Tabulka výsledků:

Náboj Junior - ústřední kolo

IČO školy Název školy Příjmení žáka Jméno žáka Pořadí Poznámka
25058843 Mensa gymnázium, o.p.s. Španielova 1111 Praha 6 PSČ: 16300 Celecký Adam 1
25058843 Mensa gymnázium, o.p.s. Španielova 1111 Praha 6 PSČ: 16300 Nikiforov Viacheslav 1
25058843 Mensa gymnázium, o.p.s. Španielova 1111 Praha 6 PSČ: 16300 Swart Benjamin 1
25058843 Mensa gymnázium, o.p.s. Španielova 1111 Praha 6 PSČ: 16300 Tvrdík Vojtěch 1
61385701 Gymnázium Christiana Dopplera Zborovská 621 Praha 5 PSČ: 15000 Bernat Michal 2
61385701 Gymnázium Christiana Dopplera Zborovská 621 Praha 5 PSČ: 15000 Cihelka Jiří 2
61385701 Gymnázium Christiana Dopplera Zborovská 621 Praha 5 PSČ: 15000 Hendrich Adam 2
61385701 Gymnázium Christiana Dopplera Zborovská 621 Praha 5 PSČ: 15000 Suchánek Tomáš 2
60869020 Gymnázium Komenského 89 Písek PSČ: 39701 Dědič Stanislav 3
60869020 Gymnázium Komenského 89 Písek PSČ: 39701 Mužíková Tereza 3
60869020 Gymnázium Komenského 89 Písek PSČ: 39701 Sobotka Radim 3
60869020 Gymnázium Komenského 89 Písek PSČ: 39701 Větrovský Martin 3
60418435 Gymnázium Třebíč Masarykovo nám. 116 Třebíč PSČ: 67401 Brada Filip 4
60418435 Gymnázium Třebíč Masarykovo nám. 116 Třebíč PSČ: 67401 Burian Štěpán 4
60418435 Gymnázium Třebíč Masarykovo nám. 116 Třebíč PSČ: 67401 Dobrovolný Adam 4
60418435 Gymnázium Třebíč Masarykovo nám. 116 Třebíč PSČ: 67401 Holčák Ondřej 4
61100226 Gymnázium Legionářů 402 Příbram PSČ: 26101 Bálek David 5
61100226 Gymnázium Legionářů 402 Příbram PSČ: 26101 Hrubant Jiří 5
61100226 Gymnázium Legionářů 402 Příbram PSČ: 26101 Krejsa Jan 5
61100226 Gymnázium Legionářů 402 Příbram PSČ: 26101 Vojáčková Anežka 5
60545984 Gymnázium Jihlava Jana Masaryka 1560 Jihlava PSČ: 58601 Mareš Zdeněk 6
60545984 Gymnázium Jihlava Jana Masaryka 1560 Jihlava PSČ: 58601 Ságl Matěj 6
60545984 Gymnázium Jihlava Jana Masaryka 1560 Jihlava PSČ: 58601 Taláček Štěpán 6
60545984 Gymnázium Jihlava Jana Masaryka 1560 Jihlava PSČ: 58601 Venhoda Matěj 6
63831562 Gymnázium Špitálská 700 Praha 9 PSČ: 19000 Antoňů Jiří 7
63831562 Gymnázium Špitálská 700 Praha 9 PSČ: 19000 Bláhová Ema A. 7
63831562 Gymnázium Špitálská 700 Praha 9 PSČ: 19000 Chajda Kryštof 7
63831562 Gymnázium Špitálská 700 Praha 9 PSČ: 19000 Ludvík Lukáš 7
60126621 Gymnázium Havlíčkův Brod Štáflova 2063 Havlíčkův Brod PSČ: 58001 Černá Zuzana 8
60126621 Gymnázium Havlíčkův Brod Štáflova 2063 Havlíčkův Brod PSČ: 58001 Kosprd Martin 8
60126621 Gymnázium Havlíčkův Brod Štáflova 2063 Havlíčkův Brod PSČ: 58001 Venc Jonáš 8
60126621 Gymnázium Havlíčkův Brod Štáflova 2063 Havlíčkův Brod PSČ: 58001 Zvancigerová Natália 8
48133809 ZŠ a MŠ Červený vrch Alžírská 680 Praha 6 PSČ: 16000 Mádle Pavel 9
48133809 ZŠ a MŠ Červený vrch Alžírská 680 Praha 6 PSČ: 16000 Remeš Adam 9
48133809 ZŠ a MŠ Červený vrch Alžírská 680 Praha 6 PSČ: 16000 Rosiar Samuel 9
48133809 ZŠ a MŠ Červený vrch Alžírská 680 Praha 6 PSČ: 16000 Tesař Vojtěch 9
25698117 PORG - gymnázium a základní škola,o.p.s. Lindnerova 517 Praha 8 PSČ: 18000 Bajer David 10
25698117 PORG - gymnázium a základní škola,o.p.s. Lindnerova 517 Praha 8 PSČ: 18000 Bakule Adam Vojtěch 10
25698117 PORG - gymnázium a základní škola,o.p.s. Lindnerova 517 Praha 8 PSČ: 18000 Janočko Michal 10
25698117 PORG - gymnázium a základní škola,o.p.s. Lindnerova 517 Praha 8 PSČ: 18000 Mitrofanov Daniel 10
62237004 Gymnázium, příspěvková organizace Žitavská 2969 Česká Lípa PSČ: 47006 Kaplánek Martin 11
62237004 Gymnázium, příspěvková organizace Žitavská 2969 Česká Lípa PSČ: 47006 Moravík Jan 11
62237004 Gymnázium, příspěvková organizace Žitavská 2969 Česká Lípa PSČ: 47006 Vomlela Tomáš 11
62237004 Gymnázium, příspěvková organizace Žitavská 2969 Česká Lípa PSČ: 47006 Zátka Jan 11
70845417 První české gymnázium v Karlových Varech Národní 445 Karlovy Vary PSČ: 36001 Gromnadský Tomáš 12
70845417 První české gymnázium v Karlových Varech Národní 445 Karlovy Vary PSČ: 36001 Heimerle Tomáš 12
70845417 První české gymnázium v Karlových Varech Národní 445 Karlovy Vary PSČ: 36001 Kakrda Adam 12
70845417 První české gymnázium v Karlových Varech Národní 445 Karlovy Vary PSČ: 36001 Mihule Štěpán 12
00601781 Slovanské gymnázium Jiřího z Poděbrad 936 Olomouc PSČ: 77900 Bláha Šimon 13
00601781 Slovanské gymnázium Jiřího z Poděbrad 936 Olomouc PSČ: 77900 Kubala Vojtěch 13
00601781 Slovanské gymnázium Jiřího z Poděbrad 936 Olomouc PSČ: 77900 Navrátil Štěpán 13
00601781 Slovanské gymnázium Jiřího z Poděbrad 936 Olomouc PSČ: 77900 Patsch Tomáš 13
00601659 Gymnázium a SPŠ elektro. a informatiky Křižíkova 1258 Frenštát pod Radhoštěm PSČ: 74401 Boháčová Martina 14
00601659 Gymnázium a SPŠ elektro. a informatiky Křižíkova 1258 Frenštát pod Radhoštěm PSČ: 74401 Dudková Anežka 14
00601659 Gymnázium a SPŠ elektro. a informatiky Křižíkova 1258 Frenštát pod Radhoštěm PSČ: 74401 Krpec Lukáš 14
00601659 Gymnázium a SPŠ elektro. a informatiky Křižíkova 1258 Frenštát pod Radhoštěm PSČ: 74401 Trinkiewitz Ondřej 14
62073109 Gymnázium Palackého náměstí 222 Boskovice PSČ: 68011 Dvořák Vojtěch 15
62073109 Gymnázium Palackého náměstí 222 Boskovice PSČ: 68011 Kubín Karel 15
62073109 Gymnázium Palackého náměstí 222 Boskovice PSČ: 68011 Ochmanský Vojtěch 15
62073109 Gymnázium Palackého náměstí 222 Boskovice PSČ: 68011 Soural Josef 15
47813300 Základní škola T. G. Masaryka Riegrova 1385 Opava PSČ: 74601 Hlávka Adam 16
47813300 Základní škola T. G. Masaryka Riegrova 1385 Opava PSČ: 74601 Štencel Patrik 16
47813300 Základní škola T. G. Masaryka Riegrova 1385 Opava PSČ: 74601 Svrček Matyáš 16
47813300 Základní škola T. G. Masaryka Riegrova 1385 Opava PSČ: 74601 Zavadilová Klára 16
49778145 Gymnázium Mikulášské náměstí 808 Plzeň PSČ: 32600 Altmann Pavel 17
49778145 Gymnázium Mikulášské náměstí 808 Plzeň PSČ: 32600 Bouda Michal 17
49778145 Gymnázium Mikulášské náměstí 808 Plzeň PSČ: 32600 Kopčil Jakub 17
49778145 Gymnázium Mikulášské náměstí 808 Plzeň PSČ: 32600 Voltrová Tereza 17
00559008 Gymnázium Matyáše Lercha Žižkova 980 Brno PSČ: 61600 Genčur Jakub 18
00559008 Gymnázium Matyáše Lercha Žižkova 980 Brno PSČ: 61600 Hrbáčová Anna 18
00559008 Gymnázium Matyáše Lercha Žižkova 980 Brno PSČ: 61600 Likhtina Angelina 18
00559008 Gymnázium Matyáše Lercha Žižkova 980 Brno PSČ: 61600 Wessely Michaela 18
60884762 Gymnázium Pulická 779 Dobruška PSČ: 51801 Bílek Slavomír 19
60884762 Gymnázium Pulická 779 Dobruška PSČ: 51801 Gerža Jakub 19
60884762 Gymnázium Pulická 779 Dobruška PSČ: 51801 Janeček Vít 19
60884762 Gymnázium Pulická 779 Dobruška PSČ: 51801 Volf Zbyněk 19
48380296 Gymnázium a Střední odborná škola Mládežníků 1115 Rokycany PSČ: 33701 Babuljak František Josef 20
48380296 Gymnázium a Střední odborná škola Mládežníků 1115 Rokycany PSČ: 33701 Kovarski Karel 20
48380296 Gymnázium a Střední odborná škola Mládežníků 1115 Rokycany PSČ: 33701 Růžička Bronislav 20
48380296 Gymnázium a Střední odborná škola Mládežníků 1115 Rokycany PSČ: 33701 Vorschneider Michal 20
00842702 Wichterlovo gymnázium Čs. exilu 669 Ostrava PSČ: 70800 Dej Jonáš 21
00842702 Wichterlovo gymnázium Čs. exilu 669 Ostrava PSČ: 70800 Hrbáč Tomáš 21
00842702 Wichterlovo gymnázium Čs. exilu 669 Ostrava PSČ: 70800 Machytková Eva 21
00842702 Wichterlovo gymnázium Čs. exilu 669 Ostrava PSČ: 70800 Novotný Mikuláš 21
61385701 Gymnázium Christiana Dopplera Zborovská 621 Praha 5 PSČ: 15000 Gawlik Samuel 22
61385701 Gymnázium Christiana Dopplera Zborovská 621 Praha 5 PSČ: 15000 Kollárová Marina 22
61385701 Gymnázium Christiana Dopplera Zborovská 621 Praha 5 PSČ: 15000 Koudelková Eliška 22
61385701 Gymnázium Christiana Dopplera Zborovská 621 Praha 5 PSČ: 15000 Vančurová Monika 22
60884703 Gymnázium Fr. M. Pelcla Hrdinů odboje 36 Rychnov nad Kněžnou PSČ: 51601 Holečková Kateřina 23
60884703 Gymnázium Fr. M. Pelcla Hrdinů odboje 36 Rychnov nad Kněžnou PSČ: 51601 Linhart František 23
60884703 Gymnázium Fr. M. Pelcla Hrdinů odboje 36 Rychnov nad Kněžnou PSČ: 51601 Novotná Veronika 23
60884703 Gymnázium Fr. M. Pelcla Hrdinů odboje 36 Rychnov nad Kněžnou PSČ: 51601 Šafránek Lukáš 23
48380296 Gymnázium a Střední odborná škola Mládežníků 1115 Rokycany PSČ: 33701 Kovarski Carmen 24
48380296 Gymnázium a Střední odborná škola Mládežníků 1115 Rokycany PSČ: 33701 Sládková Linda 24
48380296 Gymnázium a Střední odborná škola Mládežníků 1115 Rokycany PSČ: 33701 Wünchová Jana 24
48380296 Gymnázium a Střední odborná škola Mládežníků 1115 Rokycany PSČ: 33701 Zemanová Eliška 24
61385298 Gymnázium Nad Kavalírkou 100 Praha 5 PSČ: 15000 Chabičovský Vít 25
61385298 Gymnázium Nad Kavalírkou 100 Praha 5 PSČ: 15000 Dostalová Marie 25
61385298 Gymnázium Nad Kavalírkou 100 Praha 5 PSČ: 15000 Duroňová Ema 25
61385298 Gymnázium Nad Kavalírkou 100 Praha 5 PSČ: 15000 Unger Tobiáš 25
00601390 Gymnázium Komenského 713 Třinec PSČ: 73961 Holotňáková Michaela 26
00601390 Gymnázium Komenského 713 Třinec PSČ: 73961 Kubik Rudolf 26
00601390 Gymnázium Komenského 713 Třinec PSČ: 73961 Lipus Šimon 26
00601390 Gymnázium Komenského 713 Třinec PSČ: 73961 Martynek Petr 26
44555423 Gymnázium Jateční 243 Ústí nad Labem PSČ: 40001 Bláha Šimon 27
44555423 Gymnázium Jateční 243 Ústí nad Labem PSČ: 40001 Brož Vojtěch 27
44555423 Gymnázium Jateční 243 Ústí nad Labem PSČ: 40001 Kohout Petr 27
44555423 Gymnázium Jateční 243 Ústí nad Labem PSČ: 40001 Vondráček Jan 27
47443774 Základní škola náměstí Svobody 88 Jemnice PSČ: 67531 Feldbabel Tomáš 28
47443774 Základní škola náměstí Svobody 88 Jemnice PSČ: 67531 Nečadová Veronika 28
47443774 Základní škola náměstí Svobody 88 Jemnice PSČ: 67531 Prkna Pavel 28
47443774 Základní škola náměstí Svobody 88 Jemnice PSČ: 67531 Račický František 28
00601799 Gymnázium Tomkova 314 Olomouc PSČ: 77900 Doležal Alex 29
00601799 Gymnázium Tomkova 314 Olomouc PSČ: 77900 Herman Patrik 29
00601799 Gymnázium Tomkova 314 Olomouc PSČ: 77900 Pluskal Vojtěch 29
00601799 Gymnázium Tomkova 314 Olomouc PSČ: 77900 Skácel Ondřej 29
00601411 Gymnázium Petra Bezruče Československé armády 517 Frýdek-Místek PSČ: 73801 Liczmanová Kateřina 30
00601411 Gymnázium Petra Bezruče Československé armády 517 Frýdek-Místek PSČ: 73801 Maslowski Marek 30
00601411 Gymnázium Petra Bezruče Československé armády 517 Frýdek-Místek PSČ: 73801 Polášková Kateřina 30
00601411 Gymnázium Petra Bezruče Československé armády 517 Frýdek-Místek PSČ: 73801 Volný Tomáš 30
00601403 Gymnázium Nám. T. G. Masaryka 1260 Frýdlant nad Ostravicí PSČ: 73911 Lanča Petr David 31
00601403 Gymnázium Nám. T. G. Masaryka 1260 Frýdlant nad Ostravicí PSČ: 73911 Opěla Jan 31
00601403 Gymnázium Nám. T. G. Masaryka 1260 Frýdlant nad Ostravicí PSČ: 73911 Plevová Martina 31
00601403 Gymnázium Nám. T. G. Masaryka 1260 Frýdlant nad Ostravicí PSČ: 73911 Polách Jiří 31
60076135 Gymnázium J. V. Jirsíka Fráni Šrámka 1193 České Budějovice PSČ: 37001 Hlavatý Janek 32
60076135 Gymnázium J. V. Jirsíka Fráni Šrámka 1193 České Budějovice PSČ: 37001 Jukl Šimon 32
60076135 Gymnázium J. V. Jirsíka Fráni Šrámka 1193 České Budějovice PSČ: 37001 Mateides Alexander 32
60076135 Gymnázium J. V. Jirsíka Fráni Šrámka 1193 České Budějovice PSČ: 37001 Šedová Linda 32
00559105 Gymnázium Lesní čtvrť III 1364 Zlín PSČ: 76001 Chmela Marek 33
00559105 Gymnázium Lesní čtvrť III 1364 Zlín PSČ: 76001 Javora Lukáš 33
00559105 Gymnázium Lesní čtvrť III 1364 Zlín PSČ: 76001 Kocián Tomáš 33
00559105 Gymnázium Lesní čtvrť III 1364 Zlín PSČ: 76001 Výhonský Matyas 33
46748016 Gymn.F.X.Šaldy, příspěvková organizace Partyzánská 530 Liberec PSČ: 46001 Kmínek Filip 34
46748016 Gymn.F.X.Šaldy, příspěvková organizace Partyzánská 530 Liberec PSČ: 46001 Novotný Matyáš 34
46748016 Gymn.F.X.Šaldy, příspěvková organizace Partyzánská 530 Liberec PSČ: 46001 Pícha Martin 34
46748016 Gymn.F.X.Šaldy, příspěvková organizace Partyzánská 530 Liberec PSČ: 46001 Ryška Tomáš 34
60076101 Gymnázium Jírovcova 1788 České Budějovice PSČ: 37001 Koška Jan 35
60076101 Gymnázium Jírovcova 1788 České Budějovice PSČ: 37001 Kubeš Šimon 35
60076101 Gymnázium Jírovcova 1788 České Budějovice PSČ: 37001 Štěpánek Hubert 35
60076101 Gymnázium Jírovcova 1788 České Budějovice PSČ: 37001 Šulista Kristián Petr 35
61385298 Gymnázium Nad Kavalírkou 100 Praha 5 PSČ: 15000 Farkaš Jiří 36
61385298 Gymnázium Nad Kavalírkou 100 Praha 5 PSČ: 15000 Lederer Jakub 36
61385298 Gymnázium Nad Kavalírkou 100 Praha 5 PSČ: 15000 Puš Michal 36
61385298 Gymnázium Nad Kavalírkou 100 Praha 5 PSČ: 15000 Šantora Jáchym 36
60061812 Gymnázium Pierra de Coubertina nám. F. Křižíka 860 Tábor PSČ: 39001 Basík Šimon 37
60061812 Gymnázium Pierra de Coubertina nám. F. Křižíka 860 Tábor PSČ: 39001 Čápová Eliška 37
60061812 Gymnázium Pierra de Coubertina nám. F. Křižíka 860 Tábor PSČ: 39001 Faflíková Julie 37
60061812 Gymnázium Pierra de Coubertina nám. F. Křižíka 860 Tábor PSČ: 39001 Šimáková Lucie 37
00872296 Základní škola jazyků Libušina 1032 Karlovy Vary PSČ: 36001 Al-Tashi Mariam 38
00872296 Základní škola jazyků Libušina 1032 Karlovy Vary PSČ: 36001 Bischof Nela 38
