Tabulka výsledků:

Dějepisná olympiáda - kategorie ZŠ - ústřední kolo

IČO školy Název školy Příjmení žáka Jméno žáka Pořadí Poznámka
61781444 Gymnázium F. Procházky 324 Sušice PSČ: 34201 Fornousová Marie 1
49625446 Gymnázium Nad Alejí 1952 Praha 6 PSČ: 16200 Černička Adam 2
72741643 Základní škola náměstí 1. máje 228 Chrastava PSČ: 46331 Polášková Věra 3
49464205 Základní škola a Mateřská škola Dvorská 1415 Blansko PSČ: 67801 Gottwald Oldřich 4
00601641 Masarykovo gymnázium Jičínská 528 Příbor PSČ: 74258 Lešenar Ondřej 5
49366629 Gymnázium Opatov Konstantinova 1500 Praha 4 PSČ: 14900 Trefil Marek 6
00401081 Gymnázium T. G. Masaryka 106 Ústí nad Orlicí PSČ: 56201 Marek Kryštof 7
00851761 Základní škola Šafaříkova 726 Valašské Meziříčí PSČ: 75701 Pisareva Elizaveta 8
60990376 Základní škola Videčská 63 Rožnov pod Radhoštěm PSČ: 75661 Maléř Filip 9
61742902 Purkyňovo gymnázium Masarykova 379 Strážnice PSČ: 69662 John Vojtěch 10
00559148 Klvaňovo gymnázium a SZdrŠ třída Komenského 549 Kyjov PSČ: 69701 Borkovcová Anna 11
47935774 Gymnázium L. Jaroše Palackého 524 Holešov PSČ: 76901 Adamec Josef 12
25159577 Církevní základní škola ORBIS-PICTUS Budějovická 825 Tábor PSČ: 39002 Žalud Jan 13
00601799 Gymnázium Tomkova 314 Olomouc PSČ: 77900 Flajšar Jan 14
60680377 Gymnázium a SOŠ Komenského 273 Mikulov PSČ: 69216 Souchop Jiří 15
61894427 Gymnázium Václava Beneše Třebízského Smetanovo náměstí 1310 Slaný PSČ: 27401 Šmehýl Matěj 16
48623695 Gymnázium Jaroslava Žáka Lužická 423 Jaroměř PSČ: 55101 Havrda Adam 17
00601764 Gymnázium Horní náměstí 167 Šternberk PSČ: 78501 Kubalík Petr 18
27089941 OPEN GATE - gymnázium a ZŠ, s.r.o. Na Návsi 5 Babice PSČ: 25101 Kratochvíla Natan 19
44846738 Arcibiskupské gymnázium Korunní 586 Praha 2 PSČ: 12000 Kožený Jan 20
00848956 Gymnázium Čajkovského 68 Olomouc PSČ: 77900 Málek Martin 21
70945730 Základní škola M. Kudeříkové Příční 1365 Strážnice PSČ: 69662 Studnička Luděk 22
49371185 Gymnázium Chodovická 2250 Praha 9 PSČ: 19300 Bubeníček Ondřej 23
61357413 Základní škola Komenského 193 Peruc PSČ: 43907 Krausová Magdalena 24
60436123 ZŠ Brána jazyků s rozš. výuk. matematiky Uhelný trh 425 Praha 1 PSČ: 11000 Škardová Anna 25
61894605 Základní škola a Mateřská škola Doberská 323 Kladno PSČ: 27204 Pospíšilová Štěpánka 26
70888124 Základní škola Dr. Václava Peška 768 Chrudim PSČ: 53701 Koreček Josef 27
47723386 Gymnázium Cheb Nerudova 2283 Cheb PSČ: 35002 Plevná Miroslava 28
70944652 Základní škola a mateřská škola Alberta Kučery 1276 Ostrava PSČ: 70030 Janáček Matyáš 29
48683868 Gymnázium Dr. Josefa Pekaře Palackého 211 Mladá Boleslav PSČ: 29301 Guĺaš David 30
00854794 Základní škola Skálova 600 Turnov PSČ: 51101 Koudela Petr 31
60126639 Gymnázium Chotěboř Jiráskova 637 Chotěboř PSČ: 58301 Peterka Tomáš Patrik 32
49333852 Základní škola Bezručova 1468 Hradec Králové PSČ: 50002 Divecký Ondřej 33
70884064 Základní škola náměstí Míru 1 Heřmanův Městec PSČ: 53803 Kachlík Tomáš 34