Tabulka výsledků:

Biologická olympiáda - kategorie C - krajské kolo (Středočeský)

IČO školy Název školy Příjmení žáka Jméno žáka Pořadí Poznámka
61632210 Gymnázium Bohumila Hrabala Komenského 779 Nymburk PSČ: 28802 Vodenka Jáchym 1
47011343 Základní škola Jindřicha Matiegky Pražská 2817 Mělník PSČ: 27601 Blahutová Martina 2
61924041 Gymnázium a SOŠ pedagogická Masarykova 248 Čáslav PSČ: 28601 Kubeš Martin 3
62935747 Základní škola a Mateřská škola Na Vršku 290 Dolní Břežany PSČ: 25241 Kejval Matouš 4
70990972 Základní škola Opletalova 493 Veltrusy PSČ: 27746 Točíková Růžena 5
49862570 Základní škola a Mateřská škola Komenského 589 Nymburk PSČ: 28802 Pokorná Adéla 6
61664707 Gymnázium Husova 470 Benešov PSČ: 25601 Matějková Jůlie 7
48677141 Základní škola Na Pohoří 575 Zruč nad Sázavou PSČ: 28522 Rejhonová Eliška 8
61894737 Sportovní gymnázium Plzeňská 3103 Kladno PSČ: 27201 Stašková Sára 9
61100226 Gymnázium Legionářů 402 Příbram PSČ: 26101 Kozel Vojtěch 10
62931504 Základní škola U Zámecké zdi 1704 Hostivice PSČ: 25301 Veroňková Anna 11
61894427 Gymnázium Václava Beneše Třebízského Smetanovo náměstí 1310 Slaný PSČ: 27401 Neustupová Taťána 12
61100226 Gymnázium Legionářů 402 Příbram PSČ: 26101 Hrubant Jiří 13
62931504 Základní škola U Zámecké zdi 1704 Hostivice PSČ: 25301 Poláčková Bianka 14
62444042 Gymnázium Jiřího z Poděbrad Studentská 166 Poděbrady PSČ: 29001 Svobodová Jana 15
71008152 Základní škola Václava Havla Revoluční 682 Kralupy nad Vltavou PSČ: 27801 Částková Kateřina 16
61894435 Gymnázium nám. Edvarda Beneše 1573 Kladno PSČ: 27201 Doležílková Klára 17
47013991 3. základní škola Okružní 2331 Rakovník PSČ: 26901 Dvořák Jakub 18
61388572 Gymnázium Komenského náměstí 1280 Říčany PSČ: 25101 Sůsa Jakub 19
48677141 Základní škola Na Pohoří 575 Zruč nad Sázavou PSČ: 28522 Trpišovský Jan 20
61664545 Gymnázium Tylova 271 Vlašim PSČ: 25801 Ptáčníková Lucie 21
62486012 Gymnázium Palackého 191 Mladá Boleslav PSČ: 29301 Kolesár Jakub 22
47082917 Základní škola Sídliště Sídliště 968 Vlašim PSČ: 25801 Čadilová Zuzana 23
00876275 Základní škola J. A. Komenského 414 Čelákovice PSČ: 25088 Mazačová Magda 24
47515775 2. základní škola a mateřská škola Preislerova 1335 Beroun PSČ: 26601 Kotrabová Lucie 25
47558407 Gymnázium J. Barranda Talichova 824 Beroun PSČ: 26601 Kubásková Anastázie 26
75034042 Základní škola Komenského náměstí 91 Mladá Boleslav PSČ: 29301 Štrobach Radek 27
47016981 2. základní škola Husovo náměstí 3 Rakovník PSČ: 26901 Waldhauser Martin 28
70875987 Základní škola náměstí Komenského 85 Týnec nad Labem PSČ: 28126 Drábek Václav 29
61388572 Gymnázium Komenského náměstí 1280 Říčany PSČ: 25101 Vodná Karolína 30
70875987 Základní škola náměstí Komenského 85 Týnec nad Labem PSČ: 28126 Jahodová Michaela 31
48663620 Základní škola Prokopa Velikého 633 Kolín PSČ: 28002 Novotná Anna 32
61903116 Základní škola a Mateřská škola Slavíkova 26 Jince PSČ: 26223 Vejr Václav 33
47558407 Gymnázium J. Barranda Talichova 824 Beroun PSČ: 26601 Čarný Viktor 34