00872296 Základní škola jazyků Libušina 1032 Karlovy Vary PSČ: 36001 Holubovský Jan 38
00872296 Základní škola jazyků Libušina 1032 Karlovy Vary PSČ: 36001 Záhajská Adéla 38
00559032 Gymnázium třída Kpt. Jaroše 1829 Brno PSČ: 65870 Dvořáček Michal 39
00559032 Gymnázium třída Kpt. Jaroše 1829 Brno PSČ: 65870 Faja Vilém 39
00559032 Gymnázium třída Kpt. Jaroše 1829 Brno PSČ: 65870 Materna Richard 39
00559032 Gymnázium třída Kpt. Jaroše 1829 Brno PSČ: 65870 Slavata Adam 39
70872767 Gymnázium Jana Nerudy, škola hl.m. Prahy Hellichova 457 Praha 1 PSČ: 11800 Gebauer Jiří 40
70872767 Gymnázium Jana Nerudy, škola hl.m. Prahy Hellichova 457 Praha 1 PSČ: 11800 Kuthanová Kateřina 40
70872767 Gymnázium Jana Nerudy, škola hl.m. Prahy Hellichova 457 Praha 1 PSČ: 11800 Maršálková Jana 40
70872767 Gymnázium Jana Nerudy, škola hl.m. Prahy Hellichova 457 Praha 1 PSČ: 11800 Šedová Karolina 40
49366629 Gymnázium Opatov Konstantinova 1500 Praha 4 PSČ: 14900 Bambas Zdeněk 41
49366629 Gymnázium Opatov Konstantinova 1500 Praha 4 PSČ: 14900 Krejčíková Antonie 41
49366629 Gymnázium Opatov Konstantinova 1500 Praha 4 PSČ: 14900 Routa Tomáš 41
49366629 Gymnázium Opatov Konstantinova 1500 Praha 4 PSČ: 14900 Volkmer Matěj 41
00843393 Gymnázium Rožnov pod Radhoštěm Koryčanské Paseky 1725 Rožnov pod Radhoštěm PSČ: 75661 Drexlerová Monika 42
00843393 Gymnázium Rožnov pod Radhoštěm Koryčanské Paseky 1725 Rožnov pod Radhoštěm PSČ: 75661 El Bakri Adam 42
00843393 Gymnázium Rožnov pod Radhoštěm Koryčanské Paseky 1725 Rožnov pod Radhoštěm PSČ: 75661 Procházka Tomáš 42
00843393 Gymnázium Rožnov pod Radhoštěm Koryčanské Paseky 1725 Rožnov pod Radhoštěm PSČ: 75661 Vašutová Radka 42
60460784 Gymnázium Hlivická 400 Praha 8 PSČ: 18100 Jančík Tomáš 43
60460784 Gymnázium Hlivická 400 Praha 8 PSČ: 18100 Kocourek Adam 43
60460784 Gymnázium Hlivická 400 Praha 8 PSČ: 18100 Pytelka Jan 43
60460784 Gymnázium Hlivická 400 Praha 8 PSČ: 18100 Štěpka Tadeáš 43
60075775 Gymnázium Česká 142 České Budějovice PSČ: 37001 Havelka Matyáš 44
60075775 Gymnázium Česká 142 České Budějovice PSČ: 37001 Karmazín Michael 44
60075775 Gymnázium Česká 142 České Budějovice PSČ: 37001 Solfronková Tereza 44
60075775 Gymnázium Česká 142 České Budějovice PSČ: 37001 Švojgr Jakub 44
62540041 Gymnázium dr. A. Hrdličky Komenského 147 Humpolec PSČ: 39601 Hlaváček Aleš 45
62540041 Gymnázium dr. A. Hrdličky Komenského 147 Humpolec PSČ: 39601 Komůrka Radim 45
62540041 Gymnázium dr. A. Hrdličky Komenského 147 Humpolec PSČ: 39601 Koten Vojtěch 45
62540041 Gymnázium dr. A. Hrdličky Komenského 147 Humpolec PSČ: 39601 Pohan Jan 45
00583839 Gymnázium Chvalšinská 112 Český Krumlov PSČ: 38101 Bauer Jan 46
00583839 Gymnázium Chvalšinská 112 Český Krumlov PSČ: 38101 Kysela Martin 46
00583839 Gymnázium Chvalšinská 112 Český Krumlov PSČ: 38101 Sobotka Matěj 46
00583839 Gymnázium Chvalšinská 112 Český Krumlov PSČ: 38101 Švec Vít 46
70933758 Základní škola Poštovní 1743 Karlovy Vary PSČ: 36001 Dedich František 47
70933758 Základní škola Poštovní 1743 Karlovy Vary PSČ: 36001 Dvořák Oliver 47
70933758 Základní škola Poštovní 1743 Karlovy Vary PSČ: 36001 Frühauf Matyáš 47
70933758 Základní škola Poštovní 1743 Karlovy Vary PSČ: 36001 Nevšímal Filip 47
60869020 Gymnázium Komenského 89 Písek PSČ: 39701 Kroupová Adéla 48
60869020 Gymnázium Komenského 89 Písek PSČ: 39701 Kučinová Kateřina 48
60869020 Gymnázium Komenského 89 Písek PSČ: 39701 Sobotka Jakub 48
60869020 Gymnázium Komenského 89 Písek PSČ: 39701 Záluská Marie 48
44065663 Katolické gymnázium Otmarova 30 Třebíč PSČ: 67401 Hartmanová Amálie 49
44065663 Katolické gymnázium Otmarova 30 Třebíč PSČ: 67401 Hess Václav 49
44065663 Katolické gymnázium Otmarova 30 Třebíč PSČ: 67401 Oravec Vojtěch 49
44065663 Katolické gymnázium Otmarova 30 Třebíč PSČ: 67401 Ošmerová Kateřina 49
49767208 Gymnázium a střední odborná škola Chodov Komenského 273 Chodov PSČ: 35735 Cuchalová Emma 50
49767208 Gymnázium a střední odborná škola Chodov Komenského 273 Chodov PSČ: 35735 Enan Mariam 50
49767208 Gymnázium a střední odborná škola Chodov Komenského 273 Chodov PSČ: 35735 Phuong Anh Le 50
49767208 Gymnázium a střední odborná škola Chodov Komenského 273 Chodov PSČ: 35735 Veselá Radka 50
49864611 Základní škola Dr. Miroslava Tyrše Mánesova 1526 Česká Lípa PSČ: 47001 Hadravová Kateřina 51
49864611 Základní škola Dr. Miroslava Tyrše Mánesova 1526 Česká Lípa PSČ: 47001 Kadlecová Olga 51
49864611 Základní škola Dr. Miroslava Tyrše Mánesova 1526 Česká Lípa PSČ: 47001 Pojerová Vanesa 51
49864611 Základní škola Dr. Miroslava Tyrše Mánesova 1526 Česká Lípa PSČ: 47001 Tomasch Sebastian 51
00842702 Wichterlovo gymnázium Čs. exilu 669 Ostrava PSČ: 70800 Holuša Jan 52
00842702 Wichterlovo gymnázium Čs. exilu 669 Ostrava PSČ: 70800 Kolář Matěj 52
00842702 Wichterlovo gymnázium Čs. exilu 669 Ostrava PSČ: 70800 Libscher Petr 52
00842702 Wichterlovo gymnázium Čs. exilu 669 Ostrava PSČ: 70800 Sládeček Michal 52
00601799 Gymnázium Tomkova 314 Olomouc PSČ: 77900 Kolář Jan 53
00601799 Gymnázium Tomkova 314 Olomouc PSČ: 77900 Rudorfer Martin 53
00601799 Gymnázium Tomkova 314 Olomouc PSČ: 77900 Smital Libor 53
00601799 Gymnázium Tomkova 314 Olomouc PSČ: 77900 Steklý Milan 53
62156781 Základní škola Sirotkova 371 Brno PSČ: 61600 Martykán Jan 54
62156781 Základní škola Sirotkova 371 Brno PSČ: 61600 Přibyl Marek 54
62156781 Základní škola Sirotkova 371 Brno PSČ: 61600 Rubáš Arnošt 54
62156781 Základní škola Sirotkova 371 Brno PSČ: 61600 Večeřák Tadeáš 54
48513512 Gymnázium Brno-Řečkovice Terezy Novákové 936 Brno PSČ: 62100 Janeček Richard 55
48513512 Gymnázium Brno-Řečkovice Terezy Novákové 936 Brno PSČ: 62100 Klementová Darja 55
48513512 Gymnázium Brno-Řečkovice Terezy Novákové 936 Brno PSČ: 62100 Roblíčková Alena 55
48513512 Gymnázium Brno-Řečkovice Terezy Novákové 936 Brno PSČ: 62100 Žižka Rudolf 55
00842761 Matiční gymnázium Dr. Šmerala 2565 Ostrava PSČ: 72804 Maršálek Jan 56
00842761 Matiční gymnázium Dr. Šmerala 2565 Ostrava PSČ: 72804 Škuta Martin 56
00842761 Matiční gymnázium Dr. Šmerala 2565 Ostrava PSČ: 72804 Slívová Karolína 56
00842761 Matiční gymnázium Dr. Šmerala 2565 Ostrava PSČ: 72804 Železňák Ondřej 56
61515451 Gymnázium, příspěvková organizace Čs. dobrovolců 530 Teplice PSČ: 41501 Jirák Tadeáš 57
61515451 Gymnázium, příspěvková organizace Čs. dobrovolců 530 Teplice PSČ: 41501 Kaláb Jindřich 57
61515451 Gymnázium, příspěvková organizace Čs. dobrovolců 530 Teplice PSČ: 41501 Kraus Jakub 57
61515451 Gymnázium, příspěvková organizace Čs. dobrovolců 530 Teplice PSČ: 41501 Neuvirt Max 57
73184535 Základní škola Nám. T. G. Masaryka 1260 Frýdlant nad Ostravicí PSČ: 73911 Šimčák Kryštof 58
73184535 Základní škola Nám. T. G. Masaryka 1260 Frýdlant nad Ostravicí PSČ: 73911 Štofko Martin 58
73184535 Základní škola Nám. T. G. Masaryka 1260 Frýdlant nad Ostravicí PSČ: 73911 Velička Roman 58
73184535 Základní škola Nám. T. G. Masaryka 1260 Frýdlant nad Ostravicí PSČ: 73911 Wendel Lukáš 58
48161047 Základní škola Štefánikova 448 Pardubice PSČ: 53002 Horáček Ondřej 59
48161047 Základní škola Štefánikova 448 Pardubice PSČ: 53002 Lengál Jan 59
48161047 Základní škola Štefánikova 448 Pardubice PSČ: 53002 Provazník Pavel 59
48161047 Základní škola Štefánikova 448 Pardubice PSČ: 53002 Zdvihal Martin 59
49778145 Gymnázium Mikulášské náměstí 808 Plzeň PSČ: 32600 Kolínek Michal 60
49778145 Gymnázium Mikulášské náměstí 808 Plzeň PSČ: 32600 Lukeš Štěpán 60
49778145 Gymnázium Mikulášské náměstí 808 Plzeň PSČ: 32600 Toshtemirov Bobur 60
49778145 Gymnázium Mikulášské náměstí 808 Plzeň PSČ: 32600 Ulrich Kateřina 60
00559008 Gymnázium Matyáše Lercha Žižkova 980 Brno PSČ: 61600 Čáslavská Kristýna 61
00559008 Gymnázium Matyáše Lercha Žižkova 980 Brno PSČ: 61600 Dadák Lukáš 61
00559008 Gymnázium Matyáše Lercha Žižkova 980 Brno PSČ: 61600 Novák Petr 61
00559008 Gymnázium Matyáše Lercha Žižkova 980 Brno PSČ: 61600 Tyleček Michal 61
49778102 Gymnázium Luďka Pika Opavská 823 Plzeň PSČ: 31200 Břečka Vojtěch 62
49778102 Gymnázium Luďka Pika Opavská 823 Plzeň PSČ: 31200 Purkart Marek 62
49778102 Gymnázium Luďka Pika Opavská 823 Plzeň PSČ: 31200 Trejbalová Eva 62
49778102 Gymnázium Luďka Pika Opavská 823 Plzeň PSČ: 31200 Velebný Viktor 62
00601781 Slovanské gymnázium Jiřího z Poděbrad 936 Olomouc PSČ: 77900 Bartáková Veronika 63
00601781 Slovanské gymnázium Jiřího z Poděbrad 936 Olomouc PSČ: 77900 Blecha Jan 63
00601781 Slovanské gymnázium Jiřího z Poděbrad 936 Olomouc PSČ: 77900 Horálková Hana 63
00601781 Slovanské gymnázium Jiřího z Poděbrad 936 Olomouc PSČ: 77900 Smékalová Viktorie 63
49767194 Gymnázium Sokolov a Krajské vzděl.centr. Husitská 2053 Sokolov PSČ: 35601 Bauerová Markéta 64
49767194 Gymnázium Sokolov a Krajské vzděl.centr. Husitská 2053 Sokolov PSČ: 35601 Kyrian Tobiáš 64
49767194 Gymnázium Sokolov a Krajské vzděl.centr. Husitská 2053 Sokolov PSČ: 35601 Rais František 64
49767194 Gymnázium Sokolov a Krajské vzděl.centr. Husitská 2053 Sokolov PSČ: 35601 Tvrz Matěj 64
70845417 První české gymnázium v Karlových Varech Národní 445 Karlovy Vary PSČ: 36001 Bazoni Patrik 65
70845417 První české gymnázium v Karlových Varech Národní 445 Karlovy Vary PSČ: 36001 Khatmullin David 65
70845417 První české gymnázium v Karlových Varech Národní 445 Karlovy Vary PSČ: 36001 Rebjonková Marie 65
70845417 První české gymnázium v Karlových Varech Národní 445 Karlovy Vary PSČ: 36001 Skoupý Ondřej 65
06668364 Zem. akademie a Gymn. Hořice - SŠ a VOŠ Riegrova 1403 Hořice PSČ: 50801 Melnyk Jakub 66
06668364 Zem. akademie a Gymn. Hořice - SŠ a VOŠ Riegrova 1403 Hořice PSČ: 50801 Němeček Václav 66
06668364 Zem. akademie a Gymn. Hořice - SŠ a VOŠ Riegrova 1403 Hořice PSČ: 50801 Šlechta Josef 66
06668364 Zem. akademie a Gymn. Hořice - SŠ a VOŠ Riegrova 1403 Hořice PSČ: 50801 Vrbatová Amálie 66
47813113 Mendelovo gymnázium Komenského 397 Opava PSČ: 74601 Borunský Václav 67
47813113 Mendelovo gymnázium Komenského 397 Opava PSČ: 74601 Mertová Natalie 67
47813113 Mendelovo gymnázium Komenského 397 Opava PSČ: 74601 Vítek Jan 67
47813113 Mendelovo gymnázium Komenského 397 Opava PSČ: 74601 Vlček Albert 67
47813113 Mendelovo gymnázium Komenského 397 Opava PSČ: 74601 Drábek Antoním 68
47813113 Mendelovo gymnázium Komenského 397 Opava PSČ: 74601 Lange Lukáš 68
47813113 Mendelovo gymnázium Komenského 397 Opava PSČ: 74601 Müller Jakub 68
47813113 Mendelovo gymnázium Komenského 397 Opava PSČ: 74601 Vilč Jan 68
47274603 Gymnázium Komenského 1130 Rumburk PSČ: 40801 Kozlerová Veronika 69
47274603 Gymnázium Komenského 1130 Rumburk PSČ: 40801 Merkoutová Erika 69
47274603 Gymnázium Komenského 1130 Rumburk PSČ: 40801 Nedvídková Katka 69
47274603 Gymnázium Komenského 1130 Rumburk PSČ: 40801 Semerádová Eliška 69
49753771 Gymnázium Ostrov Studentská 1205 Ostrov PSČ: 36301 Baichabaeva Dariia 70
49753771 Gymnázium Ostrov Studentská 1205 Ostrov PSČ: 36301 Česáková Eliška 70
49753771 Gymnázium Ostrov Studentská 1205 Ostrov PSČ: 36301 Křimská Julie 70
49753771 Gymnázium Ostrov Studentská 1205 Ostrov PSČ: 36301 Opichalová Hana 70
46773720 Gymnázium Sady pionýrů 600 Lovosice PSČ: 41002 Červenka Jan 71
46773720 Gymnázium Sady pionýrů 600 Lovosice PSČ: 41002 Filip Petr 71
46773720 Gymnázium Sady pionýrů 600 Lovosice PSČ: 41002 Krobová Eliška 71
46773720 Gymnázium Sady pionýrů 600 Lovosice PSČ: 41002 Ryšavý Matěj 71
48623687 Jiráskovo gymnázium Řezníčkova 451 Náchod PSČ: 54701 Dědek Pavel 72
48623687 Jiráskovo gymnázium Řezníčkova 451 Náchod PSČ: 54701 Havlenová Tereza 72
48623687 Jiráskovo gymnázium Řezníčkova 451 Náchod PSČ: 54701 Hejzlar Filip 72
48623687 Jiráskovo gymnázium Řezníčkova 451 Náchod PSČ: 54701 Koukolová Tereza 72
60803550 Základní škola Československé armády 570 Frýdek-Místek PSČ: 73801 Čarný Daniel 73
60803550 Základní škola Československé armády 570 Frýdek-Místek PSČ: 73801 Kohut Matyáš 73
60803550 Základní škola Československé armády 570 Frýdek-Místek PSČ: 73801 Pobucký Matěj 73
60803550 Základní škola Československé armády 570 Frýdek-Místek PSČ: 73801 Popov Robin 73
00842702 Wichterlovo gymnázium Čs. exilu 669 Ostrava PSČ: 70800 Balhar Jaroslav 74
00842702 Wichterlovo gymnázium Čs. exilu 669 Ostrava PSČ: 70800 Grňa Eduard 74
00842702 Wichterlovo gymnázium Čs. exilu 669 Ostrava PSČ: 70800 Janoušek Tomáš 74
00842702 Wichterlovo gymnázium Čs. exilu 669 Ostrava PSČ: 70800 Večeřa Dalibor 74
00842737 Gymnázium Volgogradská 2632 Ostrava PSČ: 70030 Dedek Jan 75
00842737 Gymnázium Volgogradská 2632 Ostrava PSČ: 70030 Grygar Václav 75
00842737 Gymnázium Volgogradská 2632 Ostrava PSČ: 70030 Neumann Filip 75
00842737 Gymnázium Volgogradská 2632 Ostrava PSČ: 70030 Svobodník Jakub 75
60446234 Gymnázium Jaroslava Heyrovského Mezi Školami 2475 Praha 5 PSČ: 15800 Kodeš Jan 76
60446234 Gymnázium Jaroslava Heyrovského Mezi Školami 2475 Praha 5 PSČ: 15800 Křístek Vojtěch 76
60446234 Gymnázium Jaroslava Heyrovského Mezi Školami 2475 Praha 5 PSČ: 15800 Procházková Anežka 76
60446234 Gymnázium Jaroslava Heyrovského Mezi Školami 2475 Praha 5 PSČ: 15800 Purmenská Maria Anna 76
