Tabulka výsledků:

Dějepisná olympiáda - kategorie ZŠ - krajské kolo (Ústecký)

IČO školy Název školy Příjmení žáka Jméno žáka Pořadí Poznámka
61357413 Základní škola Komenského 193 Peruc PSČ: 43907 Krausová Magdaléna 1
46773401 Základní škola U Stadionu 522 Litoměřice PSČ: 41201 Schuster Daniel 2
46070753 ZŠ s rozšíř. vyuč. mat. a přír. předmětů Buzulucká 392 Teplice PSČ: 41503 Habor Bohdan 3
25018515 LINGUA UNIVERSAL soukr. ZŠ a MŠ s.r.o. Sovova 480 Litoměřice PSČ: 41201 Průša Josef 4
46070753 ZŠ s rozšíř. vyuč. mat. a přír. předmětů Buzulucká 392 Teplice PSČ: 41503 Petrová Barbora 5
46773614 Základní škola Karla Jeřábka 941 Roudnice nad Labem PSČ: 41301 Doucha Daniel 6
61515451 Gymnázium, příspěvková organizace Čs. dobrovolců 530 Teplice PSČ: 41501 Novák Jiří 7
46773720 Gymnázium Sady pionýrů 600 Lovosice PSČ: 41002 Ryšavý Matěj 8
49123874 Základní škola Prokopa Holého 2632 Louny PSČ: 44001 Stromšík Vít 9
49123874 Základní škola Prokopa Holého 2632 Louny PSČ: 44001 Pospíšil Ondřej 10
46789758 Základní škola akademika Heyrovského 4539 Chomutov PSČ: 43003 Zelenková Eliška 11
61515477 Gymnázium a Střední průmyslová škola Masarykova 909 Duchcov PSČ: 41901 Bureš Jan 12
61515451 Gymnázium, příspěvková organizace Čs. dobrovolců 530 Teplice PSČ: 41501 Sedlecký Lukáš 13
47274620 Gymnázium Komenského nám. 340 Děčín PSČ: 40502 Barillová Tereza 14
46789766 Základní škola Březenecká 4679 Chomutov PSČ: 43004 Kousek Jan 15
46773754 Gymnázium Havlíčkova 175 Roudnice nad Labem PSČ: 41301 Beránková Anežka 16
46070753 ZŠ s rozšíř. vyuč. mat. a přír. předmětů Buzulucká 392 Teplice PSČ: 41503 Vyslyšel Petr 17
44555423 Gymnázium Jateční 243 Ústí nad Labem PSČ: 40001 Kacerovský Pavel 18
46070877 ZŠ s rozšíř. vyučováním cizích jazyků Metelkovo náměstí 968 Teplice PSČ: 41501 Gaisler Vojtěch 19
61357278 Gymnázium Studentská 1075 Žatec PSČ: 43801 Schmidt Jakub 20
46789731 Základní škola Školní 1480 Chomutov PSČ: 43001 Mulač Petr 21
49872559 Podkrušnohorské gymnázium Čsl. armády 1530 Most PSČ: 43401 Elexa Pavel 22
47274735 ZŠ T. G. Masaryka a gymnázium Palackého 535 Česká Kamenice PSČ: 40721 Provazníková Eliška 23
46773754 Gymnázium Havlíčkova 175 Roudnice nad Labem PSČ: 41301 Drobný Vladimír 24
46773291 Základní škola T. G. Masaryka 9. května 444 Štětí PSČ: 41108 Zwettler František 25
61342645 Gymnázium Mostecká 3000 Chomutov PSČ: 43001 Peroutka Šimon 26