Tabulka výsledků:

Matematická soutěž Náboj - karegorie SŠ Senioři - ústřední kolo

IČO školy Název školy Příjmení žáka Jméno žáka Pořadí Poznámka
47813113 Mendelovo gymnázium Komenského 397 Opava PSČ: 74601 Beinhauer David 1
47813113 Mendelovo gymnázium Komenského 397 Opava PSČ: 74601 Chwistek Karel 1
47813113 Mendelovo gymnázium Komenského 397 Opava PSČ: 74601 Domes Jakub 1
47813113 Mendelovo gymnázium Komenského 397 Opava PSČ: 74601 Kopfová Lenka 1
47813113 Mendelovo gymnázium Komenského 397 Opava PSČ: 74601 Král Josef 1
49625446 Gymnázium Nad Alejí 1952 Praha 6 PSČ: 16200 Frk Lukáš 2
49625446 Gymnázium Nad Alejí 1952 Praha 6 PSČ: 16200 Heller Jiří 2
49625446 Gymnázium Nad Alejí 1952 Praha 6 PSČ: 16200 Kalousková Marie 2
49625446 Gymnázium Nad Alejí 1952 Praha 6 PSČ: 16200 Klement David 2
49625446 Gymnázium Nad Alejí 1952 Praha 6 PSČ: 16200 Malačka Milan 2
62540041 Gymnázium dr. A. Hrdličky Komenského 147 Humpolec PSČ: 39601 Doležálek Matěj 3
62540041 Gymnázium dr. A. Hrdličky Komenského 147 Humpolec PSČ: 39601 Drahozal Adam 3
62540041 Gymnázium dr. A. Hrdličky Komenského 147 Humpolec PSČ: 39601 Hložek Jan 3
62540041 Gymnázium dr. A. Hrdličky Komenského 147 Humpolec PSČ: 39601 Mátl Jakub 3
25058843 Mensa gymnázium, o.p.s. Španielova 1111 Praha 6 PSČ: 16300 Dedek Petr 4
25058843 Mensa gymnázium, o.p.s. Španielova 1111 Praha 6 PSČ: 16300 Holub Marek 4
25058843 Mensa gymnázium, o.p.s. Španielova 1111 Praha 6 PSČ: 16300 Olšák Radek 4
25058843 Mensa gymnázium, o.p.s. Španielova 1111 Praha 6 PSČ: 16300 Rezner Daniel 4
25058843 Mensa gymnázium, o.p.s. Španielova 1111 Praha 6 PSČ: 16300 Veselý Jan 4
00473634 SOŠ a SOU nám. Edvarda Beneše 2353 Kladno PSČ: 27201 Brukner Filip 5
00473634 SOŠ a SOU nám. Edvarda Beneše 2353 Kladno PSČ: 27201 Kripner Matěj 5
00473634 SOŠ a SOU nám. Edvarda Beneše 2353 Kladno PSČ: 27201 Najmanová Kateřina 5
00473634 SOŠ a SOU nám. Edvarda Beneše 2353 Kladno PSČ: 27201 Svoboda Vojtěch 5
00473634 SOŠ a SOU nám. Edvarda Beneše 2353 Kladno PSČ: 27201 Vítek Karel 5
60884703 Gymnázium Fr. M. Pelcla Hrdinů odboje 36 Rychnov nad Kněžnou PSČ: 51601 Jireš Michal 6
60884703 Gymnázium Fr. M. Pelcla Hrdinů odboje 36 Rychnov nad Kněžnou PSČ: 51601 Kukla Jiří 6
60884703 Gymnázium Fr. M. Pelcla Hrdinů odboje 36 Rychnov nad Kněžnou PSČ: 51601 Netík Vojtěch 6
60884703 Gymnázium Fr. M. Pelcla Hrdinů odboje 36 Rychnov nad Kněžnou PSČ: 51601 Rajnštajn Jakub 6
60884703 Gymnázium Fr. M. Pelcla Hrdinů odboje 36 Rychnov nad Kněžnou PSČ: 51601 Vaník Jan 6
63831562 Gymnázium Špitálská 700 Praha 9 PSČ: 19000 Borák Daniel 7
63831562 Gymnázium Špitálská 700 Praha 9 PSČ: 19000 Kulich Adam 7
63831562 Gymnázium Špitálská 700 Praha 9 PSČ: 19000 Mandík Jan 7
63831562 Gymnázium Špitálská 700 Praha 9 PSČ: 19000 Trojanová Anežka 7
63831562 Gymnázium Špitálská 700 Praha 9 PSČ: 19000 Unzeitig Dan 7
49778145 Gymnázium Mikulášské náměstí 808 Plzeň PSČ: 32600 Hladil Josef 8
49778145 Gymnázium Mikulášské náměstí 808 Plzeň PSČ: 32600 Hubata Martin 8
49778145 Gymnázium Mikulášské náměstí 808 Plzeň PSČ: 32600 Kočandrle Erik 8
49778145 Gymnázium Mikulášské náměstí 808 Plzeň PSČ: 32600 Komora Ondřej 8
49778145 Gymnázium Mikulášské náměstí 808 Plzeň PSČ: 32600 Nováček Vojtěch 8
00842737 Gymnázium Volgogradská 2632 Ostrava PSČ: 70030 Barč Matěj 9
00842737 Gymnázium Volgogradská 2632 Ostrava PSČ: 70030 Kozelský Ondřej 9
00842737 Gymnázium Volgogradská 2632 Ostrava PSČ: 70030 Kubíček Davd 9
00842737 Gymnázium Volgogradská 2632 Ostrava PSČ: 70030 Kunčarová Lucie 9
00842737 Gymnázium Volgogradská 2632 Ostrava PSČ: 70030 Legerský Zdeněk 9
46748016 Gymn.F.X.Šaldy, příspěvková organizace Partyzánská 530 Liberec PSČ: 46001 Čáp Dominik 10
46748016 Gymn.F.X.Šaldy, příspěvková organizace Partyzánská 530 Liberec PSČ: 46001 Hořák Jaroslav 10
46748016 Gymn.F.X.Šaldy, příspěvková organizace Partyzánská 530 Liberec PSČ: 46001 Opočenská Daniela 10
46748016 Gymn.F.X.Šaldy, příspěvková organizace Partyzánská 530 Liberec PSČ: 46001 Sokol Petr 10
46748016 Gymn.F.X.Šaldy, příspěvková organizace Partyzánská 530 Liberec PSČ: 46001 Strašlipka Jakub 10
60076101 Gymnázium Jírovcova 1788 České Budějovice PSČ: 37001 Baron Jan 11
60076101 Gymnázium Jírovcova 1788 České Budějovice PSČ: 37001 Havelka Jonáš 11
60076101 Gymnázium Jírovcova 1788 České Budějovice PSČ: 37001 Kovárnová Anna 11
60076101 Gymnázium Jírovcova 1788 České Budějovice PSČ: 37001 Scheinpflug Jaroslav 11
60076101 Gymnázium Jírovcova 1788 České Budějovice PSČ: 37001 Vondrášek Matouš 11
63831562 Gymnázium Špitálská 700 Praha 9 PSČ: 19000 Kulhavá Klára 12
63831562 Gymnázium Špitálská 700 Praha 9 PSČ: 19000 Likina Alexandra 12
63831562 Gymnázium Špitálská 700 Praha 9 PSČ: 19000 Piroutek Jan 12
63831562 Gymnázium Špitálská 700 Praha 9 PSČ: 19000 Vomelová Lucie 12
63831562 Gymnázium Špitálská 700 Praha 9 PSČ: 19000 Žák Vojtěch 12
00601667 Gymnázium M. Koperníka 17. listopadu 526 Bílovec PSČ: 74301 Dresler Max 13
00601667 Gymnázium M. Koperníka 17. listopadu 526 Bílovec PSČ: 74301 Jozek Ondřej 13
00601667 Gymnázium M. Koperníka 17. listopadu 526 Bílovec PSČ: 74301 Křižák Tomáš 13
00601667 Gymnázium M. Koperníka 17. listopadu 526 Bílovec PSČ: 74301 Michna Jakub 13
00601667 Gymnázium M. Koperníka 17. listopadu 526 Bílovec PSČ: 74301 Svatošová Michaela 13
25698117 PORG - gymnázium a základní škola,o.p.s. Lindnerova 517 Praha 8 PSČ: 18000 Čurda Jakub 14
25698117 PORG - gymnázium a základní škola,o.p.s. Lindnerova 517 Praha 8 PSČ: 18000 Gaďurek Vít 14
25698117 PORG - gymnázium a základní škola,o.p.s. Lindnerova 517 Praha 8 PSČ: 18000 Hutař Šimon 14
25698117 PORG - gymnázium a základní škola,o.p.s. Lindnerova 517 Praha 8 PSČ: 18000 Khartskhaev Petr 14
25698117 PORG - gymnázium a základní škola,o.p.s. Lindnerova 517 Praha 8 PSČ: 18000 Šára Vojtěch 14
60444916 Gymnázium Písnická 760 Praha 4 PSČ: 14200 Holeček Miroslav 15
60444916 Gymnázium Písnická 760 Praha 4 PSČ: 14200 Hubal Martin 15
60444916 Gymnázium Písnická 760 Praha 4 PSČ: 14200 Málek Lukáš 15
60444916 Gymnázium Písnická 760 Praha 4 PSČ: 14200 Štafl Štěpán 15
60444916 Gymnázium Písnická 760 Praha 4 PSČ: 14200 Zvára Šimon 15
00559032 Gymnázium třída Kpt. Jaroše 1829 Brno PSČ: 65870 Krejsa Richard 16
00559032 Gymnázium třída Kpt. Jaroše 1829 Brno PSČ: 65870 Materna Viktor 16
00559032 Gymnázium třída Kpt. Jaroše 1829 Brno PSČ: 65870 Turland Vojtěch 16
00559032 Gymnázium třída Kpt. Jaroše 1829 Brno PSČ: 65870 Zamazal Kryštof 16
00559032 Gymnázium třída Kpt. Jaroše 1829 Brno PSČ: 65870 Zvoníček Václav 16
44555512 Gymnázium a SOŠ dr. Václava Šmejkala Stavbařů 2857 Ústí nad Labem PSČ: 40011 Do Hung 17
44555512 Gymnázium a SOŠ dr. Václava Šmejkala Stavbařů 2857 Ústí nad Labem PSČ: 40011 Himmel Jan 17
44555512 Gymnázium a SOŠ dr. Václava Šmejkala Stavbařů 2857 Ústí nad Labem PSČ: 40011 Hoang Ngoc Hung 17
44555512 Gymnázium a SOŠ dr. Václava Šmejkala Stavbařů 2857 Ústí nad Labem PSČ: 40011 Vostřel Zdeněk 17
44555512 Gymnázium a SOŠ dr. Václava Šmejkala Stavbařů 2857 Ústí nad Labem PSČ: 40011 Zahradník Petr 17
61387061 Gymnázium Litoměřická 726 Praha 9 PSČ: 19000 František Tomiška 18
61387061 Gymnázium Litoměřická 726 Praha 9 PSČ: 19000 Jan Benda 18
61387061 Gymnázium Litoměřická 726 Praha 9 PSČ: 19000 Josef Smutný 18
61387061 Gymnázium Litoměřická 726 Praha 9 PSČ: 19000 Michal Chudoba 18