70872490 Základní škola náměstí J. A. Komenského 387 Blatná PSČ: 38801 Bejčková Adéla 77
70872490 Základní škola náměstí J. A. Komenského 387 Blatná PSČ: 38801 Flandera Štěpán 77
70872490 Základní škola náměstí J. A. Komenského 387 Blatná PSČ: 38801 Šejvar Adam 77
70872490 Základní škola náměstí J. A. Komenského 387 Blatná PSČ: 38801 Synek Antonín 77
61924032 Gymnázium Jiřího Ortena Jaselská 932 Kutná Hora PSČ: 28401 Čermáková Markéta 78
61924032 Gymnázium Jiřího Ortena Jaselská 932 Kutná Hora PSČ: 28401 Koleček Jan 78
61924032 Gymnázium Jiřího Ortena Jaselská 932 Kutná Hora PSČ: 28401 Lorencová Kateřina 78
61924032 Gymnázium Jiřího Ortena Jaselská 932 Kutná Hora PSČ: 28401 Šimůnková Agáta 78
46750461 Základní škola U Lesa Boženy Němcové 539 Nový Bor PSČ: 47301 Březina Marek 79
46750461 Základní škola U Lesa Boženy Němcové 539 Nový Bor PSČ: 47301 Černý Pavel 79
46750461 Základní škola U Lesa Boženy Němcové 539 Nový Bor PSČ: 47301 Majcher Patrik 79
46750461 Základní škola U Lesa Boženy Němcové 539 Nový Bor PSČ: 47301 Ort Haštal 79
61894435 Gymnázium nám. Edvarda Beneše 1573 Kladno PSČ: 27201 Beníšková Diana 80
61894435 Gymnázium nám. Edvarda Beneše 1573 Kladno PSČ: 27201 Kružíková Kateřina 80
61894435 Gymnázium nám. Edvarda Beneše 1573 Kladno PSČ: 27201 Malíková Kamila Laura 80
61894435 Gymnázium nám. Edvarda Beneše 1573 Kladno PSČ: 27201 Plasová Kateřina 80
60555211 Klasické a španělské gymnázium Vejrostova 1143 Brno PSČ: 63500 Gajarková Barbora 81
60555211 Klasické a španělské gymnázium Vejrostova 1143 Brno PSČ: 63500 Hlaváčová Ada 81
60555211 Klasické a španělské gymnázium Vejrostova 1143 Brno PSČ: 63500 Kulheimová Daniela 81
60555211 Klasické a španělské gymnázium Vejrostova 1143 Brno PSČ: 63500 Kysela Štěpán 81
49767208 Gymnázium a střední odborná škola Chodov Komenského 273 Chodov PSČ: 35735 Gorbačov Volodymyr 82
49767208 Gymnázium a střední odborná škola Chodov Komenského 273 Chodov PSČ: 35735 Kurčík Jan 82
49767208 Gymnázium a střední odborná škola Chodov Komenského 273 Chodov PSČ: 35735 Ulč Jiří 82
49767208 Gymnázium a střední odborná škola Chodov Komenského 273 Chodov PSČ: 35735 Vaško Daniel 82
00601764 Gymnázium Horní náměstí 167 Šternberk PSČ: 78501 Adam Nuc 83
00601764 Gymnázium Horní náměstí 167 Šternberk PSČ: 78501 Adam Belej 83
00601764 Gymnázium Horní náměstí 167 Šternberk PSČ: 78501 Karolína Neumannová 83
00601764 Gymnázium Horní náměstí 167 Šternberk PSČ: 78501 Pavlína Grossová 83
48283029 Základní škola Partyzánská 1053 Česká Lípa PSČ: 47001 Hofman Roman 84
48283029 Základní škola Partyzánská 1053 Česká Lípa PSČ: 47001 Jech Matěj 84
48283029 Základní škola Partyzánská 1053 Česká Lípa PSČ: 47001 Talman Jakub 84
48283029 Základní škola Partyzánská 1053 Česká Lípa PSČ: 47001 Talman Vojtěch 84
46708812 Doctrina- Podještědské gymnázium, s.r.o. Sokolovská 328 Liberec PSČ: 46001 Beran František 85
46708812 Doctrina- Podještědské gymnázium, s.r.o. Sokolovská 328 Liberec PSČ: 46001 Redl Kryštof 85
46708812 Doctrina- Podještědské gymnázium, s.r.o. Sokolovská 328 Liberec PSČ: 46001 Svatuška Jonáš 85
46708812 Doctrina- Podještědské gymnázium, s.r.o. Sokolovská 328 Liberec PSČ: 46001 Vlk Vojtěch 85
00559504 Gymnázium a Jazyková škola s právem SJZ nám. T. G. Masaryka 2734 Zlín PSČ: 76001 Chudárková Barbora 86
00559504 Gymnázium a Jazyková škola s právem SJZ nám. T. G. Masaryka 2734 Zlín PSČ: 76001 Křenek David 86
00559504 Gymnázium a Jazyková škola s právem SJZ nám. T. G. Masaryka 2734 Zlín PSČ: 76001 Marková Alžběta 86
00559504 Gymnázium a Jazyková škola s právem SJZ nám. T. G. Masaryka 2734 Zlín PSČ: 76001 Polakovič Tomáš 86
60816945 Gymnázium Na sadech 308 Třeboň PSČ: 37901 Frühauf Radek 87
60816945 Gymnázium Na sadech 308 Třeboň PSČ: 37901 Mouralová Eliška 87
60816945 Gymnázium Na sadech 308 Třeboň PSČ: 37901 Trembulaková Soňa 87
60816945 Gymnázium Na sadech 308 Třeboň PSČ: 37901 Vránová Kristýna 87
60076101 Gymnázium Jírovcova 1788 České Budějovice PSČ: 37001 Gribbin Daniel 88
60076101 Gymnázium Jírovcova 1788 České Budějovice PSČ: 37001 Kříž Štěpán 88
60076101 Gymnázium Jírovcova 1788 České Budějovice PSČ: 37001 Preisová Nela 88
60076101 Gymnázium Jírovcova 1788 České Budějovice PSČ: 37001 Vrtková Julie 88
47922206 Gymnázium Jiřího Wolkera Kollárova 2602 Prostějov PSČ: 79601 Doležel Ivo 89
47922206 Gymnázium Jiřího Wolkera Kollárova 2602 Prostějov PSČ: 79601 Mrva Matěj 89
47922206 Gymnázium Jiřího Wolkera Kollárova 2602 Prostějov PSČ: 79601 Sládek Jindřich 89
47922206 Gymnázium Jiřího Wolkera Kollárova 2602 Prostějov PSČ: 79601 Vánský Ondřej 89
70845417 První české gymnázium v Karlových Varech Národní 445 Karlovy Vary PSČ: 36001 Beneš Jan 90
70845417 První české gymnázium v Karlových Varech Národní 445 Karlovy Vary PSČ: 36001 Nedvěd Jiří 90
70845417 První české gymnázium v Karlových Varech Národní 445 Karlovy Vary PSČ: 36001 Pohl David 90
70845417 První české gymnázium v Karlových Varech Národní 445 Karlovy Vary PSČ: 36001 Šmída Adam 90
49366629 Gymnázium Opatov Konstantinova 1500 Praha 4 PSČ: 14900 Freyishyn Tetyana 91
49366629 Gymnázium Opatov Konstantinova 1500 Praha 4 PSČ: 14900 Švanda Martin 91
49366629 Gymnázium Opatov Konstantinova 1500 Praha 4 PSČ: 14900 Vondra Alexandr 91
49366629 Gymnázium Opatov Konstantinova 1500 Praha 4 PSČ: 14900 Zámostná Helena 91
60555211 Klasické a španělské gymnázium Vejrostova 1143 Brno PSČ: 63500 Cícha Jan 92
60555211 Klasické a španělské gymnázium Vejrostova 1143 Brno PSČ: 63500 Ehl Ondřej 92
60555211 Klasické a španělské gymnázium Vejrostova 1143 Brno PSČ: 63500 Hort Martin 92
60555211 Klasické a španělské gymnázium Vejrostova 1143 Brno PSČ: 63500 Zonygová Eliška 92
61894435 Gymnázium nám. Edvarda Beneše 1573 Kladno PSČ: 27201 Badinová Nikola 93
61894435 Gymnázium nám. Edvarda Beneše 1573 Kladno PSČ: 27201 Mlch Václav 93
61894435 Gymnázium nám. Edvarda Beneše 1573 Kladno PSČ: 27201 Schveinert Jáchym 93
61894435 Gymnázium nám. Edvarda Beneše 1573 Kladno PSČ: 27201 Smutný Filip 93
44555512 Gymnázium a SOŠ dr. Václava Šmejkala Stavbařů 2857 Ústí nad Labem PSČ: 40011 Kubrichtová Lucie 94
44555512 Gymnázium a SOŠ dr. Václava Šmejkala Stavbařů 2857 Ústí nad Labem PSČ: 40011 Matouš Lukáš 94
44555512 Gymnázium a SOŠ dr. Václava Šmejkala Stavbařů 2857 Ústí nad Labem PSČ: 40011 Tintěrová Eliška 94
44555512 Gymnázium a SOŠ dr. Václava Šmejkala Stavbařů 2857 Ústí nad Labem PSČ: 40011 Žižková Ivana 94
00559105 Gymnázium Lesní čtvrť III 1364 Zlín PSČ: 76001 Coufal Matěj 95
00559105 Gymnázium Lesní čtvrť III 1364 Zlín PSČ: 76001 Kovářová Kateřina 95
00559105 Gymnázium Lesní čtvrť III 1364 Zlín PSČ: 76001 Kovářová Michaela 95
00559105 Gymnázium Lesní čtvrť III 1364 Zlín PSČ: 76001 Rucki Daniel 95
49461249 Gymnázium a ZUŠ Riegrova 40 Šlapanice PSČ: 66451 Doležal Ondřej 96
49461249 Gymnázium a ZUŠ Riegrova 40 Šlapanice PSČ: 66451 Kalvodová Jana 96
49461249 Gymnázium a ZUŠ Riegrova 40 Šlapanice PSČ: 66451 Kohout Jan 96
49461249 Gymnázium a ZUŠ Riegrova 40 Šlapanice PSČ: 66451 Remešová Alžběta 96
70872490 Základní škola náměstí J. A. Komenského 387 Blatná PSČ: 38801 Houdek Svatopluk 97
70872490 Základní škola náměstí J. A. Komenského 387 Blatná PSČ: 38801 Kolár Jan 97
70872490 Základní škola náměstí J. A. Komenského 387 Blatná PSČ: 38801 Rod Filip 97
70872490 Základní škola náměstí J. A. Komenského 387 Blatná PSČ: 38801 Vlach Dalibor 97
00842966 Gymnázium Jakuba Škody Komenského 800 Přerov PSČ: 75002 Filipová Dominika 98
00842966 Gymnázium Jakuba Škody Komenského 800 Přerov PSČ: 75002 Poljaková Lenka 98
00842966 Gymnázium Jakuba Škody Komenského 800 Přerov PSČ: 75002 Punge Oliver 98
00842966 Gymnázium Jakuba Škody Komenského 800 Přerov PSČ: 75002 Skýpalová Julie 98
60884703 Gymnázium Fr. M. Pelcla Hrdinů odboje 36 Rychnov nad Kněžnou PSČ: 51601 Černíková Zuzana 99
60884703 Gymnázium Fr. M. Pelcla Hrdinů odboje 36 Rychnov nad Kněžnou PSČ: 51601 Haberland Patrik 99
60884703 Gymnázium Fr. M. Pelcla Hrdinů odboje 36 Rychnov nad Kněžnou PSČ: 51601 Perglerová Jiřina 99
60884703 Gymnázium Fr. M. Pelcla Hrdinů odboje 36 Rychnov nad Kněžnou PSČ: 51601 Till Václav 99
60680377 Gymnázium a SOŠ Komenského 273 Mikulov PSČ: 69216 Čechová Anežka 100
60680377 Gymnázium a SOŠ Komenského 273 Mikulov PSČ: 69216 Šedivý Viktor 100
60680377 Gymnázium a SOŠ Komenského 273 Mikulov PSČ: 69216 Souchop Jiří 100
60680377 Gymnázium a SOŠ Komenského 273 Mikulov PSČ: 69216 Souchop Jan 100
61515451 Gymnázium, příspěvková organizace Čs. dobrovolců 530 Teplice PSČ: 41501 Boušová Helena 101
61515451 Gymnázium, příspěvková organizace Čs. dobrovolců 530 Teplice PSČ: 41501 Knorrová Magdalena 101
61515451 Gymnázium, příspěvková organizace Čs. dobrovolců 530 Teplice PSČ: 41501 Nguyenová Lan Chi 101
61515451 Gymnázium, příspěvková organizace Čs. dobrovolců 530 Teplice PSČ: 41501 Weisová Lenka 101
75027119 Základní škola Hornická 1266 Hlučín PSČ: 74801 Ježek Jiří 102
75027119 Základní škola Hornická 1266 Hlučín PSČ: 74801 Kadlec Benjamin 102
75027119 Základní škola Hornická 1266 Hlučín PSČ: 74801 Míl Adrián 102
75027119 Základní škola Hornická 1266 Hlučín PSČ: 74801 Paluv Robin 102
00842745 Gymnázium Františka Hajdy 1429 Ostrava PSČ: 70030 Gattnar Martin 103
00842745 Gymnázium Františka Hajdy 1429 Ostrava PSČ: 70030 Hermová Isabela 103
00842745 Gymnázium Františka Hajdy 1429 Ostrava PSČ: 70030 Martiník Matěj 103
00842745 Gymnázium Františka Hajdy 1429 Ostrava PSČ: 70030 Walczyková Nicola 103
00842737 Gymnázium Volgogradská 2632 Ostrava PSČ: 70030 Chrenko Daniel 104
00842737 Gymnázium Volgogradská 2632 Ostrava PSČ: 70030 Hrušková Andrea 104
00842737 Gymnázium Volgogradská 2632 Ostrava PSČ: 70030 Olchawski Matěj 104
00842737 Gymnázium Volgogradská 2632 Ostrava PSČ: 70030 Skála Tomáš 104
61385361 Gymnázium Voděradská 900 Praha 10 PSČ: 10000 Bergmanová Eliška 105
61385361 Gymnázium Voděradská 900 Praha 10 PSČ: 10000 Ridvanová Tereza 105
61385361 Gymnázium Voděradská 900 Praha 10 PSČ: 10000 Šloufová Nela 105
61385361 Gymnázium Voděradská 900 Praha 10 PSČ: 10000 Tymlová Alžběta 105
60816945 Gymnázium Na sadech 308 Třeboň PSČ: 37901 Baštová Alena 106
60816945 Gymnázium Na sadech 308 Třeboň PSČ: 37901 Kindl František Josef 106
60816945 Gymnázium Na sadech 308 Třeboň PSČ: 37901 Kučera Václav 106
60816945 Gymnázium Na sadech 308 Třeboň PSČ: 37901 Záviš Lukáš 106
48160989 Gymnázium Dašická 1083 Pardubice PSČ: 53003 Ehm Adam 107
48160989 Gymnázium Dašická 1083 Pardubice PSČ: 53003 Klucký Kryštof 107
48160989 Gymnázium Dašická 1083 Pardubice PSČ: 53003 Nečesaný David 107
48160989 Gymnázium Dašická 1083 Pardubice PSČ: 53003 Šenec Marek 107
61384216 Základní škola Jílovská 1100 Praha 4 PSČ: 14200 Filip Ondřej 108
61384216 Základní škola Jílovská 1100 Praha 4 PSČ: 14200 Ježek Jakub 108
61384216 Základní škola Jílovská 1100 Praha 4 PSČ: 14200 Stiller Vojtěch 108
61384216 Základní škola Jílovská 1100 Praha 4 PSČ: 14200 Toufar Martin 108
46070753 ZŠ s rozšíř. vyuč. mat. a přír. předmětů Buzulucká 392 Teplice PSČ: 41503 Habor Bohdan 109
46070753 ZŠ s rozšíř. vyuč. mat. a přír. předmětů Buzulucká 392 Teplice PSČ: 41503 Říha Jiří 109
46070753 ZŠ s rozšíř. vyuč. mat. a přír. předmětů Buzulucká 392 Teplice PSČ: 41503 Suchý Ondřej 109
46070753 ZŠ s rozšíř. vyuč. mat. a přír. předmětů Buzulucká 392 Teplice PSČ: 41503 Vuong Minh Hieu (Michal) 109
64329984 Cyrilomet.gymnázium a SOŠ pedagog. Brno Lerchova 343 Brno PSČ: 60200 Mrázková Eliška 110
64329984 Cyrilomet.gymnázium a SOŠ pedagog. Brno Lerchova 343 Brno PSČ: 60200 Peňás Jakub 110
64329984 Cyrilomet.gymnázium a SOŠ pedagog. Brno Lerchova 343 Brno PSČ: 60200 Špalková Barbora 110
64329984 Cyrilomet.gymnázium a SOŠ pedagog. Brno Lerchova 343 Brno PSČ: 60200 Standara Matěj 110
60076101 Gymnázium Jírovcova 1788 České Budějovice PSČ: 37001 Bauer Václav 111
60076101 Gymnázium Jírovcova 1788 České Budějovice PSČ: 37001 Kotek Lukáš 111
60076101 Gymnázium Jírovcova 1788 České Budějovice PSČ: 37001 Předota Jáchym 111
60076101 Gymnázium Jírovcova 1788 České Budějovice PSČ: 37001 Smažík David 111
69978751 Základní škola Rokycanova 258 Sokolov PSČ: 35601 Červenka Martin 112
69978751 Základní škola Rokycanova 258 Sokolov PSČ: 35601 Kašíková Sára 112
69978751 Základní škola Rokycanova 258 Sokolov PSČ: 35601 Michl Matyáš 112
69978751 Základní škola Rokycanova 258 Sokolov PSČ: 35601 Vavruška Pavel 112
61924041 Gymnázium a SOŠ pedagogická Masarykova 248 Čáslav PSČ: 28601 Holoubek Matěj 113
61924041 Gymnázium a SOŠ pedagogická Masarykova 248 Čáslav PSČ: 28601 Kubeš Martin 113
61924041 Gymnázium a SOŠ pedagogická Masarykova 248 Čáslav PSČ: 28601 Svoboda David 113
61924041 Gymnázium a SOŠ pedagogická Masarykova 248 Čáslav PSČ: 28601 Weber Richard 113
49778099 Masarykovo gymnázium Petákova 2055 Plzeň PSČ: 30100 Davídková Markéta 114
49778099 Masarykovo gymnázium Petákova 2055 Plzeň PSČ: 30100 Karpíšková Daniela 114
49778099 Masarykovo gymnázium Petákova 2055 Plzeň PSČ: 30100 Lang Martin 114
00601764 Gymnázium Horní náměstí 167 Šternberk PSČ: 78501 Daniel Stuchlík 115
