Tabulka výsledků:

Fyzikální olympiáda - kategorie E - krajské kolo (Středočeský)

IČO školy Název školy Příjmení žáka Jméno žáka Pořadí Poznámka
61632210 Gymnázium Bohumila Hrabala Komenského 779 Nymburk PSČ: 28802 Černý Přemysl 1
61632210 Gymnázium Bohumila Hrabala Komenského 779 Nymburk PSČ: 28802 Šebesta David 2
43755054 Gymnázium J. A. Komenského 414 Čelákovice PSČ: 25088 Fiala Mikuláš 3
47558407 Gymnázium J. Barranda Talichova 824 Beroun PSČ: 26601 Kubásková Anastázie 4
61924041 Gymnázium a SOŠ pedagogická Masarykova 248 Čáslav PSČ: 28601 Kubeš Martin 5
49855255 Základní škola a Mateřská škola Kubrova 136 Nučice PSČ: 25216 Jindrák Jan 6
47558458 Gymnázium Václava Hraběte Jiráskova 617 Hořovice PSČ: 26801 Babický Daniel 7
61100226 Gymnázium Legionářů 402 Příbram PSČ: 26101 Bálek David 8
02457105 Církevní gymnázium Jiřího z Poděbrad 288 Kutná Hora PSČ: 28401 Svoboda Jiří 9
61924041 Gymnázium a SOŠ pedagogická Masarykova 248 Čáslav PSČ: 28601 Holoubek Matěj 10
61632210 Gymnázium Bohumila Hrabala Komenského 779 Nymburk PSČ: 28802 Brynych Bedřich 11
61894397 Základní škola Amálská 2511 Kladno PSČ: 27201 Vitoušek Antonín 12
61632210 Gymnázium Bohumila Hrabala Komenského 779 Nymburk PSČ: 28802 Šustrová Karolína 13
61664707 Gymnázium Husova 470 Benešov PSČ: 25601 Kos Jakub 14
61894737 Sportovní gymnázium Plzeňská 3103 Kladno PSČ: 27201 Fryjauf Jiří 15
61100226 Gymnázium Legionářů 402 Příbram PSČ: 26101 Hrubant Jiří 16
47558407 Gymnázium J. Barranda Talichova 824 Beroun PSČ: 26601 Pavlis Petr 17
72081422 Gymnázium Komenského 141 Hostivice PSČ: 25301 Furstová Daniela 18
47558458 Gymnázium Václava Hraběte Jiráskova 617 Hořovice PSČ: 26801 Veverka Vojtěch 19
61924041 Gymnázium a SOŠ pedagogická Masarykova 248 Čáslav PSČ: 28601 Weber Richard 20
61924032 Gymnázium Jiřího Ortena Jaselská 932 Kutná Hora PSČ: 28401 Votavová Alena 21
47014491 ZŠ a MŠ J. A. Komenského Komenského náměstí 209 Nové Strašecí PSČ: 27101 Červenka Matěj 22
48665819 Gymnázium Žižkova 162 Kolín PSČ: 28002 Hradecký Šimon 23
47014491 ZŠ a MŠ J. A. Komenského Komenského náměstí 209 Nové Strašecí PSČ: 27101 Rolha Jan 24
61664707 Gymnázium Husova 470 Benešov PSČ: 25601 Štěpán Vojtěch 25
47558407 Gymnázium J. Barranda Talichova 824 Beroun PSČ: 26601 Levíček Matyáš 26
61664707 Gymnázium Husova 470 Benešov PSČ: 25601 Matějková Julie 27
48683868 Gymnázium Dr. Josefa Pekaře Palackého 211 Mladá Boleslav PSČ: 29301 Švejk Martin 28
61632210 Gymnázium Bohumila Hrabala Komenského 779 Nymburk PSČ: 28802 Ďurčanský Tadeáš 29
61894397 Základní škola Amálská 2511 Kladno PSČ: 27201 Bizub Daniel 30
61894427 Gymnázium Václava Beneše Třebízského Smetanovo náměstí 1310 Slaný PSČ: 27401 Dygrýn Tomáš 31
71176683 Základní škola Sadová 1756 Čáslav PSČ: 28601 Vaňha Antonín 32
61388939 Gymnázium J.S.Machara Královická 668 Brandýs nad Labem-Stará Boleslav PSČ: 25001 Česnek Richard 33
61664707 Gymnázium Husova 470 Benešov PSČ: 25601 Flekač Michal 34
47558407 Gymnázium J. Barranda Talichova 824 Beroun PSČ: 26601 Ševčík Jan 35
48683868 Gymnázium Dr. Josefa Pekaře Palackého 211 Mladá Boleslav PSČ: 29301 Honzáková Elena 36
61894427 Gymnázium Václava Beneše Třebízského Smetanovo náměstí 1310 Slaný PSČ: 27401 Šebek Stanislav 37
47011319 Základní škola Jungmannovy sady Tyršova 93 Mělník PSČ: 27601 Lukáš Adam 38
48665819 Gymnázium Žižkova 162 Kolín PSČ: 28002 Palkoska Jaroslav 39
61894397 Základní škola Amálská 2511 Kladno PSČ: 27201 Kučera Martin 40
61924032 Gymnázium Jiřího Ortena Jaselská 932 Kutná Hora PSČ: 28401 Botková Alžběta 41
61632210 Gymnázium Bohumila Hrabala Komenského 779 Nymburk PSČ: 28802 Wild Lukáš 42