61387061 Gymnázium Litoměřická 726 Praha 9 PSČ: 19000 Milan Kocáb 18
00335487 Gymnázium Na Vítězné pláni 1160 Praha 4 PSČ: 14000 Hamala Ondřej 19
00335487 Gymnázium Na Vítězné pláni 1160 Praha 4 PSČ: 14000 Majkus Dominik 19
00335487 Gymnázium Na Vítězné pláni 1160 Praha 4 PSČ: 14000 Michal Vojtěch 19
00335487 Gymnázium Na Vítězné pláni 1160 Praha 4 PSČ: 14000 Mojšová Alina 19
00335487 Gymnázium Na Vítězné pláni 1160 Praha 4 PSČ: 14000 Zelinka Josef 19
60371684 Gymnázium Velehradská třída 218 Uherské Hradiště PSČ: 68601 Blaha Jiří 20
60371684 Gymnázium Velehradská třída 218 Uherské Hradiště PSČ: 68601 Nekarda Jan 20
60371684 Gymnázium Velehradská třída 218 Uherské Hradiště PSČ: 68601 Otradovcová Zuzana 20
60371684 Gymnázium Velehradská třída 218 Uherské Hradiště PSČ: 68601 Šabata Jan 20
60371684 Gymnázium Velehradská třída 218 Uherské Hradiště PSČ: 68601 Zejda Albert 20
61388246 Gymnázium Jana Keplera Parléřova 118 Praha 6 PSČ: 16900 Horský Jakub 21
61388246 Gymnázium Jana Keplera Parléřova 118 Praha 6 PSČ: 16900 Javůrek Emil 21
61388246 Gymnázium Jana Keplera Parléřova 118 Praha 6 PSČ: 16900 Mazourek Bedřich 21
61388246 Gymnázium Jana Keplera Parléřova 118 Praha 6 PSČ: 16900 Tkaczyszyn Ondřej 21
00335487 Gymnázium Na Vítězné pláni 1160 Praha 4 PSČ: 14000 Grundfest David 22
00335487 Gymnázium Na Vítězné pláni 1160 Praha 4 PSČ: 14000 Hořký Vladimír 22
00335487 Gymnázium Na Vítězné pláni 1160 Praha 4 PSČ: 14000 Přerovská Julie 22
00335487 Gymnázium Na Vítězné pláni 1160 Praha 4 PSČ: 14000 Šedivý Daniel 22
00335487 Gymnázium Na Vítězné pláni 1160 Praha 4 PSČ: 14000 Straka Michal 22
60446234 Gymnázium Jaroslava Heyrovského Mezi Školami 2475 Praha 5 PSČ: 15800 Catay Susan 23
60446234 Gymnázium Jaroslava Heyrovského Mezi Školami 2475 Praha 5 PSČ: 15800 Horský David 23
60446234 Gymnázium Jaroslava Heyrovského Mezi Školami 2475 Praha 5 PSČ: 15800 Lego Richard 23
60446234 Gymnázium Jaroslava Heyrovského Mezi Školami 2475 Praha 5 PSČ: 15800 Tran Dinh Phú 23
60446234 Gymnázium Jaroslava Heyrovského Mezi Školami 2475 Praha 5 PSČ: 15800 Urban Vladimír 23
00335533 Gymnázium Elišky Krásnohorské Ohradní 111 Praha 4 PSČ: 14000 David Čeněk 24
00335533 Gymnázium Elišky Krásnohorské Ohradní 111 Praha 4 PSČ: 14000 Gara Jan 24
00335533 Gymnázium Elišky Krásnohorské Ohradní 111 Praha 4 PSČ: 14000 Jelínek Michal 24
00335533 Gymnázium Elišky Krásnohorské Ohradní 111 Praha 4 PSČ: 14000 Koscelanská Natálie Klaudie 24
00335533 Gymnázium Elišky Krásnohorské Ohradní 111 Praha 4 PSČ: 14000 Mašek Tomáš 24
00583839 Gymnázium Chvalšinská 112 Český Krumlov PSČ: 38101 Hrubeš Jan 25
00583839 Gymnázium Chvalšinská 112 Český Krumlov PSČ: 38101 Hrubeš Petr 25
00583839 Gymnázium Chvalšinská 112 Český Krumlov PSČ: 38101 Kučerová Karolína 25
00583839 Gymnázium Chvalšinská 112 Český Krumlov PSČ: 38101 Mráz Martin 25
00583839 Gymnázium Chvalšinská 112 Český Krumlov PSČ: 38101 Talíř Marek 25
00842966 Gymnázium Jakuba Škody Komenského 800 Přerov PSČ: 75002 Horčička Vít 26
00842966 Gymnázium Jakuba Škody Komenského 800 Přerov PSČ: 75002 Pallová Jana 26
00842966 Gymnázium Jakuba Škody Komenského 800 Přerov PSČ: 75002 Zapadlo Štěpán 26
00842966 Gymnázium Jakuba Škody Komenského 800 Přerov PSČ: 75002 Zdráhal Jakub 26
00842966 Gymnázium Jakuba Škody Komenského 800 Přerov PSČ: 75002 Zemánek Adam 26
60075775 Gymnázium Česká 142 České Budějovice PSČ: 37001 Černá Kateřina 27
60075775 Gymnázium Česká 142 České Budějovice PSČ: 37001 Černý Dominik 27
60075775 Gymnázium Česká 142 České Budějovice PSČ: 37001 Dočekal Martin 27
60075775 Gymnázium Česká 142 České Budějovice PSČ: 37001 Jakš Pavel 27
60075775 Gymnázium Česká 142 České Budějovice PSČ: 37001 Karbusová Nikola 27
00559032 Gymnázium třída Kpt. Jaroše 1829 Brno PSČ: 65870 Minařík Josef 28
00559032 Gymnázium třída Kpt. Jaroše 1829 Brno PSČ: 65870 Pezlar Zdeněk 28
61385701 Gymnázium Christiana Dopplera Zborovská 621 Praha 5 PSČ: 15000 Cezner Lukáš 29
61385701 Gymnázium Christiana Dopplera Zborovská 621 Praha 5 PSČ: 15000 Hřebec Jan 29
61385701 Gymnázium Christiana Dopplera Zborovská 621 Praha 5 PSČ: 15000 Otruba Marek 29
61385701 Gymnázium Christiana Dopplera Zborovská 621 Praha 5 PSČ: 15000 Penkov Plamenov Deyvid 29
61385701 Gymnázium Christiana Dopplera Zborovská 621 Praha 5 PSČ: 15000 Vítková Eliška 29
70845417 První české gymnázium v Karlových Varech Národní 445 Karlovy Vary PSČ: 36001 Prokešová Nora 30
70845417 První české gymnázium v Karlových Varech Národní 445 Karlovy Vary PSČ: 36001 Sadílková Johanka 30
70845417 První české gymnázium v Karlových Varech Národní 445 Karlovy Vary PSČ: 36001 Šimek Jan 30
70845417 První české gymnázium v Karlových Varech Národní 445 Karlovy Vary PSČ: 36001 Vylitová Gabriela 30
70845417 První české gymnázium v Karlových Varech Národní 445 Karlovy Vary PSČ: 36001 Wohlrab Ondřej 30
61515451 Gymnázium, příspěvková organizace Čs. dobrovolců 530 Teplice PSČ: 41501 Hasala Matěj 31
61515451 Gymnázium, příspěvková organizace Čs. dobrovolců 530 Teplice PSČ: 41501 Krinerová Sára 31
61515451 Gymnázium, příspěvková organizace Čs. dobrovolců 530 Teplice PSČ: 41501 Mašek Martin 31
61515451 Gymnázium, příspěvková organizace Čs. dobrovolců 530 Teplice PSČ: 41501 Panešová Kateřina 31
61515451 Gymnázium, příspěvková organizace Čs. dobrovolců 530 Teplice PSČ: 41501 Podlucký Jan 31
62690043 Gymnázium Boženy Němcové Pospíšilova 324 Hradec Králové PSČ: 50003 Charvátová Kateřina 32
62690043 Gymnázium Boženy Němcové Pospíšilova 324 Hradec Králové PSČ: 50003 Kinská Tereza 32
62690043 Gymnázium Boženy Němcové Pospíšilova 324 Hradec Králové PSČ: 50003 Kratochvílová Kristýna 32
62690043 Gymnázium Boženy Němcové Pospíšilova 324 Hradec Králové PSČ: 50003 Kroupa Matyáš 32
62690043 Gymnázium Boženy Němcové Pospíšilova 324 Hradec Králové PSČ: 50003 Nováková Helena 32
60162961 Křesťanské gymnázium Kozinova 1000 Praha 10 PSČ: 10200 Beňa Antonín 33
60162961 Křesťanské gymnázium Kozinova 1000 Praha 10 PSČ: 10200 Čapla František 33
60162961 Křesťanské gymnázium Kozinova 1000 Praha 10 PSČ: 10200 Jungmann Kryštof 33
60162961 Křesťanské gymnázium Kozinova 1000 Praha 10 PSČ: 10200 Kašpar Jakub 33
60162961 Křesťanské gymnázium Kozinova 1000 Praha 10 PSČ: 10200 Slezák Jan 33
00559504 Gymnázium a Jazyková škola s právem SJZ nám. T. G. Masaryka 2734 Zlín PSČ: 76001 Bednařík Kryštof 34
00559504 Gymnázium a Jazyková škola s právem SJZ nám. T. G. Masaryka 2734 Zlín PSČ: 76001 Kamenářová Kristýna 34
00559504 Gymnázium a Jazyková škola s právem SJZ nám. T. G. Masaryka 2734 Zlín PSČ: 76001 Kundratová Lucie 34
00559504 Gymnázium a Jazyková škola s právem SJZ nám. T. G. Masaryka 2734 Zlín PSČ: 76001 Lapčíková Markéta 34
00559504 Gymnázium a Jazyková škola s právem SJZ nám. T. G. Masaryka 2734 Zlín PSČ: 76001 Malušek Václav 34
00601411 Gymnázium Petra Bezruče Československé armády 517 Frýdek-Místek PSČ: 73801 Berezjuk Rostislav 35
00601411 Gymnázium Petra Bezruče Československé armády 517 Frýdek-Místek PSČ: 73801 Diasová Gabriela 35
00601411 Gymnázium Petra Bezruče Československé armády 517 Frýdek-Místek PSČ: 73801 Fišer Daniel 35
00601411 Gymnázium Petra Bezruče Československé armády 517 Frýdek-Místek PSČ: 73801 Lisník Petr 35
00601411 Gymnázium Petra Bezruče Československé armády 517 Frýdek-Místek PSČ: 73801 Pindur Daniel 35
62237004 Gymnázium, příspěvková organizace Žitavská 2969 Česká Lípa PSČ: 47006 Bínová Andrea 36
