Tabulka výsledků:

Dějepisná olympiáda - kategorie ZŠ - krajské kolo (Zlínský)

IČO školy Název školy Příjmení žáka Jméno žáka Pořadí Poznámka
00851761 Základní škola Šafaříkova 726 Valašské Meziříčí PSČ: 75701 Pisareva Elisaveta 1
60990376 Základní škola Videčská 63 Rožnov pod Radhoštěm PSČ: 75661 Maléř Filip 2
47935774 Gymnázium L. Jaroše Palackého 524 Holešov PSČ: 76901 Adamec Josef 3
60990368 Základní škola Nad Školou 1876 Vsetín PSČ: 75501 Gola Viktor 4
00836397 Základní škola a Základní umělecká škola Školní 606 Dolní Němčí PSČ: 68762 Baroň Martin 5
00843369 Gymnázium Františka Palackého Husova 146 Valašské Meziříčí PSČ: 75701 Svozil Jan 6
75020220 Základní škola Mánesova Mánesova 908 Otrokovice PSČ: 76502 Hrabal Filip 7
67007813 Církevní základní škola v Kroměříži Velké náměstí 49 Kroměříž PSČ: 76701 Kordík František 8
60371684 Gymnázium Velehradská třída 218 Uherské Hradiště PSČ: 68601 Procházka František 9
60371757 Gymnázium J.A.Komenského a JŠ s pr.SJZ Komenského 169 Uherský Brod PSČ: 68801 Kopunec Radim 10
60990431 Základní škola a Mateřská škola Kobylská 250 Karolinka PSČ: 75605 Orság Jan 11
70436169 Základní škola a Mateřská škola Větrná 1063 Uherské Hradiště PSČ: 68605 Chudomel Jakub 12
70943311 Základní škola a Mateřská škola Prakšice 100 Prakšice PSČ: 68756 Baránek Aleš 13
70843309 Gymnázium Kroměříž Masarykovo náměstí 496 Kroměříž PSČ: 76701 Nedvěd Daniel 14
70879940 Základní škola Komenského náměstí 440 Kroměříž PSČ: 76701 Zatloukalová Eva 15
49156608 Základní škola Školní 666 Luhačovice PSČ: 76326 Pavelka Ondřej 16
00559105 Gymnázium Lesní čtvrť III 1364 Zlín PSČ: 76001 Lebeda Jan 17
00843393 Gymnázium Rožnov pod Radhoštěm Koryčanské Paseky 1725 Rožnov pod Radhoštěm PSČ: 75661 Belicová Kristina 18
70833672 Základní škola T. G. Masaryka Nádražní 56 Bystřice pod Hostýnem PSČ: 76861 Horák Matouš 19
71008144 Základní škola M. Alše 558 Zlín PSČ: 76173 Dvouletý Jan 20
71340700 Katolická základní škola v Uh. Brodě Jirchářská 823 Uherský Brod PSČ: 68801 Šobáň Matěj 21
47935774 Gymnázium L. Jaroše Palackého 524 Holešov PSČ: 76901 Kasala Tom 22
00226611 Arcibiskupské gymnázium v Kroměříži Pilařova 3 Kroměříž PSČ: 76701 Kapounek Vojtěch 23
70989958 Základní škola U Pálenice 1620 Kunovice PSČ: 68604 Charbutová Vanda 24
46276327 Gymnázium Jana Pivečky a SOŠ Školní 822 Slavičín PSČ: 76321 Kailer Ondřej 25
60371757 Gymnázium J.A.Komenského a JŠ s pr.SJZ Komenského 169 Uherský Brod PSČ: 68801 Balada Erik 26
60371757 Gymnázium J.A.Komenského a JŠ s pr.SJZ Komenského 169 Uherský Brod PSČ: 68801 Krchňáček Jakub 27
70879389 1. Základní škola Smetanovy sady 630 Holešov PSČ: 76901 Sotolář Jaroslav 28
00839329 Základní škola Kvítková 4338 Zlín PSČ: 76001 Czvalinga Pavel 29
70833672 Základní škola T. G. Masaryka Nádražní 56 Bystřice pod Hostýnem PSČ: 76861 Málek Filip 30
70938172 Základní škola Školní 400 Uherský Ostroh PSČ: 68724 Matějík Matyáš 31
00839329 Základní škola Kvítková 4338 Zlín PSČ: 76001 Ševčík Matěj 32
00226611 Arcibiskupské gymnázium v Kroměříži Pilařova 3 Kroměříž PSČ: 76701 Pospíšil Michal 33
70874603 Základní škola Hlavní 70 Zubří PSČ: 75654 Melichařík Matěj 34
70436177 Základní škola Za Alejí 1072 Uherské Hradiště PSČ: 68606 Jahoda Jakub 35
75020904 Základní škola Babice 377 Babice PSČ: 68703 Doležal Lukáš 36
60990376 Základní škola Videčská 63 Rožnov pod Radhoštěm PSČ: 75661 Brázdil Ladislav 37
71008021 Základní škola Komenského I Havlíčkovo nábřeží 3114 Zlín PSČ: 76175 Pekárková Klára 38
70874930 Základní škola Morkovice 17. listopadu 416 Morkovice-Slížany PSČ: 76833 Beerkens Šimon 39
70436070 Základní škola UNESCO Komenského náměstí 350 Uherské Hradiště PSČ: 68601 Volas Jaroslav 40
70841471 3. Základní škola Družby 329 Holešov PSČ: 76901 Kolařík Jiří 41
71008012 Základní škola Slovenská 3076 Zlín PSČ: 76001 Janšta Jiří 42