Tabulka výsledků:

Astronomická olympiáda - kategorie EF - krajské kolo (Ústecký)

IČO školy Název školy Příjmení žáka Jméno žáka Pořadí Poznámka
61357235 Gymnázium Václava Hlavatého Poděbradova 661 Louny PSČ: 44001 Hadač Jakub 1
61357235 Gymnázium Václava Hlavatého Poděbradova 661 Louny PSČ: 44001 Křivan Michael 2
46773720 Gymnázium Sady pionýrů 600 Lovosice PSČ: 41002 Ryšavý Matěj 3
61357235 Gymnázium Václava Hlavatého Poděbradova 661 Louny PSČ: 44001 Olič Matěj 4
70947112 Základní škola a Mateřská škola Opletalova 699 Benešov nad Ploučnicí PSČ: 40722 Martinec Jakub 5
61357235 Gymnázium Václava Hlavatého Poděbradova 661 Louny PSČ: 44001 Kerner Josef 6
44553226 Základní škola Mírová 2734 Ústí nad Labem PSČ: 40011 Kohák Jakub 7
62208870 Gymnázium T. G. Masaryka Studentská 640 Litvínov PSČ: 43601 Bursík Ondřej 8
61515451 Gymnázium, příspěvková organizace Čs. dobrovolců 530 Teplice PSČ: 41501 Kraus Jakub 9
72742640 Základní škola Školská 196 Budyně nad Ohří PSČ: 41118 Oliva Lukáš 10
47324287 Základní škola Mládežnická 220 Litvínov PSČ: 43542 Minaříková Nela 11
61515451 Gymnázium, příspěvková organizace Čs. dobrovolců 530 Teplice PSČ: 41501 Kučera Daniel 12
47324287 Základní škola Mládežnická 220 Litvínov PSČ: 43542 Minárová Eliška 13
47324287 Základní škola Mládežnická 220 Litvínov PSČ: 43542 Hollicková Michaela 14
47324287 Základní škola Mládežnická 220 Litvínov PSČ: 43542 Janoušková Leontýna 15
44553226 Základní škola Mírová 2734 Ústí nad Labem PSČ: 40011 Slach Lukáš 16
47324287 Základní škola Mládežnická 220 Litvínov PSČ: 43542 Doová Veronika 17
44553226 Základní škola Mírová 2734 Ústí nad Labem PSČ: 40011 Šrejberová Anežka 18 rok narození není znám
47324287 Základní škola Mládežnická 220 Litvínov PSČ: 43542 Růžička Filip 19
47274603 Gymnázium Komenského 1130 Rumburk PSČ: 40801 Eichlerová Nella 20
47324287 Základní škola Mládežnická 220 Litvínov PSČ: 43542 Janoušková Nikola 21
47324287 Základní škola Mládežnická 220 Litvínov PSČ: 43542 Zábranská Amálie 22
44553226 Základní škola Mírová 2734 Ústí nad Labem PSČ: 40011 Bartoňová Tereza 23
61357235 Gymnázium Václava Hlavatého Poděbradova 661 Louny PSČ: 44001 Antoš David Jaroslav 24
44553226 Základní škola Mírová 2734 Ústí nad Labem PSČ: 40011 Vršková Vanesa 25
47324287 Základní škola Mládežnická 220 Litvínov PSČ: 43542 Kapounová Anna 26
65607759 Základní škola Kpt. Jaroše 130 Proboštov PSČ: 41712 Čonka Vojtěch 27
70947112 Základní škola a Mateřská škola Opletalova 699 Benešov nad Ploučnicí PSČ: 40722 Brousilová Barbora 28
47324180 Základní škola J. A. Komenského 474 Most PSČ: 43401 Kamír Adam 29
61515451 Gymnázium, příspěvková organizace Čs. dobrovolců 530 Teplice PSČ: 41501 Weisová Lenka 30