Tabulka výsledků:

Zlatý list - ústřední kolo

IČO školy Název školy Příjmení žáka Jméno žáka Pořadí Poznámka
60076101 Gymnázium Jírovcova 1788 České Budějovice PSČ: 37001 Kozáková Kateřina 1
60076101 Gymnázium Jírovcova 1788 České Budějovice PSČ: 37001 Znachorová Žaneta 1
60076101 Gymnázium Jírovcova 1788 České Budějovice PSČ: 37001 Mihulková Lota 1
60076101 Gymnázium Jírovcova 1788 České Budějovice PSČ: 37001 Vrtková Julie 1
60076101 Gymnázium Jírovcova 1788 České Budějovice PSČ: 37001 Králová Monika 1
60076101 Gymnázium Jírovcova 1788 České Budějovice PSČ: 37001 Dostálová Zuzana 1
70631000 Fakultní základní škola a Mateřská škola Holečkova 193 Olomouc PSČ: 77900 Spáčilová Klára 2
00848956 Gymnázium Čajkovského 68 Olomouc PSČ: 77900 Losse Martin 2
00601799 Gymnázium Tomkova 314 Olomouc PSČ: 77900 Sikorová Aneta 2
00601799 Gymnázium Tomkova 314 Olomouc PSČ: 77900 Krumniklová Ema 2
70631026 Fakultní základní škola Hálkova 335 Olomouc PSČ: 77900 Seidl Tomáš 2
00601799 Gymnázium Tomkova 314 Olomouc PSČ: 77900 Růžičková Julie 2
60153237 Gymnázium Jiráskovo náměstí 325 Trutnov PSČ: 54101 Materna Jan 3
49366629 Gymnázium Opatov Konstantinova 1500 Praha 4 PSČ: 14900 Košata David 3
70845417 První české gymnázium v Karlových Varech Národní 445 Karlovy Vary PSČ: 36001 Štumpová Jitka 3
49625446 Gymnázium Nad Alejí 1952 Praha 6 PSČ: 16200 Vránová Anna 3
47723416 Gymnázium Aš, příspěvková organizace Hlavní 2514 Aš PSČ: 35201 Pokorný Matěj 3
00335479 Gymnázium Budějovická 680 Praha 4 PSČ: 14000 Beneš Kristián Oliver 3
60076101 Gymnázium Jírovcova 1788 České Budějovice PSČ: 37001 Volný Josef Vít 4
60076101 Gymnázium Jírovcova 1788 České Budějovice PSČ: 37001 Maxera Kryštof 4
60076101 Gymnázium Jírovcova 1788 České Budějovice PSČ: 37001 Norková Terezie 4
60076101 Gymnázium Jírovcova 1788 České Budějovice PSČ: 37001 Jedličková Žofie 4
60076101 Gymnázium Jírovcova 1788 České Budějovice PSČ: 37001 Šnejdová Ludmila 4
00581631 Základní škola Matice školské 62 České Budějovice PSČ: 37001 Hamáček Lukáš 4
47366419 Základní škola Otokara Březiny Demlova 4765 Jihlava PSČ: 58601 Jonášová Dominika 5
47366419 Základní škola Otokara Březiny Demlova 4765 Jihlava PSČ: 58601 Nekvinda Tomáš 5
47366419 Základní škola Otokara Březiny Demlova 4765 Jihlava PSČ: 58601 Zelený Tomáš 5
47366419 Základní škola Otokara Březiny Demlova 4765 Jihlava PSČ: 58601 Plavec Karel 5
47366419 Základní škola Otokara Březiny Demlova 4765 Jihlava PSČ: 58601 Pejchalová Veronika 5
47366419 Základní škola Otokara Březiny Demlova 4765 Jihlava PSČ: 58601 Jarošová Amelie 5
62237004 Gymnázium, příspěvková organizace Žitavská 2969 Česká Lípa PSČ: 47006 Kašpar Vojtěch 6
62237004 Gymnázium, příspěvková organizace Žitavská 2969 Česká Lípa PSČ: 47006 Hluštíková Alena 6
62237004 Gymnázium, příspěvková organizace Žitavská 2969 Česká Lípa PSČ: 47006 Kašpar Štěpán 6
62237004 Gymnázium, příspěvková organizace Žitavská 2969 Česká Lípa PSČ: 47006 Dudková Alena 6
62237004 Gymnázium, příspěvková organizace Žitavská 2969 Česká Lípa PSČ: 47006 Jonášová Anna 6
62237004 Gymnázium, příspěvková organizace Žitavská 2969 Česká Lípa PSČ: 47006 Suchá Dagmar 6
00335479 Gymnázium Budějovická 680 Praha 4 PSČ: 14000 Voců Alexandra 7
00335479 Gymnázium Budějovická 680 Praha 4 PSČ: 14000 Bárková Anna 7
00335479 Gymnázium Budějovická 680 Praha 4 PSČ: 14000 Plešinger Adam 7
00335479 Gymnázium Budějovická 680 Praha 4 PSČ: 14000 Valešová Anna 7
00335479 Gymnázium Budějovická 680 Praha 4 PSČ: 14000 Kovbasjuk Vladyslava 7
00335479 Gymnázium Budějovická 680 Praha 4 PSČ: 14000 Nečas Filip 7