62237004 Gymnázium, příspěvková organizace Žitavská 2969 Česká Lípa PSČ: 47006 Kaiser Petr 36
62237004 Gymnázium, příspěvková organizace Žitavská 2969 Česká Lípa PSČ: 47006 Kučerová Anna 36
62237004 Gymnázium, příspěvková organizace Žitavská 2969 Česká Lípa PSČ: 47006 Němec Adam 36
62237004 Gymnázium, příspěvková organizace Žitavská 2969 Česká Lípa PSČ: 47006 Povolná Eliška 36
60418435 Gymnázium Třebíč Masarykovo nám. 116 Třebíč PSČ: 67401 Bártík Tomáš 37
60418435 Gymnázium Třebíč Masarykovo nám. 116 Třebíč PSČ: 67401 Jelínek Václav 37
60418435 Gymnázium Třebíč Masarykovo nám. 116 Třebíč PSČ: 67401 Scheubrein Petr 37
60418435 Gymnázium Třebíč Masarykovo nám. 116 Třebíč PSČ: 67401 Svoboda Jakub 37
60418435 Gymnázium Třebíč Masarykovo nám. 116 Třebíč PSČ: 67401 Zemanová Silvie 37
60460784 Gymnázium Hlivická 400 Praha 8 PSČ: 18100 Krtouš Michal 38
60460784 Gymnázium Hlivická 400 Praha 8 PSČ: 18100 Majsner Marek 38
60460784 Gymnázium Hlivická 400 Praha 8 PSČ: 18100 Měšťan Ondřej 38
60460784 Gymnázium Hlivická 400 Praha 8 PSČ: 18100 Sehnalová Karolína 38
60460784 Gymnázium Hlivická 400 Praha 8 PSČ: 18100 Seidl Vladislav 38
60126621 Gymnázium Havlíčkův Brod Štáflova 2063 Havlíčkův Brod PSČ: 58001 Doležal Jakub 39
60126621 Gymnázium Havlíčkův Brod Štáflova 2063 Havlíčkův Brod PSČ: 58001 kotlas Filip 39
60126621 Gymnázium Havlíčkův Brod Štáflova 2063 Havlíčkův Brod PSČ: 58001 Kutlvašr Josef 39
60126621 Gymnázium Havlíčkův Brod Štáflova 2063 Havlíčkův Brod PSČ: 58001 Růžek Tomáš 39
60126621 Gymnázium Havlíčkův Brod Štáflova 2063 Havlíčkův Brod PSČ: 58001 Zelenka Adam 39
48513512 Gymnázium Brno-Řečkovice Terezy Novákové 936 Brno PSČ: 62100 Havlásek Martin 40
48513512 Gymnázium Brno-Řečkovice Terezy Novákové 936 Brno PSČ: 62100 Kabourek Patr 40
48513512 Gymnázium Brno-Řečkovice Terezy Novákové 936 Brno PSČ: 62100 Kramář Dalibor 40
48513512 Gymnázium Brno-Řečkovice Terezy Novákové 936 Brno PSČ: 62100 Neradílek Adam 40
48513512 Gymnázium Brno-Řečkovice Terezy Novákové 936 Brno PSČ: 62100 Šťastný Jakub 40
25698117 PORG - gymnázium a základní škola,o.p.s. Lindnerova 517 Praha 8 PSČ: 18000 Burdová Aneta 41
25698117 PORG - gymnázium a základní škola,o.p.s. Lindnerova 517 Praha 8 PSČ: 18000 Kodlová Dominika 41
25698117 PORG - gymnázium a základní škola,o.p.s. Lindnerova 517 Praha 8 PSČ: 18000 Mikeštíková Anna 41
25698117 PORG - gymnázium a základní škola,o.p.s. Lindnerova 517 Praha 8 PSČ: 18000 Moravec Matouš 41
25698117 PORG - gymnázium a základní škola,o.p.s. Lindnerova 517 Praha 8 PSČ: 18000 Solecká Sofie 41
61632210 Gymnázium Bohumila Hrabala Komenského 779 Nymburk PSČ: 28802 Hora Lukáš 42
61632210 Gymnázium Bohumila Hrabala Komenského 779 Nymburk PSČ: 28802 Horvátová Lenka 42
61632210 Gymnázium Bohumila Hrabala Komenského 779 Nymburk PSČ: 28802 Novotný Václav 42
61632210 Gymnázium Bohumila Hrabala Komenského 779 Nymburk PSČ: 28802 Techlovský Ondřej 42
61632210 Gymnázium Bohumila Hrabala Komenského 779 Nymburk PSČ: 28802 Tomschik Michal 42
61385298 Gymnázium Nad Kavalírkou 100 Praha 5 PSČ: 15000 Barabašev Daniil 43
61385298 Gymnázium Nad Kavalírkou 100 Praha 5 PSČ: 15000 Chabičovská Dita 43
61385298 Gymnázium Nad Kavalírkou 100 Praha 5 PSČ: 15000 Malý Kryštof 43
61385298 Gymnázium Nad Kavalírkou 100 Praha 5 PSČ: 15000 Pasichnyk Viktorija 43
61385298 Gymnázium Nad Kavalírkou 100 Praha 5 PSČ: 15000 Spilka Štěpán 43
00601799 Gymnázium Tomkova 314 Olomouc PSČ: 77900 Besta Vratislav 44
00601799 Gymnázium Tomkova 314 Olomouc PSČ: 77900 Loun Jiří 44
00601799 Gymnázium Tomkova 314 Olomouc PSČ: 77900 Pavlišová Tereza Sofie 44
00601799 Gymnázium Tomkova 314 Olomouc PSČ: 77900 Pippal Tomáš 44
00601799 Gymnázium Tomkova 314 Olomouc PSČ: 77900 Turek Tomáš 44
00559105 Gymnázium Lesní čtvrť III 1364 Zlín PSČ: 76001 Grätzer Martin 45
00559105 Gymnázium Lesní čtvrť III 1364 Zlín PSČ: 76001 Halaštová Barbora 45
00559105 Gymnázium Lesní čtvrť III 1364 Zlín PSČ: 76001 Hronek Martin 45
00559105 Gymnázium Lesní čtvrť III 1364 Zlín PSČ: 76001 Opršal Jakub 45
00559105 Gymnázium Lesní čtvrť III 1364 Zlín PSČ: 76001 Pompa Tomáš 45
00601659 Gymnázium a SPŠ elektro. a informatiky Křižíkova 1258 Frenštát pod Radhoštěm PSČ: 74401 Kociánová Kristýna 46
00601659 Gymnázium a SPŠ elektro. a informatiky Křižíkova 1258 Frenštát pod Radhoštěm PSČ: 74401 Šíbl Evžen 46
00601659 Gymnázium a SPŠ elektro. a informatiky Křižíkova 1258 Frenštát pod Radhoštěm PSČ: 74401 Šmahlík Václav 46
00601659 Gymnázium a SPŠ elektro. a informatiky Křižíkova 1258 Frenštát pod Radhoštěm PSČ: 74401 Trinkewitz Ondřej 46
00601659 Gymnázium a SPŠ elektro. a informatiky Křižíkova 1258 Frenštát pod Radhoštěm PSČ: 74401 Vojkůvka Jan 46
48623687 Jiráskovo gymnázium Řezníčkova 451 Náchod PSČ: 54701 Pikman Jan 47
48623687 Jiráskovo gymnázium Řezníčkova 451 Náchod PSČ: 54701 Pitřinec Jakub 47
48623687 Jiráskovo gymnázium Řezníčkova 451 Náchod PSČ: 54701 Říha Miroslav 47
48623687 Jiráskovo gymnázium Řezníčkova 451 Náchod PSČ: 54701 Sichrovský Benjamin 47
48623687 Jiráskovo gymnázium Řezníčkova 451 Náchod PSČ: 54701 Vít Ondřej 47
62534408 Gymnázium Školní 995 Trhové Sviny PSČ: 37401 Jesenič Martin 48
62534408 Gymnázium Školní 995 Trhové Sviny PSČ: 37401 Kunzová Pavla 48
62534408 Gymnázium Školní 995 Trhové Sviny PSČ: 37401 Tlapa Petr 48
62534408 Gymnázium Školní 995 Trhové Sviny PSČ: 37401 Troup Josef 48
62534408 Gymnázium Školní 995 Trhové Sviny PSČ: 37401 Vašíček David 48
00335479 Gymnázium Budějovická 680 Praha 4 PSČ: 14000 Janebová Barbora 49
00335479 Gymnázium Budějovická 680 Praha 4 PSČ: 14000 Laryea Oliver 49
00335479 Gymnázium Budějovická 680 Praha 4 PSČ: 14000 Medová Anna 49
00335479 Gymnázium Budějovická 680 Praha 4 PSČ: 14000 Meteláková Zuzana 49
00335479 Gymnázium Budějovická 680 Praha 4 PSČ: 14000 Mrázek Matěj 49
00601781 Slovanské gymnázium Jiřího z Poděbrad 936 Olomouc PSČ: 77900 Kaletová Anna-Marie 50
00601781 Slovanské gymnázium Jiřího z Poděbrad 936 Olomouc PSČ: 77900 Mackovík Martin 50
00601781 Slovanské gymnázium Jiřího z Poděbrad 936 Olomouc PSČ: 77900 Rudolfová Natálie 50
00601781 Slovanské gymnázium Jiřího z Poděbrad 936 Olomouc PSČ: 77900 Sklenář Tomáš 50
00601781 Slovanské gymnázium Jiřího z Poděbrad 936 Olomouc PSČ: 77900 Špunarová Kateřina 50
44555423 Gymnázium Jateční 243 Ústí nad Labem PSČ: 40001 Hálová Eliška 51
44555423 Gymnázium Jateční 243 Ústí nad Labem PSČ: 40001 Heide Marek 51
44555423 Gymnázium Jateční 243 Ústí nad Labem PSČ: 40001 Hercík Jakub 51
44555423 Gymnázium Jateční 243 Ústí nad Labem PSČ: 40001 Koudelka Jan 51
44555423 Gymnázium Jateční 243 Ústí nad Labem PSČ: 40001 Prachařová Kristýna 51
61388866 SPŠ sdělovací techniky Panská 856 Praha 1 PSČ: 11000 Babuška Martin 52
61388866 SPŠ sdělovací techniky Panská 856 Praha 1 PSČ: 11000 Cerha Adam 52
61388866 SPŠ sdělovací techniky Panská 856 Praha 1 PSČ: 11000 Jansa Michal 52
61388866 SPŠ sdělovací techniky Panská 856 Praha 1 PSČ: 11000 Kříž Ondřej 52
61388866 SPŠ sdělovací techniky Panská 856 Praha 1 PSČ: 11000 Žižka Petr 52
62331639 Gymnázium Josefa Božka Frýdecká 689 Český Těšín PSČ: 73701 Fedor David 53
62331639 Gymnázium Josefa Božka Frýdecká 689 Český Těšín PSČ: 73701 Fedor Filip 53
62331639 Gymnázium Josefa Božka Frýdecká 689 Český Těšín PSČ: 73701 Mokroszová Dominika 53
