Tabulka výsledků:

Astronomická olympiáda - kategorie EF - krajské kolo (Královéhradecký)

IČO školy Název školy Příjmení žáka Jméno žáka Pořadí Poznámka
60884703 Gymnázium Fr. M. Pelcla Hrdinů odboje 36 Rychnov nad Kněžnou PSČ: 51601 Holečková Kateřina 1
64201139 Základní škola Rudolfa Frimla 816 Trutnov PSČ: 54101 Koryťák Pavel 2
60884703 Gymnázium Fr. M. Pelcla Hrdinů odboje 36 Rychnov nad Kněžnou PSČ: 51601 Černíková Zuzana 3
62693123 Základní škola K Sokolovně 452 Hradec Králové PSČ: 50341 Kalous Michal 4
62693123 Základní škola K Sokolovně 452 Hradec Králové PSČ: 50341 Vencláková Karolína 5
70886784 Základní škola Železnická 460 Jičín PSČ: 50601 Morávek Jan 6
60153245 Krkonošské gymnázium a SOŠ Komenského 586 Vrchlabí PSČ: 54301 Havlíčková Viktorie 7
62693123 Základní škola K Sokolovně 452 Hradec Králové PSČ: 50341 Kokešová Aneta 8
70886849 Základní škola Husova 170 Jičín PSČ: 50601 Rejlková Klára 9
70886849 Základní škola Husova 170 Jičín PSČ: 50601 Vaníček Adam 10
64201139 Základní škola Rudolfa Frimla 816 Trutnov PSČ: 54101 Fiebinger Martin 11
70883548 Základní škola Palackého 793 Úpice PSČ: 54232 Horáková Dominika 12
62693123 Základní škola K Sokolovně 452 Hradec Králové PSČ: 50341 Slezáková Lucie 13
48623679 Gymnázium Hradební 218 Broumov PSČ: 55001 Kubiš Jaroslav 14
70886849 Základní škola Husova 170 Jičín PSČ: 50601 Šimonová Jana 15
62693123 Základní škola K Sokolovně 452 Hradec Králové PSČ: 50341 Kalous Jakub 16
62693123 Základní škola K Sokolovně 452 Hradec Králové PSČ: 50341 Hora Matěj 17
60153245 Krkonošské gymnázium a SOŠ Komenského 586 Vrchlabí PSČ: 54301 Knobová Agáta 18
62693123 Základní škola K Sokolovně 452 Hradec Králové PSČ: 50341 Šichová Linda 19
62693123 Základní škola K Sokolovně 452 Hradec Králové PSČ: 50341 Lahučká Justýna 20
64201139 Základní škola Rudolfa Frimla 816 Trutnov PSČ: 54101 Obr Aleš 21
48623008 Základní škola Kostelní náměstí 244 Broumov PSČ: 55001 Mihálik Ondřej 22
62693123 Základní škola K Sokolovně 452 Hradec Králové PSČ: 50341 Skalská Anna 23
70886849 Základní škola Husova 170 Jičín PSČ: 50601 Folprecht Jakub 24
47463996 Základní škola Bratří Čapků Komenského 151 Úpice PSČ: 54232 Roženská Adéla 25
62693123 Základní škola K Sokolovně 452 Hradec Králové PSČ: 50341 Špatenka Filip 26
62693123 Základní škola K Sokolovně 452 Hradec Králové PSČ: 50341 Korečková Aneta 27
62693123 Základní škola K Sokolovně 452 Hradec Králové PSČ: 50341 Podolínský Miroslav 28
00857688 Základní škola Komenského 15 Nové Město nad Metují PSČ: 54901 Tymel Tomáš 29 rok narození není znám