Tabulka výsledků:

Astronomická olympiáda - kategorie EF - krajské kolo (Praha)

IČO školy Název školy Příjmení žáka Jméno žáka Pořadí Poznámka
25698117 PORG - gymnázium a základní škola,o.p.s. Lindnerova 517 Praha 8 PSČ: 18000 Čermák Patrik 1
61388246 Gymnázium Jana Keplera Parléřova 118 Praha 6 PSČ: 16900 Andrš Šimon 2
25058843 Mensa gymnázium, o.p.s. Španielova 1111 Praha 6 PSČ: 16300 Kadeřábek Vojtěch 3
61388246 Gymnázium Jana Keplera Parléřova 118 Praha 6 PSČ: 16900 Elich Samuel 4
61385701 Gymnázium Christiana Dopplera Zborovská 621 Praha 5 PSČ: 15000 Bakoč Albert 5
60446218 Gymnázium J.G.Jarkovského Truhlářská 1120 Praha 1 PSČ: 11000 Kománek Marek 6
00335479 Gymnázium Budějovická 680 Praha 4 PSČ: 14000 Čtvrtečka Daniel 7
49625446 Gymnázium Nad Alejí 1952 Praha 6 PSČ: 16200 Rosenberg Martin 8
61385361 Gymnázium Voděradská 900 Praha 10 PSČ: 10000 Arkhipov Maxim 9
63831562 Gymnázium Špitálská 700 Praha 9 PSČ: 19000 Antoňů Jiří 10
00335479 Gymnázium Budějovická 680 Praha 4 PSČ: 14000 Svoboda Vojtěch 11
49625446 Gymnázium Nad Alejí 1952 Praha 6 PSČ: 16200 Škopek Jan 12
49625446 Gymnázium Nad Alejí 1952 Praha 6 PSČ: 16200 Pánek Matěj 13
00335479 Gymnázium Budějovická 680 Praha 4 PSČ: 14000 Kovář Kryštof 14
49625446 Gymnázium Nad Alejí 1952 Praha 6 PSČ: 16200 Duda Tomáš 15
00335479 Gymnázium Budějovická 680 Praha 4 PSČ: 14000 Štraitová Jolana 16
00335533 Gymnázium Elišky Krásnohorské Ohradní 111 Praha 4 PSČ: 14000 Sixtová Lenka 17
60460784 Gymnázium Hlivická 400 Praha 8 PSČ: 18100 Pecharová Tereza 18
00335533 Gymnázium Elišky Krásnohorské Ohradní 111 Praha 4 PSČ: 14000 Toman Martin 19
00335479 Gymnázium Budějovická 680 Praha 4 PSČ: 14000 Burda Jan 20
00335479 Gymnázium Budějovická 680 Praha 4 PSČ: 14000 Kačenková Lída 21
70874263 Základní škola Loučanská 1112 Praha 5 PSČ: 15300 Bačovský Jonáš 22
60446218 Gymnázium J.G.Jarkovského Truhlářská 1120 Praha 1 PSČ: 11000 Horáková Anastázie 23
61387061 Gymnázium Litoměřická 726 Praha 9 PSČ: 19000 Budařová Veronika 24
61385701 Gymnázium Christiana Dopplera Zborovská 621 Praha 5 PSČ: 15000 Ammer Jakub 25
00335479 Gymnázium Budějovická 680 Praha 4 PSČ: 14000 Kovbasjuk Vladyslava 26
00335533 Gymnázium Elišky Krásnohorské Ohradní 111 Praha 4 PSČ: 14000 Uhlík Jan 27
25058843 Mensa gymnázium, o.p.s. Španielova 1111 Praha 6 PSČ: 16300 Nikiforov Viacheslav 28
47611057 Základní škola Karla Čapka Kodaňská 658 Praha 10 PSČ: 10100 Malý Ondřej 29
49367609 Základní škola T. G. Masaryka Modřanská 1375 Praha 4 PSČ: 14300 Schlosser Daniel 30
00335487 Gymnázium Na Vítězné pláni 1160 Praha 4 PSČ: 14000 Ječný Marek 31
00335479 Gymnázium Budějovická 680 Praha 4 PSČ: 14000 Mrázek David 32 rok narození není znám
47611057 Základní škola Karla Čapka Kodaňská 658 Praha 10 PSČ: 10100 Šťastný Míra 33
00335533 Gymnázium Elišky Krásnohorské Ohradní 111 Praha 4 PSČ: 14000 Jakabovičová Petra 34
61387061 Gymnázium Litoměřická 726 Praha 9 PSČ: 19000 Straka radek 35
48133833 Základní škola a Mateřská škola Bílá 1784 Praha 6 PSČ: 16000 Svoboda Kryštof 36