Tabulka výsledků:

Astronomická olympiáda CD - krajské kolo (Moravskoslezský)

IČO školy Název školy Příjmení žáka Jméno žáka Pořadí Poznámka
62331558 Gymnázium J. A. Komenského 328 Havířov PSČ: 73601 Gemrot Robert 1
00842737 Gymnázium Volgogradská 2632 Ostrava PSČ: 70030 Knápek Josef 2
47813113 Mendelovo gymnázium Komenského 397 Opava PSČ: 74601 Fof Martin 3
00842737 Gymnázium Volgogradská 2632 Ostrava PSČ: 70030 Mielec Radomir 4
00601667 Gymnázium M. Koperníka 17. listopadu 526 Bílovec PSČ: 74301 Bravanský Michal 5
47813113 Mendelovo gymnázium Komenského 397 Opava PSČ: 74601 Pavelka Adam 6
62331558 Gymnázium J. A. Komenského 328 Havířov PSČ: 73601 Lacko Radek 7
47813113 Mendelovo gymnázium Komenského 397 Opava PSČ: 74601 Krčková Helena 8
62331558 Gymnázium J. A. Komenského 328 Havířov PSČ: 73601 Beckovský Martin 9
00601411 Gymnázium Petra Bezruče Československé armády 517 Frýdek-Místek PSČ: 73801 Dvorský David 10
00846881 Gymnázium a SOŠ Cihelní 410 Frýdek-Místek PSČ: 73801 Šik Jan 11
00601667 Gymnázium M. Koperníka 17. listopadu 526 Bílovec PSČ: 74301 Czinege Daniel 12
00602159 Gymnázium Olgy Havlové Marie Majerové 1691 Ostrava PSČ: 70800 Vidlák Jan 13
47813113 Mendelovo gymnázium Komenského 397 Opava PSČ: 74601 Vajda Ondřej 14
00846881 Gymnázium a SOŠ Cihelní 410 Frýdek-Místek PSČ: 73801 Stankov Patrik 15
00846881 Gymnázium a SOŠ Cihelní 410 Frýdek-Místek PSČ: 73801 Růžička Roman 16
00846881 Gymnázium a SOŠ Cihelní 410 Frýdek-Místek PSČ: 73801 Olešová Adéla 17
00601411 Gymnázium Petra Bezruče Československé armády 517 Frýdek-Místek PSČ: 73801 Karasová Sára 18
00601411 Gymnázium Petra Bezruče Československé armády 517 Frýdek-Místek PSČ: 73801 Oborná Lucie 19
00846881 Gymnázium a SOŠ Cihelní 410 Frýdek-Místek PSČ: 73801 Veličková Alexandra 20
00846881 Gymnázium a SOŠ Cihelní 410 Frýdek-Místek PSČ: 73801 Musálková Veronika 21
00846881 Gymnázium a SOŠ Cihelní 410 Frýdek-Místek PSČ: 73801 Janošec Petr 22
00846881 Gymnázium a SOŠ Cihelní 410 Frýdek-Místek PSČ: 73801 Šokalová Eliška 23
62331639 Gymnázium Josefa Božka Frýdecká 689 Český Těšín PSČ: 73701 Mrowiecová Anna 24
47813113 Mendelovo gymnázium Komenského 397 Opava PSČ: 74601 Myšák Daniel 25
00602124 SPŠCH akademika Heyrovského Středoškolská 2854 Ostrava PSČ: 70030 Polášek Vojěch 26
00842702 Wichterlovo gymnázium Čs. exilu 669 Ostrava PSČ: 70800 Večeřa Marek 27
00846881 Gymnázium a SOŠ Cihelní 410 Frýdek-Místek PSČ: 73801 Marek Tomáš 28
62331639 Gymnázium Josefa Božka Frýdecká 689 Český Těšín PSČ: 73701 Pavlincová Valerie 29
00842737 Gymnázium Volgogradská 2632 Ostrava PSČ: 70030 Řapek Lukáš 30
00602159 Gymnázium Olgy Havlové Marie Majerové 1691 Ostrava PSČ: 70800 Petřík Michal 31
00842702 Wichterlovo gymnázium Čs. exilu 669 Ostrava PSČ: 70800 Hopflerová Anna 32
00842702 Wichterlovo gymnázium Čs. exilu 669 Ostrava PSČ: 70800 Hynčica Hugo 33
00842702 Wichterlovo gymnázium Čs. exilu 669 Ostrava PSČ: 70800 Nocarová Patricie 34
00842702 Wichterlovo gymnázium Čs. exilu 669 Ostrava PSČ: 70800 Třaskošová Adéla 35
00842761 Matiční gymnázium Dr. Šmerala 2565 Ostrava PSČ: 72804 Telecký Matyáš 36
00842761 Matiční gymnázium Dr. Šmerala 2565 Ostrava PSČ: 72804 Knop - Kostka Jan 37
00842737 Gymnázium Volgogradská 2632 Ostrava PSČ: 70030 Mrázková Alice 38
69987181 Základní škola a gymnázium Komenského 754 Vítkov PSČ: 74901 Jirout David 39
00842737 Gymnázium Volgogradská 2632 Ostrava PSČ: 70030 Smyčková Lucie 40
00842702 Wichterlovo gymnázium Čs. exilu 669 Ostrava PSČ: 70800 Hlaváček Jakub 41
00842737 Gymnázium Volgogradská 2632 Ostrava PSČ: 70030 Malcharcziková Eliška 42
00842737 Gymnázium Volgogradská 2632 Ostrava PSČ: 70030 Tran Dung Ngoc 43
00602159 Gymnázium Olgy Havlové Marie Majerové 1691 Ostrava PSČ: 70800 Soldán Tomáš 44
00842702 Wichterlovo gymnázium Čs. exilu 669 Ostrava PSČ: 70800 Lakomá Alexandra 45 rok narození není znám