Tabulka výsledků:

Astronomická olympiáda - kategorie EF - krajské kolo (Olomoucký)

IČO školy Název školy Příjmení žáka Jméno žáka Pořadí Poznámka
00601781 Slovanské gymnázium Jiřího z Poděbrad 936 Olomouc PSČ: 77900 Patsch Tomáš 1
00601781 Slovanské gymnázium Jiřího z Poděbrad 936 Olomouc PSČ: 77900 Bartáková Veronika 2
60045141 Gymnázium Komenského 281 Jeseník PSČ: 79001 Ševčík Samuel 3
00601781 Slovanské gymnázium Jiřího z Poděbrad 936 Olomouc PSČ: 77900 Rektořík Tomáš 4
00601781 Slovanské gymnázium Jiřího z Poděbrad 936 Olomouc PSČ: 77900 Bláha Šimon 5
70259909 Gymnázium Zborovská 293 Hranice PSČ: 75301 Brezniak Lukáš 6
00601764 Gymnázium Horní náměstí 167 Šternberk PSČ: 78501 Černý Matěj 7
00601799 Gymnázium Tomkova 314 Olomouc PSČ: 77900 Skácel Ondřej 8
70259909 Gymnázium Zborovská 293 Hranice PSČ: 75301 Sedlák Adam 9
00601799 Gymnázium Tomkova 314 Olomouc PSČ: 77900 Pluskal Vojtěch 10
60045141 Gymnázium Komenského 281 Jeseník PSČ: 79001 Winiarská Jana 11
00601799 Gymnázium Tomkova 314 Olomouc PSČ: 77900 Pavka Rostislav 12
00601781 Slovanské gymnázium Jiřího z Poděbrad 936 Olomouc PSČ: 77900 Flášarová Eva 13
61989665 Základní škola a Mateřská škola Demlova 518 Olomouc PSČ: 77900 Tomíková Dominika 14
00601799 Gymnázium Tomkova 314 Olomouc PSČ: 77900 Herman Patrik 15
14618575 Základní škola a mateřská škola Struhlovsko 1795 Hranice PSČ: 75301 Kopáčik Daniel 16
00601781 Slovanské gymnázium Jiřího z Poděbrad 936 Olomouc PSČ: 77900 Koukalová Elena 17
70998400 Základní škola a Mateřská škola Slatinice 124 Slatinice PSČ: 78342 Vronka Martin 18
00852252 Základní škola a DDM Krasohled Severovýchod 484 Zábřeh PSČ: 78901 Kolářová Julie 19
00601781 Slovanské gymnázium Jiřího z Poděbrad 936 Olomouc PSČ: 77900 Miketa Ondřej 20
70259909 Gymnázium Zborovská 293 Hranice PSČ: 75301 Jalůvka Martin 21
00852287 Základní škola Šumavská 2325 Šumperk PSČ: 78701 Pavlasová Aneta 22
00601781 Slovanské gymnázium Jiřího z Poděbrad 936 Olomouc PSČ: 77900 Šotek Adam 23
00601799 Gymnázium Tomkova 314 Olomouc PSČ: 77900 Richterová Julie 24
61985759 Gymnázium Jana Blahoslava a SPgŠ Denisova 2390 Přerov PSČ: 75002 Baďura Adam 25
00601764 Gymnázium Horní náměstí 167 Šternberk PSČ: 78501 Švancarová Magdalena 26
70259909 Gymnázium Zborovská 293 Hranice PSČ: 75301 Krčmař Václav 27
00852252 Základní škola a DDM Krasohled Severovýchod 484 Zábřeh PSČ: 78901 Bártová Kristýna 28 rok narození není znám
14618575 Základní škola a mateřská škola Struhlovsko 1795 Hranice PSČ: 75301 Trčka Josef 29 rok narození není znám
14618575 Základní škola a mateřská škola Struhlovsko 1795 Hranice PSČ: 75301 Hrazdil Adam 30
70259909 Gymnázium Zborovská 293 Hranice PSČ: 75301 Vývoda Jindřich 31 rok narození není znám