00601764 Gymnázium Horní náměstí 167 Šternberk PSČ: 78501 Matěj Morávek 115
00601764 Gymnázium Horní náměstí 167 Šternberk PSČ: 78501 Matěj Černý 115
00601764 Gymnázium Horní náměstí 167 Šternberk PSČ: 78501 Pavel Kubala 115
62331795 Gymnázium Mírová 1442 Karviná PSČ: 73506 Horký Lukáš 116
62331795 Gymnázium Mírová 1442 Karviná PSČ: 73506 Kokotek Tomasz 116
62331795 Gymnázium Mírová 1442 Karviná PSČ: 73506 Kotíková Anna 116
62331795 Gymnázium Mírová 1442 Karviná PSČ: 73506 Sichová Kristýna 116
61924032 Gymnázium Jiřího Ortena Jaselská 932 Kutná Hora PSČ: 28401 Botková Alžběta 117
61924032 Gymnázium Jiřího Ortena Jaselská 932 Kutná Hora PSČ: 28401 Klimtová Alžběta 117
61924032 Gymnázium Jiřího Ortena Jaselská 932 Kutná Hora PSČ: 28401 Mlynka Miroslav 117
61924032 Gymnázium Jiřího Ortena Jaselská 932 Kutná Hora PSČ: 28401 Votavová Alena 117
60075775 Gymnázium Česká 142 České Budějovice PSČ: 37001 Dvořák Daniel 118
60075775 Gymnázium Česká 142 České Budějovice PSČ: 37001 Hošek Vlastimil 118
60075775 Gymnázium Česká 142 České Budějovice PSČ: 37001 Pánek Benedikt 118
60075775 Gymnázium Česká 142 České Budějovice PSČ: 37001 Vobruba Matouš 118
61384216 Základní škola Jílovská 1100 Praha 4 PSČ: 14200 Adamský Tomáš 119
61384216 Základní škola Jílovská 1100 Praha 4 PSČ: 14200 Jarošová Natálie 119
61384216 Základní škola Jílovská 1100 Praha 4 PSČ: 14200 Majer Adam 119
61384216 Základní škola Jílovská 1100 Praha 4 PSČ: 14200 Štulík Vojtěch 119
61342751 Gymnázium 5. května 620 Kadaň PSČ: 43201 Houdková Adéla 120
61342751 Gymnázium 5. května 620 Kadaň PSČ: 43201 Langerová Anna 120
61342751 Gymnázium 5. května 620 Kadaň PSČ: 43201 Weinert Hoang Minh 120
61342751 Gymnázium 5. května 620 Kadaň PSČ: 43201 Zelenka Stanislav 120
46773754 Gymnázium Havlíčkova 175 Roudnice nad Labem PSČ: 41301 Čech Matěj 121
46773754 Gymnázium Havlíčkova 175 Roudnice nad Labem PSČ: 41301 Kiňovič Lukáš 121
46773754 Gymnázium Havlíčkova 175 Roudnice nad Labem PSČ: 41301 Kysilka Vojtěch 121
46773754 Gymnázium Havlíčkova 175 Roudnice nad Labem PSČ: 41301 Tvrzník Matyáš 121
47611880 Základní škola Gutova 1987 Praha 10 PSČ: 10000 Heřmánek Jakub 122
47611880 Základní škola Gutova 1987 Praha 10 PSČ: 10000 Krupauer Oldřich 122
47611880 Základní škola Gutova 1987 Praha 10 PSČ: 10000 Pucherna František 122
47611880 Základní škola Gutova 1987 Praha 10 PSČ: 10000 Stolař Ondřej 122
49589792 Gymnázium Masarykovo nám. 1207 Šumperk PSČ: 78701 Havlíčková Zuzana 123
49589792 Gymnázium Masarykovo nám. 1207 Šumperk PSČ: 78701 Kubíčková Julie 123
49589792 Gymnázium Masarykovo nám. 1207 Šumperk PSČ: 78701 Šimová Pavla 123
49589792 Gymnázium Masarykovo nám. 1207 Šumperk PSČ: 78701 Šimová Lenka 123
68430132 Základní škola nám. Míru 128 Nový Bor PSČ: 47301 Jakoubková Anna 124
68430132 Základní škola nám. Míru 128 Nový Bor PSČ: 47301 Lazorová Barbora 124
68430132 Základní škola nám. Míru 128 Nový Bor PSČ: 47301 Štěpánková Sabina 124
68430132 Základní škola nám. Míru 128 Nový Bor PSČ: 47301 Votrubová Markéta 124
00843351 Masarykovo gymnázium, SZdrŠ a VOŠ zdr. Tyršova 1069 Vsetín PSČ: 75501 Hurta Jan 125
00843351 Masarykovo gymnázium, SZdrŠ a VOŠ zdr. Tyršova 1069 Vsetín PSČ: 75501 Kincl Vladimír 125
00843351 Masarykovo gymnázium, SZdrŠ a VOŠ zdr. Tyršova 1069 Vsetín PSČ: 75501 Řezníček Štěpán 125
00843351 Masarykovo gymnázium, SZdrŠ a VOŠ zdr. Tyršova 1069 Vsetín PSČ: 75501 Zálešák Jakub 125
47274620 Gymnázium Komenského nám. 340 Děčín PSČ: 40502 Dudová Barbora 126
47274620 Gymnázium Komenského nám. 340 Děčín PSČ: 40502 Kristen Petr 126
47274620 Gymnázium Komenského nám. 340 Děčín PSČ: 40502 Švihnos Ondřej 126
47274620 Gymnázium Komenského nám. 340 Děčín PSČ: 40502 Ulip Martin 126
48623687 Jiráskovo gymnázium Řezníčkova 451 Náchod PSČ: 54701 Ježek Jan 127
48623687 Jiráskovo gymnázium Řezníčkova 451 Náchod PSČ: 54701 Krčmář Jan 127
48623687 Jiráskovo gymnázium Řezníčkova 451 Náchod PSČ: 54701 Nermuťová Ema 127
48623687 Jiráskovo gymnázium Řezníčkova 451 Náchod PSČ: 54701 Šichanová Lucie 127
46773720 Gymnázium Sady pionýrů 600 Lovosice PSČ: 41002 Andrš David 128
46773720 Gymnázium Sady pionýrů 600 Lovosice PSČ: 41002 Horváth Štefan 128
46773720 Gymnázium Sady pionýrů 600 Lovosice PSČ: 41002 Krejbich Radim 128
46773720 Gymnázium Sady pionýrů 600 Lovosice PSČ: 41002 Pracna Martin 128
00842966 Gymnázium Jakuba Škody Komenského 800 Přerov PSČ: 75002 Bártová Petra 129
00842966 Gymnázium Jakuba Škody Komenského 800 Přerov PSČ: 75002 Běťák Matěj 129
00842966 Gymnázium Jakuba Škody Komenského 800 Přerov PSČ: 75002 Příkazský Petr 129
00842966 Gymnázium Jakuba Škody Komenského 800 Přerov PSČ: 75002 Tomčala Martin 129
66359180 Základní škola Křižíkova 1916 Sokolov PSČ: 35601 Hlaváček Jan 130
66359180 Základní škola Křižíkova 1916 Sokolov PSČ: 35601 Holoubková Bára 130
66359180 Základní škola Křižíkova 1916 Sokolov PSČ: 35601 Matěja Jiří 130
66359180 Základní škola Křižíkova 1916 Sokolov PSČ: 35601 Perutek Jiří 130
61387061 Gymnázium Litoměřická 726 Praha 9 PSČ: 19000 Emrová Markéta 131
61387061 Gymnázium Litoměřická 726 Praha 9 PSČ: 19000 Hilas Radek 131
61387061 Gymnázium Litoměřická 726 Praha 9 PSČ: 19000 Mihulová Zuzana 131
61387061 Gymnázium Litoměřická 726 Praha 9 PSČ: 19000 Pavlík Tomáš 131
61385476 Gymnázium Nad Štolou 1510 Praha 7 PSČ: 17000 Brnadová Barbora 132
61385476 Gymnázium Nad Štolou 1510 Praha 7 PSČ: 17000 Kraus Michael 132
61385476 Gymnázium Nad Štolou 1510 Praha 7 PSČ: 17000 Olsen Simon 132
61385476 Gymnázium Nad Štolou 1510 Praha 7 PSČ: 17000 Stefanov Antonín 132
60545984 Gymnázium Jihlava Jana Masaryka 1560 Jihlava PSČ: 58601 Bielek Milan 133
60545984 Gymnázium Jihlava Jana Masaryka 1560 Jihlava PSČ: 58601 Němec Tomáš 133
60545984 Gymnázium Jihlava Jana Masaryka 1560 Jihlava PSČ: 58601 Přibyl Vojtěch 133
60545984 Gymnázium Jihlava Jana Masaryka 1560 Jihlava PSČ: 58601 Uher Lukáš 133
00843393 Gymnázium Rožnov pod Radhoštěm Koryčanské Paseky 1725 Rožnov pod Radhoštěm PSČ: 75661 Kvapil Ondřej 134
00843393 Gymnázium Rožnov pod Radhoštěm Koryčanské Paseky 1725 Rožnov pod Radhoštěm PSČ: 75661 Něnička David 134
00843393 Gymnázium Rožnov pod Radhoštěm Koryčanské Paseky 1725 Rožnov pod Radhoštěm PSČ: 75661 Petřeková Klára 134
00843393 Gymnázium Rožnov pod Radhoštěm Koryčanské Paseky 1725 Rožnov pod Radhoštěm PSČ: 75661 Staňo Jakub 134
00843369 Gymnázium Františka Palackého Husova 146 Valašské Meziříčí PSČ: 75701 Lev Radovan 135
00843369 Gymnázium Františka Palackého Husova 146 Valašské Meziříčí PSČ: 75701 Šnajdr Jakub 135
00843369 Gymnázium Františka Palackého Husova 146 Valašské Meziříčí PSČ: 75701 Svozil Jan 135
00843369 Gymnázium Františka Palackého Husova 146 Valašské Meziříčí PSČ: 75701 Záslav Daniel 135
25698117 PORG - gymnázium a základní škola,o.p.s. Lindnerova 517 Praha 8 PSČ: 18000 Kasha Kryštof 136
25698117 PORG - gymnázium a základní škola,o.p.s. Lindnerova 517 Praha 8 PSČ: 18000 Poláková Andrea 136
25698117 PORG - gymnázium a základní škola,o.p.s. Lindnerova 517 Praha 8 PSČ: 18000 Šenk Šimon 136
25698117 PORG - gymnázium a základní škola,o.p.s. Lindnerova 517 Praha 8 PSČ: 18000 Šíma Dominik 136
00843369 Gymnázium Františka Palackého Husova 146 Valašské Meziříčí PSČ: 75701 Heřman Matěj 137
00843369 Gymnázium Františka Palackého Husova 146 Valašské Meziříčí PSČ: 75701 Holčák Martin 137
00843369 Gymnázium Františka Palackého Husova 146 Valašské Meziříčí PSČ: 75701 Kovařčík Petr 137
00843369 Gymnázium Františka Palackého Husova 146 Valašské Meziříčí PSČ: 75701 Kremel David 137
60418567 Základní škola Týnská 821 Třebíč PSČ: 67401 Benírške Štěpán 138
60418567 Základní škola Týnská 821 Třebíč PSČ: 67401 Caha Dan 138
60418567 Základní škola Týnská 821 Třebíč PSČ: 67401 Čermák Petr 138
60418567 Základní škola Týnská 821 Třebíč PSČ: 67401 Mittner Eduard 138
00601659 Gymnázium a SPŠ elektro. a informatiky Křižíkova 1258 Frenštát pod Radhoštěm PSČ: 74401 Bambuch Ondřej 139
00601659 Gymnázium a SPŠ elektro. a informatiky Křižíkova 1258 Frenštát pod Radhoštěm PSČ: 74401 Kelnar Tomáš 139
00601659 Gymnázium a SPŠ elektro. a informatiky Křižíkova 1258 Frenštát pod Radhoštěm PSČ: 74401 Petrová Adéla 139
00601659 Gymnázium a SPŠ elektro. a informatiky Křižíkova 1258 Frenštát pod Radhoštěm PSČ: 74401 Valová Denisa 139
61342751 Gymnázium 5. května 620 Kadaň PSČ: 43201 Chyba František 140
61342751 Gymnázium 5. května 620 Kadaň PSČ: 43201 Janda Adam 140
61342751 Gymnázium 5. května 620 Kadaň PSČ: 43201 Jursíková Barbora 140
61342751 Gymnázium 5. května 620 Kadaň PSČ: 43201 Mokrý Čeněk 140
00558982 Gymnázium Vídeňská 55 Brno PSČ: 63900 Češková Pavlína 141
00558982 Gymnázium Vídeňská 55 Brno PSČ: 63900 Jakubcová Kateřina 141
00558982 Gymnázium Vídeňská 55 Brno PSČ: 63900 Kawulok Lukáš 141
00558982 Gymnázium Vídeňská 55 Brno PSČ: 63900 Valíček Antonín 141
00558982 Gymnázium Vídeňská 55 Brno PSČ: 63900 Gazdová Tereza 142
00558982 Gymnázium Vídeňská 55 Brno PSČ: 63900 Opletal Matyáš 142
00558982 Gymnázium Vídeňská 55 Brno PSČ: 63900 Šmak Karel 142
00558982 Gymnázium Vídeňská 55 Brno PSČ: 63900 Šobr Milan 142
00583839 Gymnázium Chvalšinská 112 Český Krumlov PSČ: 38101 Drhovský Dominik 143
00583839 Gymnázium Chvalšinská 112 Český Krumlov PSČ: 38101 Dvořáček Michal 143
00583839 Gymnázium Chvalšinská 112 Český Krumlov PSČ: 38101 Hakr Vítek 143
00583839 Gymnázium Chvalšinská 112 Český Krumlov PSČ: 38101 Stěpanov Kirill 143
00559008 Gymnázium Matyáše Lercha Žižkova 980 Brno PSČ: 61600 Stoican Tudor 144
00559008 Gymnázium Matyáše Lercha Žižkova 980 Brno PSČ: 61600 Straka Matyáš 144
00559008 Gymnázium Matyáše Lercha Žižkova 980 Brno PSČ: 61600 Tran Tina 144
00559008 Gymnázium Matyáše Lercha Žižkova 980 Brno PSČ: 61600 Zápeca Matyáš 144
60884762 Gymnázium Pulická 779 Dobruška PSČ: 51801 Fröde Štěpán 145
60884762 Gymnázium Pulická 779 Dobruška PSČ: 51801 Matulová Julie 145
60884762 Gymnázium Pulická 779 Dobruška PSČ: 51801 Ulman Filip 145
60884762 Gymnázium Pulická 779 Dobruška PSČ: 51801 Vlček Filip 145
61100226 Gymnázium Legionářů 402 Příbram PSČ: 26101 Krejzová Anežka 146
61100226 Gymnázium Legionářů 402 Příbram PSČ: 26101 Menšík Martin 146
61100226 Gymnázium Legionářů 402 Příbram PSČ: 26101 Placatková Tereza 146
61100226 Gymnázium Legionářů 402 Příbram PSČ: 26101 Šmejkal Jakub 146
47723394 Gymnázium a obchodní akademie Mar. Lázně Ruská 355 Mariánské Lázně PSČ: 35301 Janoch Samuel 147
47723394 Gymnázium a obchodní akademie Mar. Lázně Ruská 355 Mariánské Lázně PSČ: 35301 Šimková Michaela 147
47723394 Gymnázium a obchodní akademie Mar. Lázně Ruská 355 Mariánské Lázně PSČ: 35301 Švecová Martina 147
47723394 Gymnázium a obchodní akademie Mar. Lázně Ruská 355 Mariánské Lázně PSČ: 35301 Vojáčková Kateřina 147
70933758 Základní škola Poštovní 1743 Karlovy Vary PSČ: 36001 Kopciová Viktorie 148
70933758 Základní škola Poštovní 1743 Karlovy Vary PSČ: 36001 Nőbauerová Tereza 148
70933758 Základní škola Poštovní 1743 Karlovy Vary PSČ: 36001 Rajevzská Nikolka 148
70933758 Základní škola Poštovní 1743 Karlovy Vary PSČ: 36001 Špačková Lucie 148
70888094 Základní škola 28. října 1157 Neratovice PSČ: 27711 Moravec Lukáš 149
70888094 Základní škola 28. října 1157 Neratovice PSČ: 27711 Nusko Vojtěch 149
70888094 Základní škola 28. října 1157 Neratovice PSČ: 27711 Rudáš Michal 149
70888094 Základní škola 28. října 1157 Neratovice PSČ: 27711 Turek Ondřej 149
60446234 Gymnázium Jaroslava Heyrovského Mezi Školami 2475 Praha 5 PSČ: 15800 Dundr Jakub 150
60446234 Gymnázium Jaroslava Heyrovského Mezi Školami 2475 Praha 5 PSČ: 15800 Křístek David 150
60446234 Gymnázium Jaroslava Heyrovského Mezi Školami 2475 Praha 5 PSČ: 15800 Nguyen Duy Long 150
60446234 Gymnázium Jaroslava Heyrovského Mezi Školami 2475 Praha 5 PSČ: 15800 Smékalová Jitka 150
62331795 Gymnázium Mírová 1442 Karviná PSČ: 73506 Charvotová Jana 151
62331795 Gymnázium Mírová 1442 Karviná PSČ: 73506 Onderková Karolína 151
62331795 Gymnázium Mírová 1442 Karviná PSČ: 73506 Pieczonka Vojtěch 151
62331795 Gymnázium Mírová 1442 Karviná PSČ: 73506 Strakošová Julie 151
00559504 Gymnázium a Jazyková škola s právem SJZ nám. T. G. Masaryka 2734 Zlín PSČ: 76001 Krakovská Žaneta 152
00559504 Gymnázium a Jazyková škola s právem SJZ nám. T. G. Masaryka 2734 Zlín PSČ: 76001 Kuna Vojtěch 152
00559504 Gymnázium a Jazyková škola s právem SJZ nám. T. G. Masaryka 2734 Zlín PSČ: 76001 Márová Tereza 152
00559504 Gymnázium a Jazyková škola s právem SJZ nám. T. G. Masaryka 2734 Zlín PSČ: 76001 Vaňharová Vendula 152
48282979 Základní škola Dlouhá 113 Dubá PSČ: 47141 Heřmánek Pavel 153
48282979 Základní škola Dlouhá 113 Dubá PSČ: 47141 Mareš Adam 153
48282979 Základní škola Dlouhá 113 Dubá PSČ: 47141 Stejskal Martin 153
48282979 Základní škola Dlouhá 113 Dubá PSČ: 47141 Žalovič Jan 153
61387061 Gymnázium Litoměřická 726 Praha 9 PSČ: 19000 Budařová Veronika 154
61387061 Gymnázium Litoměřická 726 Praha 9 PSČ: 19000 Medlín Matyáš 154
61387061 Gymnázium Litoměřická 726 Praha 9 PSČ: 19000 Revva Anastasia 154
61387061 Gymnázium Litoměřická 726 Praha 9 PSČ: 19000 Žáková Adéla 154