62331639 Gymnázium Josefa Božka Frýdecká 689 Český Těšín PSČ: 73701 Prokopová Kristýna 53
62331639 Gymnázium Josefa Božka Frýdecká 689 Český Těšín PSČ: 73701 Wrzecionko Ondřej 53
47813113 Mendelovo gymnázium Komenského 397 Opava PSČ: 74601 Boček Ondřej 54
47813113 Mendelovo gymnázium Komenského 397 Opava PSČ: 74601 Černý Alexandr 54
47813113 Mendelovo gymnázium Komenského 397 Opava PSČ: 74601 Matuška Rostislav 54
47813113 Mendelovo gymnázium Komenského 397 Opava PSČ: 74601 Řehulková Veronika 54
47813113 Mendelovo gymnázium Komenského 397 Opava PSČ: 74601 Synek Samuel 54
46773754 Gymnázium Havlíčkova 175 Roudnice nad Labem PSČ: 41301 Cap Kamil 55
46773754 Gymnázium Havlíčkova 175 Roudnice nad Labem PSČ: 41301 Hartmann Richard 55
46773754 Gymnázium Havlíčkova 175 Roudnice nad Labem PSČ: 41301 Pilař Daniel 55
46773754 Gymnázium Havlíčkova 175 Roudnice nad Labem PSČ: 41301 Vlček Petr 55
46773754 Gymnázium Havlíčkova 175 Roudnice nad Labem PSČ: 41301 Záhorec František 55
61342645 Gymnázium Mostecká 3000 Chomutov PSČ: 43001 Fryš Filip 56
61342645 Gymnázium Mostecká 3000 Chomutov PSČ: 43001 Kašková Petra 56
61342645 Gymnázium Mostecká 3000 Chomutov PSČ: 43001 Krouparová Andrea 56
61342645 Gymnázium Mostecká 3000 Chomutov PSČ: 43001 Melzer Aleš 56
61342645 Gymnázium Mostecká 3000 Chomutov PSČ: 43001 Radová Karolína 56
00842761 Matiční gymnázium Dr. Šmerala 2565 Ostrava PSČ: 72804 Džubera Michal 57
00842761 Matiční gymnázium Dr. Šmerala 2565 Ostrava PSČ: 72804 Janků Adéla 57
00842761 Matiční gymnázium Dr. Šmerala 2565 Ostrava PSČ: 72804 Pařízková Kateřina 57
00842761 Matiční gymnázium Dr. Šmerala 2565 Ostrava PSČ: 72804 Rafčíková Julie 57
00842761 Matiční gymnázium Dr. Šmerala 2565 Ostrava PSČ: 72804 Vykoupil Vojtěch 57
00559270 Gy a SOŠ zdravotnická a ekonomická Komenského 16 Vyškov PSČ: 68201 Bartík Luboš 58
00559270 Gy a SOŠ zdravotnická a ekonomická Komenského 16 Vyškov PSČ: 68201 Drábek Vojtěch 58
00559270 Gy a SOŠ zdravotnická a ekonomická Komenského 16 Vyškov PSČ: 68201 Kinc Pavel 58
00559270 Gy a SOŠ zdravotnická a ekonomická Komenského 16 Vyškov PSČ: 68201 Kramář Jan 58
00559270 Gy a SOŠ zdravotnická a ekonomická Komenského 16 Vyškov PSČ: 68201 Zmrzlý Jan 58
00601331 Gymnázium a SOŠ Sokolovská 466 Rýmařov PSČ: 79501 Karapetyan Ruben 59
00601331 Gymnázium a SOŠ Sokolovská 466 Rýmařov PSČ: 79501 Krejčí Tereza 59
00601331 Gymnázium a SOŠ Sokolovská 466 Rýmařov PSČ: 79501 Štěpán Adam 59
00601331 Gymnázium a SOŠ Sokolovská 466 Rýmařov PSČ: 79501 Vala Tomáš 59
00601331 Gymnázium a SOŠ Sokolovská 466 Rýmařov PSČ: 79501 Veigl Lukáš 59
00842745 Gymnázium Františka Hajdy 1429 Ostrava PSČ: 70030 Mazurek Vít 60
00842745 Gymnázium Františka Hajdy 1429 Ostrava PSČ: 70030 Nečesaný Tomáš 60
00842745 Gymnázium Františka Hajdy 1429 Ostrava PSČ: 70030 Nikelová Pavla 60
00842745 Gymnázium Františka Hajdy 1429 Ostrava PSČ: 70030 Pastrňák Robin 60
00842745 Gymnázium Františka Hajdy 1429 Ostrava PSČ: 70030 Vjačka Ondřej 60
60869020 Gymnázium Komenského 89 Písek PSČ: 39701 Hronek Lukáš 61
60869020 Gymnázium Komenského 89 Písek PSČ: 39701 Hubač David 61
60869020 Gymnázium Komenského 89 Písek PSČ: 39701 Král David 61
60869020 Gymnázium Komenského 89 Písek PSČ: 39701 Kupec Michal 61
60869020 Gymnázium Komenského 89 Písek PSČ: 39701 Veličková Kateřina 61
49366629 Gymnázium Opatov Konstantinova 1500 Praha 4 PSČ: 14900 Baudyšová Anita 62
49366629 Gymnázium Opatov Konstantinova 1500 Praha 4 PSČ: 14900 Brož Bohumil 62
49366629 Gymnázium Opatov Konstantinova 1500 Praha 4 PSČ: 14900 Cibulka Vojtěch 62
49366629 Gymnázium Opatov Konstantinova 1500 Praha 4 PSČ: 14900 Dotzauer Tomáš 62
49366629 Gymnázium Opatov Konstantinova 1500 Praha 4 PSČ: 14900 Kosař František 62
49518925 Dvořákovo gymnázium a SOŠ ekonomická Dvořákovo nám. 800 Kralupy nad Vltavou PSČ: 27801 Maříková Michaela 63
49518925 Dvořákovo gymnázium a SOŠ ekonomická Dvořákovo nám. 800 Kralupy nad Vltavou PSČ: 27801 Míchalová Šárka 63
49518925 Dvořákovo gymnázium a SOŠ ekonomická Dvořákovo nám. 800 Kralupy nad Vltavou PSČ: 27801 Ondráčková Natálie 63
49518925 Dvořákovo gymnázium a SOŠ ekonomická Dvořákovo nám. 800 Kralupy nad Vltavou PSČ: 27801 Petržílka Ondřej 63
49518925 Dvořákovo gymnázium a SOŠ ekonomická Dvořákovo nám. 800 Kralupy nad Vltavou PSČ: 27801 Richter Matyáš 63
48160989 Gymnázium Dašická 1083 Pardubice PSČ: 53003 Filip Petr 64
48160989 Gymnázium Dašická 1083 Pardubice PSČ: 53003 Formánek Matěj 64
48160989 Gymnázium Dašická 1083 Pardubice PSČ: 53003 Král Petr 64
48160989 Gymnázium Dašická 1083 Pardubice PSČ: 53003 Nejezchleb Lukáš 64
48160989 Gymnázium Dašická 1083 Pardubice PSČ: 53003 Prokop Matěj 64
00843369 Gymnázium Františka Palackého Husova 146 Valašské Meziříčí PSČ: 75701 Curylová Soňa 65
00843369 Gymnázium Františka Palackého Husova 146 Valašské Meziříčí PSČ: 75701 Kurtin Tomáš 65
00843369 Gymnázium Františka Palackého Husova 146 Valašské Meziříčí PSČ: 75701 Petřeková Adéla 65
00843369 Gymnázium Františka Palackého Husova 146 Valašské Meziříčí PSČ: 75701 Tvrdá Anna 65
00843369 Gymnázium Františka Palackého Husova 146 Valašské Meziříčí PSČ: 75701 Vozák Martin 65
00601390 Gymnázium Komenského 713 Třinec PSČ: 73961 Dinh Martin 66
00601390 Gymnázium Komenského 713 Třinec PSČ: 73961 Lasota Jakub 66
00601390 Gymnázium Komenského 713 Třinec PSČ: 73961 Martynek Daniel 66
00601390 Gymnázium Komenského 713 Třinec PSČ: 73961 Novotný Martin 66
00601390 Gymnázium Komenského 713 Třinec PSČ: 73961 Sikora Jakub 66
00559008 Gymnázium Matyáše Lercha Žižkova 980 Brno PSČ: 61600 Bednář Jan 67
00559008 Gymnázium Matyáše Lercha Žižkova 980 Brno PSČ: 61600 Dvořák Adam 67
00559008 Gymnázium Matyáše Lercha Žižkova 980 Brno PSČ: 61600 Hilscher Ondřej 67
00559008 Gymnázium Matyáše Lercha Žižkova 980 Brno PSČ: 61600 Pluháček Jan 67
00559008 Gymnázium Matyáše Lercha Žižkova 980 Brno PSČ: 61600 Uldrijan Ondřej 67
48342912 Gymnázium J.Š.Baara Pivovarská 323 Domažlice PSČ: 34401 Anderle Tim 68
48342912 Gymnázium J.Š.Baara Pivovarská 323 Domažlice PSČ: 34401 Bartoš Frank 68
48342912 Gymnázium J.Š.Baara Pivovarská 323 Domažlice PSČ: 34401 Chval Jakub 68
48342912 Gymnázium J.Š.Baara Pivovarská 323 Domažlice PSČ: 34401 Svoboda Jan 68
48342912 Gymnázium J.Š.Baara Pivovarská 323 Domažlice PSČ: 34401 Svoboda Václav 68
61385379 Gymnázium Přípotoční 1337 Praha 10 PSČ: 10100 Čermák Jan 69
61385379 Gymnázium Přípotoční 1337 Praha 10 PSČ: 10100 Filla Adam 69
61385379 Gymnázium Přípotoční 1337 Praha 10 PSČ: 10100 Jandová Anna 69
61385379 Gymnázium Přípotoční 1337 Praha 10 PSČ: 10100 Pilař Přemysl 69
61385379 Gymnázium Přípotoční 1337 Praha 10 PSČ: 10100 Rychlík Jakub 69
60061812 Gymnázium Pierra de Coubertina nám. F. Křižíka 860 Tábor PSČ: 39001 Barták Martin 70
60061812 Gymnázium Pierra de Coubertina nám. F. Křižíka 860 Tábor PSČ: 39001 Mašková Pavla 70
60061812 Gymnázium Pierra de Coubertina nám. F. Křižíka 860 Tábor PSČ: 39001 Rybín Jan 70
60061812 Gymnázium Pierra de Coubertina nám. F. Křižíka 860 Tábor PSČ: 39001 Svobodová Anna 70
60061812 Gymnázium Pierra de Coubertina nám. F. Křižíka 860 Tábor PSČ: 39001 Vondruška Jan 70
47723394 Gymnázium a obchodní akademie Mar. Lázně Ruská 355 Mariánské Lázně PSČ: 35301 Albl Frederik David 71
47723394 Gymnázium a obchodní akademie Mar. Lázně Ruská 355 Mariánské Lázně PSČ: 35301 Knaizl Stanislav 71
