Tabulka výsledků:

Biologická olympiáda - kategorie C - krajské kolo (Ústecký)

IČO školy Název školy Příjmení žáka Jméno žáka Pořadí Poznámka
61515451 Gymnázium, příspěvková organizace Čs. dobrovolců 530 Teplice PSČ: 41501 Farda František 1
44555423 Gymnázium Jateční 243 Ústí nad Labem PSČ: 40001 Malá Adéla 2
46070753 ZŠ s rozšíř. vyuč. mat. a přír. předmětů Buzulucká 392 Teplice PSČ: 41503 Suchá Klára 3
47274620 Gymnázium Komenského nám. 340 Děčín PSČ: 40502 Bínová Anna 4
46773720 Gymnázium Sady pionýrů 600 Lovosice PSČ: 41002 Ryšavý Matěj 5
44555423 Gymnázium Jateční 243 Ústí nad Labem PSČ: 40001 Bláha Šimon 6
44555423 Gymnázium Jateční 243 Ústí nad Labem PSČ: 40001 Kubecová Magdalena 7
46773754 Gymnázium Havlíčkova 175 Roudnice nad Labem PSČ: 41301 Beránková Anežka 8
70947112 Základní škola a Mateřská škola Opletalova 699 Benešov nad Ploučnicí PSČ: 40722 Martinec Jakub 9
46070753 ZŠ s rozšíř. vyuč. mat. a přír. předmětů Buzulucká 392 Teplice PSČ: 41503 Suchý Ondřej 10
46773401 Základní škola U Stadionu 522 Litoměřice PSČ: 41201 Čapková Anežka 11
61357278 Gymnázium Studentská 1075 Žatec PSČ: 43801 Jamborová Markéta 12
44555512 Gymnázium a SOŠ dr. Václava Šmejkala Stavbařů 2857 Ústí nad Labem PSČ: 40011 Pechová Pavla 13
61515451 Gymnázium, příspěvková organizace Čs. dobrovolců 530 Teplice PSČ: 41501 Procházková Adéla 14
47274743 Základní škola a Mateřská škola Školní 1544 Děčín PSČ: 40502 Vanická Barbora 15
46789685 Základní škola Na Příkopech 895 Chomutov PSČ: 43001 Peroutková Annamarie 16
49872559 Podkrušnohorské gymnázium Čsl. armády 1530 Most PSČ: 43401 Sternthal Ondřej 17
62208870 Gymnázium T. G. Masaryka Studentská 640 Litvínov PSČ: 43601 Bursík Ondřej 18
61342645 Gymnázium Mostecká 3000 Chomutov PSČ: 43001 Roncová Magdalena 19
46773312 Základní škola Boženy Němcové 873 Litoměřice PSČ: 41201 Hálová Kristýna 20
71340882 Křesťanská základní škola Nativity Potoční 51 Děčín PSČ: 40502 Vitouš Adam 21
61342645 Gymnázium Mostecká 3000 Chomutov PSČ: 43001 Vlček Michal 22
61357235 Gymnázium Václava Hlavatého Poděbradova 661 Louny PSČ: 44001 Valenta Jan 23
61357235 Gymnázium Václava Hlavatého Poděbradova 661 Louny PSČ: 44001 Šponiarová Kateřina Tatiana 24
49872559 Podkrušnohorské gymnázium Čsl. armády 1530 Most PSČ: 43401 Alblová Denisa 25
62208870 Gymnázium T. G. Masaryka Studentská 640 Litvínov PSČ: 43601 Koláčková Jana 26
49123882 Základní škola J. A. Komenského Pražská 101 Louny PSČ: 44001 Pavelka Prokop 27
46787488 Základní škola Krátká 676 Klášterec nad Ohří PSČ: 43151 Sedláková Eliška 28