64329984 Cyrilomet.gymnázium a SOŠ pedagog. Brno Lerchova 343 Brno PSČ: 60200 Doušek Martin 155
64329984 Cyrilomet.gymnázium a SOŠ pedagog. Brno Lerchova 343 Brno PSČ: 60200 Hanák Ondřej 155
64329984 Cyrilomet.gymnázium a SOŠ pedagog. Brno Lerchova 343 Brno PSČ: 60200 Prudil Šimon M. 155
64329984 Cyrilomet.gymnázium a SOŠ pedagog. Brno Lerchova 343 Brno PSČ: 60200 Tatíček Filip 155
00559270 Gy a SOŠ zdravotnická a ekonomická Komenského 16 Vyškov PSČ: 68201 Chromý Ondřej Jakub 156
00559270 Gy a SOŠ zdravotnická a ekonomická Komenského 16 Vyškov PSČ: 68201 Kudlička Robert 156
00559270 Gy a SOŠ zdravotnická a ekonomická Komenského 16 Vyškov PSČ: 68201 Kužílek Martin 156
00559270 Gy a SOŠ zdravotnická a ekonomická Komenského 16 Vyškov PSČ: 68201 Valach Denny 156
61342645 Gymnázium Mostecká 3000 Chomutov PSČ: 43001 Peroutka Šimon 157
61342645 Gymnázium Mostecká 3000 Chomutov PSČ: 43001 Šára Stanislav 157
61342645 Gymnázium Mostecká 3000 Chomutov PSČ: 43001 Šoma Jakub 157
61342645 Gymnázium Mostecká 3000 Chomutov PSČ: 43001 Vrbas Matěj 157
00601667 Gymnázium M. Koperníka 17. listopadu 526 Bílovec PSČ: 74301 Feilhauer Jakub 158
00601667 Gymnázium M. Koperníka 17. listopadu 526 Bílovec PSČ: 74301 Jozek Vojtěch 158
00601667 Gymnázium M. Koperníka 17. listopadu 526 Bílovec PSČ: 74301 Lazecký René 158
00601667 Gymnázium M. Koperníka 17. listopadu 526 Bílovec PSČ: 74301 Štábová Monika 158
44555512 Gymnázium a SOŠ dr. Václava Šmejkala Stavbařů 2857 Ústí nad Labem PSČ: 40011 Brokl Ondřej 159
44555512 Gymnázium a SOŠ dr. Václava Šmejkala Stavbařů 2857 Ústí nad Labem PSČ: 40011 Křížová Karolína 159
44555512 Gymnázium a SOŠ dr. Václava Šmejkala Stavbařů 2857 Ústí nad Labem PSČ: 40011 Kutheilová Zuzana 159
44555512 Gymnázium a SOŠ dr. Václava Šmejkala Stavbařů 2857 Ústí nad Labem PSČ: 40011 Toman Jan 159
00559270 Gy a SOŠ zdravotnická a ekonomická Komenského 16 Vyškov PSČ: 68201 Dytrt Jáchym 160
00559270 Gy a SOŠ zdravotnická a ekonomická Komenského 16 Vyškov PSČ: 68201 Hochman Albert 160
00559270 Gy a SOŠ zdravotnická a ekonomická Komenského 16 Vyškov PSČ: 68201 Mikulášek Ondřej 160
00559270 Gy a SOŠ zdravotnická a ekonomická Komenského 16 Vyškov PSČ: 68201 Tenk Tomáš 160
62331558 Gymnázium J. A. Komenského 328 Havířov PSČ: 73601 Malysová Bára 161
62331558 Gymnázium J. A. Komenského 328 Havířov PSČ: 73601 Mašek Michal 161
62331558 Gymnázium J. A. Komenského 328 Havířov PSČ: 73601 Mrázková Tamara 161
62331558 Gymnázium J. A. Komenského 328 Havířov PSČ: 73601 Světnička Petr 161
00601411 Gymnázium Petra Bezruče Československé armády 517 Frýdek-Místek PSČ: 73801 Durčáková Tereza 162
00601411 Gymnázium Petra Bezruče Československé armády 517 Frýdek-Místek PSČ: 73801 Esterházy Anna 162
00601411 Gymnázium Petra Bezruče Československé armády 517 Frýdek-Místek PSČ: 73801 Minarčík Matěj 162
00601411 Gymnázium Petra Bezruče Československé armády 517 Frýdek-Místek PSČ: 73801 Pavelek Jiří 162
62540041 Gymnázium dr. A. Hrdličky Komenského 147 Humpolec PSČ: 39601 Ferda Josef 163
62540041 Gymnázium dr. A. Hrdličky Komenského 147 Humpolec PSČ: 39601 Šotola Petr 163
62540041 Gymnázium dr. A. Hrdličky Komenského 147 Humpolec PSČ: 39601 Točíková Tereza 163
62540041 Gymnázium dr. A. Hrdličky Komenského 147 Humpolec PSČ: 39601 Žáčková Lucie 163
00842702 Wichterlovo gymnázium Čs. exilu 669 Ostrava PSČ: 70800 Bodiová Klára 164
00842702 Wichterlovo gymnázium Čs. exilu 669 Ostrava PSČ: 70800 Hrabovská Kristýna 164
00842702 Wichterlovo gymnázium Čs. exilu 669 Ostrava PSČ: 70800 Vajda Bořek 164
00842702 Wichterlovo gymnázium Čs. exilu 669 Ostrava PSČ: 70800 Velan Marco 164
70646015 ZŠ a MŠ Františka Palackého Hodslavice 300 Hodslavice PSČ: 74271 Drda Patrik 165
70646015 ZŠ a MŠ Františka Palackého Hodslavice 300 Hodslavice PSČ: 74271 Hrdina Ondřej 165
70646015 ZŠ a MŠ Františka Palackého Hodslavice 300 Hodslavice PSČ: 74271 Martinek Vojtěch 165
70646015 ZŠ a MŠ Františka Palackého Hodslavice 300 Hodslavice PSČ: 74271 Novotný David 165
49778102 Gymnázium Luďka Pika Opavská 823 Plzeň PSČ: 31200 Alwail Amira 166
49778102 Gymnázium Luďka Pika Opavská 823 Plzeň PSČ: 31200 Čejková Kateřina 166
49778102 Gymnázium Luďka Pika Opavská 823 Plzeň PSČ: 31200 Kubísek Jakub 166
49778102 Gymnázium Luďka Pika Opavská 823 Plzeň PSČ: 31200 Tetřevová Anežka 166
00601667 Gymnázium M. Koperníka 17. listopadu 526 Bílovec PSČ: 74301 Brossmannová Alexandra 167
00601667 Gymnázium M. Koperníka 17. listopadu 526 Bílovec PSČ: 74301 Jaroš Adam 167
00601667 Gymnázium M. Koperníka 17. listopadu 526 Bílovec PSČ: 74301 Král Vojtěch 167
00601667 Gymnázium M. Koperníka 17. listopadu 526 Bílovec PSČ: 74301 Mišun Vojtěch 167
48160989 Gymnázium Dašická 1083 Pardubice PSČ: 53003 Cahlík Jan 168
48160989 Gymnázium Dašická 1083 Pardubice PSČ: 53003 Lustig Josef 168
48160989 Gymnázium Dašická 1083 Pardubice PSČ: 53003 Lustig Šimon 168
48160989 Gymnázium Dašická 1083 Pardubice PSČ: 53003 Nejezchleb Tomáš 168
62237004 Gymnázium, příspěvková organizace Žitavská 2969 Česká Lípa PSČ: 47006 Cenknerová Alena 169
62237004 Gymnázium, příspěvková organizace Žitavská 2969 Česká Lípa PSČ: 47006 Hluštíková Alena 169
62237004 Gymnázium, příspěvková organizace Žitavská 2969 Česká Lípa PSČ: 47006 Kašpar Vojtěch 169
62237004 Gymnázium, příspěvková organizace Žitavská 2969 Česká Lípa PSČ: 47006 Měrka Jan 169
61342645 Gymnázium Mostecká 3000 Chomutov PSČ: 43001 Cédlová Denisa 170
61342645 Gymnázium Mostecká 3000 Chomutov PSČ: 43001 Seeman Adam 170
61342645 Gymnázium Mostecká 3000 Chomutov PSČ: 43001 Sýkora Libor 170
61342645 Gymnázium Mostecká 3000 Chomutov PSČ: 43001 Vavřík Jiří 170
61924041 Gymnázium a SOŠ pedagogická Masarykova 248 Čáslav PSČ: 28601 Kašparová Tereza 171
61924041 Gymnázium a SOŠ pedagogická Masarykova 248 Čáslav PSČ: 28601 Špaček Martin 171
61924041 Gymnázium a SOŠ pedagogická Masarykova 248 Čáslav PSČ: 28601 Vavřínová Magdaléna 171
61924041 Gymnázium a SOŠ pedagogická Masarykova 248 Čáslav PSČ: 28601 Veselý Jakub 171
47813091 Gymnázium Josefa Kainara Dr. Ed. Beneše 586 Hlučín PSČ: 74801 Černý Mikuláš 172
47813091 Gymnázium Josefa Kainara Dr. Ed. Beneše 586 Hlučín PSČ: 74801 Dluhosh Damián 172
47813091 Gymnázium Josefa Kainara Dr. Ed. Beneše 586 Hlučín PSČ: 74801 Ježek Martin 172
47813091 Gymnázium Josefa Kainara Dr. Ed. Beneše 586 Hlučín PSČ: 74801 Kundrátová Adéla 172
49872559 Podkrušnohorské gymnázium Čsl. armády 1530 Most PSČ: 43401 Birkner Vojtěch 173
49872559 Podkrušnohorské gymnázium Čsl. armády 1530 Most PSČ: 43401 Homola Matyáš 173
49872559 Podkrušnohorské gymnázium Čsl. armády 1530 Most PSČ: 43401 Maška Ondřej 173
49872559 Podkrušnohorské gymnázium Čsl. armády 1530 Most PSČ: 43401 Motlíková Viktorie 173
61989061 Základní škola Matiční 1082 Ostrava PSČ: 70200 Kolašín Jan 174
61989061 Základní škola Matiční 1082 Ostrava PSČ: 70200 Lukavec Adam 174
61989061 Základní škola Matiční 1082 Ostrava PSČ: 70200 Mlčák Jan 174
61989061 Základní škola Matiční 1082 Ostrava PSČ: 70200 Motyka Dominik 174
00583685 Základní škola Za Nádražím 222 Český Krumlov PSČ: 38101 Hladíková Johana Anna 175
00583685 Základní škola Za Nádražím 222 Český Krumlov PSČ: 38101 Kodat Vojtěch 175
00583685 Základní škola Za Nádražím 222 Český Krumlov PSČ: 38101 Kříž Ondřej 175
00583685 Základní škola Za Nádražím 222 Český Krumlov PSČ: 38101 Pokorný Ctibor 175
46070753 ZŠ s rozšíř. vyuč. mat. a přír. předmětů Buzulucká 392 Teplice PSČ: 41503 Jána Jiří 176
46070753 ZŠ s rozšíř. vyuč. mat. a přír. předmětů Buzulucká 392 Teplice PSČ: 41503 Kutsyn Jaroslav 176
46070753 ZŠ s rozšíř. vyuč. mat. a přír. předmětů Buzulucká 392 Teplice PSČ: 41503 Lusková Eliška 176
46070753 ZŠ s rozšíř. vyuč. mat. a přír. předmětů Buzulucká 392 Teplice PSČ: 41503 Tran Adam 176
70930881 Základní škola Lhotská 500 Ostrožská Nová Ves PSČ: 68722 Denkocy Michal 177
70930881 Základní škola Lhotská 500 Ostrožská Nová Ves PSČ: 68722 Hendrychová Elen 177
70930881 Základní škola Lhotská 500 Ostrožská Nová Ves PSČ: 68722 Kotačka Matěj 177
70930881 Základní škola Lhotská 500 Ostrožská Nová Ves PSČ: 68722 Lučný Patrik 177
00558982 Gymnázium Vídeňská 55 Brno PSČ: 63900 Kostruh Jan 178
00558982 Gymnázium Vídeňská 55 Brno PSČ: 63900 Schvarcz Filip 178
00558982 Gymnázium Vídeňská 55 Brno PSČ: 63900 Skalický Adam 178
00558982 Gymnázium Vídeňská 55 Brno PSČ: 63900 Vlach Mojmír 178
00601641 Masarykovo gymnázium Jičínská 528 Příbor PSČ: 74258 Kolářová Michaela 179
00601641 Masarykovo gymnázium Jičínská 528 Příbor PSČ: 74258 Schindlerová Petra 179
00601641 Masarykovo gymnázium Jičínská 528 Příbor PSČ: 74258 Slezáková Viktorie 179
00601641 Masarykovo gymnázium Jičínská 528 Příbor PSČ: 74258 Sosíková Kristýna 179
49872559 Podkrušnohorské gymnázium Čsl. armády 1530 Most PSČ: 43401 Al-naggar Mohamed 180
49872559 Podkrušnohorské gymnázium Čsl. armády 1530 Most PSČ: 43401 Müller Lukáš 180
49872559 Podkrušnohorské gymnázium Čsl. armády 1530 Most PSČ: 43401 Sternthal Ondřej 180
49872559 Podkrušnohorské gymnázium Čsl. armády 1530 Most PSČ: 43401 Tran Ngoc Gia Khoa 180
68334273 Základní škola Dobrá 860 Dobrá PSČ: 73951 Kohutová Kateřina 181
68334273 Základní škola Dobrá 860 Dobrá PSČ: 73951 Prášek Martin 181
68334273 Základní škola Dobrá 860 Dobrá PSČ: 73951 Pryčková Markéta 181
68334273 Základní škola Dobrá 860 Dobrá PSČ: 73951 Svobodová Adéla 181
64125874 Základní škola dr. Milady Horákové Obránců míru 369 Kopřivnice PSČ: 74221 Horatiová Elen 182
64125874 Základní škola dr. Milady Horákové Obránců míru 369 Kopřivnice PSČ: 74221 Janoš Vojta 182
64125874 Základní škola dr. Milady Horákové Obránců míru 369 Kopřivnice PSČ: 74221 Podolský Lukáš 182
64125874 Základní škola dr. Milady Horákové Obránců míru 369 Kopřivnice PSČ: 74221 Vidláková Kristýna 182
60046121 Základní škola Pionýrů 400 Frýdek-Místek PSČ: 73801 Czuček Michael 183
60046121 Základní škola Pionýrů 400 Frýdek-Místek PSČ: 73801 Drahotuský Vojtěch 183
60046121 Základní škola Pionýrů 400 Frýdek-Místek PSČ: 73801 Kolková Adéla 183
60046121 Základní škola Pionýrů 400 Frýdek-Místek PSČ: 73801 Nováková Nicol 183
47274743 Základní škola a Mateřská škola Školní 1544 Děčín PSČ: 40502 Hanuš Dominik 184
47274743 Základní škola a Mateřská škola Školní 1544 Děčín PSČ: 40502 Herodesová Klára 184
47274743 Základní škola a Mateřská škola Školní 1544 Děčín PSČ: 40502 Jelínek Jan 184
47274743 Základní škola a Mateřská škola Školní 1544 Děčín PSČ: 40502 Vilímek Jan 184
00602159 Gymnázium Olgy Havlové Marie Majerové 1691 Ostrava PSČ: 70800 Gřegoř Roman 185
00602159 Gymnázium Olgy Havlové Marie Majerové 1691 Ostrava PSČ: 70800 Klacko Viktor 185
00602159 Gymnázium Olgy Havlové Marie Majerové 1691 Ostrava PSČ: 70800 Sikorová Aneta 185
00602159 Gymnázium Olgy Havlové Marie Majerové 1691 Ostrava PSČ: 70800 Zálešák Jakub 185
60096136 Gymnázium Zlatá stezka 137 Prachatice PSČ: 38301 Novotný Matěj 186
60096136 Gymnázium Zlatá stezka 137 Prachatice PSČ: 38301 Sova Miroslav 186
60096136 Gymnázium Zlatá stezka 137 Prachatice PSČ: 38301 Sztojka Marek 186
60096136 Gymnázium Zlatá stezka 137 Prachatice PSČ: 38301 Zdílna Ondřej 186
60418567 Základní škola Týnská 821 Třebíč PSČ: 67401 Dvořák Vojtěch 187
60418567 Základní škola Týnská 821 Třebíč PSČ: 67401 Procházka Petr 187
60418567 Základní škola Týnská 821 Třebíč PSČ: 67401 Tvarůžek Tomáš 187
60418567 Základní škola Týnská 821 Třebíč PSČ: 67401 Zelený Ondřej 187
00601772 Gymnázium Jana Opletala Opletalova 189 Litovel PSČ: 78401 Fryčák Tadeáš 188
00601772 Gymnázium Jana Opletala Opletalova 189 Litovel PSČ: 78401 Kubáček Jan 188
00601772 Gymnázium Jana Opletala Opletalova 189 Litovel PSČ: 78401 Kučera Jan 188
00601772 Gymnázium Jana Opletala Opletalova 189 Litovel PSČ: 78401 Žampach Petr 188
68430132 Základní škola nám. Míru 128 Nový Bor PSČ: 47301 Bartoš Filip 189
68430132 Základní škola nám. Míru 128 Nový Bor PSČ: 47301 Cmunt Ondřej 189
68430132 Základní škola nám. Míru 128 Nový Bor PSČ: 47301 Kovářová Tereza 189
68430132 Základní škola nám. Míru 128 Nový Bor PSČ: 47301 Slezáková Barbora 189
60818174 Základní škola Sokolská 296 Třeboň PSČ: 37901 Paschetta Alex 190
60818174 Základní škola Sokolská 296 Třeboň PSČ: 37901 Polák Martin 190
60818174 Základní škola Sokolská 296 Třeboň PSČ: 37901 Seichert Metoděj 190
60818174 Základní škola Sokolská 296 Třeboň PSČ: 37901 Školka Jakub 190
61894435 Gymnázium nám. Edvarda Beneše 1573 Kladno PSČ: 27201 Brotzová Emma 191
61894435 Gymnázium nám. Edvarda Beneše 1573 Kladno PSČ: 27201 Hodíková Aneta 191
61894435 Gymnázium nám. Edvarda Beneše 1573 Kladno PSČ: 27201 Kováčová Kristýna 191
61894435 Gymnázium nám. Edvarda Beneše 1573 Kladno PSČ: 27201 Rumlová Eliška 191
46789952 Základní škola Chomutovská 1683 Kadaň PSČ: 43201 Bilcová Martina 192
46789952 Základní škola Chomutovská 1683 Kadaň PSČ: 43201 Damyanova Galiana 192
46789952 Základní škola Chomutovská 1683 Kadaň PSČ: 43201 Fraj Jakub 192
46789952 Základní škola Chomutovská 1683 Kadaň PSČ: 43201 Vršková Lucie 192
70914966 Základní škola a Mateřská škola Kozlovice 186 Kozlovice PSČ: 73947 Pěkníková Vendula 193