47723394 Gymnázium a obchodní akademie Mar. Lázně Ruská 355 Mariánské Lázně PSČ: 35301 Slowíková Eliška 71
47723394 Gymnázium a obchodní akademie Mar. Lázně Ruská 355 Mariánské Lázně PSČ: 35301 Tran Dominik 71
47723394 Gymnázium a obchodní akademie Mar. Lázně Ruská 355 Mariánské Lázně PSČ: 35301 Trkovská Kamila 71
60459085 Gymnázium Postupická 3150 Praha 4 PSČ: 14100 Kneselová Anna 72
60459085 Gymnázium Postupická 3150 Praha 4 PSČ: 14100 Rosenbaum Tomáš 72
60459085 Gymnázium Postupická 3150 Praha 4 PSČ: 14100 Tilhon Vojtěch 72
60459085 Gymnázium Postupická 3150 Praha 4 PSČ: 14100 Tuček Tomáš 72
60459085 Gymnázium Postupická 3150 Praha 4 PSČ: 14100 Zvěřina Ondřej 72
00601411 Gymnázium Petra Bezruče Československé armády 517 Frýdek-Místek PSČ: 73801 Havelka Ondřej 73
00601411 Gymnázium Petra Bezruče Československé armády 517 Frýdek-Místek PSČ: 73801 Jarolím Jonáš 73
00601411 Gymnázium Petra Bezruče Československé armády 517 Frýdek-Místek PSČ: 73801 Pětroš Petr 73
00601411 Gymnázium Petra Bezruče Československé armády 517 Frýdek-Místek PSČ: 73801 Polášek Lukáš 73
00601411 Gymnázium Petra Bezruče Československé armády 517 Frýdek-Místek PSČ: 73801 Stolař Michal 73
00666122 Biskup. gymn. J.N.Neumanna a Církevní ZŠ Jirsíkova 420 České Budějovice PSČ: 37001 Anderle Vít 74
00666122 Biskup. gymn. J.N.Neumanna a Církevní ZŠ Jirsíkova 420 České Budějovice PSČ: 37001 Kružíková Pavlína 74
00666122 Biskup. gymn. J.N.Neumanna a Církevní ZŠ Jirsíkova 420 České Budějovice PSČ: 37001 Pelikánová Lucie 74
00666122 Biskup. gymn. J.N.Neumanna a Církevní ZŠ Jirsíkova 420 České Budějovice PSČ: 37001 Šmakal Oliver 74
00666122 Biskup. gymn. J.N.Neumanna a Církevní ZŠ Jirsíkova 420 České Budějovice PSČ: 37001 Zabranský Ondřej 74
60103337 Gymnázium Josefa Ressela Olbrachtova 291 Chrudim PSČ: 53701 Licek Jan 75
60103337 Gymnázium Josefa Ressela Olbrachtova 291 Chrudim PSČ: 53701 Linhart Petr 75
60103337 Gymnázium Josefa Ressela Olbrachtova 291 Chrudim PSČ: 53701 Lysý Karel 75
60103337 Gymnázium Josefa Ressela Olbrachtova 291 Chrudim PSČ: 53701 Nováková Veronika 75
60103337 Gymnázium Josefa Ressela Olbrachtova 291 Chrudim PSČ: 53701 Steinmetz Hynek 75
61386022 Gymnázium Arabská 682 Praha 6 PSČ: 16000 Bareš Marek 76
61386022 Gymnázium Arabská 682 Praha 6 PSČ: 16000 Kadeřábek Šimon 76
61386022 Gymnázium Arabská 682 Praha 6 PSČ: 16000 Korladinov Viktor 76
61386022 Gymnázium Arabská 682 Praha 6 PSČ: 16000 Le Nhat Anh 76
61386022 Gymnázium Arabská 682 Praha 6 PSČ: 16000 Štěpánek Adam 76
61357278 Gymnázium Studentská 1075 Žatec PSČ: 43801 Henrych Štěpán 77
61357278 Gymnázium Studentská 1075 Žatec PSČ: 43801 Kozlovský Vít 77
61357278 Gymnázium Studentská 1075 Žatec PSČ: 43801 Libertin Matěj 77
61357278 Gymnázium Studentská 1075 Žatec PSČ: 43801 Nesnídal Radek 77
61357278 Gymnázium Studentská 1075 Žatec PSČ: 43801 Trégl Martin 77
61386022 Gymnázium Arabská 682 Praha 6 PSČ: 16000 Kopecký Matěj 78
61386022 Gymnázium Arabská 682 Praha 6 PSČ: 16000 Mahon Patrik 78
61386022 Gymnázium Arabská 682 Praha 6 PSČ: 16000 Podivín David 78
61386022 Gymnázium Arabská 682 Praha 6 PSČ: 16000 Ramba Vít 78
61386022 Gymnázium Arabská 682 Praha 6 PSČ: 16000 Sedláčková Linda 78
60869038 SPŠ a VOŠ Karla Čapka 402 Písek PSČ: 39701 Kučera Stanislav 79
60869038 SPŠ a VOŠ Karla Čapka 402 Písek PSČ: 39701 Ruman Jan 79
60869038 SPŠ a VOŠ Karla Čapka 402 Písek PSČ: 39701 Šejvl Petr 79
60869038 SPŠ a VOŠ Karla Čapka 402 Písek PSČ: 39701 Šíp Roman 79
60869038 SPŠ a VOŠ Karla Čapka 402 Písek PSČ: 39701 Štěpánek Pavel 79
61894435 Gymnázium nám. Edvarda Beneše 1573 Kladno PSČ: 27201 Kohout Václav 80
61894435 Gymnázium nám. Edvarda Beneše 1573 Kladno PSČ: 27201 Nekvinda Michal 80
61894435 Gymnázium nám. Edvarda Beneše 1573 Kladno PSČ: 27201 Pelikánová Máša 80
61894435 Gymnázium nám. Edvarda Beneše 1573 Kladno PSČ: 27201 Pilmaier Maxmilián 80
61894435 Gymnázium nám. Edvarda Beneše 1573 Kladno PSČ: 27201 Vaněk Jakub 80
00601641 Masarykovo gymnázium Jičínská 528 Příbor PSČ: 74258 Kolenovská Jana 81
00601641 Masarykovo gymnázium Jičínská 528 Příbor PSČ: 74258 Komárek Daniel 81
00601641 Masarykovo gymnázium Jičínská 528 Příbor PSČ: 74258 Loskot Hynek 81
00601641 Masarykovo gymnázium Jičínská 528 Příbor PSČ: 74258 Urbánek David 81
00601641 Masarykovo gymnázium Jičínská 528 Příbor PSČ: 74258 Vašut Roman 81
70874204 Gymnázium a Hudební škola hl.m.Prahy,ZUŠ Komenského náměstí 400 Praha 3 PSČ: 13000 Houfková Ludmila Hana 82
70874204 Gymnázium a Hudební škola hl.m.Prahy,ZUŠ Komenského náměstí 400 Praha 3 PSČ: 13000 Kačírková Eliška 82
70874204 Gymnázium a Hudební škola hl.m.Prahy,ZUŠ Komenského náměstí 400 Praha 3 PSČ: 13000 Novotná Martina 82
70874204 Gymnázium a Hudební škola hl.m.Prahy,ZUŠ Komenského náměstí 400 Praha 3 PSČ: 13000 Osičková Sára 82
70874204 Gymnázium a Hudební škola hl.m.Prahy,ZUŠ Komenského náměstí 400 Praha 3 PSČ: 13000 Rišková Anastázie 82
49778099 Masarykovo gymnázium Petákova 2055 Plzeň PSČ: 30100 Bajer Filip 83
49778099 Masarykovo gymnázium Petákova 2055 Plzeň PSČ: 30100 Krůsová Kateřina 83
49778099 Masarykovo gymnázium Petákova 2055 Plzeň PSČ: 30100 Pádecký Lukáš 83
49778099 Masarykovo gymnázium Petákova 2055 Plzeň PSČ: 30100 Píchal Pavel 83
49778099 Masarykovo gymnázium Petákova 2055 Plzeň PSČ: 30100 Štilip Jiří 83
48665819 Gymnázium Žižkova 162 Kolín PSČ: 28002 Beran Marek 84
48665819 Gymnázium Žižkova 162 Kolín PSČ: 28002 Čech Petr 84
48665819 Gymnázium Žižkova 162 Kolín PSČ: 28002 Hloušková Klára 84
48665819 Gymnázium Žižkova 162 Kolín PSČ: 28002 Mareš Lukáš 84
48665819 Gymnázium Žižkova 162 Kolín PSČ: 28002 Zugar Radan 84
61100226 Gymnázium Legionářů 402 Příbram PSČ: 26101 Gardoň Vít 85
61100226 Gymnázium Legionářů 402 Příbram PSČ: 26101 Ježek Vojtěch 85
61100226 Gymnázium Legionářů 402 Příbram PSČ: 26101 Kubík Jakub 85
61100226 Gymnázium Legionářů 402 Příbram PSČ: 26101 Rozmajzl Matěj 85
61100226 Gymnázium Legionářů 402 Příbram PSČ: 26101 Weisheitel Zdeněk 85
62540009 Gymnázium a Obchodní akademie Jirsíkova 244 Pelhřimov PSČ: 39301 Kalina Jaroslav 86
62540009 Gymnázium a Obchodní akademie Jirsíkova 244 Pelhřimov PSČ: 39301 Kapounová Ivana 86
62540009 Gymnázium a Obchodní akademie Jirsíkova 244 Pelhřimov PSČ: 39301 Lis Jáchym 86
62540009 Gymnázium a Obchodní akademie Jirsíkova 244 Pelhřimov PSČ: 39301 Nadrchal Samuel 86
62540009 Gymnázium a Obchodní akademie Jirsíkova 244 Pelhřimov PSČ: 39301 Vopálenský Denis 86
60252758 Gymnázium, příspěvková organizace U Balvanu 764 Jablonec nad Nisou PSČ: 46601 Hatriková Lenka 87
60252758 Gymnázium, příspěvková organizace U Balvanu 764 Jablonec nad Nisou PSČ: 46601 Kvíčalová Anna 87
60252758 Gymnázium, příspěvková organizace U Balvanu 764 Jablonec nad Nisou PSČ: 46601 Machat Benjamín 87
60252758 Gymnázium, příspěvková organizace U Balvanu 764 Jablonec nad Nisou PSČ: 46601 Marko Ladislav 87
60252758 Gymnázium, příspěvková organizace U Balvanu 764 Jablonec nad Nisou PSČ: 46601 Mašínová Anna 87
00601659 Gymnázium a SPŠ elektro. a informatiky Křižíkova 1258 Frenštát pod Radhoštěm PSČ: 74401 Bartoš Jakub 88
00601659 Gymnázium a SPŠ elektro. a informatiky Křižíkova 1258 Frenštát pod Radhoštěm PSČ: 74401 Machorek Tomáš 88
00601659 Gymnázium a SPŠ elektro. a informatiky Křižíkova 1258 Frenštát pod Radhoštěm PSČ: 74401 Melichařík Martin 88
00601659 Gymnázium a SPŠ elektro. a informatiky Křižíkova 1258 Frenštát pod Radhoštěm PSČ: 74401 Mikuš Michal 88
