Tabulka výsledků:

Biologická olympiáda - kategorie C - krajské kolo (Jihomoravský)

IČO školy Název školy Příjmení žáka Jméno žáka Pořadí Poznámka
25332201 Gymnázium P.Křížk. s uměl.profil.,s.r.o. Kristenova 58 Brno PSČ: 62400 Klementová Darja 1
00559032 Gymnázium třída Kpt. Jaroše 1829 Brno PSČ: 65870 Chvátilová Alena 2
49438867 Gymnázium Dr. Karla Polesného náměstí Komenského 945 Znojmo PSČ: 66975 Růžičková Andrea 3
00559032 Gymnázium třída Kpt. Jaroše 1829 Brno PSČ: 65870 Konečná Barbora 4
49438816 Gy, SPgŠ, OA a JŠ s právem státní JZ Pontassievská 350 Znojmo PSČ: 66902 Kopečná Kamila 5
49459171 Gymnázium Tyršova 400 Židlochovice PSČ: 66701 Sedláková Andrea 6
00559008 Gymnázium Matyáše Lercha Žižkova 980 Brno PSČ: 61600 Brabcová Marika 7
60680709 Základní škola Slovácká 2853 Břeclav PSČ: 69002 Nakvasilová Jana 8
62073133 Gymnázium Blansko Seifertova 33 Blansko PSČ: 67801 Zhořová Petra 9
49459171 Gymnázium Tyršova 400 Židlochovice PSČ: 66701 Šmajsová Sára 10
70869936 Základní škola T. G. Masaryka Školní 800 Čejkovice PSČ: 69615 Janošková Barbora 11
49459708 Základní škola Smíškova 840 Tišnov PSČ: 66601 Hanáková Iveta 12
62073133 Gymnázium Blansko Seifertova 33 Blansko PSČ: 67801 Francová Michaela 13
49438875 Gymnázium Smetanova 168 Moravský Krumlov PSČ: 67201 Kadlec Ondřej 14
62077520 Základní škola a Mateřská škola Benešov 155 Benešov PSČ: 67953 Králová Magdalena 15
46271007 Základní škola Nádražní 5 Vyškov PSČ: 68201 Šebestová Anna 16
00559016 Gymnázium Slovanské náměstí 1804 Brno PSČ: 61200 Pumprlová Elena 17
00559130 Gy, OA a JŠ s právem státní JZ Legionářů 813 Hodonín PSČ: 69511 Hřebačková Lucie 18
00559261 Gymnázium a Obchodní akademie Součkova 500 Bučovice PSČ: 68501 Pešková Adéla 19
49459708 Základní škola Smíškova 840 Tišnov PSČ: 66601 Kuneš Ondra 20
48513512 Gymnázium Brno-Řečkovice Terezy Novákové 936 Brno PSČ: 62100 Pauločáková Petra 21
70872015 Základní škola Školní 396 Moravská Nová Ves PSČ: 69155 Kroupa Lukáš 22
46271007 Základní škola Nádražní 5 Vyškov PSČ: 68201 Majtánová Eliška 23
62072757 Základní škola náměstí 9. května 953 Boskovice PSČ: 68001 Jakubů Barbora 24
48455822 Městské víceleté gymnázium Vinařská 719 Klobouky u Brna PSČ: 69172 Valentová Eliška 25
70992169 Základní škola Hlavní 17 Vnorovy PSČ: 69661 Fridrichová Eliška 26
48455822 Městské víceleté gymnázium Vinařská 719 Klobouky u Brna PSČ: 69172 Macháčková Karolína 27
46270949 Základní škola Tyršova 977 Slavkov u Brna PSČ: 68401 Šujanová Alžběta 28
48846856 Základní škola Hutník 1456 Veselí nad Moravou PSČ: 69801 Dubný Ondřej 29
75024101 Základní škola a mateřská škola Blížkovice 220 Blížkovice PSČ: 67155 Křížová Anna 30