70914966 Základní škola a Mateřská škola Kozlovice 186 Kozlovice PSČ: 73947 Škrobalová Nikol 193
70914966 Základní škola a Mateřská škola Kozlovice 186 Kozlovice PSČ: 73947 Špačková Veronika 193
70914966 Základní škola a Mateřská škola Kozlovice 186 Kozlovice PSČ: 73947 Tofel Tomáš 193
47935774 Gymnázium L. Jaroše Palackého 524 Holešov PSČ: 76901 Buchta Tomáš 194
47935774 Gymnázium L. Jaroše Palackého 524 Holešov PSČ: 76901 Hlobil Adam 194
47935774 Gymnázium L. Jaroše Palackého 524 Holešov PSČ: 76901 Pšejová Tereza 194
47935774 Gymnázium L. Jaroše Palackého 524 Holešov PSČ: 76901 Robeš Marek 194
00843351 Masarykovo gymnázium, SZdrŠ a VOŠ zdr. Tyršova 1069 Vsetín PSČ: 75501 Fizek Adam 195
00843351 Masarykovo gymnázium, SZdrŠ a VOŠ zdr. Tyršova 1069 Vsetín PSČ: 75501 Halmazňa David 195
00843351 Masarykovo gymnázium, SZdrŠ a VOŠ zdr. Tyršova 1069 Vsetín PSČ: 75501 Hurtová Klára 195
00843351 Masarykovo gymnázium, SZdrŠ a VOŠ zdr. Tyršova 1069 Vsetín PSČ: 75501 Pospíchal Jiří 195
69978751 Základní škola Rokycanova 258 Sokolov PSČ: 35601 Honzák Michal 196
69978751 Základní škola Rokycanova 258 Sokolov PSČ: 35601 Hošek Vít 196
69978751 Základní škola Rokycanova 258 Sokolov PSČ: 35601 Laštůvková Hana 196
69978751 Základní škola Rokycanova 258 Sokolov PSČ: 35601 Sýkora Ondra 196
60818174 Základní škola Sokolská 296 Třeboň PSČ: 37901 Doňková Alžběta 197
60818174 Základní škola Sokolská 296 Třeboň PSČ: 37901 Herejk Daniel 197
60818174 Základní škola Sokolská 296 Třeboň PSČ: 37901 Klapsiová Eliška 197
60818174 Základní škola Sokolská 296 Třeboň PSČ: 37901 Machová Natálie 197
00072982 Všeobecné a sportovní gymnázium Pivovarská 69 Vimperk PSČ: 38501 Hones Martin 198
00072982 Všeobecné a sportovní gymnázium Pivovarská 69 Vimperk PSČ: 38501 Hovorková Michaela 198
00072982 Všeobecné a sportovní gymnázium Pivovarská 69 Vimperk PSČ: 38501 Pavlásková Anežka 198
00072982 Všeobecné a sportovní gymnázium Pivovarská 69 Vimperk PSČ: 38501 Podskalský Petr 198
00601390 Gymnázium Komenského 713 Třinec PSČ: 73961 Bojková Zuzana 199
00601390 Gymnázium Komenského 713 Třinec PSČ: 73961 Holub Vít 199
00601390 Gymnázium Komenského 713 Třinec PSČ: 73961 Ostruszková Lenka 199
00601390 Gymnázium Komenského 713 Třinec PSČ: 73961 Sutor Jakub Dalibor 199
60061812 Gymnázium Pierra de Coubertina nám. F. Křižíka 860 Tábor PSČ: 39001 Knotek Matěj 200
60061812 Gymnázium Pierra de Coubertina nám. F. Křižíka 860 Tábor PSČ: 39001 Nerudová Adéla 200
60061812 Gymnázium Pierra de Coubertina nám. F. Křižíka 860 Tábor PSČ: 39001 Paštěka Matěj 200
60061812 Gymnázium Pierra de Coubertina nám. F. Křižíka 860 Tábor PSČ: 39001 Stibal Vít 200
44065663 Katolické gymnázium Otmarova 30 Třebíč PSČ: 67401 Hoffmannová Alexandra 201
44065663 Katolické gymnázium Otmarova 30 Třebíč PSČ: 67401 Janíková Magdaléna 201
44065663 Katolické gymnázium Otmarova 30 Třebíč PSČ: 67401 Pačinek Tomáš 201
44065663 Katolické gymnázium Otmarova 30 Třebíč PSČ: 67401 Šerý Jakub 201
61385361 Gymnázium Voděradská 900 Praha 10 PSČ: 10000 Beránek Adam 202
61385361 Gymnázium Voděradská 900 Praha 10 PSČ: 10000 Houžvička Jakub 202
61385361 Gymnázium Voděradská 900 Praha 10 PSČ: 10000 Hucl Adam 202
61385361 Gymnázium Voděradská 900 Praha 10 PSČ: 10000 Kolman Tomáš 202
28695020 Doctrina - ZŠ a MŠ, s.r.o. Na Perštýně 404 Liberec PSČ: 46001 Kadlec František 203
28695020 Doctrina - ZŠ a MŠ, s.r.o. Na Perštýně 404 Liberec PSČ: 46001 Knoblochová Anna 203
28695020 Doctrina - ZŠ a MŠ, s.r.o. Na Perštýně 404 Liberec PSČ: 46001 Melíšek Tomáš 203
28695020 Doctrina - ZŠ a MŠ, s.r.o. Na Perštýně 404 Liberec PSČ: 46001 Vrbica Adam 203
63831406 Základní škola a mateřská škola náměstí Jiřího z Lobkovic 121 Praha 3 PSČ: 13000 Kubát Vojtěch 204
63831406 Základní škola a mateřská škola náměstí Jiřího z Lobkovic 121 Praha 3 PSČ: 13000 Opletalová Irena 204
63831406 Základní škola a mateřská škola náměstí Jiřího z Lobkovic 121 Praha 3 PSČ: 13000 Pilátová Kateřina 204
63831406 Základní škola a mateřská škola náměstí Jiřího z Lobkovic 121 Praha 3 PSČ: 13000 Procházka Jakub 204
46748016 Gymn.F.X.Šaldy, příspěvková organizace Partyzánská 530 Liberec PSČ: 46001 Kracíková Barbora 205
46748016 Gymn.F.X.Šaldy, příspěvková organizace Partyzánská 530 Liberec PSČ: 46001 Smutný Filip 205
46748016 Gymn.F.X.Šaldy, příspěvková organizace Partyzánská 530 Liberec PSČ: 46001 Vajc Petr 205
46748016 Gymn.F.X.Šaldy, příspěvková organizace Partyzánská 530 Liberec PSČ: 46001 Waldhauser Štěpán 205
00851761 Základní škola Šafaříkova 726 Valašské Meziříčí PSČ: 75701 Holiš Alexandr 206
00851761 Základní škola Šafaříkova 726 Valašské Meziříčí PSČ: 75701 Ondrušek Petr 206
00851761 Základní škola Šafaříkova 726 Valašské Meziříčí PSČ: 75701 Stromšík Vojtěch 206
60418435 Gymnázium Třebíč Masarykovo nám. 116 Třebíč PSČ: 67401 Klímová Klára 207
60418435 Gymnázium Třebíč Masarykovo nám. 116 Třebíč PSČ: 67401 Michálek Mikuláš 207
60418435 Gymnázium Třebíč Masarykovo nám. 116 Třebíč PSČ: 67401 Pažourek Ondřej 207
60418435 Gymnázium Třebíč Masarykovo nám. 116 Třebíč PSČ: 67401 Pohořilský Adam 207
70983003 Základní škola Lidická Školní 325 Hrádek nad Nisou PSČ: 46334 Brigantová Natalie Monika 208
70983003 Základní škola Lidická Školní 325 Hrádek nad Nisou PSČ: 46334 Janoušková Karolína 208
70983003 Základní škola Lidická Školní 325 Hrádek nad Nisou PSČ: 46334 Straka Josef František 208
70983003 Základní škola Lidická Školní 325 Hrádek nad Nisou PSČ: 46334 Šulc Vít 208
62331558 Gymnázium J. A. Komenského 328 Havířov PSČ: 73601 Floriánová Marcela 209
62331558 Gymnázium J. A. Komenského 328 Havířov PSČ: 73601 Jícha Tobiáš 209
62331558 Gymnázium J. A. Komenského 328 Havířov PSČ: 73601 Michálková Jasmina 209
62331558 Gymnázium J. A. Komenského 328 Havířov PSČ: 73601 Židková Lucie 209
48513512 Gymnázium Brno-Řečkovice Terezy Novákové 936 Brno PSČ: 62100 Ježková Kristýna 210
48513512 Gymnázium Brno-Řečkovice Terezy Novákové 936 Brno PSČ: 62100 Konečná Eliška 210
48513512 Gymnázium Brno-Řečkovice Terezy Novákové 936 Brno PSČ: 62100 Kratochvílová Johana 210
48513512 Gymnázium Brno-Řečkovice Terezy Novákové 936 Brno PSČ: 62100 Kroupová Michaela 210
49864611 Základní škola Dr. Miroslava Tyrše Mánesova 1526 Česká Lípa PSČ: 47001 Balog Marek 211
49864611 Základní škola Dr. Miroslava Tyrše Mánesova 1526 Česká Lípa PSČ: 47001 Jukl Daniel 211
49864611 Základní škola Dr. Miroslava Tyrše Mánesova 1526 Česká Lípa PSČ: 47001 Krausová Magdalena 211
49864611 Základní škola Dr. Miroslava Tyrše Mánesova 1526 Česká Lípa PSČ: 47001 Rašová Kristýna 211
44555491 Základní škola Elišky Krásnohorské 3084 Ústí nad Labem PSČ: 40011 Morvay Martin 212
44555491 Základní škola Elišky Krásnohorské 3084 Ústí nad Labem PSČ: 40011 Rotal Zdeněk 212
44555491 Základní škola Elišky Krásnohorské 3084 Ústí nad Labem PSČ: 40011 Sieber Adam 212
44555491 Základní škola Elišky Krásnohorské 3084 Ústí nad Labem PSČ: 40011 Slavíčková Barbora 212
64125874 Základní škola dr. Milady Horákové Obránců míru 369 Kopřivnice PSČ: 74221 Matula Michal 213
64125874 Základní škola dr. Milady Horákové Obránců míru 369 Kopřivnice PSČ: 74221 Nguyenová Adéla 213
64125874 Základní škola dr. Milady Horákové Obránců míru 369 Kopřivnice PSČ: 74221 Slabý Patrik 213
64125874 Základní škola dr. Milady Horákové Obránců míru 369 Kopřivnice PSČ: 74221 Václavíková Natálie 213
00842761 Matiční gymnázium Dr. Šmerala 2565 Ostrava PSČ: 72804 Němečková Johanka 214
00842761 Matiční gymnázium Dr. Šmerala 2565 Ostrava PSČ: 72804 Trna Michael 214
00842761 Matiční gymnázium Dr. Šmerala 2565 Ostrava PSČ: 72804 Václavík Ondřej 214
00842761 Matiční gymnázium Dr. Šmerala 2565 Ostrava PSČ: 72804 Václavíková Kateřina 214
61989061 Základní škola Matiční 1082 Ostrava PSČ: 70200 Cedivodová Lucie 215
61989061 Základní škola Matiční 1082 Ostrava PSČ: 70200 Kuncová Viktorie 215
61989061 Základní škola Matiční 1082 Ostrava PSČ: 70200 Ondrůšek Jakub 215
61989061 Základní škola Matiční 1082 Ostrava PSČ: 70200 Zátopková Sára 215
61750972 Gymnázium Jaroslava Vrchlického Národních mučedníků 347 Klatovy PSČ: 33901 Hamplová Jana 216
61750972 Gymnázium Jaroslava Vrchlického Národních mučedníků 347 Klatovy PSČ: 33901 Kučera Kristián 216
61750972 Gymnázium Jaroslava Vrchlického Národních mučedníků 347 Klatovy PSČ: 33901 Mazán Jakub 216
61750972 Gymnázium Jaroslava Vrchlického Národních mučedníků 347 Klatovy PSČ: 33901 Nováček Ondřej 216
75029286 Základní škola a Mateřská škola Veřovice 276 Veřovice PSČ: 74273 Boháč Jindřich 217
75029286 Základní škola a Mateřská škola Veřovice 276 Veřovice PSČ: 74273 Cibulcová Magdaléna 217
75029286 Základní škola a Mateřská škola Veřovice 276 Veřovice PSČ: 74273 Drozd Robin 217
75029286 Základní škola a Mateřská škola Veřovice 276 Veřovice PSČ: 74273 Matúš Kristián 217
75028981 Základní škola a Mateřská škola Slezská 316 Slavkov PSČ: 74757 Jaroš Matěj 218
75028981 Základní škola a Mateřská škola Slezská 316 Slavkov PSČ: 74757 Malíková Adéla 218
75028981 Základní škola a Mateřská škola Slezská 316 Slavkov PSČ: 74757 Rychlý Štěpán 218
75028981 Základní škola a Mateřská škola Slezská 316 Slavkov PSČ: 74757 Rypl Jiří 218
61963691 Základní škola Masarykovo náměstí 192 Vratimov PSČ: 73932 Čuda Bořek 219
61963691 Základní škola Masarykovo náměstí 192 Vratimov PSČ: 73932 Janák Matěj 219
61963691 Základní škola Masarykovo náměstí 192 Vratimov PSČ: 73932 Neumann Filip 219
61963691 Základní škola Masarykovo náměstí 192 Vratimov PSČ: 73932 Španihel Vitoslav 219
49459881 Gymnázium Na Hrádku 20 Tišnov PSČ: 66601 Doležalová Kateřina 220
49459881 Gymnázium Na Hrádku 20 Tišnov PSČ: 66601 Drlíková Anna 220
49459881 Gymnázium Na Hrádku 20 Tišnov PSČ: 66601 Skoumal Vincenc 220
49459881 Gymnázium Na Hrádku 20 Tišnov PSČ: 66601 Täuberová Simona 220
49778099 Masarykovo gymnázium Petákova 2055 Plzeň PSČ: 30100 Mastný Theodor 221
49778099 Masarykovo gymnázium Petákova 2055 Plzeň PSČ: 30100 Perdoková Anna 221
49778099 Masarykovo gymnázium Petákova 2055 Plzeň PSČ: 30100 Plicková Natálie 221
49778099 Masarykovo gymnázium Petákova 2055 Plzeň PSČ: 30100 Polák Martin 221
70914966 Základní škola a Mateřská škola Kozlovice 186 Kozlovice PSČ: 73947 Nečas Roman 222
70914966 Základní škola a Mateřská škola Kozlovice 186 Kozlovice PSČ: 73947 Raganová Barbora 222
70914966 Základní škola a Mateřská škola Kozlovice 186 Kozlovice PSČ: 73947 Toflová Veronika 222
70914966 Základní škola a Mateřská škola Kozlovice 186 Kozlovice PSČ: 73947 Ulčák Tomáš 222
60126621 Gymnázium Havlíčkův Brod Štáflova 2063 Havlíčkův Brod PSČ: 58001 Blažek Michael 223
60126621 Gymnázium Havlíčkův Brod Štáflova 2063 Havlíčkův Brod PSČ: 58001 Šedý Matěj 223
60126621 Gymnázium Havlíčkův Brod Štáflova 2063 Havlíčkův Brod PSČ: 58001 Vacek Jan 223
60126621 Gymnázium Havlíčkův Brod Štáflova 2063 Havlíčkův Brod PSČ: 58001 Vinkler Antonín 223
68334273 Základní škola Dobrá 860 Dobrá PSČ: 73951 Blahuta Jan 224
68334273 Základní škola Dobrá 860 Dobrá PSČ: 73951 Kaloč Filip 224
68334273 Základní škola Dobrá 860 Dobrá PSČ: 73951 Svoboda Tomáš 224
68334273 Základní škola Dobrá 860 Dobrá PSČ: 73951 Tengler Jan 224
00842745 Gymnázium Františka Hajdy 1429 Ostrava PSČ: 70030 Kučerová Stela 225
00842745 Gymnázium Františka Hajdy 1429 Ostrava PSČ: 70030 Pidra Michal 225
00842745 Gymnázium Františka Hajdy 1429 Ostrava PSČ: 70030 Sehnalík Robin 225
00842745 Gymnázium Františka Hajdy 1429 Ostrava PSČ: 70030 Vlková Veronika 225
63608944 Základní škola Kostelní nám. 21 Moravská Třebová PSČ: 57101 Charvátová Eliška 226
63608944 Základní škola Kostelní nám. 21 Moravská Třebová PSČ: 57101 Jáchymová Zuzana 226
63608944 Základní škola Kostelní nám. 21 Moravská Třebová PSČ: 57101 Kalina Jan 226
63608944 Základní škola Kostelní nám. 21 Moravská Třebová PSČ: 57101 Peterka Martin 226
73184357 Základní škola a Mateřská škola Janovice 410 Janovice PSČ: 73911 Flégr Tomáš 227
73184357 Základní škola a Mateřská škola Janovice 410 Janovice PSČ: 73911 Kubica Jakub 227
73184357 Základní škola a Mateřská škola Janovice 410 Janovice PSČ: 73911 Pekárek Matěj 227
73184357 Základní škola a Mateřská škola Janovice 410 Janovice PSČ: 73911 Žižková Lenka 227
60096136 Gymnázium Zlatá stezka 137 Prachatice PSČ: 38301 Beranová Pavla M. 228
60096136 Gymnázium Zlatá stezka 137 Prachatice PSČ: 38301 Fialová Anna 228
60096136 Gymnázium Zlatá stezka 137 Prachatice PSČ: 38301 Nováková Vendula 228
60096136 Gymnázium Zlatá stezka 137 Prachatice PSČ: 38301 Půbalová Klára 228
47813091 Gymnázium Josefa Kainara Dr. Ed. Beneše 586 Hlučín PSČ: 74801 Kalus Štěpán 229
47813091 Gymnázium Josefa Kainara Dr. Ed. Beneše 586 Hlučín PSČ: 74801 Konečný Pavel 229
47813091 Gymnázium Josefa Kainara Dr. Ed. Beneše 586 Hlučín PSČ: 74801 Piskalla Daniel 229
47813091 Gymnázium Josefa Kainara Dr. Ed. Beneše 586 Hlučín PSČ: 74801 Wažik Ondřej 229
48283061 Základní škola Pátova 406 Česká Lípa PSČ: 47001 Janků Petr 230
48283061 Základní škola Pátova 406 Česká Lípa PSČ: 47001 Končel Filip 230
48283061 Základní škola Pátova 406 Česká Lípa PSČ: 47001 Řezníček Oliver 230