00601659 Gymnázium a SPŠ elektro. a informatiky Křižíkova 1258 Frenštát pod Radhoštěm PSČ: 74401 Tkáč Vítězslav 88
70872767 Gymnázium Jana Nerudy, škola hl.m. Prahy Hellichova 457 Praha 1 PSČ: 11800 Jirásek Kryštof 89
70872767 Gymnázium Jana Nerudy, škola hl.m. Prahy Hellichova 457 Praha 1 PSČ: 11800 Kropáč Jiří 89
70872767 Gymnázium Jana Nerudy, škola hl.m. Prahy Hellichova 457 Praha 1 PSČ: 11800 Luňák Vojtěch 89
70872767 Gymnázium Jana Nerudy, škola hl.m. Prahy Hellichova 457 Praha 1 PSČ: 11800 Masák Jan 89
70872767 Gymnázium Jana Nerudy, škola hl.m. Prahy Hellichova 457 Praha 1 PSČ: 11800 Pavlík Tomáš 89
63109662 Malostranské gymnázium Josefská 626 Praha 1 PSČ: 11800 Golubeva Evgenia 90
63109662 Malostranské gymnázium Josefská 626 Praha 1 PSČ: 11800 Grundlerová Linda 90
63109662 Malostranské gymnázium Josefská 626 Praha 1 PSČ: 11800 Harabišová Jana 90
63109662 Malostranské gymnázium Josefská 626 Praha 1 PSČ: 11800 Zima Jiří 90
64329984 Cyrilomet.gymnázium a SOŠ pedagog. Brno Lerchova 343 Brno PSČ: 60200 Biskupová Dana 91
64329984 Cyrilomet.gymnázium a SOŠ pedagog. Brno Lerchova 343 Brno PSČ: 60200 Brauner Tomáš 91
64329984 Cyrilomet.gymnázium a SOŠ pedagog. Brno Lerchova 343 Brno PSČ: 60200 Dohnalová Barbora 91
64329984 Cyrilomet.gymnázium a SOŠ pedagog. Brno Lerchova 343 Brno PSČ: 60200 Konzal Tomáš 91
64329984 Cyrilomet.gymnázium a SOŠ pedagog. Brno Lerchova 343 Brno PSČ: 60200 Tesáček Ondřej 91
00602159 Gymnázium Olgy Havlové Marie Majerové 1691 Ostrava PSČ: 70800 Katona Adrian 92
00602159 Gymnázium Olgy Havlové Marie Majerové 1691 Ostrava PSČ: 70800 Michálek Jan 92
00602159 Gymnázium Olgy Havlové Marie Majerové 1691 Ostrava PSČ: 70800 Pískovský Pavel 92
00602159 Gymnázium Olgy Havlové Marie Majerové 1691 Ostrava PSČ: 70800 Turek Matyáš 92
00602159 Gymnázium Olgy Havlové Marie Majerové 1691 Ostrava PSČ: 70800 Zavadilová Jana 92
61385361 Gymnázium Voděradská 900 Praha 10 PSČ: 10000 Jarrahová Veronika 93
61385361 Gymnázium Voděradská 900 Praha 10 PSČ: 10000 Jechumtal Petr 93
61385361 Gymnázium Voděradská 900 Praha 10 PSČ: 10000 Provazník Jan 93
61385361 Gymnázium Voděradská 900 Praha 10 PSČ: 10000 Reichl Tomáš 93
61385361 Gymnázium Voděradská 900 Praha 10 PSČ: 10000 Zhou Chao-Wei 93
00602159 Gymnázium Olgy Havlové Marie Majerové 1691 Ostrava PSČ: 70800 Dedek Radomír 94
00602159 Gymnázium Olgy Havlové Marie Majerové 1691 Ostrava PSČ: 70800 Gelnar Adam 94
00602159 Gymnázium Olgy Havlové Marie Majerové 1691 Ostrava PSČ: 70800 Honěk Vojtěch 94
00602159 Gymnázium Olgy Havlové Marie Majerové 1691 Ostrava PSČ: 70800 Marschalková Janka 94
00602159 Gymnázium Olgy Havlové Marie Majerové 1691 Ostrava PSČ: 70800 Plhák Šimon 94
48683868 Gymnázium Dr. Josefa Pekaře Palackého 211 Mladá Boleslav PSČ: 29301 Grus Jan 95
48683868 Gymnázium Dr. Josefa Pekaře Palackého 211 Mladá Boleslav PSČ: 29301 Mísař Matěj 95
48683868 Gymnázium Dr. Josefa Pekaře Palackého 211 Mladá Boleslav PSČ: 29301 Mísař Ondřej 95
48683868 Gymnázium Dr. Josefa Pekaře Palackého 211 Mladá Boleslav PSČ: 29301 Převrátil Martin 95
48683868 Gymnázium Dr. Josefa Pekaře Palackého 211 Mladá Boleslav PSČ: 29301 Töpfer Ladislav 95
49314653 Gymnázium nám. J. M. Marků 113 Lanškroun PSČ: 56301 Benešová Natálie 96
49314653 Gymnázium nám. J. M. Marků 113 Lanškroun PSČ: 56301 Bureš Martin 96
49314653 Gymnázium nám. J. M. Marků 113 Lanškroun PSČ: 56301 Jozová Tereza 96
49314653 Gymnázium nám. J. M. Marků 113 Lanškroun PSČ: 56301 Mareš Jan 96
49314653 Gymnázium nám. J. M. Marků 113 Lanškroun PSČ: 56301 Stejskal Radim 96
47813075 Slezské gymnázium Zámecký okruh 848 Opava PSČ: 74601 Hájková Lenka 97
47813075 Slezské gymnázium Zámecký okruh 848 Opava PSČ: 74601 Hanek Adam 97
47813075 Slezské gymnázium Zámecký okruh 848 Opava PSČ: 74601 Hasíková Sára 97
47813075 Slezské gymnázium Zámecký okruh 848 Opava PSČ: 74601 Smolka Jakub 97
47813075 Slezské gymnázium Zámecký okruh 848 Opava PSČ: 74601 Tichavský Milan 97
49778102 Gymnázium Luďka Pika Opavská 823 Plzeň PSČ: 31200 Mírková Anna 98
49778102 Gymnázium Luďka Pika Opavská 823 Plzeň PSČ: 31200 Nonfried Max 98
49778102 Gymnázium Luďka Pika Opavská 823 Plzeň PSČ: 31200 Sloup Jiří 98
49778102 Gymnázium Luďka Pika Opavská 823 Plzeň PSČ: 31200 Soukupová Dominika 98
49778102 Gymnázium Luďka Pika Opavská 823 Plzeň PSČ: 31200 Šůla Martin 98
70872767 Gymnázium Jana Nerudy, škola hl.m. Prahy Hellichova 457 Praha 1 PSČ: 11800 Lubbad Adam 99
70872767 Gymnázium Jana Nerudy, škola hl.m. Prahy Hellichova 457 Praha 1 PSČ: 11800 Pazderka Adam 99
70872767 Gymnázium Jana Nerudy, škola hl.m. Prahy Hellichova 457 Praha 1 PSČ: 11800 Sopoligová Zuzana 99
70872767 Gymnázium Jana Nerudy, škola hl.m. Prahy Hellichova 457 Praha 1 PSČ: 11800 Sramek Noémi 99
70872767 Gymnázium Jana Nerudy, škola hl.m. Prahy Hellichova 457 Praha 1 PSČ: 11800 Volný Tomáš 99
60096136 Gymnázium Zlatá stezka 137 Prachatice PSČ: 38301 Karbusová Kateřina 100
60096136 Gymnázium Zlatá stezka 137 Prachatice PSČ: 38301 Miesbauer Jan 100
60096136 Gymnázium Zlatá stezka 137 Prachatice PSČ: 38301 Neužil Vít 100
60096136 Gymnázium Zlatá stezka 137 Prachatice PSČ: 38301 Turková Ludmila 100
60096136 Gymnázium Zlatá stezka 137 Prachatice PSČ: 38301 Zeman David 100
61385409 Střední průmyslová škola elektrotech. V úžlabině 320 Praha 10 PSČ: 10000 Koudelka Daniel 101
61385409 Střední průmyslová škola elektrotech. V úžlabině 320 Praha 10 PSČ: 10000 Nejedlý Matěj 101
61385409 Střední průmyslová škola elektrotech. V úžlabině 320 Praha 10 PSČ: 10000 Slovák Jan 101
61385409 Střední průmyslová škola elektrotech. V úžlabině 320 Praha 10 PSČ: 10000 Trubchanin Viktor 101
61385409 Střední průmyslová škola elektrotech. V úžlabině 320 Praha 10 PSČ: 10000 Zeiner Erik 101
47922206 Gymnázium Jiřího Wolkera Kollárova 2602 Prostějov PSČ: 79601 Augustin Josef 102
47922206 Gymnázium Jiřího Wolkera Kollárova 2602 Prostějov PSČ: 79601 Daněk Jan 102
47922206 Gymnázium Jiřího Wolkera Kollárova 2602 Prostějov PSČ: 79601 Kubíková Julie 102
47922206 Gymnázium Jiřího Wolkera Kollárova 2602 Prostějov PSČ: 79601 Kučera Ondřej 102
47922206 Gymnázium Jiřího Wolkera Kollárova 2602 Prostějov PSČ: 79601 Vránová Eliška 102
46747991 SPŠ strojní a elektrotechnická a VOŠ Masarykova 460 Liberec PSČ: 46001 Kočnar Samuel 103
46747991 SPŠ strojní a elektrotechnická a VOŠ Masarykova 460 Liberec PSČ: 46001 Pavlovec Dan 103
46747991 SPŠ strojní a elektrotechnická a VOŠ Masarykova 460 Liberec PSČ: 46001 Pospíšil Samuel 103
46747991 SPŠ strojní a elektrotechnická a VOŠ Masarykova 460 Liberec PSČ: 46001 Richtr Ondřej 103
46747991 SPŠ strojní a elektrotechnická a VOŠ Masarykova 460 Liberec PSČ: 46001 Uhlíř Marek 103
06668364 Zem. akademie a Gymn. Hořice - SŠ a VOŠ Riegrova 1403 Hořice PSČ: 50801 Holubička Matěj 104
06668364 Zem. akademie a Gymn. Hořice - SŠ a VOŠ Riegrova 1403 Hořice PSČ: 50801 Moravcová Kateřina 104
06668364 Zem. akademie a Gymn. Hořice - SŠ a VOŠ Riegrova 1403 Hořice PSČ: 50801 Němcová Tereza 104
06668364 Zem. akademie a Gymn. Hořice - SŠ a VOŠ Riegrova 1403 Hořice PSČ: 50801 Rückerová Šárka 104
06668364 Zem. akademie a Gymn. Hořice - SŠ a VOŠ Riegrova 1403 Hořice PSČ: 50801 Vrbata Matyáš 104
62690060 Gymnázium J. K. Tyla Tylovo nábřeží 682 Hradec Králové PSČ: 50002 Havelková Barbora 105
