Tabulka výsledků:

Dějepisná olympiáda - kategorie ZŠ - krajské kolo (Jihomoravský)

IČO školy Název školy Příjmení žáka Jméno žáka Pořadí Poznámka
61742902 Purkyňovo gymnázium Masarykova 379 Strážnice PSČ: 69662 John Vojtěch 1
70945730 Základní škola M. Kudeříkové Příční 1365 Strážnice PSČ: 69662 Studnička Luděk 2
00559148 Klvaňovo gymnázium a SZdrŠ třída Komenského 549 Kyjov PSČ: 69701 Borkovcová Anna 3
60680377 Gymnázium a SOŠ Komenského 273 Mikulov PSČ: 69216 Souchop Jiří 4
49464205 Základní škola a Mateřská škola Dvorská 1415 Blansko PSČ: 67801 Gottvald Oldřich 5
49459171 Gymnázium Tyršova 400 Židlochovice PSČ: 66701 Mikesková Karolína 6
70943001 Masarykova základní škola Velká nad Veličkou 461 Velká nad Veličkou PSČ: 69674 Okénková Marie 7
46271007 Základní škola Nádražní 5 Vyškov PSČ: 68201 Mazal Marek 8
49438816 Gy, SPgŠ, OA a JŠ s právem státní JZ Pontassievská 350 Znojmo PSČ: 66902 Vávrová Lucie 9
48512630 Základní škola a mateřská škola Křídlovická 513 Brno PSČ: 60300 Vrzala Jan 10
49461249 Gymnázium a ZUŠ Riegrova 40 Šlapanice PSČ: 66451 Doležal Ondřej 11
45671303 Základní škola náměstí Republiky 902 Znojmo PSČ: 66902 Měchurová Simona 12
00558982 Gymnázium Vídeňská 55 Brno PSČ: 63900 Pešová Karolína 13
62073133 Gymnázium Blansko Seifertova 33 Blansko PSČ: 67801 Mikulášek Tomáš 14
49464213 Základní škola a Mateřská škola Salmova 1940 Blansko PSČ: 67801 Pernica Vojtěch 15
70867917 Základní škola Tuháčkova 23 Brno PSČ: 61700 Pinďák Václav 16
62072897 Základní škola Komenského 902 Letovice PSČ: 67961 Navrátilová Adéla 17
00559016 Gymnázium Slovanské náměstí 1804 Brno PSČ: 61200 Pumprlová Elena 18
60680377 Gymnázium a SOŠ Komenského 273 Mikulov PSČ: 69216 Svoboda Mikuláš 19
65268687 Základní škola a Mateřská škola Dlouhá 35 Pohořelice PSČ: 69123 Kříž Martin 20
62073133 Gymnázium Blansko Seifertova 33 Blansko PSČ: 67801 Polách Vojtěch 21
62073184 Základní škola Lipůvka 283 Lipůvka PSČ: 67922 Hrůza Matěj 22
49459881 Gymnázium Na Hrádku 20 Tišnov PSČ: 66601 Baumann Martin 23
46270949 Základní škola Tyršova 977 Slavkov u Brna PSČ: 68401 Tesař Libor 24
62156632 Základní škola a Mateřská škola Elišky Přemyslovny 497 Brno PSČ: 62500 Řánek Pavel 25
62073184 Základní škola Lipůvka 283 Lipůvka PSČ: 67922 Nebojsová Hana 26
48512672 Základní škola Hroznová 65 Brno PSČ: 60300 Škvrna Vojtěch 27
46270949 Základní škola Tyršova 977 Slavkov u Brna PSČ: 68401 Přibilík Zbyněk 28