PSČ: 41002 Havrda Petr 26 Lovorobotika
46773720 Gymnázium Sady pionýrů 600 Lovosice PSČ: 41002 Horváth Štefan 26 Lovorobotika
46773720 Gymnázium Sady pionýrů 600 Lovosice PSČ: 41002 Hašek Jakub 26 Lovorobotika
46773720 Gymnázium Sady pionýrů 600 Lovosice PSČ: 41002 Kubát Jan 26 Lovorobotika
46773720 Gymnázium Sady pionýrů 600 Lovosice PSČ: 41002 Krejbich Radim 26 Lovorobotika
46773720 Gymnázium Sady pionýrů 600 Lovosice PSČ: 41002 Filip Petr 26 Lovorobotika
46773720 Gymnázium Sady pionýrů 600 Lovosice PSČ: 41002 Červenka Jan 26 Lovorobotika
61989665 Základní škola a Mateřská škola Demlova 518 Olomouc PSČ: 77900 Sokol Pavel 27 Spoiler
70234001 Fakultní ZŠ dr. Milady Horákové a MŠ Rožňavská 728 Olomouc PSČ: 77900 Tesař Jan 27 Spoiler
70631018 Fakultní základní škola Komenium a MŠ 8. května 501 Olomouc PSČ: 77900 Šťastný Karel Felix 27 Spoiler
47657022 Základní škola Heyrovského 460 Olomouc PSČ: 77900 Crhák Jaroslav 27 Spoiler
61989665 Základní škola a Mateřská škola Demlova 518 Olomouc PSČ: 77900 Leitgeb Patrik 27 Spoiler
61989851 Základní škola a Mateřská škola Nedvědova 366 Olomouc PSČ: 77900 Škroch Adam 27 Spoiler
47657022 Základní škola Heyrovského 460 Olomouc PSČ: 77900 Bednář Petr 27 Spoiler
64627896 Základní škola Ukrajinská 1533 Ostrava PSČ: 70800 Blaštík Filip 28 Robokrug
64628183 Základní škola Čkalovova 942 Ostrava PSČ: 70800 Chládek Filip 28 Robokrug
70984786 Základní škola Ivana Sekaniny 1804 Ostrava PSČ: 70800 Jízdný Filip 28 Robokrug
70641871 Základní škola a mateřská škola Bílovecká 10 Ostrava PSČ: 72100 Kratochvíl Ondřej 28 Robokrug
64628329 Základní škola Dětská 915 Ostrava PSČ: 70800 Otahál Vojtěch 28 Robokrug
70944628 Základní škola a mateřská škola Horymírova 2978 Ostrava PSČ: 70030 Gregořica Adam 28 Robokrug
70984786 Základní škola Ivana Sekaniny 1804 Ostrava PSČ: 70800 Pol Tomáš 28 Robokrug
70984794 Základní škola Aleše Hrdličky 1638 Ostrava PSČ: 70800 Pospěch Richard 28 Robokrug
70984786 Základní škola Ivana Sekaniny 1804 Ostrava PSČ: 70800 Náplava Richard 28 Robokrug
00601985 ZŠ pro sluch.post. a MŠ pro sluch.post. Spartakovců 1153 Ostrava PSČ: 70800 Přikryl Patrik 28 Robokrug
00601390 Gymnázium Komenského 713 Třinec PSČ: 73961 X Y 29 GTTeam
00601390 Gymnázium Komenského 713 Třinec PSČ: 73961 X Y 29 GTTeam
00601390 Gymnázium Komenského 713 Třinec PSČ: 73961 X Y 29 GTTeam
00601390 Gymnázium Komenského 713 Třinec PSČ: 73961 X Y 29 GTTeam
00601390 Gymnázium Komenského 713 Třinec PSČ: 73961 X Y 29 GTTeam
00601390 Gymnázium Komenského 713 Třinec PSČ: 73961 X Y 29 GTTeam
00601390 Gymnázium Komenského 713 Třinec PSČ: 73961 X Y 29 GTTeam
61989169 Základní škola Junácká 700 Ostrava PSČ: 72400 Krejčíček Lukáš 30 Zelenáči
61989169 Základní škola Junácká 700 Ostrava PSČ: 72400 Řeháček Michal 30 Zelenáči
61989169 Základní škola Junácká 700 Ostrava PSČ: 72400 Krejčíček Radim 30 Zelenáči
61989169 Základní škola Junácká 700 Ostrava PSČ: 72400 Pfleger Luděk 30 Zelenáči
61989169 Základní škola Junácká 700 Ostrava PSČ: 72400 Rojíček Jan 30 Zelenáči
61989169 Základní škola Junácká 700 Ostrava PSČ: 72400 Krupa Karel 30 Zelenáči
61989169 Základní škola Junácká 700 Ostrava PSČ: 72400 Malurková Marie 30 Zelenáči
61989169 Základní škola Junácká 700 Ostrava PSČ: 72400 Homola Martin 30 Zelenáči
61989169 Základní škola Junácká 700 Ostrava PSČ: 72400 Lach Tomáš 30 Zelenáči
00601683 Základní škola a Mateřská škola logoped. tř. Svornosti 900 Olomouc PSČ: 77900 Solich Martin 31 Žárovky
70234019 Fakultní základní škola Tererovo nám. 919 Olomouc PSČ: 77900 Střelec Jakub 31 Žárovky
61989584 Základní škola Mozartova 252 Olomouc PSČ: 77900 Koukal Michal 31 Žárovky
70631000 Fakultní základní škola a Mateřská škola Holečkova 193 Olomouc PSČ: 77900 Baďura Adam 31 Žárovky
47654546 Základní škola Milady Petřkové Příčná 326 Velký Týnec PSČ: 78372 Černý Alexander 31 Žárovky
75029511 Základní škola a Mateřská škola Raisova 15 Olomouc PSČ: 78301 Unzeitig Tomáš 31 Žárovky
47657162 Základní škola Zeyerova 970 Olomouc PSČ: 77900 Šesták Jakub 31 Žárovky
75029511 Základní škola a Mateřská škola Raisova 15 Olomouc PSČ: 78301 Kadaňka Petr 31 Žárovky
00848956 Gymnázium Čajkovského 68 Olomouc PSČ: 77900 Kyselý Vojtěch 31 Žárovky