Tabulka výsledků:

Fyzikální olympiáda - kategorie E - krajské kolo (Moravskoslezský)

IČO školy Název školy Příjmení žáka Jméno žáka Pořadí Poznámka
00601411 Gymnázium Petra Bezruče Československé armády 517 Frýdek-Místek PSČ: 73801 Maslowski Marek 1
70999252 Základní škola Otická 722 Opava PSČ: 74601 Šindler Jakub 2
00601641 Masarykovo gymnázium Jičínská 528 Příbor PSČ: 74258 Vlček Jakub 3
70999252 Základní škola Otická 722 Opava PSČ: 74601 Trubka Jan 4
73184535 Základní škola Nám. T. G. Masaryka 1260 Frýdlant nad Ostravicí PSČ: 73911 Wendzel Lukáš 5
00601659 Gymnázium a SPŠ elektro. a informatiky Křižíkova 1258 Frenštát pod Radhoštěm PSČ: 74401 Trinkiewitz Ondřej 6
00601390 Gymnázium Komenského 713 Třinec PSČ: 73961 Martynek Petr 7
00842702 Wichterlovo gymnázium Čs. exilu 669 Ostrava PSČ: 70800 Dej Jonáš 8
00601349 Gymnázium Smetanův okruh 19 Krnov PSČ: 79401 Bok Mikuláš 9
00601403 Gymnázium Nám. T. G. Masaryka 1260 Frýdlant nad Ostravicí PSČ: 73911 Polách Jiří 10
00601659 Gymnázium a SPŠ elektro. a informatiky Křižíkova 1258 Frenštát pod Radhoštěm PSČ: 74401 Lerach Vilém 11
60046121 Základní škola Pionýrů 400 Frýdek-Místek PSČ: 73801 Drahotuský Vojtěch 12
70640271 Polská základní škola Vendryně 234 Vendryně PSČ: 73994 Konstankiewicz Marek 13
00601411 Gymnázium Petra Bezruče Československé armády 517 Frýdek-Místek PSČ: 73801 Durčáková Tereza 14
47813113 Mendelovo gymnázium Komenského 397 Opava PSČ: 74601 Vilč Jan 15
47998121 Základní škola a Mateřská škola 17. listopadu 1225 Kopřivnice PSČ: 74221 Peroutík Matyáš 16
00601349 Gymnázium Smetanův okruh 19 Krnov PSČ: 79401 Válek David 17
00601390 Gymnázium Komenského 713 Třinec PSČ: 73961 Kubik Rudolf 18
62331540 Gymnázium a Obchodní akademie Masarykova třída 1313 Orlová PSČ: 73514 Korta Marek 19
00842702 Wichterlovo gymnázium Čs. exilu 669 Ostrava PSČ: 70800 Hrbáč Tomáš 20
75028981 Základní škola a Mateřská škola Slezská 316 Slavkov PSČ: 74757 Rypl Jiří 21
00847119 Základní škola Slezská 773 Třinec PSČ: 73961 Petrob Jakub 22
70640076 Základní škola H. Sienkiewicze s p.j.v. Školní 438 Jablunkov PSČ: 73991 Kapsia Marek 23
00842702 Wichterlovo gymnázium Čs. exilu 669 Ostrava PSČ: 70800 Janoušek Tomáš 24
70999171 Základní škola Englišova 1082 Opava PSČ: 74601 Hoblík Filip 25
00847119 Základní škola Slezská 773 Třinec PSČ: 73961 Pastor David 26
70958114 Základní škola Mládežnická 1564 Havířov PSČ: 73601 Kondělka Daniel 27
70942650 ZŠ a MŠ Stanislawa Hadyny s p. j. v. Bystřice 366 Bystřice PSČ: 73995 Borski Viktor 28
62331540 Gymnázium a Obchodní akademie Masarykova třída 1313 Orlová PSČ: 73514 Dugasová Karin 29