48283061 Základní škola Pátova 406 Česká Lípa PSČ: 47001 Žák Václav 230
25209957 Gymnázium Františka Křižíka a ZŠ, s.r.o. Sokolovská 1165 Plzeň PSČ: 32300 Bobysudová Kateřina 231
25209957 Gymnázium Františka Křižíka a ZŠ, s.r.o. Sokolovská 1165 Plzeň PSČ: 32300 Dusík Martin 231
25209957 Gymnázium Františka Křižíka a ZŠ, s.r.o. Sokolovská 1165 Plzeň PSČ: 32300 Lošanová Matylda 231
25209957 Gymnázium Františka Křižíka a ZŠ, s.r.o. Sokolovská 1165 Plzeň PSČ: 32300 Němejcová Viktorie 231
49457888 Základní škola Tyršova 1255 Kuřim PSČ: 66434 Kerdová Eliška 232
49457888 Základní škola Tyršova 1255 Kuřim PSČ: 66434 Matějka Jiří 232
49457888 Základní škola Tyršova 1255 Kuřim PSČ: 66434 Němec David 232
49457888 Základní škola Tyršova 1255 Kuřim PSČ: 66434 Starosta Milan 232
49767208 Gymnázium a střední odborná škola Chodov Komenského 273 Chodov PSČ: 35735 Brož Matěj 233
49767208 Gymnázium a střední odborná škola Chodov Komenského 273 Chodov PSČ: 35735 Hencl Jan 233
49767208 Gymnázium a střední odborná škola Chodov Komenského 273 Chodov PSČ: 35735 Rambousková Barbora 233
49767208 Gymnázium a střední odborná škola Chodov Komenského 273 Chodov PSČ: 35735 Vakeš Tomáš 233
46750461 Základní škola U Lesa Boženy Němcové 539 Nový Bor PSČ: 47301 Daněk Ondřej 234
46750461 Základní škola U Lesa Boženy Němcové 539 Nový Bor PSČ: 47301 Kašubiaková Viktorie 234
46750461 Základní škola U Lesa Boženy Němcové 539 Nový Bor PSČ: 47301 Mahdal Rudolf 234
46750461 Základní škola U Lesa Boženy Němcové 539 Nový Bor PSČ: 47301 Rázl Jan 234
61342645 Gymnázium Mostecká 3000 Chomutov PSČ: 43001 Mrug Antonín 235
61342645 Gymnázium Mostecká 3000 Chomutov PSČ: 43001 Petr Jan 235
61342645 Gymnázium Mostecká 3000 Chomutov PSČ: 43001 Vlček Michal 235
61342645 Gymnázium Mostecká 3000 Chomutov PSČ: 43001 Zahálka Jan Adam 235
63788136 Základní škola U Nových lázní 1102 Teplice PSČ: 41501 Frontz Tomáš 236
63788136 Základní škola U Nových lázní 1102 Teplice PSČ: 41501 Hadraba Jonáš 236
63788136 Základní škola U Nových lázní 1102 Teplice PSČ: 41501 Suchánek Oliver 236
63788136 Základní škola U Nových lázní 1102 Teplice PSČ: 41501 Vu David 236
75006561 Základní škola Skalná Sportovní 260 Skalná PSČ: 35134 Filipová Veronika 237
75006561 Základní škola Skalná Sportovní 260 Skalná PSČ: 35134 Kubíček Jaroslav 237
75006561 Základní škola Skalná Sportovní 260 Skalná PSČ: 35134 Kubíčková Anna Marie 237
75006561 Základní škola Skalná Sportovní 260 Skalná PSČ: 35134 Voborníková Marie 237
65100280 Základní škola Aloisina výšina 642 Liberec PSČ: 46015 Bůlfínek Lukáš 238
65100280 Základní škola Aloisina výšina 642 Liberec PSČ: 46015 Franc Daniel 238
65100280 Základní škola Aloisina výšina 642 Liberec PSČ: 46015 Šlachtovská Sára 238
65100280 Základní škola Aloisina výšina 642 Liberec PSČ: 46015 Urban Alex 238
70947112 Základní škola a Mateřská škola Opletalova 699 Benešov nad Ploučnicí PSČ: 40722 Heinzel Radek 239
70947112 Základní škola a Mateřská škola Opletalova 699 Benešov nad Ploučnicí PSČ: 40722 Martinec Jakub 239
70947112 Základní škola a Mateřská škola Opletalova 699 Benešov nad Ploučnicí PSČ: 40722 Martínek Vít 239
70947112 Základní škola a Mateřská škola Opletalova 699 Benešov nad Ploučnicí PSČ: 40722 Štecherová Adéla 239
65100280 Základní škola Aloisina výšina 642 Liberec PSČ: 46015 Chroustová Tereza 240
65100280 Základní škola Aloisina výšina 642 Liberec PSČ: 46015 Honc Filip 240
65100280 Základní škola Aloisina výšina 642 Liberec PSČ: 46015 Machač Martin 240
65100280 Základní škola Aloisina výšina 642 Liberec PSČ: 46015 Müller David 240
46787593 Základní škola Školní 519 Klášterec nad Ohří PSČ: 43151 Babič Patrik 241
46787593 Základní škola Školní 519 Klášterec nad Ohří PSČ: 43151 Barták Daniel 241
46787593 Základní škola Školní 519 Klášterec nad Ohří PSČ: 43151 Livinková Michaela 241
46787593 Základní škola Školní 519 Klášterec nad Ohří PSČ: 43151 Pěnkava Václav 241
49459881 Gymnázium Na Hrádku 20 Tišnov PSČ: 66601 Burianová Julie 242
49459881 Gymnázium Na Hrádku 20 Tišnov PSČ: 66601 Dvořáková Veronika 242
49459881 Gymnázium Na Hrádku 20 Tišnov PSČ: 66601 Kopečná Nikola 242
49459881 Gymnázium Na Hrádku 20 Tišnov PSČ: 66601 Priknerová Kristina 242
70646015 ZŠ a MŠ Františka Palackého Hodslavice 300 Hodslavice PSČ: 74271 Horák Jan 243
70646015 ZŠ a MŠ Františka Palackého Hodslavice 300 Hodslavice PSČ: 74271 Mičulková Zuzana 243
70646015 ZŠ a MŠ Františka Palackého Hodslavice 300 Hodslavice PSČ: 74271 Novák Lukáš 243
70646015 ZŠ a MŠ Františka Palackého Hodslavice 300 Hodslavice PSČ: 74271 Patková Dominka 243
48133809 ZŠ a MŠ Červený vrch Alžírská 680 Praha 6 PSČ: 16000 Filinger Adam 244
48133809 ZŠ a MŠ Červený vrch Alžírská 680 Praha 6 PSČ: 16000 Martinů Jakub 244
48133809 ZŠ a MŠ Červený vrch Alžírská 680 Praha 6 PSČ: 16000 Podskalský Matěj 244
48133809 ZŠ a MŠ Červený vrch Alžírská 680 Praha 6 PSČ: 16000 Švorc Martin 244
00601403 Gymnázium Nám. T. G. Masaryka 1260 Frýdlant nad Ostravicí PSČ: 73911 Blažek Hynek 245
00601403 Gymnázium Nám. T. G. Masaryka 1260 Frýdlant nad Ostravicí PSČ: 73911 Kožušník Marek 245
00601403 Gymnázium Nám. T. G. Masaryka 1260 Frýdlant nad Ostravicí PSČ: 73911 Paseka Vojtěch 245
00601403 Gymnázium Nám. T. G. Masaryka 1260 Frýdlant nad Ostravicí PSČ: 73911 Vybíral Antonín 245
49558609 Základní škola Tř. 1. máje 357 Hranice PSČ: 75301 Besta Vojtěch 246
49558609 Základní škola Tř. 1. máje 357 Hranice PSČ: 75301 Částečka Michal 246
49558609 Základní škola Tř. 1. máje 357 Hranice PSČ: 75301 Glos Martin 246
49558609 Základní škola Tř. 1. máje 357 Hranice PSČ: 75301 Kraus Josef 246
62156781 Základní škola Sirotkova 371 Brno PSČ: 61600 Gryc Ondřej 247
62156781 Základní škola Sirotkova 371 Brno PSČ: 61600 Kubů Robert 247
62156781 Základní škola Sirotkova 371 Brno PSČ: 61600 Kyjovský Šimon 247
62156781 Základní škola Sirotkova 371 Brno PSČ: 61600 Nevrlý Vojtěch 247
60046121 Základní škola Pionýrů 400 Frýdek-Místek PSČ: 73801 Buchta Jakub 248
60046121 Základní škola Pionýrů 400 Frýdek-Místek PSČ: 73801 Cvik Tomáš 248
60046121 Základní škola Pionýrů 400 Frýdek-Místek PSČ: 73801 Nováková Tereza 248
60046121 Základní škola Pionýrů 400 Frýdek-Místek PSČ: 73801 Skotnicová Eliška 248
61664545 Gymnázium Tylova 271 Vlašim PSČ: 25801 Jarošová Kristýna 249
61664545 Gymnázium Tylova 271 Vlašim PSČ: 25801 Nováková Kristýna 249
61664545 Gymnázium Tylova 271 Vlašim PSČ: 25801 Plšek Ondřej 249
61664545 Gymnázium Tylova 271 Vlašim PSČ: 25801 Vondráček Jiří 249
75026708 Masarykova Základní škola a MŠ Hnojník 120 Hnojník PSČ: 73953 Bičanovský Tomáš 250
75026708 Masarykova Základní škola a MŠ Hnojník 120 Hnojník PSČ: 73953 Gryga Tomáš 250
75026708 Masarykova Základní škola a MŠ Hnojník 120 Hnojník PSČ: 73953 Literáková Natálie 250
75026708 Masarykova Základní škola a MŠ Hnojník 120 Hnojník PSČ: 73953 Paláková Kristýna 250
46708812 Doctrina- Podještědské gymnázium, s.r.o. Sokolovská 328 Liberec PSČ: 46001 Bradáč Daniel 251
46708812 Doctrina- Podještědské gymnázium, s.r.o. Sokolovská 328 Liberec PSČ: 46001 Hejna Hynek 251
46708812 Doctrina- Podještědské gymnázium, s.r.o. Sokolovská 328 Liberec PSČ: 46001 Modrá Veronika 251
46708812 Doctrina- Podještědské gymnázium, s.r.o. Sokolovská 328 Liberec PSČ: 46001 Richterová Adéla 251
72744481 Základní škola a Mateřská škola Skalice u České Lípy 264 Skalice u České Lípy PSČ: 47117 Dvořáková Magdalena 252
72744481 Základní škola a Mateřská škola Skalice u České Lípy 264 Skalice u České Lípy PSČ: 47117 Kunt Martin 252
72744481 Základní škola a Mateřská škola Skalice u České Lípy 264 Skalice u České Lípy PSČ: 47117 Švadlenková Veronika 252
72744481 Základní škola a Mateřská škola Skalice u České Lípy 264 Skalice u České Lípy PSČ: 47117 Votýpka Michal 252
25209957 Gymnázium Františka Křižíka a ZŠ, s.r.o. Sokolovská 1165 Plzeň PSČ: 32300 Březina Alan 253
25209957 Gymnázium Františka Křižíka a ZŠ, s.r.o. Sokolovská 1165 Plzeň PSČ: 32300 Martan Matyáš 253
25209957 Gymnázium Františka Křižíka a ZŠ, s.r.o. Sokolovská 1165 Plzeň PSČ: 32300 Najman Aleš 253
25209957 Gymnázium Františka Křižíka a ZŠ, s.r.o. Sokolovská 1165 Plzeň PSČ: 32300 Vlk David 253
75026708 Masarykova Základní škola a MŠ Hnojník 120 Hnojník PSČ: 73953 Pytlík Vojtěch 254
75026708 Masarykova Základní škola a MŠ Hnojník 120 Hnojník PSČ: 73953 Síbrová Hana 254
75026708 Masarykova Základní škola a MŠ Hnojník 120 Hnojník PSČ: 73953 Staněk Jakub 254
44555491 Základní škola Elišky Krásnohorské 3084 Ústí nad Labem PSČ: 40011 Fedotova Sofya 255
44555491 Základní škola Elišky Krásnohorské 3084 Ústí nad Labem PSČ: 40011 Kadlec Tomáš 255
44555491 Základní škola Elišky Krásnohorské 3084 Ústí nad Labem PSČ: 40011 Stýblo Jan 255
44555491 Základní škola Elišky Krásnohorské 3084 Ústí nad Labem PSČ: 40011 Tremel Marek 255
47443456 Základní škola TGM nám. Svobody 903 Moravské Budějovice PSČ: 67602 Kabelka Vojtěch 256
47443456 Základní škola TGM nám. Svobody 903 Moravské Budějovice PSČ: 67602 Karásková Anežka 256
47443456 Základní škola TGM nám. Svobody 903 Moravské Budějovice PSČ: 67602 Linduška Daniel 256
47443456 Základní škola TGM nám. Svobody 903 Moravské Budějovice PSČ: 67602 Pipalová Eliška 256
47326417 Základní škola Okružní 1235 Most PSČ: 43401 Krausová Mariana 257
47326417 Základní škola Okružní 1235 Most PSČ: 43401 Štosek Matěj 257
47326417 Základní škola Okružní 1235 Most PSČ: 43401 Svitáková Michaela 257
47326417 Základní škola Okružní 1235 Most PSČ: 43401 Ta Tú Anh 257
68157860 Základní škola 1. máje 1700 Frýdek-Místek PSČ: 73801 Fusek Ondřej 258
68157860 Základní škola 1. máje 1700 Frýdek-Místek PSČ: 73801 Jurásková Tereza 258
68157860 Základní škola 1. máje 1700 Frýdek-Místek PSČ: 73801 Kresaňová Helena 258
68157860 Základní škola 1. máje 1700 Frýdek-Místek PSČ: 73801 Otáhal Ondřej 258
70942927 Základní škola a Mateřská škola Libouchec 157 Libouchec PSČ: 40335 Kocek Petr 259
70942927 Základní škola a Mateřská škola Libouchec 157 Libouchec PSČ: 40335 Krupičková Anna 259
70942927 Základní škola a Mateřská škola Libouchec 157 Libouchec PSČ: 40335 Pilnajová Leona 259
70942927 Základní škola a Mateřská škola Libouchec 157 Libouchec PSČ: 40335 Pokorná Kateřina 259
47274603 Gymnázium Komenského 1130 Rumburk PSČ: 40801 Havlová Katka 260
47274603 Gymnázium Komenského 1130 Rumburk PSČ: 40801 Horáková Anna 260
47274603 Gymnázium Komenského 1130 Rumburk PSČ: 40801 Poštová Amálie 260
47274603 Gymnázium Komenského 1130 Rumburk PSČ: 40801 Skálová Kateřina 260
47813300 Základní škola T. G. Masaryka Riegrova 1385 Opava PSČ: 74601 Fialová Martina 261
47813300 Základní škola T. G. Masaryka Riegrova 1385 Opava PSČ: 74601 Krátká Marie 261
47813300 Základní škola T. G. Masaryka Riegrova 1385 Opava PSČ: 74601 Pustková Monika 261
47813300 Základní škola T. G. Masaryka Riegrova 1385 Opava PSČ: 74601 Wajdová Alžběta 261
47922206 Gymnázium Jiřího Wolkera Kollárova 2602 Prostějov PSČ: 79601 Grulich Jan 262
47922206 Gymnázium Jiřího Wolkera Kollárova 2602 Prostějov PSČ: 79601 Holubek Jakub 262
47922206 Gymnázium Jiřího Wolkera Kollárova 2602 Prostějov PSČ: 79601 Král Jiří 262
47922206 Gymnázium Jiřího Wolkera Kollárova 2602 Prostějov PSČ: 79601 Musilová Alexandra 262
65993276 Základní škola Švehlova 2900 Praha 10 PSČ: 10600 Hanáková Tereza 263
65993276 Základní škola Švehlova 2900 Praha 10 PSČ: 10600 Kahún Daniel 263
65993276 Základní škola Švehlova 2900 Praha 10 PSČ: 10600 Novotný Tomáš 263
65993276 Základní škola Švehlova 2900 Praha 10 PSČ: 10600 Rákos Josef 263
70933219 Základní škola Fabian 1215 Velké Bílovice PSČ: 69102 Janstová Markéta 264
70933219 Základní škola Fabian 1215 Velké Bílovice PSČ: 69102 Šebesta Michal 264
70933219 Základní škola Fabian 1215 Velké Bílovice PSČ: 69102 Svoboda Petr 264
70933219 Základní škola Fabian 1215 Velké Bílovice PSČ: 69102 Svobodová Alena 264
61963691 Základní škola Masarykovo náměstí 192 Vratimov PSČ: 73932 Galetková Tereza 265
61963691 Základní škola Masarykovo náměstí 192 Vratimov PSČ: 73932 Kochová Vendula 265
61963691 Základní škola Masarykovo náměstí 192 Vratimov PSČ: 73932 Šindler Matěj 265
61963691 Základní škola Masarykovo náměstí 192 Vratimov PSČ: 73932 Vehovská Marie 265
47935774 Gymnázium L. Jaroše Palackého 524 Holešov PSČ: 76901 Omastová Alena 266
47935774 Gymnázium L. Jaroše Palackého 524 Holešov PSČ: 76901 Pumprla Tomáš 266
47935774 Gymnázium L. Jaroše Palackého 524 Holešov PSČ: 76901 Vaculíková Alena 266
47935774 Gymnázium L. Jaroše Palackého 524 Holešov PSČ: 76901 Večeřa Radek 266
61515477 Gymnázium a Střední průmyslová škola Masarykova 909 Duchcov PSČ: 41901 Černá Claudia 267
61515477 Gymnázium a Střední průmyslová škola Masarykova 909 Duchcov PSČ: 41901 Hozáková Anežka 267
61515477 Gymnázium a Střední průmyslová škola Masarykova 909 Duchcov PSČ: 41901 Kloudová Eva 267
61515477 Gymnázium a Střední průmyslová škola Masarykova 909 Duchcov PSČ: 41901 Ottis Jan 267
63831406 Základní škola a mateřská škola náměstí Jiřího z Lobkovic 121 Praha 3 PSČ: 13000 Brabec Michael 268
