Tabulka výsledků:

Dějepisná olympiáda - kategorie ZŠ - krajské kolo (Jihočeský)

IČO školy Název školy Příjmení žáka Jméno žáka Pořadí Poznámka
25159577 Církevní základní škola ORBIS-PICTUS Budějovická 825 Tábor PSČ: 39002 Žalud Jan 1 Úspěšný řešitel
60061812 Gymnázium Pierra de Coubertina nám. F. Křižíka 860 Tábor PSČ: 39001 Skuček Jakub 2 Úspěšný řešitel
70943150 Základní škola T. G. Masaryka a MŠ Čelakovského 24 Písek PSČ: 39701 Lidinský Petr 3 Úspěšný řešitel
47255897 Základní škola F. L. Čelakovského Jezerní 1280 Strakonice PSČ: 38601 Lelek Jan 4 Úspěšný řešitel
62537784 Základní škola Nerudova 810 České Budějovice PSČ: 37004 Zikeš Karel 5 Úspěšný řešitel
00666131 Základní škola a Základní umělecká škola Bezdrevská 1036 České Budějovice PSČ: 37011 Černá Kateřina 6 Úspěšný řešitel
70872490 Základní škola náměstí J. A. Komenského 387 Blatná PSČ: 38801 Chalupecký Šimon 7 Úspěšný řešitel
63289938 Základní škola a Gymnázium Alešova 50 Vodňany PSČ: 38901 Šrámková Tereza 8 Úspěšný řešitel
75000601 Základní škola a Mateřská škola Osvobození 47 Chotoviny PSČ: 39137 Kořený Jaroslav 9 Úspěšný řešitel
00583685 Základní škola Za Nádražím 222 Český Krumlov PSČ: 38101 Cigánek Dominik 10 Úspěšný řešitel
60075775 Gymnázium Česká 142 České Budějovice PSČ: 37001 Myšáková Anna 11 Úspěšný řešitel
70986851 Základní škola Komenského 238 Protivín PSČ: 39811 Kalina Kryštof 12 Úspěšný řešitel
70932174 Základní škola Zlatá stezka 240 Prachatice PSČ: 38301 Novák Matěj 13 Úspěšný řešitel
60076135 Gymnázium J. V. Jirsíka Fráni Šrámka 1193 České Budějovice PSČ: 37001 Míka Vojtěch Václav 14
60869020 Gymnázium Komenského 89 Písek PSČ: 39701 Větrovský Martin 15
70943125 Základní škola E. Beneše a MŠ Mírové nám. 1466 Písek PSČ: 39701 Karolyi Lukáš 16
60061812 Gymnázium Pierra de Coubertina nám. F. Křižíka 860 Tábor PSČ: 39001 Zeman Petr 17
70986851 Základní škola Komenského 238 Protivín PSČ: 39811 Čecháčková Pavlína 18
00666122 Biskup. gymn. J.N.Neumanna a Církevní ZŠ Jirsíkova 420 České Budějovice PSČ: 37001 Mrázek Lubor 19
60076135 Gymnázium J. V. Jirsíka Fráni Šrámka 1193 České Budějovice PSČ: 37001 Pučejdl Marek 20
60076101 Gymnázium Jírovcova 1788 České Budějovice PSČ: 37001 Šulista Kristián Petr 21
60650443 Gymnázium Máchova 174 Strakonice PSČ: 38601 Wolfschläger Jakub 22
70943141 Základní škola J. Husa a MŠ Husovo nám. 725 Písek PSČ: 39701 Neubauer Filip 23
60076101 Gymnázium Jírovcova 1788 České Budějovice PSČ: 37001 Doležal Marek 24
60816945 Gymnázium Na sadech 308 Třeboň PSČ: 37901 Pumpr Vojtěch 25
75000393 Základní škola a Mateřská škola náměstí Emy Destinnové 142 Stráž nad Nežárkou PSČ: 37802 Škarda David 26
00583634 Základní škola Gen. Fanty 446 Kaplice PSČ: 38241 Janurová Karolína 27
60096136 Gymnázium Zlatá stezka 137 Prachatice PSČ: 38301 Mertlíková Barbora 28
60061812 Gymnázium Pierra de Coubertina nám. F. Křižíka 860 Tábor PSČ: 39001 Basík Šimon 29
00582671 Základní škola Gabrielovo náměstí 16 Chýnov PSČ: 39155 Voigt Mathias 30
75000547 Základní škola a Mateřská škola Dubné Dubné 35 Dubné PSČ: 37384 Návara Matěj 31
60818174 Základní škola Sokolská 296 Třeboň PSČ: 37901 Kocanda Matyáš 32
70993998 Základní škola Chyšky 96 Chyšky PSČ: 39853 Štván Jakub 33
60650443 Gymnázium Máchova 174 Strakonice PSČ: 38601 Houška Vítek 34
47255862 Základní škola Krále Jiřího z Poděbrad 882 Strakonice PSČ: 38601 Řezanka Jan 35
60869020 Gymnázium Komenského 89 Písek PSČ: 39701 Kreibich Petr 36
47255838 Základní škola Dukelská 166 Strakonice PSČ: 38601 Kučera Václav 37
60816767 Gymnázium Vítězslava Nováka Husova 333 Jindřichův Hradec PSČ: 37701 Dvořáček Jindřich 38
62537342 Základní škola Petra z Lindy 13 Borovany PSČ: 37312 Bradna Tadeáš 39
60816945 Gymnázium Na sadech 308 Třeboň PSČ: 37901 Blažek Ondřej 40
00583791 Základní škola a Mateřská škola Frymburk 112 Frymburk PSČ: 38279 Brablec Matěj 41
75000547 Základní škola a Mateřská škola Dubné Dubné 35 Dubné PSČ: 37384 Pospíchal Jan 42
00581585 Základní škola Máj I M. Chlajna 1319 České Budějovice PSČ: 37005 Schmied Jan 43