62690060 Gymnázium J. K. Tyla Tylovo nábřeží 682 Hradec Králové PSČ: 50002 Kačírek David 105
62690060 Gymnázium J. K. Tyla Tylovo nábřeží 682 Hradec Králové PSČ: 50002 Novák Martin 105
62690060 Gymnázium J. K. Tyla Tylovo nábřeží 682 Hradec Králové PSČ: 50002 Vopálková Marika 105
62690060 Gymnázium J. K. Tyla Tylovo nábřeží 682 Hradec Králové PSČ: 50002 Vopálková Zuzana 105
00842753 Gymnázium Hladnov a JŠ s právem SJZ Hladnovská 1332 Ostrava PSČ: 71000 Baranová Gabriela 106
00842753 Gymnázium Hladnov a JŠ s právem SJZ Hladnovská 1332 Ostrava PSČ: 71000 Kocurová Tereza 106
00842753 Gymnázium Hladnov a JŠ s právem SJZ Hladnovská 1332 Ostrava PSČ: 71000 Plewa Matěj 106
00842753 Gymnázium Hladnov a JŠ s právem SJZ Hladnovská 1332 Ostrava PSČ: 71000 Valík Viktor 106
00842753 Gymnázium Hladnov a JŠ s právem SJZ Hladnovská 1332 Ostrava PSČ: 71000 Vlčinská Eliška 106
70872589 SPŠ strojnická, škola hl.m. Prahy Betlémská 287 Praha 1 PSČ: 11000 Janov Jakub 107
70872589 SPŠ strojnická, škola hl.m. Prahy Betlémská 287 Praha 1 PSČ: 11000 Jašek Martin 107
70872589 SPŠ strojnická, škola hl.m. Prahy Betlémská 287 Praha 1 PSČ: 11000 Křížková Tea 107
70872589 SPŠ strojnická, škola hl.m. Prahy Betlémská 287 Praha 1 PSČ: 11000 Marek Jindřich 107
70872589 SPŠ strojnická, škola hl.m. Prahy Betlémská 287 Praha 1 PSČ: 11000 Martinovič Matyáš 107
61342751 Gymnázium 5. května 620 Kadaň PSČ: 43201 Bodnár Fabián 108
61342751 Gymnázium 5. května 620 Kadaň PSČ: 43201 Kňavová Klára 108
61342751 Gymnázium 5. května 620 Kadaň PSČ: 43201 Podhorná Lenka 108
61342751 Gymnázium 5. května 620 Kadaň PSČ: 43201 Šmátrala Patrik 108
61342751 Gymnázium 5. května 620 Kadaň PSČ: 43201 Spurná Jana 108
60371757 Gymnázium J.A.Komenského a JŠ s pr.SJZ Komenského 169 Uherský Brod PSČ: 68801 Cimala Matouš 109
60371757 Gymnázium J.A.Komenského a JŠ s pr.SJZ Komenského 169 Uherský Brod PSČ: 68801 Novotný Matěj 109
60371757 Gymnázium J.A.Komenského a JŠ s pr.SJZ Komenského 169 Uherský Brod PSČ: 68801 Paprskářová Silvie 109
60371757 Gymnázium J.A.Komenského a JŠ s pr.SJZ Komenského 169 Uherský Brod PSČ: 68801 Svoboda Matrix 109
60371757 Gymnázium J.A.Komenského a JŠ s pr.SJZ Komenského 169 Uherský Brod PSČ: 68801 Svozil Jakub 109
46708812 Doctrina- Podještědské gymnázium, s.r.o. Sokolovská 328 Liberec PSČ: 46001 Kovbuz Anna 110
46708812 Doctrina- Podještědské gymnázium, s.r.o. Sokolovská 328 Liberec PSČ: 46001 Pospíšil Adam 110
46708812 Doctrina- Podještědské gymnázium, s.r.o. Sokolovská 328 Liberec PSČ: 46001 Prebsl Marek 110
46708812 Doctrina- Podještědské gymnázium, s.r.o. Sokolovská 328 Liberec PSČ: 46001 Rydalová Eva 110
46708812 Doctrina- Podještědské gymnázium, s.r.o. Sokolovská 328 Liberec PSČ: 46001 Vydra Oliver 110
48380296 Gymnázium a Střední odborná škola Mládežníků 1115 Rokycany PSČ: 33701 Balej Karel 111
48380296 Gymnázium a Střední odborná škola Mládežníků 1115 Rokycany PSČ: 33701 Klokočník Michal 111
48380296 Gymnázium a Střední odborná škola Mládežníků 1115 Rokycany PSČ: 33701 Škoula Petr 111
48380296 Gymnázium a Střední odborná škola Mládežníků 1115 Rokycany PSČ: 33701 Tluček Filip 111
48380296 Gymnázium a Střední odborná škola Mládežníků 1115 Rokycany PSČ: 33701 Wohlmuthová Daniela 111
00842761 Matiční gymnázium Dr. Šmerala 2565 Ostrava PSČ: 72804 Buroň Daniel 112
00842761 Matiční gymnázium Dr. Šmerala 2565 Ostrava PSČ: 72804 Macháčová Nikola 112
00842761 Matiční gymnázium Dr. Šmerala 2565 Ostrava PSČ: 72804 Oborný Tomáš 112
00842761 Matiční gymnázium Dr. Šmerala 2565 Ostrava PSČ: 72804 Pernica Josef 112
00842761 Matiční gymnázium Dr. Šmerala 2565 Ostrava PSČ: 72804 Trefil Patrik 112
00558982 Gymnázium Vídeňská 55 Brno PSČ: 63900 Jakub Pekár 113
00558982 Gymnázium Vídeňská 55 Brno PSČ: 63900 Kmenta Martin 113
00558982 Gymnázium Vídeňská 55 Brno PSČ: 63900 Sara Sorger 113
00558982 Gymnázium Vídeňská 55 Brno PSČ: 63900 Tomáš Janoušek 113
00558982 Gymnázium Vídeňská 55 Brno PSČ: 63900 Vojta Orel 113
49438816 Gy, SPgŠ, OA a JŠ s právem státní JZ Pontassievská 350 Znojmo PSČ: 66902 Čapoun Daniel 114
49438816 Gy, SPgŠ, OA a JŠ s právem státní JZ Pontassievská 350 Znojmo PSČ: 66902 Hatalová Kristýna 114
49438816 Gy, SPgŠ, OA a JŠ s právem státní JZ Pontassievská 350 Znojmo PSČ: 66902 Kříž Ondřej 114
49438816 Gy, SPgŠ, OA a JŠ s právem státní JZ Pontassievská 350 Znojmo PSČ: 66902 Šafář Miroslav 114
49438816 Gy, SPgŠ, OA a JŠ s právem státní JZ Pontassievská 350 Znojmo PSČ: 66902 Sláma Radek 114
70872503 Akademické gymnázium Štěpánská 614 Praha 1 PSČ: 11000 Benedikt Matyáš 115
70872503 Akademické gymnázium Štěpánská 614 Praha 1 PSČ: 11000 Břichňáč Vít 115
70872503 Akademické gymnázium Štěpánská 614 Praha 1 PSČ: 11000 Daneš Michal 115
70872503 Akademické gymnázium Štěpánská 614 Praha 1 PSČ: 11000 Havlíček Adam 115
70872503 Akademické gymnázium Štěpánská 614 Praha 1 PSČ: 11000 Hyna Martin 115
00843474 SŠ informatiky,elektrotechniky a řemesel Školní 1610 Rožnov pod Radhoštěm PSČ: 75661 Košťál Martin 116
00843474 SŠ informatiky,elektrotechniky a řemesel Školní 1610 Rožnov pod Radhoštěm PSČ: 75661 Kudela Ondřej 116
00843474 SŠ informatiky,elektrotechniky a řemesel Školní 1610 Rožnov pod Radhoštěm PSČ: 75661 Orava Vojtěch 116
00843474 SŠ informatiky,elektrotechniky a řemesel Školní 1610 Rožnov pod Radhoštěm PSČ: 75661 Sádlík Kryštof 116
00843474 SŠ informatiky,elektrotechniky a řemesel Školní 1610 Rožnov pod Radhoštěm PSČ: 75661 Šimurda Jakub 116
60446218 Gymnázium J.G.Jarkovského Truhlářská 1120 Praha 1 PSČ: 11000 Dejlová Aneta 117
60446218 Gymnázium J.G.Jarkovského Truhlářská 1120 Praha 1 PSČ: 11000 Janečková Marie 117
60446218 Gymnázium J.G.Jarkovského Truhlářská 1120 Praha 1 PSČ: 11000 Janečková Terezie 117
60446218 Gymnázium J.G.Jarkovského Truhlářská 1120 Praha 1 PSČ: 11000 Střelec Matouš 117
00842702 Wichterlovo gymnázium Čs. exilu 669 Ostrava PSČ: 70800 Hrubý František 118
00842702 Wichterlovo gymnázium Čs. exilu 669 Ostrava PSČ: 70800 Kašperlík Martin 118
00842702 Wichterlovo gymnázium Čs. exilu 669 Ostrava PSČ: 70800 Krček Adam 118
00842702 Wichterlovo gymnázium Čs. exilu 669 Ostrava PSČ: 70800 Petr Robin 118
00842702 Wichterlovo gymnázium Čs. exilu 669 Ostrava PSČ: 70800 Skalík Mikuláš 118
62331795 Gymnázium Mírová 1442 Karviná PSČ: 73506 Adam Siuda 119
62331795 Gymnázium Mírová 1442 Karviná PSČ: 73506 Daniel Morawiec 119
62331795 Gymnázium Mírová 1442 Karviná PSČ: 73506 Kristián Kalianko 119
62331795 Gymnázium Mírová 1442 Karviná PSČ: 73506 Martin Neumann 119
62331795 Gymnázium Mírová 1442 Karviná PSČ: 73506 Sofia Michailidu 119
70842566 Gymnázium Pionýrská 1370 Tachov PSČ: 34701 Fukal Martin 120
70842566 Gymnázium Pionýrská 1370 Tachov PSČ: 34701 Jirmus Jan 120
70842566 Gymnázium Pionýrská 1370 Tachov PSČ: 34701 Šnaidauf Martin 120
70842566 Gymnázium Pionýrská 1370 Tachov PSČ: 34701 Turnerová Šárka 120
70842566 Gymnázium Pionýrská 1370 Tachov PSČ: 34701 Vávrová Adéla 120
61387835 Gymnázium Čakovice náměstí 25. března 100 Praha 9 PSČ: 19600 Douba Tomáš 121
61387835 Gymnázium Čakovice náměstí 25. března 100 Praha 9 PSČ: 19600 Dvořák Šimon 121
61387835 Gymnázium Čakovice náměstí 25. března 100 Praha 9 PSČ: 19600 Minařík Jakub 121
61387835 Gymnázium Čakovice náměstí 25. března 100 Praha 9 PSČ: 19600 Štorková Zdeňka 121
61387835 Gymnázium Čakovice náměstí 25. března 100 Praha 9 PSČ: 19600 Vítek Jaroslav 121