63831406 Základní škola a mateřská škola náměstí Jiřího z Lobkovic 121 Praha 3 PSČ: 13000 Kumbera František 268
63831406 Základní škola a mateřská škola náměstí Jiřího z Lobkovic 121 Praha 3 PSČ: 13000 Pohl Marek 268
63831406 Základní škola a mateřská škola náměstí Jiřího z Lobkovic 121 Praha 3 PSČ: 13000 Pukish Oleksei 268
00602159 Gymnázium Olgy Havlové Marie Majerové 1691 Ostrava PSČ: 70800 Cmielová Anna 269
00602159 Gymnázium Olgy Havlové Marie Majerové 1691 Ostrava PSČ: 70800 Jakubec Lukáš 269
00602159 Gymnázium Olgy Havlové Marie Majerové 1691 Ostrava PSČ: 70800 Lakota Ondřej 269
00602159 Gymnázium Olgy Havlové Marie Majerové 1691 Ostrava PSČ: 70800 Plaček Roman 269
61750972 Gymnázium Jaroslava Vrchlického Národních mučedníků 347 Klatovy PSČ: 33901 Jiříčková Vladimíra 270
61750972 Gymnázium Jaroslava Vrchlického Národních mučedníků 347 Klatovy PSČ: 33901 Skálová Michaela 270
61750972 Gymnázium Jaroslava Vrchlického Národních mučedníků 347 Klatovy PSČ: 33901 Soukup Jan James 270
47326417 Základní škola Okružní 1235 Most PSČ: 43401 Hlava Jakub 271
47326417 Základní škola Okružní 1235 Most PSČ: 43401 Kafka Pavel 271
47326417 Základní škola Okružní 1235 Most PSČ: 43401 Solnář Milan 271
47326417 Základní škola Okružní 1235 Most PSČ: 43401 Šrotíř Pavel 271
72744481 Základní škola a Mateřská škola Skalice u České Lípy 264 Skalice u České Lípy PSČ: 47117 Machač David 272
72744481 Základní škola a Mateřská škola Skalice u České Lípy 264 Skalice u České Lípy PSČ: 47117 Nováková Karolina 272
72744481 Základní škola a Mateřská škola Skalice u České Lípy 264 Skalice u České Lípy PSČ: 47117 Smrčková Lucie 272
72744481 Základní škola a Mateřská škola Skalice u České Lípy 264 Skalice u České Lípy PSČ: 47117 Trnková Barbora 272
72743891 Základní škola, příspěvková organizace Na Stráni 879 Děčín PSČ: 40502 Andrová Anna 273
72743891 Základní škola, příspěvková organizace Na Stráni 879 Děčín PSČ: 40502 Doležalová Kristýna 273
72743891 Základní škola, příspěvková organizace Na Stráni 879 Děčín PSČ: 40502 Minden Maxmilián 273
72743891 Základní škola, příspěvková organizace Na Stráni 879 Děčín PSČ: 40502 Šípal Štěpán 273
46789952 Základní škola Chomutovská 1683 Kadaň PSČ: 43201 Armstarková Zuzana 274
46789952 Základní škola Chomutovská 1683 Kadaň PSČ: 43201 Černý Marek 274
46789952 Základní škola Chomutovská 1683 Kadaň PSČ: 43201 Šimůnková Ema 274
46789952 Základní škola Chomutovská 1683 Kadaň PSČ: 43201 Xinchi Jiang 274
71295003 Základní škola Bratří Čapků 279 Příbram PSČ: 26101 Havlíčková Zuzana 275
71295003 Základní škola Bratří Čapků 279 Příbram PSČ: 26101 Mrvík Tadeáš 275
71295003 Základní škola Bratří Čapků 279 Příbram PSČ: 26101 Prendká Klaudie 275
71295003 Základní škola Bratří Čapků 279 Příbram PSČ: 26101 Simonides Petr 275
60801701 Základní škola a mateřská škola Nýdek 293 Nýdek PSČ: 73995 Cieslarová Tereza 276
60801701 Základní škola a mateřská škola Nýdek 293 Nýdek PSČ: 73995 Hojdyszová Donna 276
60801701 Základní škola a mateřská škola Nýdek 293 Nýdek PSČ: 73995 Kuligová Ivona 276
60801701 Základní škola a mateřská škola Nýdek 293 Nýdek PSČ: 73995 Stryczková Jana 276
70983003 Základní škola Lidická Školní 325 Hrádek nad Nisou PSČ: 46334 Adamová Andrea 277
70983003 Základní škola Lidická Školní 325 Hrádek nad Nisou PSČ: 46334 Boštický Petr 277
70983003 Základní škola Lidická Školní 325 Hrádek nad Nisou PSČ: 46334 Keller Jakub 277
70983003 Základní škola Lidická Školní 325 Hrádek nad Nisou PSČ: 46334 Postlová Klára 277
47274743 Základní škola a Mateřská škola Školní 1544 Děčín PSČ: 40502 Beutler David 278
47274743 Základní škola a Mateřská škola Školní 1544 Děčín PSČ: 40502 Jetel Matyáš 278
47274743 Základní škola a Mateřská škola Školní 1544 Děčín PSČ: 40502 Oubrechtová Alice 278
47274743 Základní škola a Mateřská škola Školní 1544 Děčín PSČ: 40502 Prokeš Šimon 278
72744774 Základní škola a Mateřská škola Markvartice 197 Markvartice PSČ: 40742 Gombašan Vojtěch 279
72744774 Základní škola a Mateřská škola Markvartice 197 Markvartice PSČ: 40742 Lein Dominik 279
72744774 Základní škola a Mateřská škola Markvartice 197 Markvartice PSČ: 40742 Levá Františka 279
72744774 Základní škola a Mateřská škola Markvartice 197 Markvartice PSČ: 40742 Svádová Andrea 279
70880077 Základní škola Antonína Sochora Teplická 793 Duchcov PSČ: 41901 Hampl Jakub 280
70880077 Základní škola Antonína Sochora Teplická 793 Duchcov PSČ: 41901 Hanžl Vojtěch 280
70880077 Základní škola Antonína Sochora Teplická 793 Duchcov PSČ: 41901 Olšavský Jakub 280
70880077 Základní škola Antonína Sochora Teplická 793 Duchcov PSČ: 41901 Šimral Michal 280
44555423 Gymnázium Jateční 243 Ústí nad Labem PSČ: 40001 Hozáková Anežka 281
44555423 Gymnázium Jateční 243 Ústí nad Labem PSČ: 40001 Kokšalová Mariana 281
44555423 Gymnázium Jateční 243 Ústí nad Labem PSČ: 40001 Linhartová Natália 281
44555423 Gymnázium Jateční 243 Ústí nad Labem PSČ: 40001 Zamfirescu Kritýna 281
61664545 Gymnázium Tylova 271 Vlašim PSČ: 25801 Bezkorovayny Ivan 282
61664545 Gymnázium Tylova 271 Vlašim PSČ: 25801 Janda Šimon 282
61664545 Gymnázium Tylova 271 Vlašim PSČ: 25801 Poustka Jan 282
61664545 Gymnázium Tylova 271 Vlašim PSČ: 25801 Šramotová Kateřina 282
70234019 Fakultní základní škola Tererovo nám. 919 Olomouc PSČ: 77900 Jurtíková Jarmila 283
70234019 Fakultní základní škola Tererovo nám. 919 Olomouc PSČ: 77900 Tichý Michal 283
70234019 Fakultní základní škola Tererovo nám. 919 Olomouc PSČ: 77900 Tichý David 283
70234019 Fakultní základní škola Tererovo nám. 919 Olomouc PSČ: 77900 Zatloukal Karel 283
70947112 Základní škola a Mateřská škola Opletalova 699 Benešov nad Ploučnicí PSČ: 40722 Brousilová Barbora 284
70947112 Základní škola a Mateřská škola Opletalova 699 Benešov nad Ploučnicí PSČ: 40722 Scháněl Jakub 284
70947112 Základní škola a Mateřská škola Opletalova 699 Benešov nad Ploučnicí PSČ: 40722 Štěpánková Klára 284
70947112 Základní škola a Mateřská škola Opletalova 699 Benešov nad Ploučnicí PSČ: 40722 Werner Matěj 284
70234019 Fakultní základní škola Tererovo nám. 919 Olomouc PSČ: 77900 Frumarová Adéla 285
70234019 Fakultní základní škola Tererovo nám. 919 Olomouc PSČ: 77900 Palatka Pavel 285
70234019 Fakultní základní škola Tererovo nám. 919 Olomouc PSČ: 77900 Pudelová Vendula 285
70234019 Fakultní základní škola Tererovo nám. 919 Olomouc PSČ: 77900 Žáčková Adéla 285
61515477 Gymnázium a Střední průmyslová škola Masarykova 909 Duchcov PSČ: 41901 Eliška Heinrichová 286
61515477 Gymnázium a Střední průmyslová škola Masarykova 909 Duchcov PSČ: 41901 Hub Kryštof 286
61515477 Gymnázium a Střední průmyslová škola Masarykova 909 Duchcov PSČ: 41901 Michaela Hönigová 286
61515477 Gymnázium a Střední průmyslová škola Masarykova 909 Duchcov PSČ: 41901 Šimánek David 286
75028948 Základní škola Čeladná 551 Čeladná PSČ: 73912 Charbulák Lukáš 287
75028948 Základní škola Čeladná 551 Čeladná PSČ: 73912 Dohnalová Kamila 287
75028948 Základní škola Čeladná 551 Čeladná PSČ: 73912 Koloničný Jiří 287
75028948 Základní škola Čeladná 551 Čeladná PSČ: 73912 Kulovaný Petr 287
49457888 Základní škola Tyršova 1255 Kuřim PSČ: 66434 Kuklínková Šárka 288
49457888 Základní škola Tyršova 1255 Kuřim PSČ: 66434 Kuželová Hana 288
49457888 Základní škola Tyršova 1255 Kuřim PSČ: 66434 Šnyrch Aziz 288
49457888 Základní škola Tyršova 1255 Kuřim PSČ: 66434 Váša Vojtěch 288
65607759 Základní škola Kpt. Jaroše 130 Proboštov PSČ: 41712 Bakanyi Radek 289
65607759 Základní škola Kpt. Jaroše 130 Proboštov PSČ: 41712 Čonka Vojtěch 289
65607759 Základní škola Kpt. Jaroše 130 Proboštov PSČ: 41712 Liner Vojtěch 289
65607759 Základní škola Kpt. Jaroše 130 Proboštov PSČ: 41712 Markov Jakub 289
00583685 Základní škola Za Nádražím 222 Český Krumlov PSČ: 38101 Rosina Vojtěch 290
00583685 Základní škola Za Nádražím 222 Český Krumlov PSČ: 38101 Šimečková Tina 290
00583685 Základní škola Za Nádražím 222 Český Krumlov PSČ: 38101 Šober Ondřej 290
00583685 Základní škola Za Nádražím 222 Český Krumlov PSČ: 38101 Zvonař Lubomír 290
72743891 Základní škola, příspěvková organizace Na Stráni 879 Děčín PSČ: 40502 Ješetová Adéla 291
72743891 Základní škola, příspěvková organizace Na Stráni 879 Děčín PSČ: 40502 Kučerová Natálie 291
72743891 Základní škola, příspěvková organizace Na Stráni 879 Děčín PSČ: 40502 Vytlačilová Karolína 291
72743891 Základní škola, příspěvková organizace Na Stráni 879 Děčín PSČ: 40502 Žáková Adéla 291
46271139 Základní škola a mateřská škola Bohdalice 1 Bohdalice-Pavlovice PSČ: 68341 Brošek Rostislav 292
46271139 Základní škola a mateřská škola Bohdalice 1 Bohdalice-Pavlovice PSČ: 68341 Dvořáček Mirek 292
46271139 Základní škola a mateřská škola Bohdalice 1 Bohdalice-Pavlovice PSČ: 68341 Řehořek Adam 292
46271139 Základní škola a mateřská škola Bohdalice 1 Bohdalice-Pavlovice PSČ: 68341 Skalka Vojtěch 292
68157860 Základní škola 1. máje 1700 Frýdek-Místek PSČ: 73801 Břenek Martin 293
68157860 Základní škola 1. máje 1700 Frýdek-Místek PSČ: 73801 Palochová Tereza 293
68157860 Základní škola 1. máje 1700 Frýdek-Místek PSČ: 73801 Polochová Ema 293
68157860 Základní škola 1. máje 1700 Frýdek-Místek PSČ: 73801 Šašma Lukáš 293
70880077 Základní škola Antonína Sochora Teplická 793 Duchcov PSČ: 41901 Kratochvílová Andrea 294
70880077 Základní škola Antonína Sochora Teplická 793 Duchcov PSČ: 41901 Philippová Nicola 294
70880077 Základní škola Antonína Sochora Teplická 793 Duchcov PSČ: 41901 Špeciánová Kateřina 294
70880077 Základní škola Antonína Sochora Teplická 793 Duchcov PSČ: 41901 Zauperová Pavla 294
70933219 Základní škola Fabian 1215 Velké Bílovice PSČ: 69102 Hromek Matěj 295
70933219 Základní škola Fabian 1215 Velké Bílovice PSČ: 69102 Spěváková Veronika 295
70933219 Základní škola Fabian 1215 Velké Bílovice PSČ: 69102 Šťavík Vojtěch 295
70933219 Základní škola Fabian 1215 Velké Bílovice PSČ: 69102 Sýkora Adam 295
46787593 Základní škola Školní 519 Klášterec nad Ohří PSČ: 43151 Černý Karel 296
46787593 Základní škola Školní 519 Klášterec nad Ohří PSČ: 43151 Kowalczyk Mateusz 296
46787593 Základní škola Školní 519 Klášterec nad Ohří PSČ: 43151 Podaný Kryštof 296
46787593 Základní škola Školní 519 Klášterec nad Ohří PSČ: 43151 Šroubková Vanesa 296
28695020 Doctrina - ZŠ a MŠ, s.r.o. Na Perštýně 404 Liberec PSČ: 46001 Havelka Marek 297
28695020 Doctrina - ZŠ a MŠ, s.r.o. Na Perštýně 404 Liberec PSČ: 46001 Kniha Petr 297
28695020 Doctrina - ZŠ a MŠ, s.r.o. Na Perštýně 404 Liberec PSČ: 46001 Kubíčková Lenka 297
28695020 Doctrina - ZŠ a MŠ, s.r.o. Na Perštýně 404 Liberec PSČ: 46001 Neuwirthová Natálie 297
70942927 Základní škola a Mateřská škola Libouchec 157 Libouchec PSČ: 40335 Čížek Josef 298
70942927 Základní škola a Mateřská škola Libouchec 157 Libouchec PSČ: 40335 Haganová Sandra 298
70942927 Základní škola a Mateřská škola Libouchec 157 Libouchec PSČ: 40335 Jedličková Natálie 298
70942927 Základní škola a Mateřská škola Libouchec 157 Libouchec PSČ: 40335 Šiller Jakub 298
46271139 Základní škola a mateřská škola Bohdalice 1 Bohdalice-Pavlovice PSČ: 68341 Břoušek Michal 299
46271139 Základní škola a mateřská škola Bohdalice 1 Bohdalice-Pavlovice PSČ: 68341 Celá Tereza 299
46271139 Základní škola a mateřská škola Bohdalice 1 Bohdalice-Pavlovice PSČ: 68341 Hanák Tomáš 299
46271139 Základní škola a mateřská škola Bohdalice 1 Bohdalice-Pavlovice PSČ: 68341 Kopřiva Tomáš 299
70933219 Základní škola Fabian 1215 Velké Bílovice PSČ: 69102 Foukalová Denisa 300
70933219 Základní škola Fabian 1215 Velké Bílovice PSČ: 69102 Kopřivová Markéta 300
70933219 Základní škola Fabian 1215 Velké Bílovice PSČ: 69102 Šupolík Radovan 300
70933219 Základní škola Fabian 1215 Velké Bílovice PSČ: 69102 Trčka Tomáš 300
73184357 Základní škola a Mateřská škola Janovice 410 Janovice PSČ: 73911 Chovancová Tereza 301
73184357 Základní škola a Mateřská škola Janovice 410 Janovice PSČ: 73911 Húdek Filip 301
73184357 Základní škola a Mateřská škola Janovice 410 Janovice PSČ: 73911 Špok Jan 301
60801701 Základní škola a mateřská škola Nýdek 293 Nýdek PSČ: 73995 Hudzieczek Tomáš 302
60801701 Základní škola a mateřská škola Nýdek 293 Nýdek PSČ: 73995 Khabibullin Vita 302
60801701 Základní škola a mateřská škola Nýdek 293 Nýdek PSČ: 73995 Matýsek Daniel 302
60801701 Základní škola a mateřská škola Nýdek 293 Nýdek PSČ: 73995 Pietroszová Gabriela 302
70983003 Základní škola Lidická Školní 325 Hrádek nad Nisou PSČ: 46334 Hartmanová Vanesa 303
70983003 Základní škola Lidická Školní 325 Hrádek nad Nisou PSČ: 46334 Hečko Jakub 303
70983003 Základní škola Lidická Školní 325 Hrádek nad Nisou PSČ: 46334 Lupačová Markéta 303
70983003 Základní škola Lidická Školní 325 Hrádek nad Nisou PSČ: 46334 Mišotová Rebeka 303
70983003 Základní škola Lidická Školní 325 Hrádek nad Nisou PSČ: 46334 Doležal Tomáš 304
70983003 Základní škola Lidická Školní 325 Hrádek nad Nisou PSČ: 46334 Halala Matěj 304
70983003 Základní škola Lidická Školní 325 Hrádek nad Nisou PSČ: 46334 Jirkal Jakub 304
70983003 Základní škola Lidická Školní 325 Hrádek nad Nisou PSČ: 46334 Matouš Maxim 304