45234604 Základní škola Komenského 360 Břidličná PSČ: 79351 Oliš Petr 8
45234604 Základní škola Komenského 360 Břidličná PSČ: 79351 Buráň Michal 8
45234604 Základní škola Komenského 360 Břidličná PSČ: 79351 Loukota Miroslav 8
45234604 Základní škola Komenského 360 Břidličná PSČ: 79351 Bartozelová Kateřina 8
45234604 Základní škola Komenského 360 Břidličná PSČ: 79351 Repáň Jan 8
45234604 Základní škola Komenského 360 Břidličná PSČ: 79351 Marek David 8
43509541 Masarykova základní škola nábř. Svobody 447 Polička PSČ: 57201 Sobolová Eliška 9
43509541 Masarykova základní škola nábř. Svobody 447 Polička PSČ: 57201 Škorpíková Adéla 9
43509541 Masarykova základní škola nábř. Svobody 447 Polička PSČ: 57201 Machová Karolína 9
43509541 Masarykova základní škola nábř. Svobody 447 Polička PSČ: 57201 Kocanda Tomáš 9
43509541 Masarykova základní škola nábř. Svobody 447 Polička PSČ: 57201 Vargová Anežka 9
43509541 Masarykova základní škola nábř. Svobody 447 Polička PSČ: 57201 Jilek Michal 9
62073109 Gymnázium Palackého náměstí 222 Boskovice PSČ: 68011 Ošlejšek Jiří 10
62073109 Gymnázium Palackého náměstí 222 Boskovice PSČ: 68011 Hrabal Vojtěch 10
62073109 Gymnázium Palackého náměstí 222 Boskovice PSČ: 68011 Dvořáčková Eliška 10
62073109 Gymnázium Palackého náměstí 222 Boskovice PSČ: 68011 Foltýnová Jana 10
62073109 Gymnázium Palackého náměstí 222 Boskovice PSČ: 68011 Vašíček Jan 10
62073109 Gymnázium Palackého náměstí 222 Boskovice PSČ: 68011 Lišková Barbora 10
48380296 Gymnázium a Střední odborná škola Mládežníků 1115 Rokycany PSČ: 33701 Kovarski Salome 11
48380296 Gymnázium a Střední odborná škola Mládežníků 1115 Rokycany PSČ: 33701 Kovarski Carmen 11
48380296 Gymnázium a Střední odborná škola Mládežníků 1115 Rokycany PSČ: 33701 Babuljak František 11
48380296 Gymnázium a Střední odborná škola Mládežníků 1115 Rokycany PSČ: 33701 Kovarski Karel 11
48380296 Gymnázium a Střední odborná škola Mládežníků 1115 Rokycany PSČ: 33701 Kolářová Johana 11
70981469 Základní škola Jižní předměstí Rokycany Čechova 855 Rokycany PSČ: 33701 Egner Ondřej 11
44555423 Gymnázium Jateční 243 Ústí nad Labem PSČ: 40001 Kohout Petr 12
44555423 Gymnázium Jateční 243 Ústí nad Labem PSČ: 40001 Muller Erik 12
44555423 Gymnázium Jateční 243 Ústí nad Labem PSČ: 40001 Luzumová Barbora 12
44555423 Gymnázium Jateční 243 Ústí nad Labem PSČ: 40001 Jirásková Barbora 12
44555423 Gymnázium Jateční 243 Ústí nad Labem PSČ: 40001 Vondráček Jan 12
44555423 Gymnázium Jateční 243 Ústí nad Labem PSČ: 40001 Bláha Šimon 12
62695398 Základní škola Kozelkova 123 Chlumec nad Cidlinou PSČ: 50351 Vrzáň David 13
62695398 Základní škola Kozelkova 123 Chlumec nad Cidlinou PSČ: 50351 Šandová Ludmila 13
62695398 Základní škola Kozelkova 123 Chlumec nad Cidlinou PSČ: 50351 Strnad Matěj 13
62695398 Základní škola Kozelkova 123 Chlumec nad Cidlinou PSČ: 50351 Reková Michaela 13
62695398 Základní škola Kozelkova 123 Chlumec nad Cidlinou PSČ: 50351 Kvasnička Miroslav 13
62695398 Základní škola Kozelkova 123 Chlumec nad Cidlinou PSČ: 50351 Váňa Tomáš 13
70869936 Základní škola T. G. Masaryka Školní 800 Čejkovice PSČ: 69615 Košutová Natálie 14
70869936 Základní škola T. G. Masaryka Školní 800 Čejkovice PSČ: 69615 Konečná Veronika 14
70869936 Základní škola T. G. Masaryka Školní 800 Čejkovice PSČ: 69615 Prčík Adam 14
70869936 Základní škola T. G. Masaryka Školní 800 Čejkovice PSČ: 69615 Zemánková Petra 14
70869936 Základní škola T. G. Masaryka Školní 800 Čejkovice PSČ: 69615 Špérová Tereza 14
70869936 Základní škola T. G. Masaryka Školní 800 Čejkovice PSČ: 69615 Janošková Barbora 14