Tabulka výsledků:

Dějepisná olympiáda - kategorie ZŠ - krajské kolo (Liberecký)

IČO školy Název školy Příjmení žáka Jméno žáka Pořadí Poznámka
72741643 Základní škola náměstí 1. máje 228 Chrastava PSČ: 46331 Polášková Věra 1
00854794 Základní škola Skálova 600 Turnov PSČ: 51101 Koudela Petr 2
70694974 Základní škola Školní 700 Železný Brod PSČ: 46822 Vilímková Lucie 3
72742879 Základní škola Liberecká 3999 Jablonec nad Nisou PSČ: 46601 Fuka Pavol 4
46748075 G a SOŠ pedag.,příspěvková organizace Jeronýmova 425 Liberec PSČ: 46007 Molčan Antonín 5
72743191 Základní škola Rychnovská 216 Jablonec nad Nisou PSČ: 46801 Hampl Šimon 6
70694974 Základní škola Školní 700 Železný Brod PSČ: 46822 Klusák Petr 7
00854981 Gymnázium, příspěvková organizace Jana Palacha 804 Turnov PSČ: 51101 Pomrhoncová Anna 8
46748075 G a SOŠ pedag.,příspěvková organizace Jeronýmova 425 Liberec PSČ: 46007 Novosád Vojtěch 9
70694974 Základní škola Školní 700 Železný Brod PSČ: 46822 Kopecký Vojtěch 10
60252537 Gymnázium Dr. A. Randy, přísp. org. Dr. Randy 4096 Jablonec nad Nisou PSČ: 46601 Pokorný Vít 11
46748075 G a SOŠ pedag.,příspěvková organizace Jeronýmova 425 Liberec PSČ: 46007 Maršík Matěj 12
62237004 Gymnázium, příspěvková organizace Žitavská 2969 Česká Lípa PSČ: 47006 Komárek Adam 13
28695020 Doctrina - ZŠ a MŠ, s.r.o. Na Perštýně 404 Liberec PSČ: 46001 Kupský Jan 14
46744908 Základní škola Oblačná 101 Liberec PSČ: 46005 Hentzel Štěpán 15
72743379 Základní škola Kaplického 384 Liberec PSČ: 46312 Mazánek Vilém 16
00855049 Základní škola Žižkova 518 Turnov PSČ: 51101 König David 17
46748067 Gymnázium, příspěvková organizace Mládeže 884 Frýdlant PSČ: 46401 Hrib Jakub 18
60252537 Gymnázium Dr. A. Randy, přísp. org. Dr. Randy 4096 Jablonec nad Nisou PSČ: 46601 Pokorný Jan 19
46748016 Gymn.F.X.Šaldy, příspěvková organizace Partyzánská 530 Liberec PSČ: 46001 Žák Václav 20
72743212 Základní škola Ještědská 354 Liberec PSČ: 46008 Kraus Tomáš 21
44223897 Křesťanská ZŠ a MŠ J. A. Komenského Růžodolská 118 Liberec PSČ: 46001 Bělinová Věra 22
64040364 Základní škola Česká 354 Liberec PSČ: 46312 Timková Kristýna 23
72743646 Základní škola Náměstí Dr. Karla Kramáře 124 Vysoké nad Jizerou PSČ: 51211 Holina Filip 24
70983003 Základní škola Lidická Školní 325 Hrádek nad Nisou PSČ: 46334 Svoboda Štěpán 25
00854719 Základní škola Jana Harracha 97 Jilemnice PSČ: 51401 Steiner Jakub 26
46748016 Gymn.F.X.Šaldy, příspěvková organizace Partyzánská 530 Liberec PSČ: 46001 Šenk Ondřej 27
46748016 Gymn.F.X.Šaldy, příspěvková organizace Partyzánská 530 Liberec PSČ: 46001 Sedlák František 28
65100280 Základní škola Aloisina výšina 642 Liberec PSČ: 46015 Urban Alex 29
72742879 Základní škola Liberecká 3999 Jablonec nad Nisou PSČ: 46601 Havíř Kryštof 30