61100242 Gymnázium a SOŠ ekonomická Nádražní 90 Sedlčany PSČ: 26480 Maceška Zdeněk 122
61100242 Gymnázium a SOŠ ekonomická Nádražní 90 Sedlčany PSČ: 26480 Matouš Vojtěch 122
61100242 Gymnázium a SOŠ ekonomická Nádražní 90 Sedlčany PSČ: 26480 Rataj Ondřej 122
61100242 Gymnázium a SOŠ ekonomická Nádražní 90 Sedlčany PSČ: 26480 Studenovský Štěpán 122
61100242 Gymnázium a SOŠ ekonomická Nádražní 90 Sedlčany PSČ: 26480 Vít Lukáš 122
26787806 Gymnázium BMA, s.r.o. Dvořákova 1269 Frýdlant nad Ostravicí PSČ: 73911 Bína Pavel 123
26787806 Gymnázium BMA, s.r.o. Dvořákova 1269 Frýdlant nad Ostravicí PSČ: 73911 Blahout David 123
26787806 Gymnázium BMA, s.r.o. Dvořákova 1269 Frýdlant nad Ostravicí PSČ: 73911 Ševčíková Markéta 123
26787806 Gymnázium BMA, s.r.o. Dvořákova 1269 Frýdlant nad Ostravicí PSČ: 73911 Trubač Albert 123
26787806 Gymnázium BMA, s.r.o. Dvořákova 1269 Frýdlant nad Ostravicí PSČ: 73911 Zarzycki Jan 123
00845388 Biskupské gymnázium v Ostravě Karla Pokorného 1284 Ostrava PSČ: 70800 Chrástecký Štěpán 124
00845388 Biskupské gymnázium v Ostravě Karla Pokorného 1284 Ostrava PSČ: 70800 Duda Timon 124
00845388 Biskupské gymnázium v Ostravě Karla Pokorného 1284 Ostrava PSČ: 70800 Holáň Jan 124
00845388 Biskupské gymnázium v Ostravě Karla Pokorného 1284 Ostrava PSČ: 70800 Jurišicová Anna 124
00845388 Biskupské gymnázium v Ostravě Karla Pokorného 1284 Ostrava PSČ: 70800 Klimek Jan 124
00601403 Gymnázium Nám. T. G. Masaryka 1260 Frýdlant nad Ostravicí PSČ: 73911 Jedlička Petr 125
00601403 Gymnázium Nám. T. G. Masaryka 1260 Frýdlant nad Ostravicí PSČ: 73911 Maňáková Klára 125
00601403 Gymnázium Nám. T. G. Masaryka 1260 Frýdlant nad Ostravicí PSČ: 73911 Štěrbová Vendula 125
00601403 Gymnázium Nám. T. G. Masaryka 1260 Frýdlant nad Ostravicí PSČ: 73911 Thérová Petra 125
00601403 Gymnázium Nám. T. G. Masaryka 1260 Frýdlant nad Ostravicí PSČ: 73911 Zmitko Martin 125
00558982 Gymnázium Vídeňská 55 Brno PSČ: 63900 Horna Aleš 126
00558982 Gymnázium Vídeňská 55 Brno PSČ: 63900 Mikušek Ota 126
00558982 Gymnázium Vídeňská 55 Brno PSČ: 63900 Němec Michal 126
00558982 Gymnázium Vídeňská 55 Brno PSČ: 63900 Rybka Jan 126
00558982 Gymnázium Vídeňská 55 Brno PSČ: 63900 Vondráček Adam 126
00843351 Masarykovo gymnázium, SZdrŠ a VOŠ zdr. Tyršova 1069 Vsetín PSČ: 75501 Kundera Vojtěch 127
00843351 Masarykovo gymnázium, SZdrŠ a VOŠ zdr. Tyršova 1069 Vsetín PSČ: 75501 Matocha Tomáš 127
00843351 Masarykovo gymnázium, SZdrŠ a VOŠ zdr. Tyršova 1069 Vsetín PSČ: 75501 Morávek Filip 127
00843351 Masarykovo gymnázium, SZdrŠ a VOŠ zdr. Tyršova 1069 Vsetín PSČ: 75501 Řiháček Josef 127
00843351 Masarykovo gymnázium, SZdrŠ a VOŠ zdr. Tyršova 1069 Vsetín PSČ: 75501 Srba Vojtěch 127
61388106 Gymnázium Botičská 424 Praha 2 PSČ: 12800 Atassi Adéla 128
61388106 Gymnázium Botičská 424 Praha 2 PSČ: 12800 Coufal Petr 128
61388106 Gymnázium Botičská 424 Praha 2 PSČ: 12800 Krakl František 128
61388106 Gymnázium Botičská 424 Praha 2 PSČ: 12800 Priškin Jonáš 128
61388106 Gymnázium Botičská 424 Praha 2 PSČ: 12800 Strnad Adam 128
61924032 Gymnázium Jiřího Ortena Jaselská 932 Kutná Hora PSČ: 28401 Anděl Martin 129
61924032 Gymnázium Jiřího Ortena Jaselská 932 Kutná Hora PSČ: 28401 Franc Petr 129
61924032 Gymnázium Jiřího Ortena Jaselská 932 Kutná Hora PSČ: 28401 Kubík Jakub 129
61924032 Gymnázium Jiřího Ortena Jaselská 932 Kutná Hora PSČ: 28401 Machytka Ondřej 129
61924032 Gymnázium Jiřího Ortena Jaselská 932 Kutná Hora PSČ: 28401 Šída Lubor 129
00842702 Wichterlovo gymnázium Čs. exilu 669 Ostrava PSČ: 70800 Čech Ondřej 130
00842702 Wichterlovo gymnázium Čs. exilu 669 Ostrava PSČ: 70800 Csõlle Eduard 130
00842702 Wichterlovo gymnázium Čs. exilu 669 Ostrava PSČ: 70800 Klus Ondřej 130
00842702 Wichterlovo gymnázium Čs. exilu 669 Ostrava PSČ: 70800 Lukáš Fryč 130
00842702 Wichterlovo gymnázium Čs. exilu 669 Ostrava PSČ: 70800 Peterková Lucie 130
47813121 Střední škola průmyslová a umělecká Praskova 399 Opava PSČ: 74601 Bartoš Patrik 131
47813121 Střední škola průmyslová a umělecká Praskova 399 Opava PSČ: 74601 Goněc Matěj 131
47813121 Střední škola průmyslová a umělecká Praskova 399 Opava PSČ: 74601 Palát Ondřej 131
47813121 Střední škola průmyslová a umělecká Praskova 399 Opava PSČ: 74601 Šimkovský Martin 131
47813121 Střední škola průmyslová a umělecká Praskova 399 Opava PSČ: 74601 Večerek Dominik 131
00601331 Gymnázium a SOŠ Sokolovská 466 Rýmařov PSČ: 79501 Dobišová Nikol 132
00601331 Gymnázium a SOŠ Sokolovská 466 Rýmařov PSČ: 79501 Drápalová Monika 132
00601331 Gymnázium a SOŠ Sokolovská 466 Rýmařov PSČ: 79501 Němec Petr 132
00601331 Gymnázium a SOŠ Sokolovská 466 Rýmařov PSČ: 79501 Rampula Matěj 132
00601331 Gymnázium a SOŠ Sokolovská 466 Rýmařov PSČ: 79501 Tydlačková Julie 132
00601322 SPŠ a OA Kavalcova 814 Bruntál PSČ: 79201 Holubec Matěj 133
00601322 SPŠ a OA Kavalcova 814 Bruntál PSČ: 79201 Holuša Dominik 133
00601322 SPŠ a OA Kavalcova 814 Bruntál PSČ: 79201 Ilnický David 133
00601322 SPŠ a OA Kavalcova 814 Bruntál PSČ: 79201 Kraus Jakub 133
00601322 SPŠ a OA Kavalcova 814 Bruntál PSČ: 79201 Škopec Filip 133
62331574 SPŠ elektrotechnická Makarenkova 513 Havířov PSČ: 73601 Kunz Marek 134
62331574 SPŠ elektrotechnická Makarenkova 513 Havířov PSČ: 73601 Luňski Filip 134
62331574 SPŠ elektrotechnická Makarenkova 513 Havířov PSČ: 73601 Szotkowski René 134
62331574 SPŠ elektrotechnická Makarenkova 513 Havířov PSČ: 73601 Szymanik Marek 134
62331574 SPŠ elektrotechnická Makarenkova 513 Havířov PSČ: 73601 Zimniok David 134
64947629 Střední škola knižní kultury, o.p.s. Perunova 975 Praha 3 PSČ: 13000 Jirouš Jan 135
64947629 Střední škola knižní kultury, o.p.s. Perunova 975 Praha 3 PSČ: 13000 Jurisová Alexandra Viktorie 135
64947629 Střední škola knižní kultury, o.p.s. Perunova 975 Praha 3 PSČ: 13000 Klíma Rudolf 135
64947629 Střední škola knižní kultury, o.p.s. Perunova 975 Praha 3 PSČ: 13000 Mazel Jakub 135
64947629 Střední škola knižní kultury, o.p.s. Perunova 975 Praha 3 PSČ: 13000 Theer Michal 135
49767208 Gymnázium a střední odborná škola Chodov Komenského 273 Chodov PSČ: 35735 Fenclová Barbora 136
49767208 Gymnázium a střední odborná škola Chodov Komenského 273 Chodov PSČ: 35735 Gregorová Jitka 136
49767208 Gymnázium a střední odborná škola Chodov Komenského 273 Chodov PSČ: 35735 Haurová Jaroslava 136
49767208 Gymnázium a střední odborná škola Chodov Komenského 273 Chodov PSČ: 35735 Štulíková Anežka 136
49767208 Gymnázium a střední odborná škola Chodov Komenského 273 Chodov PSČ: 35735 Zuleger Adam 136
48513512 Gymnázium Brno-Řečkovice Terezy Novákové 936 Brno PSČ: 62100 Kabourek Petr 137
48513512 Gymnázium Brno-Řečkovice Terezy Novákové 936 Brno PSČ: 62100 Kramář Dalibor 137
48513512 Gymnázium Brno-Řečkovice Terezy Novákové 936 Brno PSČ: 62100 Němec Michal 137
48513512 Gymnázium Brno-Řečkovice Terezy Novákové 936 Brno PSČ: 62100 Neradilek Adam 137
48513512 Gymnázium Brno-Řečkovice Terezy Novákové 936 Brno PSČ: 62100 Šťastný Jakub 137
49589687 Gymnázium náměstí Osvobození 257 Zábřeh PSČ: 78901 Benešová Barbora 137
49589687 Gymnázium náměstí Osvobození 257 Zábřeh PSČ: 78901 Forst Daniel 137
49589687 Gymnázium náměstí Osvobození 257 Zábřeh PSČ: 78901 Klimeš Martin 137
49589687 Gymnázium náměstí Osvobození 257 Zábřeh PSČ: 78901 Kostelníková Klára 137
49589687 Gymnázium náměstí Osvobození 257 Zábřeh PSČ: 78901 Kunčar Petr 137