Tabulka výsledků:

Biologická olympiáda - kategorie C - krajské kolo (Praha)

IČO školy Název školy Příjmení žáka Jméno žáka Pořadí Poznámka
60446234 Gymnázium Jaroslava Heyrovského Mezi Školami 2475 Praha 5 PSČ: 15800 Kříž Michal 1
25107500 Gymnázium Přírodní škola Letohradská 370 Praha 7 PSČ: 17000 Bruthans Jiří 2
49625446 Gymnázium Nad Alejí 1952 Praha 6 PSČ: 16200 Vránová Anna 3
60446218 Gymnázium J.G.Jarkovského Truhlářská 1120 Praha 1 PSČ: 11000 Bradová Anna 4
49625446 Gymnázium Nad Alejí 1952 Praha 6 PSČ: 16200 Šmídová Marie 5
63831562 Gymnázium Špitálská 700 Praha 9 PSČ: 19000 Zápotocká Barbora 6
60449004 Gymnázium prof. Jana Patočky Jindřišská 966 Praha 1 PSČ: 11000 Švestková Veronika 7
61388246 Gymnázium Jana Keplera Parléřova 118 Praha 6 PSČ: 16900 Pliska Mikuláš 8
48109355 Gymnázium Evolution, s.r.o. Sázavská 830 Praha 2 PSČ: 12000 Řeháková Anežka 9
49625446 Gymnázium Nad Alejí 1952 Praha 6 PSČ: 16200 Jánská Ema 10
61385476 Gymnázium Nad Štolou 1510 Praha 7 PSČ: 17000 Kinclová Jana 11
61385476 Gymnázium Nad Štolou 1510 Praha 7 PSČ: 17000 Kučerová Magdalena 12
61384992 Gymnázium Oty Pavla Loučanská 520 Praha 5 PSČ: 15300 Váňová Michala 13
60461675 Gymnázium Na Pražačce Nad Ohradou 2825 Praha 3 PSČ: 13000 Matějková Anna 14
48109355 Gymnázium Evolution, s.r.o. Sázavská 830 Praha 2 PSČ: 12000 Stome Filip 15
60460784 Gymnázium Hlivická 400 Praha 8 PSČ: 18100 Kocourek Adam 16
61385476 Gymnázium Nad Štolou 1510 Praha 7 PSČ: 17000 Ronková Michaela 17
70872767 Gymnázium Jana Nerudy, škola hl.m. Prahy Hellichova 457 Praha 1 PSČ: 11800 Chobotová Klára 18
61381276 Základní škola Novoborská 371 Praha 9 PSČ: 19000 Mourek Tomáš 19
61388246 Gymnázium Jana Keplera Parléřova 118 Praha 6 PSČ: 16900 Kolačná Anna 20
48132306 Základní škola Campanus Jírovcovo náměstí 1782 Praha 4 PSČ: 14800 Rožánková Tereza 21
61385298 Gymnázium Nad Kavalírkou 100 Praha 5 PSČ: 15000 Michek David 22
49624521 ZŠ a MŠ T. G. Masaryka náměstí Českého povstání 511 Praha 6 PSČ: 16100 Řehák Jakub 23
61385701 Gymnázium Christiana Dopplera Zborovská 621 Praha 5 PSČ: 15000 Coufalová Kristýna 24
63832151 Základní škola Fryčovická 462 Praha 9 PSČ: 19900 Jiroušek Matěj 25
60460784 Gymnázium Hlivická 400 Praha 8 PSČ: 18100 Pelikánová Klára 26
60461675 Gymnázium Na Pražačce Nad Ohradou 2825 Praha 3 PSČ: 13000 Zelená Apolena 27
61054682 Klasické gymnázium Modřany a ZŠ Rakovského 3136 Praha 4 PSČ: 14300 Panáková Barbora 28
63831350 Základní škola Chmelnice K lučinám 2500 Praha 3 PSČ: 13000 Hodačová Adéla 29
60460784 Gymnázium Hlivická 400 Praha 8 PSČ: 18100 Bulířová Ema 30
47611073 Základní škola Olešská 2222 Praha 10 PSČ: 10000 Hladíková Jana 31
63109026 Gymnázium Omská 1300 Praha 10 PSČ: 10000 Křívová Hana 32
60444916 Gymnázium Písnická 760 Praha 4 PSČ: 14200 Novák Michal 33
00335479 Gymnázium Budějovická 680 Praha 4 PSČ: 14000 Plešinger Adam 34
60460784 Gymnázium Hlivická 400 Praha 8 PSČ: 18100 Vyklická Ema 35
69780111 Lauderova MŠ,ZŠ a gymnázium při Žid.obci Belgická 67 Praha 2 PSČ: 12000 Janáková Anežka 36
67365744 Základní škola Klausova 2450 Praha 5 PSČ: 15500 Pařízková Lucie 37
69780111 Lauderova MŠ,ZŠ a gymnázium při Žid.obci Belgická 67 Praha 2 PSČ: 12000 Weberová Anna 38