Tabulka výsledků:

Fyzikální olympiáda - kategorie E - krajské kolo (Jihomoravský)

IČO školy Název školy Příjmení žáka Jméno žáka Pořadí Poznámka
49418815 Základní škola Očovská 3835 Hodonín PSČ: 69501 Švehla Michael 1
00559032 Gymnázium třída Kpt. Jaroše 1829 Brno PSČ: 65870 Hronová Anna 2
00559032 Gymnázium třída Kpt. Jaroše 1829 Brno PSČ: 65870 Dvořáková Kateřina 3
00532525 Biskupské gymnázium a mateřská škola Barvičova 666 Brno PSČ: 60200 Hynšt Josef 4
66596769 Gymnázium Jana Blahoslava Lány 859 Ivančice PSČ: 66491 Drozd Vojtěch 5
49459171 Gymnázium Tyršova 400 Židlochovice PSČ: 66701 Hodinský Petr 6
00559032 Gymnázium třída Kpt. Jaroše 1829 Brno PSČ: 65870 Kycl Lukáš 7
60680351 Gymnázium a JŠ s právem st. j. zk. Sady 28. října 674 Břeclav PSČ: 69021 Hrubý Jakub 8
00559032 Gymnázium třída Kpt. Jaroše 1829 Brno PSČ: 65870 Bružeňák Andrej 9
62156781 Základní škola Sirotkova 371 Brno PSČ: 61600 Přibyl Marek 10
62073133 Gymnázium Blansko Seifertova 33 Blansko PSČ: 67801 Zukal David 11
49438867 Gymnázium Dr. Karla Polesného náměstí Komenského 945 Znojmo PSČ: 66975 Križan Karol 12
00559261 Gymnázium a Obchodní akademie Součkova 500 Bučovice PSČ: 68501 Janů Tereza 13
49459171 Gymnázium Tyršova 400 Židlochovice PSČ: 66701 Foltýnová Anna 14
48847721 Základní škola J. A. Komenského Újezd 990 Kyjov PSČ: 69701 Širůčka Vít 15
00559008 Gymnázium Matyáše Lercha Žižkova 980 Brno PSČ: 61600 Genčur Jakub 16
00559032 Gymnázium třída Kpt. Jaroše 1829 Brno PSČ: 65870 Dvořáková Olga 17
60555211 Klasické a španělské gymnázium Vejrostova 1143 Brno PSČ: 63500 Klofandová Veronika 18
62073109 Gymnázium Palackého náměstí 222 Boskovice PSČ: 68011 Soural Josef 19
66596769 Gymnázium Jana Blahoslava Lány 859 Ivančice PSČ: 66491 Chaloupka Aleš 20
60555211 Klasické a španělské gymnázium Vejrostova 1143 Brno PSČ: 63500 Cícha Jan 21
62073109 Gymnázium Palackého náměstí 222 Boskovice PSČ: 68011 Kubín Karel 22
00559148 Klvaňovo gymnázium a SZdrŠ třída Komenského 549 Kyjov PSČ: 69701 Kovář Martin 23
60680351 Gymnázium a JŠ s právem st. j. zk. Sady 28. října 674 Břeclav PSČ: 69021 Hykl Ondřej 24
00559270 Gy a SOŠ zdravotnická a ekonomická Komenského 16 Vyškov PSČ: 68201 Kužílek Martin 25
49418815 Základní škola Očovská 3835 Hodonín PSČ: 69501 Trs Ondřej 26
49461249 Gymnázium a ZUŠ Riegrova 40 Šlapanice PSČ: 66451 Ondruška Kristián 27
46270914 Základní škola a mateřská škola Tasova 272 Brankovice PSČ: 68333 Bárta David 28
00532525 Biskupské gymnázium a mateřská škola Barvičova 666 Brno PSČ: 60200 Marek Vojtěch 29
42660556 Základní škola Purkyňova 308 Vyškov PSČ: 68201 Škrob David 30